OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Final Fantasy VII: Advent Children
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
animenic



Liitunud: 2 Apr 2003
Postitusi: 108
Asukoht: eesti-valga

PostitusPostitatud: Teis Veeb 17, 2004 12:06    Teema: Final Fantasy VII: Advent Children Vasta viitega

kui keegi teab kuna see välja tuleb võiks infot jagada.
see ei ole anime , vaid arvutil tehtud film normaalse graafikaga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Odin



Liitunud: 21 Juun 2003
Postitusi: 49
Asukoht: Valhalla...(Tallinn)

PostitusPostitatud: Laup Veeb 21, 2004 00:37    Teema: Vasta viitega

Vata seda tahaks ka teada nagu, need pildid on ikka liiga metsikud, trailer ka, soovitan tõmmata. See umbes sama mis Spirits within, ma mõtlen graafiliselt vist...kui mitte parem.
_________________
whatever...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
animenic



Liitunud: 2 Apr 2003
Postitusi: 108
Asukoht: eesti-valga

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 25, 2004 11:24    Teema: Vasta viitega

ff on parem , rohkem actionit ja graafika on ilusam aga ma kuulsin jutte et see on juba kusagil netis olemas jaapani keeles. T_T ja ise nägin ainult treilerit ja on olemas mingi 10 pilti
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Odin



Liitunud: 21 Juun 2003
Postitusi: 49
Asukoht: Valhalla...(Tallinn)

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 25, 2004 22:48    Teema: Vasta viitega

hmm...ma arvan et ma ei tahakski seda vaadata kuskilt raalist, pean nii kaua kannatama kuni kinno tuleb ja kui ei tule...siis ...cut throat, cut throat.
_________________
whatever...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tuletegija
Püromaan


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 238
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 26, 2004 01:04    Teema: Vasta viitega

peremees aga raalist on ka võimalik vaadata ja isegi peris mõnusalt.

vaja ainult projektorit ja 5.1 kõlaried ja helikaarti, elamus missugune LaLaLaa
_________________
Due to the current financial crisis facing the world at the moment, the light at the end of the tunnel will be switched off to save on electricity costs, until further notice.

Sincerely,
God
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Bitter



Liitunud: 11 Apr 2003
Postitusi: 22

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 26, 2004 16:07    Teema: Vasta viitega

Traileri lõpus on ju kirjas: COMING IN SUMMER 2004 LaLaLaa
_________________
wits gone beggin'
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
animenic



Liitunud: 2 Apr 2003
Postitusi: 108
Asukoht: eesti-valga

PostitusPostitatud: Teis Märts 02, 2004 08:33    Teema: Vasta viitega

kirjas ta on aga coming in summer in tokyo? selles see point ongi et kuna tede euro rahvas näeb
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
zero



Liitunud: 5 Märts 2004
Postitusi: 178
Asukoht: Ujuvad saared

PostitusPostitatud: Püh Märts 07, 2004 12:01    Teema: Vasta viitega

ei usu et seda üldse kunagi eestis näidatakse, hea kui inglise keelne versioon tehakse või dubid.
_________________
Jäi kui rott lõksi vahele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Odin



Liitunud: 21 Juun 2003
Postitusi: 49
Asukoht: Valhalla...(Tallinn)

PostitusPostitatud: Esm Mai 24, 2004 14:36    Teema: Vasta viitega

...nojah kui sul kodus nii võimas system on...siis pole tõesti probleemi seda kodus vaadata.... No kinos ikkagi kuidagi päris tunne tekib...ma ei tea...

Ei...mul ükstakõik, kas ta on prantsuse keeles, zimbabue murdega või mida iganes...ära vaatan ma selle niiguinii....
_________________
whatever...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
glaurung



Liitunud: 12 Apr 2003
Postitusi: 147

PostitusPostitatud: Reede Sept 09, 2005 07:39    Teema: Vasta viitega

FFVII: Advent Childreni DVD ja UMD versioonide müüki tulek nihkub järjest lähemale. Pildimaterjali.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
zero



Liitunud: 5 Märts 2004
Postitusi: 178
Asukoht: Ujuvad saared

PostitusPostitatud: Kolm Sept 14, 2005 20:11    Teema: Vasta viitega

sõber vaatas läbi ja stoorii pidi täielik katastroof olema. tirin tirin...
_________________
Jäi kui rott lõksi vahele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
animenic



Liitunud: 2 Apr 2003
Postitusi: 108
Asukoht: eesti-valga

PostitusPostitatud: Kolm Sept 14, 2005 20:57    Teema: Vasta viitega

ei tea ei tea.. mul sõber just nägi seda , räägib et see on ootamist täitsa väärt..
ja muidugi raha raiskamist
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Sept 15, 2005 00:49    Teema: Vasta viitega

minu arust ei ole ei ootamist ning seda enam ka raha väärt. ja ega tegelikult ei oodanud ka eriti.

story kohta midagi head ka kosta pole (kindlasti mängu ja maailmaga tuttavatele inimestele pakub see tõenäoliselt rohkem vaatamismõnu), tundus teine võitluse sisse ära kaduvat, samas tegelikult võitlus oligi sihuke ainuke huvitav asi mida seal jälgida võis :)

ja kuigi ma tavaliselt suudan igasugustest ebareaalsustest mööda vaadata, siis selles filmis oli üllataval kombel isegi üks sündmus mis korraks tõsiselt häiris vaatamist. nimelt linnaväljaku sundtäitmine ringituiavate inimestega ajal kui mingid kollid seal ringi sebisid. nagu oleks kõigile sealolevatele inimestele selleks ajaks sipelgaajud pähe pandud...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
glaurung



Liitunud: 12 Apr 2003
Postitusi: 147

PostitusPostitatud: Nelj Sept 15, 2005 10:41    Teema: Vasta viitega

Kudos Vabarnamehele kõnealuse tootega varustamise eest. Sai viimane eile ära vaadatud ja nüüd saab kommenteerida ka. Mina olen mängu mänginud, seega oskan ka zero-introduction tegelaste koha pealt sõna võtta.

Film on parimal juhul keskpärane.

Esmalt sü¾ee. Peategelane Cloud Strife töötab koos Tifaga pakipoisina, maailm on mõttetuks muutunud, segane epideemia murrab rahvast ja endine Shinra Corporation tahab nüüd korraga head teha. Reno ja Rude (nimetatud korporatsiooni alluvad) olid mängus halvad tegelased, kuigi poolenisti comic relief'i rollis. Filmis püütakse seda samuti rakendada, aga väga häirival moel (lõikab üldisesse temposse ja stiili liialt sisse). Kusagilt ilmuvad kolm pahalast, kes tahavad suure kurja Jenova jäänuseid kätte saada ja nendega Sephirothi taasluua. Cloud on mõnda aega depressioonis ja peab nõu Vincentiga (über-müstiline über-pauer tegelane). Edasi läheb asi juba ülesmäge (loe: lahmimiseks).

Teiseks teostus. Animatsioon on sujuv, ülikvaliteetne ja mitmekesine, aga seda ainult üldvaates. Lähedalt võttes on igal stseenil kindel stiil, valgustus ja värv, ehk siis natuke üle on asja stiliseeritud. Ainsana on natuke eranditeks suured võtted linnas, kus detailide rohkus kõik muu ära lämmatab. Ometi puudub ühtne stiil.

Ehk siis, eraldi filmina oleks selle hinne 1/10.

Filmina, mida vaatavad ainult mängu austajad, 6/10.

Tech demona, 9/10.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Sept 15, 2005 15:31    Teema: Vasta viitega

Massid on küll lollid, aga... IMDB-rating asjal 9.3/10 :P

Ise hakkan täna õhtul vaatama.
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zero



Liitunud: 5 Märts 2004
Postitusi: 178
Asukoht: Ujuvad saared

PostitusPostitatud: Reede Sept 16, 2005 07:01    Teema: Vasta viitega

enne igaks juhuks hoiatan, et siin on väga väikesed spoilerid niiet kui pole vaadanud, siis parem ära loe ja tule hiljem tagasi. hmm minu muljed on keskmisest natuke paremad. kuna eelnevalt olin põhiliselt laimu kuulnud, siis olin enne seda filmi väga negatiivselt meelestatud. tegelikult tuleb tunnistada, et story oli tõesti nigel. mis mulle aga tõsiselt meeldis olid need homage kohad. a la moogle nukud ja see telefonihelin asdasd... kõige parem koht üldse - see, kus one winged angel mängima hakkas ja teate-küll-kes jälle platsis oli! ahjaa tifa oli päris :P ja muidugi ei saa mainimata jätta seda kõige kõigemat mängukangelannat.
_________________
Jäi kui rott lõksi vahele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Sept 16, 2005 08:07    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:

ja kuigi ma tavaliselt suudan igasugustest ebareaalsustest mööda vaadata, siis selles filmis oli üllataval kombel isegi üks sündmus mis korraks tõsiselt häiris vaatamist. nimelt linnaväljaku sundtäitmine ringituiavate inimestega ajal kui mingid kollid seal ringi sebisid. nagu oleks kõigile sealolevatele inimestele selleks ajaks sipelgaajud pähe pandud...


Paranda mind, kui ma eksin, aga kas mitte ei olnud seal hunnik inimesi sellepärast, et need kolm pahalast seal selle samba kallal askeldasid ning neil veel ka lapsed selle ümber ringi paigutatud olid. Ju siis teistel nii suur uudishimu oli, et kõik sinna kogunesid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Sept 16, 2005 12:04    Teema: Vasta viitega

zork kirjutas:
Paranda mind, kui ma eksin, aga kas mitte ei olnud seal hunnik inimesi sellepärast, et need kolm pahalast seal selle samba kallal askeldasid ning neil veel ka lapsed selle ümber ringi paigutatud olid. Ju siis teistel nii suur uudishimu oli, et kõik sinna kogunesid.

see peab küll kohutavalt suur uudishimu olema mis paneb sind isegi sellise väikese kolli nägemisel ärajooksmise asemel mööda väljakut ringi jooksma. st väga imelik oli vaadata mitte väljaku tühjenemist vaid inimeste peata ringisebimist väljakul. minu arust ei jääks ükski normaalne inimene sellisele väljakule kauemaks kui ärajooksmiseks aega kulub, aga mis seal toimus? seal oldi isegi siis kui väljaku kõrval lendava kolliga kakeldi...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Sept 16, 2005 14:41    Teema: Vasta viitega

Asi vaadatud ja kuidagi hea tunne jäi sisse. Stoori oli suht olematu, aga pohh see - ekraanil laias see-eest külluslikus koguses silmailu ja COOL-FACTOR tegi minu spidokal küll mitu ringi peale...

Seda poleks isegi häbi vähem animaniakaalsetele sõpradele-tuttavatele näidata, lihtsalt tech-demo vormis, nagu glaurung siin eelnevalt juba nii tabavalt sätestas.

Kusjuures kohati meenutas cityscape mulle väga Unreal 3 mootriga tehtud Gears of War'i treilerit - mis on ainult hea. Arvutimängude graafiline tase hakkab Square Enixi prerenderdustele lähenema LaLaLaa

Kes tahab, saab GoW treileri siit alla laadida (100MB fail):

http://www.gamershell.com/download_10138.shtml

Peaks vist hoiatama, et selle ülikõrge kvaliteediga video (1280x700 reso) vaatamiseks peaks teil kodus olema järgmiste speccidega masin:

Protsessor: vähemalt 2.4GHz (Celeroniga unustage ära :wink: )
RAM: vähemalt 512MB
Videokaart: vähemalt 64MB mäluga
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Sept 16, 2005 21:08    Teema: Vasta viitega

See on küll juba OT, aga...



Tegu siis GoW skriinshotiga, otse mängust.
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: