OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Log Horizon
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 25, 2014 16:38    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
[see jutt 1 postitus üleval]

Minu meelest Log Horizoni suurim võlu ongi see, et see räägib reaalsest maailmast, mis oli kunagi tegelaste jaoks videomäng, ja kuidas taoline mängumaailm töötaks, kui seiklejad ei oleks enam inimesed, kes veedavad seal vaid oma vaba aega. Seetõttu on viimased sündmused olnud mulle ka meelepärased.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Kolm Nov 26, 2014 00:03    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
erik_schults kirjutas:
[see jutt 1 postitus üleval]

Minu meelest Log Horizoni suurim võlu ongi see, et see räägib reaalsest maailmast, mis oli kunagi tegelaste jaoks videomäng, ja kuidas taoline mängumaailm töötaks, kui seiklejad ei oleks enam inimesed, kes veedavad seal vaid oma vaba aega. Seetõttu on viimased sündmused olnud mulle ka meelepärased.


See oli meeldiv mix kahest. NPCd käitusid nagu inimesed ja tavalise scriptiud mängumaailma asemel on jällegi asi täiesti uus ilma tegeliku limiteeringu (Inimeste enda tegevuse limiteeringuid mõtlen.).
Lihtsalt on probleem minu arust, et kõik need viimased juhtumid tunduvad olevat scriptitud viimase sõnani (Mingil määral oli see maailma võlu kadunud selles mõttes.). Mingi paha mees kellel on X jõud, linna sees toimub raid, kus midagi ei lähe valesti (Ei ole ühtegi inimest linna peal väljas.), convenient power up jne jne. Lihtsalt selleks, et saada Akatsuki Shiroe kõrvale reidi täisväärtusliku liikmena (Arvan, et seda kõike oleks saanud teha teisiti, niimoodi, et poleks kõikide nende asjade peale minna.). Kuigi nagu teisele seasonile tavaks see proovib võimalikult palju asju korraga set-upida. Igal pool on väikesed märgid nendest mis hakkavad rolli mängima hiljem selles loos.
Hint: PVP
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: