OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Cowboy Bebopi mäng+pikk arutlus Rooma Impeeriumi teemadel =)
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Juul 12, 2004 11:22    Teema: Vasta viitega

Pähh... mina olen küüniline, Kaneelihärra vaid labane... wink
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Juul 12, 2004 11:31    Teema: Vasta viitega

Nohh, tead. Mr Cinnamon äratas oma postitusega mus tahtmise karmimalt käratada.

Mis aga ei tähenda, et ma ikkagi ei peaks küünilisust lastehaiguseks. See on nagu mingi müür, mille taha peituv inimene tahab end maailma halva eest varjata, igast võimalusest de facto kõige halvemat eeldades, et pärast poleks valus.

Mina arvan, et tegelikult maailm siiski pole nii kole, et peaks pidevalt kõigest kõige halvemat eeldama... pigem võiks asjadele kuidagi positiivsuse sugemetega neutraliteedis läheneda. Sõbrad küünikud (ja mul on neid mitmeid) kutsuvad mind vahetevahel küll seetõttu naiivseks, aga elu on mulle näidanud, et maailm on palju mõnusam koht, kui mõnede asjade puhul vaid kõike paremat eeldada.... mõnikord on nii, et loogika kohaselt peaks halvasti minema, aga kui lähed positiivselt peale, keerab kõik kuidagi paremaks.

Pikk mõistujutt, aga küllap hjarg juba säärastega harjunud on :wink:
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Juul 12, 2004 11:54    Teema: Vasta viitega

Nohh, küünikuid on erinevaid... minu eesmärk ei ole mitte kõige halvema ootamine vaid pigem rõõmsalt kõige halvema üle irvitamine. Muideks, ma olen poliitikahuviline wink

Mis positiivsusesse ja elurõõmu puutub, siis annan sulle vist silmad ette. Märgatavalt!
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Juul 12, 2004 13:59    Teema: Vasta viitega

Oi, poliitikast tahaks heaga kaugemale hoida. Mitte et ma ei mõistaks, mis toimub, ega hoiaks sellel silma peal, aga siiski.... poliitika (või täpsemini võim) korrumpeerib inimesi nii kiiresti, et nad ei saa ise sellest arugi... Res Publica on hea näide.

Aga mis positiivsusesse ja elurõõmu puutub, siis seda me veel vaatame kunagi kesvamärjukeseklaasi taga LaLaLaa

Mul igatahes pole põhjust selle kandi pealt tagasihoidlik olla :)
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Juul 12, 2004 14:12    Teema: Vasta viitega

Vott! Ja seepärast ongi toda va poliitikat nii naljakas vaadata. Sama, mis lähed tsirkusesse ja maksad raha selle eest, et karusid ja kloune vaadata. Ainult tasuta ning nalja ja meelelahutust on rohkem. Aeg-ajalt ka tõelisi pärleid nagu kärbsepiitsaga Reinsalu tagaajamine ning Eesti leiva kaitsmine.

Aga väikese kesvamärjukese vastu pole mul mitte kui kunagi mitte kui midagi. Ainult sina Tartus ja mina Tallinnas? Hmm... ja ma satun vist alles augusti alguses Taaralinna...
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Juul 12, 2004 14:23    Teema: Vasta viitega

Hehh, augusti algus sobib lahedalt...

Isegi hetkel vanematekodus pagenduses, Jõgeval siis. Koha ainuke pluss on tasuta wifi, mis just paar kuud tagasi üles pandi, ja mida ma kasutan hetkel nii siia foorumisse postitamiseks, kui ka datanetist Naruto tõmbamiseks kena 200KB sekundis... Kodu ADSL-i taga poleks elu sees viitsinud neid 90-t osa ära vaadata, aga kuna hetkel tuleb üks osa 20 mintsaga umbes, siis on üpris mõnus järjest vaadata...

Aga augusti alguseks saab Tartus uude korterisse sisse kolitud, nii et augusti algus on väga hea aeg kokkusaamise koha pealt :)


EDIT: mis seda Eesti poliitikat puudutab, siis kuigi mõningate idiootsuste peale on tõesti hea naerda, läheb naerutuju kohe kähku üle, kui hakkad mõtlema, et see tsirkus teeb seadusi, mille järgi sina peaksid elama...
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Juul 12, 2004 14:33    Teema: Vasta viitega

LaLaLaa Gutgut

Ma ise Tartus suht sagedane külaline, kuid peamiselt kooli ajal. Suvel kisub (kistakse) kuhugi mujale... kuigi kurat, pea terve eelmise nädala olin näiteks seal.

Muideks, kuidas see Naruto on? Mina andsin vist peale mingit 4-5 osa alla ja pole viitsind enam vaadata...

Jutuke mitte just poliitikast, vaid üldse praegusest Eestist... Juhtus see talve lõpu poole. Tuleb meil töö juurde üks natuke hämmeldunud ja natuke kurvavõitu härrasmees ja kurdab oma muret: tal sodisid mingid vandaalid majaseina ära. Korralikult sodisid. Midagi muud ei jää üle, kui tuleb see üle värvida. Ehk jama küllaga- raha ja maaler ja jumal teab, palju see maksma läheb. Lükkas siis selle värvimise ilusamate ilmade peale edasi, et kuidas sa ikka talvel maja värvid. Vahepeal aga tulid toredad munnpolitseinikud (Tallinna munitsiaalpolitsei) ning tegid onule trahvi selle eest, et mingid jobud olid ta majaseina ära sodinud. Kusjuures, paberite järgi on kõik õige ja korras- sein soditud, õigus trahvi teha jne. Ma siiamaani ei tea, kas nutta või naerda.

Eks see ole sama ka kogu poliitikaga. Nii idiootlikke asju teevad, et ajab naerma. Ja kui tulemused käes on, ajab nutma. Broomi mitte Reinsalule, vaid kõikidele poliitikutele LaLaLaa
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juul 12, 2004 14:42    Teema: Vasta viitega

Lihtsalt rõõm näha, kuidas konstruktiivne vaidlus viib oma loogilise tulemuseni, st sõbraliku teineteisemõistmiseni. Kutsuge siis ülejäänud rahvas ka teiega kokku jooma, kui aeg paigas, eks. Muidu jääb teistele sellele teemale kaasaelajatele (nt mina) kuidagi nukker ja tühi tunne hinge.

:)
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Juul 12, 2004 14:48    Teema: Vasta viitega

Naruto on nii tiheda vaatamise puhul täitsa mõnus kraam. Kuigi kui aus olla, siis on ikkagi miinuseks need irmpikad lahingud ja alatasa häiriv vana videomaterjali taaskasutamine selleks et osa pikkust täis saada.... see venitab nii tegevustikku kui sinu närve :P

Varem olin lihtsalt vihane selle peale, et päev otsa sai uut osa oodatud, ja kui see kohale tuli, oli umbes kolmandik kraami materjal, mis kuskil vanades osades juba nähtud.... see tegi meele ikka suht mõruks. Aga õnneks tuleb jah hetkel osasid säärase kiirusega, et võin vabalt kogu vana kraami skippida ja uut materjali nautida :)

Kusjuures huvitav, et sa seda graffitikoristamise värki mainisid... perekonnas tuli see ka jutuks hiljuti, ja selgus, et on tõepoolest säärane seadus, mis nõuab selle graffiti-sodi koristamist eramajalt ühe ööpäeva jooksul trahvi ähvardusel. Minu arust on see lauslollus meie kodanike keskmise sissetuleku juures. Kuigi karta on, et omakohtu hirmus hoiavad sodijad ka mõningatest majadest nüüd targu eemale... minu arust nad võiks hoopis riigiasutusi sodida.... Toompeale võiks mingi eriti rasvases kirjas graffiti teha, näiteks säärase sõnumiga: Riigikogujate ja valitsuseliikmete palk võrdseks Eesti keskmisega!

Siis oleks riigiisadel põhjust Eesti keskmise palga suurendamise pärast muretseda, mitte Kallase kombel mingit ultrarikaste parteid luua :wink:


EDIT: Kaasaelajad ja muidu asjalikud on väga teretulnud, kui me kunagi hiljem kuupäeva ja koha suhtes hjargiga kokkuleppele oleme jõudnud :) :) :)
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Juul 12, 2004 15:22    Teema: Vasta viitega

Pähh, kommunist. Mitte riigikogujate palk võrdseks Eesti keskmisega, vaid Eesti keskmine võrdseks riigikogujatega. Vot siis oleks ma juba rahul, mitte ei vaevleks kroonilise rahapuuduse käes. wink

Aga selle graffitiga on asi säherdune, et kuigi määruses on kirjas, et tuleb ära koristada jne... ikkagi ei pea munnpolitseinik selline munn olema, et kohe trahvi ära teeb. Selle asemel viisakalt noogutada ja ka vandaalide kohta paar krõbedamat sõna öelda ning öelda viisakalt onule, et ok, tee siis suve jooksul asi korda. Kuid idioodid eelistavad ninapidi pabereis püsida ning reaalsele elule järelandmisi mitte teha.

Üldse on see paberivärk üks Eestimaa suur viga. Vanad olijad töö juures kurdavad, et Nõukogude bürokraatia tundus küll hull olevat, kuid toonane on lapsemäng võrreldes sellega, mis nüüd toimub. Ehhh....

Ja Olger: sinuga alati paar õlut... wink
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
HotPapa
banned


Liitunud: 25 Veeb 2003
Postitusi: 229
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Juul 12, 2004 17:57    Teema: Vasta viitega

ehk saaks ka kampa lüüa 8)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Laup Apr 08, 2006 02:35    Teema: Vasta viitega

omg, ma ei tea kas see on tavaline, et keegi viitsib kaks aastat vanu asju lugeda foorumites ja siis neid mõtetute postitustega tagasi ette tuua, aga mul ei jää muud üle sest ma pean lihtsalt siinsamas ära mainima et se oli tore jutt LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BukonoNugashi



Liitunud: 14 Veeb 2004
Postitusi: 581
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Apr 15, 2006 09:40    Teema: Vasta viitega

Einojah, olen natuke siit eemal ja kui korra vaatama tulen siis on siin jälle käimas "postide sõda"... Siinkohal veel, kus Exb on?! .D
_________________
Mu iseloom on isemoodi loom, mis ise ennast üles poob...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Apr 15, 2006 10:16    Teema: Vasta viitega

Exb oli alles "liiga noor" kui see vaidlus aset leidis, Nugashi :wink:

Vihje: vaata hoolega postitamiskuupäevi :)
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tuletegija
Püromaan


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 238
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Apr 15, 2006 17:29    Teema: Vasta viitega

Mm the anicent history, krt kes nüüd labida üles leidis LaLaLaa
_________________
Due to the current financial crisis facing the world at the moment, the light at the end of the tunnel will be switched off to save on electricity costs, until further notice.

Sincerely,
God
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
BukonoNugashi



Liitunud: 14 Veeb 2004
Postitusi: 581
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 17, 2006 00:06    Teema: Vasta viitega

Oih! "Me bad" nagu noored ütlevad .D
_________________
Mu iseloom on isemoodi loom, mis ise ennast üles poob...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Nov 07, 2011 17:24    Teema: Vasta viitega

Epiloogi korras võiks lisada, et Jumala aastaks 2011 on erickust ja hjargist saanud head sõbrad, kes juhuslikult sattusid täna MSNi vestluse käigus sedasinast leegitsevat vaidlust meenutama, tänu millele kirgliku alguse kiuste ometi üks kena sõprus välja kasvas.

Ma arvan, et 21. mai võiks tähistada selle teema 8ndat sünnipäeva! :)
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Esm Nov 07, 2011 18:05    Teema: Vasta viitega

erick kirjutas:
Epiloogi korras võiks lisada, et Jumala aastaks 2011 on erickust ja hjargist saanud head sõbrad, kes juhuslikult sattusid täna MSNi vestluse käigus sedasinast leegitsevat vaidlust meenutama, tänu millele kirgliku alguse kiuste ometi üks kena sõprus välja kasvas.

Ma arvan, et 21. mai võiks tähistada selle teema 8ndat sünnipäeva! :)


wild necromancer appears
miks peaks kedagi huvitama?
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Nov 08, 2011 08:47    Teema: Vasta viitega

Sest kui ei huvita, siis mul on endiselt adminniõigused alles ja bänninupp käepärast!

Ole korralikult huvitatud või tagajärgede eest vastutad ise! LaLaLaa
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Teis Nov 08, 2011 11:10    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:
Sest kui ei huvita, siis mul on endiselt adminniõigused alles ja bänninupp käepärast!

Ole korralikult huvitatud või tagajärgede eest vastutad ise! LaLaLaa


ei mökk!
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: