OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Persona 4
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Esm Apr 11, 2011 18:45    Teema: Persona 4 Vasta viitega



Home Site: http://www.p4a.jp/
Twitter: http://twitter.com/#!/P4_A
Seiyuu Chart: http://i52.tinypic.com/2vvw3k9.jpg / http://i52.tinypic.com/2ppyirl.jpg
Info: http://www.animenewsnetwork.com/news/2011-04-11/persona-4-role-playing-game-gets-tv-anime
Trailerid/PVd:
1. Trailer / PV1
2. Trailer / PV2
3. Trailer / PV3
4. Trailer / PV4
5. Trailer / PV5
6. Trailer / PV6
7. Trailer / PV7
8. Trailer / PV8
9. Trailer / PV9
10. Trailer / PV10
11. Trailer / PV11
12. Trailer / PV12
12.1. Trailer / PV 12.1
13. Trailer / PV13
14. Trailer / PV14



Viimati muutis seda ShinNatsume (Nelj Sept 15, 2011 19:45). Kokku muudetud 14 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
KameKami



Liitunud: 7 Apr 2011
Postitusi: 74
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 11, 2011 19:30    Teema: Vasta viitega

Minujaoks küll väga halb uudis. Mäng oli super, kuid kuna animel pole mitte midagi peale mängu plot-i kasutada, siis ei usu et ühe meistriteose animeeritud vorm ainult sama asja kordamise eest selleni küündib. Vähemalt kvaliteet tundub hea.
_________________

Stay sane inside insanity.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shirotoki



Liitunud: 11 Veeb 2010
Postitusi: 333
Asukoht: Põltsamaa/Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 11, 2011 20:58    Teema: Vasta viitega

Ootan huviga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Esm Apr 11, 2011 21:04    Teema: Vasta viitega

Shirotoki kirjutas:
Ootan huviga.

Sama siin
KameKami kirjutas:
Minujaoks küll väga halb uudis. Mäng oli super, kuid kuna animel pole mitte midagi peale mängu plot-i kasutada, siis ei usu et ühe meistriteose animeeritud vorm ainult sama asja kordamise eest selleni küündib. Vähemalt kvaliteet tundub hea.

Äkki selgitad miks see VÄGA HALB uudis on?.. Ma saan aru, et animes gameplayd ei saa olla aga tahad väita, et plot oli siis nii halb, et ilma gameplayta ei kõlba kuskile (Social linkid arvatavasti topitakse mõned siiski sisse animesse ju..?)
Ja samuti on ka see naljakas kuidas sa ütled, et "minujaoks küll väga halb uudis" ja siis lõpus "vähemalt kvaliteet tundub hea".
Ning mis mõttes "selle kordamine" halb on.. just hea, kui mängu järgib. (mitte ei topi sisse mõttetuid fillereid nagu mõned kindlad sarjad köhhköhh) Tahad öelda, et häid adaptioneid pole olemas? ???
Aga jh, haters gonna hate. Siin on igastahes veel üks link:
http://www.p4a.jp/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
KameKami



Liitunud: 7 Apr 2011
Postitusi: 74
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 11, 2011 21:22    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:
KameKami kirjutas:
Minujaoks küll väga halb uudis. Mäng oli super, kuid kuna animel pole mitte midagi peale mängu plot-i kasutada, siis ei usu et ühe meistriteose animeeritud vorm ainult sama asja kordamise eest selleni küündib. Vähemalt kvaliteet tundub hea.

Äkki selgitad miks see VÄGA HALB uudis on?.. Ma saan aru, et animes gameplayd ei saa olla aga tahad väita, et plot oli siis nii halb, et ilma gameplayta ei kõlba kuskile (Social linkid arvatavasti topitakse mõned siiski sisse animesse ju..?)
Ja samuti on ka see naljakas kuidas sa ütled, et "minujaoks küll väga halb uudis" ja siis lõpus "vähemalt kvaliteet tundub hea".
Ning mis mõttes "selle kordamine" halb on.. just hea, kui mängu järgib. (mitte ei topi sisse mõttetuid fillereid nagu mõned kindlad sarjad köhhköhh) Tahad öelda, et häid adaptioneid pole olemas? ???
Esiteks mainin ära, et kõik mu öeldud on ikka enda arvamus. Vastates su esimese küsimusele: halb uudis on see minujaoks sellepärast, et selle asemel et teha mingi uus originalne Persona story (nagu Trinity Soul), on nad valinud teha mängu järgi anime, ehk võtta kõik mis olemas on, see animeerida ja lisada sisse mõned ekstra steenid (nt. fanservice, muu filler), et see kasvõi tsipagi teistmoodi oleks. Persona ja üleüldiselt muu Shin Megami Tensei sarja mängud meeldivad mulle just sellepärast, et lisaks põnevale süzeele, on ka olemas mängijale enda tahte järgi erinevaid tegevusi. Sellist mängu on tore replayida, kus iga kord saad erinevaid valikuid teha (nt. mitu lõpplahendust). Anime arvatavasti jääb aga ainult ühele liinile, kus on juba mingi etteantud tegelane. Samahästi võiks youtube-st vaadata mõne teise inimese playthroughi. Muidugi ma võin täiesti eksida ning anime võib mängust vägagi erineda, tuues huvitava ja värske elamuse, mida mängust ei leia.
_________________

Stay sane inside insanity.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Esm Apr 11, 2011 21:32    Teema: Vasta viitega

KameKami kirjutas:
ShinNatsume kirjutas:
KameKami kirjutas:
Minujaoks küll väga halb uudis. Mäng oli super, kuid kuna animel pole mitte midagi peale mängu plot-i kasutada, siis ei usu et ühe meistriteose animeeritud vorm ainult sama asja kordamise eest selleni küündib. Vähemalt kvaliteet tundub hea.

Äkki selgitad miks see VÄGA HALB uudis on?.. Ma saan aru, et animes gameplayd ei saa olla aga tahad väita, et plot oli siis nii halb, et ilma gameplayta ei kõlba kuskile (Social linkid arvatavasti topitakse mõned siiski sisse animesse ju..?)
Ja samuti on ka see naljakas kuidas sa ütled, et "minujaoks küll väga halb uudis" ja siis lõpus "vähemalt kvaliteet tundub hea".
Ning mis mõttes "selle kordamine" halb on.. just hea, kui mängu järgib. (mitte ei topi sisse mõttetuid fillereid nagu mõned kindlad sarjad köhhköhh) Tahad öelda, et häid adaptioneid pole olemas? ???
Esiteks mainin ära, et kõik mu öeldud on ikka enda arvamus. Vastates su esimese küsimusele: halb uudis on see minujaoks sellepärast, et selle asemel et teha mingi uus originalne Persona story, on nad valinud teha mängu järgi anime, ehk võtta kõik mis olemas on, see animeerida ja lisada sisse mõned ekstra steenid (nt. fanservice, muu filler), et see kasvõi tsipagi teistmoodi oleks. Persona ja üleüldiselt muu Shin Megami Tensei sarja mängud meeldivad mulle just sellepärast, et lisaks põnevale süzeele, on ka olemas mängijale enda tahte järgi erinevaid tegevusi. Sellist mängu on tore replayida, kus iga kord saad erinevaid valikuid teha (nt. mitu lõpplahendust). Anime arvatavasti jääb aga ainult ühele liinile, kus on juba mingi etteantud tegelane. Samahästi võiks youtube-st vaadata mõne teise inimese playthroughi. Muidugi ma võin täiesti eksida ning anime võib mängust vägagi erineda, tuues huvitava ja värske elamuse, mida mängust ei leia.

Aga uus oringinaalne Persona story on ju täitsa olemas, Persona Trinity Soul. Ning saan su postitusest aru, et sulle ei meeldi sama stoorit mitu korda läbi kogeda, kahjuks paljudele see aga meeldib :P Näiteks mulle.
Ning jah, mitu endingut on küll aga põhimäng peaks suht samamoodi kulgema Personas, ning valikud on tihti umb, et 1 valikuga ma saan kiiremini social link lvl up ehk tugevamaid personasid, teise valikuga ma saan hiljem social link lvl up ehk saan nõrgemaid personasid.
Ning selle "lolvaataYTst" loogika järgi võib samahästi ju vaadata teise mängija playthroughd youtubest ja siis youtubest teisi endinguid.. Või mis? Minu arust ei saa sama elamust kätte teise walkthroughsi vaadates isegi kui mäng on 100% lineaarne :P aga jah..
Muidugi ma ei vaidle vastu, et arvatavasti jääb original source paremaks, nagu see on seda tavaliselt, aga see ei tähenda, et adaption ei või väga hea või siis peaaegu sama hea olla.
Ning üleüldse, keegi ei käsi sul seda animet vaadata, või mis?.. Ma saan aru, et sulle ei pea meeldima aga pmst. su tekst siin teemas on suht mõttetu vingumine teemal, et sa kas kardad, et tuleb feil adaption või nsm sulle ei meeldi adaptionid..

Kui mingi admin/mode seda loeb siis võib minu ja ninjakingi mõttetu teksti ära kustutada. LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Laharl



Liitunud: 12 Juul 2010
Postitusi: 36

PostitusPostitatud: Esm Apr 11, 2011 22:20    Teema: Vasta viitega

Mängul põhinev anime võib päris vaadatav olla. Näiteks Disgaea anime oli normaalne.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Püh Apr 17, 2011 09:30    Teema: Vasta viitega

uus treiler Muhe Muhe
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Esm Mai 02, 2011 21:48    Teema: Vasta viitega

moar info
Tsiteerin::
Seiji Kishi (Angel Beats!, My Bride is a Mermaid) is directing the project at AIC ASTA. Game franchise designers Kazuma Kaneko and Shigenori Soejima are credited with the Persona concept designs and original character designs, respectively. Similarly, the game's Shoji Meguro is composing the music. The cast, also retained from the original game, includes Daisuke Namikawa (Yu Narukami), Showtaro Morikubo (Yòsuke Hanamura), Yui Horie (Chie Satonaka), and Ami Koshimizu (Yukiko Amagi).

ja seiyuu chart
http://tinypic.com/r/2vvw3k9/7
Lisasin 1. posti kõik trailerid kh.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Teis Juul 26, 2011 20:22    Teema: Vasta viitega

Osade arv on nüüd teada, 2-course, 6 kuud ehk 24 osa.
Info source: http://twitter.com/#!/P4_A (viimane tweet) :) see twitteri link persses ja [url] tagid midagi paremaks ei teind
Kartsin vahepeal, et tuleb 12 osaline sari, siis oleks ikka väga rushed, aga praegu saab vast suht normaalselt teha, ilma, et contetit väga palju skipima peaks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Laup Juul 30, 2011 12:57    Teema: Vasta viitega

Pean tõdema, et põhjus, miks seda ootan, on muusika. LaLaLaa

Nojah, mitte ainult, aga see on prioriteet sellegipoolest.

Aga arvan, et võib päris tore tulla. Minu jaoks jäi mäng ise Persona 3-st nõrgemaks, kuid see on siiski Persona (ja SMT - ala kindlalt parem kui 90% JRPG'd) ja kindlasti vaatamist väärt.

Mind huvitab pigem, kuidas anime lõpeb. Kes ei tea, siis Persona 4 võis lõppeda 3 moodi, üks neist "halb lõpp", mis kindlasti sellesse adaptatsiooni ei jõua, ning kaks head. Asi on selles, et üks neist, mille mängijad arvatavasti esimesel korral saavutavad, kui just kuskilt vihjet ei leia, kahvatub selle "õige" lõpu juures. Samas on see lõpp piisavalt rahuldav enamikule, eriti kui "õigest" lõpust teadlik ei ole.

Tsiteerida mu arvustust mänguga seoses blogis ja ühes teises kohas, mis võib-olla seletab ülevalolevat paragrahvi:

"The story is not without problems, however. There are multiple endings, and while it's natural that bad endings don't offer much of a closure on the plot, it's absolutely absurd to hide the true ending from the player. Yes, hide. In order to get the true ending you have to make some unbelievably cryptic choices. The game actually lies to you so that you would miss the real ending with it's delicious revelations. I wouldn't be so upset about this if the normal ending was satisfactory. On the contrary, the slowly built tension reaches it's climax so fast that you're left wondering how it is even possible. "

Teddie on pealegi arvatavasti üks nendest nähtustest, mis nii kohutavalt JRPG ¾anri juurdunud on - idiootne maskott.

Sellegipoolest ootan huviga, kuidas mänguformaat teleekraanile suudetakse viia ning millise eduga.
_________________
Tuntud ka kui: raidoukuzunoha, Raziel, Hauatagune

Welcome to..... Velvet Room.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Teis Aug 02, 2011 12:33    Teema: Vasta viitega

Keitarò Urashima kirjutas:
on pealegi arvatavasti üks nendest nähtustest, mis nii kohutavalt JRPG ¾anri juurdunud on - idiootne maskott.

Ainult, et teddie pole idiootne vaid awesome, isegi beary awesome. Arvatavasti vaatan mingi trollsub grupi väljalaset (köhhggköhh) sest I want them bear jokes.

Aga @endingud: Ma ise arvan, et nad lähevad true endingu routei, või kui nad leiavad, et osasi liiga vähe siis good ending. Sügavalt kahtlen, et üks 3st bad endingust.

Ja nõustun sellega, et see oli ikka väga loll peita true endingut, sest nagu sa ütlesid, on ilma guideita seda suhteliselt võimatu saada.


Viimati muutis seda ShinNatsume (Reede Sept 30, 2011 11:57). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Teis Aug 02, 2011 13:49    Teema: Vasta viitega

Ma ei tea, pärast Aegist (lõpuks ometi pole android mingi seksnukk) oli raske midagi sarnast nagu Teddie tõsiselt võtta.
_________________
Tuntud ka kui: raidoukuzunoha, Raziel, Hauatagune

Welcome to..... Velvet Room.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Esm Aug 08, 2011 23:01    Teema: Vasta viitega

Keitarò Urashima kirjutas:
Ma ei tea, pärast Aegist (lõpuks ometi pole android mingi seksnukk) oli raske midagi sarnast nagu Teddie tõsiselt võtta.

Well dunno, P4 oligi vähem "tõsisem" kui P3, mis omakorda oli vist teistest SMT mängudest vähem "tõsisem". (vist kuna ma pole ise mängin teisi SMT mänge veel)
Nagu TVtropes ütleb:
Tsiteerin::
Also, unlike other Shin Megami Tensei games, it is so happy that its dominant color motif is bright yellow. Seriously, even comparing it to its immediate predecessor, Persona 4 is quite possibly the most upbeat and positive game about murder ever made.

Btw. kui keegi tahab seda vaadata aga kardab, et ei saa aru, kuna pole Persona1-Persona3 mängind siis nendel pole suht mingit seost P4ga.
P4s oli üks, või vb. paar P3 reference ehk need toimuvad samas maailmas aga sellega see asi piirdubki. Story, tegelased ja kõik muu on teine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Nelj Aug 11, 2011 14:45    Teema: Vasta viitega

P3 oli tegelikult suhteliselt sünge, eriti uusaastajärgne (mängusisese kalendri järgi) osa ja ega ta väga hästi ei lõppenud, kuigi oli samas õnnelik lõpp.

Persona 4 on jah väga kirev ja see mind isiklikult ei häiri, lihtsalt mingil põhjusel leidsin, et see on lihtsalt kehvem P3-st.

Aga need mõlemad kahvatuvad enamiku SMT mängude kõrval tõesti, kui asi puudutab süngust. Aga süngus ei kajastu tavaliselt mitte värvipaletis, vaid lihtsalt käsitletavates teemades.

PV9's on jumalik muusika. :P
_________________
Tuntud ka kui: raidoukuzunoha, Raziel, Hauatagune

Welcome to..... Velvet Room.


Viimati muutis seda Keitarò Urashima (Nelj Aug 11, 2011 17:15). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Nelj Aug 11, 2011 16:30    Teema: Vasta viitega

Keitarò Urashima kirjutas:
P3 oli tegelikult suhteliselt sünge, eriti uusaastajärgne (mängusisese kalendri järgi) osa ja ega ta hästi ei lõppenud.

Fix'd, väike spoiler siiski, kuigi jah nõustun täielikult, sa muidu answerit mängisid? Mulle jääb mulje, et ma ainuke, kellele see meeldis.. kõikjal netis kirutakse seda
Tsiteerin::
Persona 4 on jah väga kirev ja see mind isiklikult ei häiri, lihtsalt mingil põhjusel leidsin, et see on lihtsalt kehvem P3-st.

Algselt olin samal arvamusel kuid mdea, nautisin siiski lõppkokkuvõttes p4 rohkem
Tsiteerin::
Aga need mõlemad kahvatuvad enamiku SMT mängude kõrval tõesti, kui asi puudutab süngust. Aga süngus ei kajastu tavaliselt mitte värvipaletis, vaid lihtsalt käsitletavates teemades.

Pole kahjuks teisi SMTsi veel mänginud aga kavatsen varsti DDS1 ja 2 hankida. Devil Survivor, Nocturne ja Raido mänge tahaks ka mängida millalgi.
Tsiteerin::
PV9's on jumalik muusika. :P.

Nõustun, pv11s kah väga hea :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Nelj Aug 11, 2011 17:21    Teema: Vasta viitega

Whoaa, ma ei teadnudki, et pv11 ka väljas! Lahe lugu! :)
_________________
Tuntud ka kui: raidoukuzunoha, Raziel, Hauatagune

Welcome to..... Velvet Room.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Nelj Aug 11, 2011 18:06    Teema: Vasta viitega

Keitarò Urashima kirjutas:
Whoaa, ma ei teadnudki, et pv11 ka väljas! Lahe lugu! :)

See on samuti ka sarja opening :)
Arranged by Lotus Juice a.k.a. the rapper in P3, ta vist endingu laulab ise, kui õieti mäletan. Ning sarja soundtrack tuleb Shoji Meguro poolt. Muhe
Ehk isegi kui anime peaks feilima siis musikaalne pool tuleb EPIC.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Nelj Okt 06, 2011 18:55    Teema: Vasta viitega

1. osa oli awesome, homseks on loodetavasti 720p subbed versioon väljas.
Paar 720p screeni:


















EDIT: Commie poolt 720 sub nüüd väljas
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Beljo



Liitunud: 13 Mai 2009
Postitusi: 8

PostitusPostitatud: Püh Okt 09, 2011 18:44    Teema: Vasta viitega

vaatasin ka esimese osa ära . suht enam ähem anime on aga kuidagi veidi lapsik tundus URRRRRR Aga eks kannatab ära vihmastel ilmadel LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: