OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

BAKA 11. KOKKUTULEK 1.-2. veebruar 2014
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Püh Veeb 02, 2014 14:53    Teema: Vasta viitega

väga äge oli, teeme veel kunagi
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 02, 2014 15:09    Teema: Vasta viitega

yoshy võiks bakasse ka kirjutada miks haruhi anime ära rikkus
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Veeb 02, 2014 15:38    Teema: Vasta viitega

Suured tänud kõikidele, kes tulid! Oli täitsa tore üritus Happybunny Kopra talu oli tuntud headuses ning lisaks maitsvatele suppidele saime kingituseks ka maitsvaid vastlakukleid!! Ja maja oli soe... väga soe.

Sai palju piljardit mängitud, natuke juttu aetud, koertega hullatud ning huvitavaid ettekandeid/etteasteid kuulatud/nähtud. Pildid proovin peagi ära sorteerida ja üles saada.

Kõigepealt tänud shadowmanile, kes abistas ürituse korraldamisega. Väga tahaks ma tänada lisaks veel Piiut ja Stopat, kes tegid väga toreda viktoriini (ja sundisid mind esimene kord ka ise osa võtma) ning sellest lähtuvalt suured tänud meeskonnale "Ükssarved ei ole ponid" (you know who you are), kellega õnnestus meil saada edukas esimene koht! Tänud lähevad samamoodi yoshyle mõtlemapaneva ettekande eest, glaurungile oma klassikaliselt hea mecha-viktoriini eest ning Ummile äärmiselt omapärase ja lõbusa lebo-cosplay võistluse eest! Südamlikud tänud ka babuunile lillede eest.

Ühtlasi aga ka hüper-super suured tänud Mortenile ja SilverWolfile, kes autohätta sattunud lätlased kokkutulekule toimetasid (:
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList


Viimati muutis seda genky (Püh Veeb 02, 2014 16:38). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Püh Veeb 02, 2014 15:52    Teema: Vasta viitega

Viktoriini kaaskorraldajana tahaksin tänada baka.ee foorumi kasutajat yoshy - ainsat inimest kokkutulekul kes oskas nimetada vähemalt üht Pokémoni kes ei kuulunud esimese põlvkonna ~150 Pokémoni sekka ja see Pokémon oli nimelt Mudkip, niiet ma loodan, et kõigil teistel on nüüd vähemalt natuke piinlik.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Püh Veeb 02, 2014 16:31    Teema: Vasta viitega

Seekordne kokkutulek oli osalejate arvu poolest oluliselt tagasihoidlikum kui varasemad, kuid see ei tähenda sugugi, et seal vähem lõbus oleks olnud. Suur aitäh genkyle, kes hoolimata soovist korraldamise teatepulk üle anda selle ürituse sobiva järeltulija puudumise tõttu ikkagi enda õlule võttis!

Inimesi, nagu öeldud, oli mõnevõrra vähem kui varem, ja enamik neist omavahel ammu tuttavad, kuid positiivne on, et ikkagi oli üritusel kohal ka paar uut nägu. Traditsioonilist tutvumisringi seekord siiski vaja ei olnud, selle asemel toimus hoopis üks ebatraditsiooniline aliaseteater, mille etendamises minu võistkond üsna tagasihoiliku miinimumprogrammi täitis, kuid milles mõned teised tiimid päris andekaid etteasteid tegid. Äramärkimist väärivad nafta purskamine, risti löödud Jeesuse tõetruu kehastamine ning kindlasti Ummi suurepärane näitlejatöö. Auhindu selle võistluse eest ei jagatud, kuid lõbus oli niisamagi.

Järgnevalt oli kavas yoshy poolt peetud ettekanne anime allakäigust, mis oli vist kõige subjektiivsem presentatsioon, mida ma kunagi kuulnud olen, kuid mis suutis oma huvitavate järeldustega tekitada päris palju elavat animeteemalist diskussiooni, nii et täitis sellega oma eesmärgi sajaprotsendiliselt.

Sajaprotsendiliselt täitis oma eesmärgi ka Piu ja Stopa poolt koostatud viktoriin, mis oli huvitav, mitmekülgne ja lõbus. glaurungi mechaviktoriini kohta võib öelda sama - eriti meeldis mulle, et küsimused olid vist seekord veidi lihtsamad, nii et ka vähem hard-core gundamifännid nagu mina ei pidanud päris iga küsimusega bingot mängima. Suutsin oma aastataguse häbiväärse viimase koha vahetada märksa kõrgema vastu, nii et jäin igati rahule.

Suurimad tänusõnad tahan öelda aga Ummile, kes lasi mul avastada endas seni varjus olnud talendi. Nimelt sain teada midagi, mida ma varem kahtlustadagi poleks osanud - tuleb välja, et ma olen tegelikult üliandekas cosplayer, kuna mul õnnestus lõdva randmega (sõna otseses mõttes) kinni panna Ummi korraldatud meeleolukas lebo-cosplay võistlus.

Pärast võistlusi, etteasteid ja õhtusööki jätkus programm juba vabakava järgi. Kes tantsis, kes jõi ja jauras niisama, kes mängis lauamänge, kes käis saunas. Viimase kohta peab ütlema, et see oli mõnus nagu alati, kuigi jääaugu puudumine valmistas mulle kerge pettumuse. Tuli kasutada alternatiivjahutusmeetodit ehk lumehange.

Ülejäänud õhtu möödus minu jaoks erinevate inimestega juttu ajades. Päris palju sai räägitud animest, mis oli mulle isiklikult päris hea vaheldus võrreldes eelmiste kokkutulekutega - kui paari varasema aasta jooksul hakkasin ma ennast sellel teemal juba kerge kõrvaltvaatajana tundma, siis viimasel ajal on minu huvi anime vaatamise vastu mõnevõrra uuesti tärganud, nii et tunnen ennast jällegi teemas sees olevana. Seetõttu oli mul vahelduseks isegi üht-teist kaasa rääkida ja need vestlused olid seetõttu üsnagi huvitavad.

Vahepeal pakkus meelelahutust lõbusas tujus cenorig. Vahepeal käis ka mingi disko, kuid mina sinna seekord ei jõudnudki - üsna vara lõppes see ära ka. Lõpuks sai niisama laua taga istutud ja vist kuni kella neljani inimestega lobisetud, kuni uni viimaks võimust võttis.

Magamisest ei tulnud öösel aga eriti midagi välja, nii et olin juba kella 9 ajal hommikul uuesti jalul. Kui varasematel kokkutulekutel on sel kellaajal üsna palju inimesi püsti olnud (mõned hilised pidutsejad ja mõned varajased ärkajad), siis seekord oli ennast maast lahti saanud ainult Zindrel, kellega me siis hommikusööki oodates piljardit taguma hakkasime.

Kõht hommikusöögist täis, oli aeg ennast kodu poole sättima hakata. Jäin üritusega igati rahule; veidi kurb oleks, kui see peaks osutuma viimaseks Kopra talus peetavaks kokkutulekuks, kuid elame-näeme.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tyger



Liitunud: 28 Märts 2007
Postitusi: 794

PostitusPostitatud: Püh Veeb 02, 2014 20:14    Teema: Vasta viitega

Kuna siin on formaat juba ette antud, on asi väga lihtne.

Esimene kokkutulek möödas, ei saa tähelepanuta jätta genkyt, kes alustuseks viitsis juba ürituse kokku panna ja jõudis veel seda reklaamida ka ning utsitada kohale tulema nii suletud uste taga kui ka internetiavarustes.

Kui kuumaastik enne talumaja juurde jõudmist välja arvata, oli kohake väga armas. Mõnusas omaette nurgas oli saunake, kus vanaeestlaste moodi ka paljalt õues ringi lubati joosta. Siinkohal tahaks tänada saunameeskonda, eriti cenorigi, kes väljendas oma emotsioone kõige puhtamal moel mehe moodi õllepurgiga mõõtu võttes. Kahtlusetagi võib õelda, et seekord jäi peale cenorig.

Liikudes kronoloogiselt tahapoole, oli huvitav ettevõtmine ka lätlaste rescue mission koos Silverwolfiga. Seda isegi sarkasmita, Eestimaad (ning Lätimaad) kellegi teise kulul avastada on alati tore. Teed olid muidugi korralikult proovile panevad, aga jäime ellu. Kahjuks jäid mõningad kavapunktid selle tõttu nägemata.

Küll aga jõudsin glauringi mechabingole, kus strateegia kõik vastused B'ks märkida (mis kuskilt silma jäänud uurimuse põhjal peaks olema kõige sagedam õige variant) tõi 6 punkti. Teema oli minust igatipidi kauge, aga time well spent anyway. Samas oli see ka suurepärane võimalus ennast tutvustada, kui märkisin piloodiks käesoleva kasutaja tyger. Huvitavalt suur hulk inimesi mäletas aastatetagust postitajat. Ahjaa, mechadest veel nii palju, et mu õele väga meeldis võidetud tilu-lilu, tänud selle eest.

Toakaaslase (kuigi mees designeeritud tuppa ei jõudnudki) skullkilleriga sai jagatud muljeid kaasaegsetest MMOdest, eriti Diablost ja WoWist. Teisalt toomasega sai saunas räägitud animest läänemaailmas, nimekas tiitel oli RWBY. Veel jäid meelde pime kohtunik ning titaan oma täielikult tõetruu mulje jätnud esinemisega.

Peale sauna toimus öine piljard. Kaia küll sundis mind mängima, kuid peale esimest mängu selgus, et ma olen piljardis uskumatult halb. Seepeale tegi Toivo mulle piljardi kiirkursuse (nagu animes, ausalt!), mispeale ma enam-vähem suutsin adekvaatse mängija mulje jätta. Vaikselt oli kell saanud 01:30 ning eelnevad sõidud olid piisavalt väsitavad, et oli aeg voodisse pugeda. Ülimalt pehme magamiskogemus oli, kusjuures. Palav, aga pehmee~.

Hommik saabus ilma märkimisväärsete vahejuhtumiteta. Hommikusöögi järgselt peeti veel maha üks äärmiselt põnev MTG (?, ma ausalt ei tea, millest ma hetkel räägin) turniir, mille raames toimus tervelt 1 (üks!) mäng. Kui lätlased oma bussipiletid kätte said, sai viimased auto peale laadida, Toivoga veel paar sõna autodest vahetada ning Pärnu poole asuda. Seekord lätlased kraavi ei sõitnud.


Tegelikult läks esimene kord paremini, kui ma loota julgesin. Baka.ee kollektiivne magu valmistas ka suuri üllatusi, olin sunnitud vahepeal poes enda varusid täiendamas käima. Tõenäoliselt olen ka järgmine kord tulemas.
_________________
Animelist ver5.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Soobel



Liitunud: 24 Dets 2007
Postitusi: 344

PostitusPostitatud: Püh Veeb 02, 2014 21:50    Teema: Vasta viitega

Jah ja soovijaid said Gundami arvutimängui ka mängida. Kusjuures sel konkreetsel mängul on tänavu ümmargune tähtpäev. (milline?)
Kusjuures oligi vist ainuke sedalaadi mäng kogu üritusel. Ehkki eespool oli juttu konsoolide kohalevedamisest ja mängimisest. Aga ma ei näind seal miskit sellist.
_________________

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 02, 2014 22:28    Teema: Vasta viitega

Stopa kirjutas:
Viktoriini kaaskorraldajana tahaksin tänada baka.ee foorumi kasutajat yoshy - ainsat inimest kokkutulekul kes oskas nimetada vähemalt üht Pokémoni kes ei kuulunud esimese põlvkonna ~150 Pokémoni sekka ja see Pokémon oli nimelt Mudkip, niiet ma loodan, et kõigil teistel on nüüd vähemalt natuke piinlik.

Kui nüüd päris ausalt üles tunnistada, siis minul on küll piinlik. Silme eest käis läbi terve trobikond pokemone, keda teadsin olevat väljaspool maagilist 151te, ent nimesid ei suutnud meenutada. Ometigi on tegu ühe mu lemmiku mänguseeriaga...

Ent see eelnev häbiplekk välja arvates, siis jäin üritusega rahule. Aitäh kõigile, kes kohal olid. Kuigi igaühega juttu ajada ei saanud/jõudnud, olete te kõik sellele vaatamata ägedad! Samuti olen õnnelik, et lõpuks ometi sai ära nopitud viktoriinivõit - auhinnaks saadud hobusehelkuri panin kodus nähtavale kohale.

Järgmise korrani!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Veeb 03, 2014 09:59    Teema: Vasta viitega

Kui aus olla on mul ka maru piinlik nende pokemonide osas, olen ilmselt ikka sadu tunde neid mänge mänginud ja ainult sprited tulid ette. Ükski nimi ette ei tulnud :(
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 03, 2014 10:55    Teema: Vasta viitega

Minu 5+1 meeldejäävamat tegevust seoses baka.ee XI kokkutulekuga (kronoloogilises, ent mitte mingil juhul meeldejäävuse järjekorras):

Hop-Hop Mõistmine, et auto, milles istun, väljub kraavist siiski omal jõul.

Rolling Eyes Salati ja võikude vohmimine keset näitekirjanike kongressi.

Muhe Kiire viinaviskamine vingust virvendavas sauna eesruumis.

Bunnysmile Pea toetamine lahke inimese laenatud kampsunist padjale.

Happybunny Poolvargsi tagasiteele asumine, vältimaks hüvastijätmise nukrust.

+

Armas kuri Kodutu roboti adopteerimine ehk järjekordne tõestus iidsele aksioomile "mis ühele pahn, see teisele aare" (jah, ma tean, et aksioom kui selline ei vaja tegelikult tõestust, aga mis sa teed).
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Veeb 03, 2014 11:43    Teema: Vasta viitega

Mulle üritus meeldis väga, võibolla just seetõttu, et inimesi vähem oli kui tavaliselt LaLaLaa

Väga mõnusad jutuajamised leidsid aset, diskol sai jalg villi tantsitud, ja lätlased Tartu kaudu tagasi Riia poole teele pandud :)
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Piu
tavaline eesti naine


Liitunud: 3 Nov 2006
Postitusi: 328
Asukoht: Tartu/Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 03, 2014 14:15    Teema: Vasta viitega

Kes jäid viktoriinist ilma või tahavad veel vastuseid vaadata, siis küsimused ja (väga koledasti vormistatud) vastused on saadaval siin.

Edit: Üldiselt leian, et viktoriini võib edukaks tunnistada. Peaaegu igale küsimusele vastati vähemalt korra. Eranditeks siis Pokemoniküsimus, millest Stopa juba rääkis. Samuti jäi arvamata 9-c ja küsimustel 13, 14 ja 19 ei saanud keegi lisapunkte.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Teis Veeb 04, 2014 21:54    Teema: Vasta viitega

Üritan nüüd ka tagantjärgi paar mõtet siin, oma meelevaldselt loodud avalikus blogis üles kirjutada.

Minu jaoks algas kokkutulek osaliselt juba reedel, kui plaanipärastest toimetustest meelitas mind eemale glaurungi viktoriinispikker. Kahjuks ma sealt muud vaadata jõudnudki kui vaid South Parki tänavuse hooaja teist poolt, kuid see oli üllatuslikult ja märkimisväärselt hea, tunduvalt etem kui paar eelmist. Viktoriini vastava küsimusega seotud osa ma kahjuks küll ei näinud.

Igatahes. Mingit ühisstardiga tseremoonitsemist seekord polnud, tõsteti mind party vanile ja sõit võis alata. Sain siiski uhkelt olla esimesena saabunud masinas, mul sellega mingi feti¹, nii et olin rahul.

Teisi oodates proovisin esmakordselt ka Kopra talu piljardit, sest mis see laud seal ikka seisab. Paar kuuli suutsin sissegi lüüa, aga muidu oli üpris piinlik võistlus Sato-chani vastu, kes asjatundmatuna mind ikkagi tublisti edestas.

Rahvast oli sedakorda vähe. Mitte nii vähe, et see olelemisele negatiivselt oleks mõjunud, kuid piisavalt, et seda tutvustusringis märgata. Tutvustusring piirdus kiirkorras nimesiltide kleepimisega ning tore oligi, sest kokkutulekul oli ehk kolm-neli-viis esmakordset külastajat ning neistki vaid kahe puhul ei öelnud ei nimi ega nägu mulle midagi. Üks neist oli Madis, kellega juba enne ringi tuttavaks sain, teine Morten, kes - nagu ma siit teemast hiljem lugesin - peitub kasutajanime tyger taga. Sellest on pisut kahjugi, et viimane end tuntuma pseudonüümi all ei esitlenud, oleksin ehk isikule rohkem tähelepanu pööranud, sest vabandage otsekohesust, kuid kes ikka kõigi nende uute asashiolaste-miyakolastega tutvust sobitada jõuab. Tutvumisringile järgnes lühike, lõbus, kuid ebatavalisel kombel kombekuse piirides püsinud improteatrivoor.

Meelelahutajaks oli seejärel ettekanne Yoshilt. See oli ka ainumas kord sel aastal, kui rahvas sundkorras midagi kuulama paigutati, kuid napsuselt seltskonnalt järgnenud furoor oli ettekande kohta ikka märkimisväärne. Nimelt tekitas Yoshi lähenemine teemapüstitusele - "Mis animega juhtus?" - hulgi vokaalseid kulmukortsutusi, kuivõrd kuulajatel oli raske kaasas käia mõttelõngaga, mis seletas anime häda ja viletsust selle kaudu, et kunagi oli Gundamisarjade keskmine tase kõrgem ja sügishooaja animede hulgas oli ettekandja jaoks palju eemaletõukavaid pilte ja pealkirju. Akadeemilist kaitsmist poleks läbinud, kuid vähemalt oli kõigil lõbus ja Yoshi sai rahva vaoshoidmisega tublisti hakkama.

Viktoriinidest ei saa ma muidugi rääkimata jätta. Esmalt oli meeskonnavoor Piu ja Stopa käsutuses. Mäng oli minu jaoks keskmisest tunduvalt raskem, aga tublid meeskonnakaaslased aitasid esikoha lauale tuua. Tuleb tunnustada koostamisega kaasnenud tööd ja vaeva, sest kuigi kokkutulekul ma sellest palju ei hoolinud, oli hobusespetsiifiliste küsimuste mõtlemine kahtlemata vaevarohkem kui tavaliselt. Eeldas see ju ka omaloomingu teemas vastavate piltide otsimist. Mainiks veel, et kuigi Piu sõnade kohaselt 13. küsimus kellelegi lisapunkti ei toonud, pani võidumeeskond selle (Yukimura) minukäeliselt lehele kirja, kui just mälu ei eksi.

Glaurungi valikvastustega mechasuunitlusega üksikvoor näitas, et mees on vanaduses heldima hakanud: mäng oli palju mängijasõbralikum kui eelnevatel aastatel, perversset gunpla-triviat oli vähe ja minu esikoht tuli mitte lihtsalt õnnelikust käest vaid teenitult teadmistest. Kuigi võidetud blu-rayd mul kahjuks kuhugi vaatamiseks pista ei ole, siis uus robotifiguriin oli ilus ja toimib kahe teise kõrval juba väikese kollektsioonina.

Plaanis olid veel mingid üritused, aga mina jäin neist seekord eemale. Kuna habemikke oli tänavu kokkutulekul vähe, sain minagi seekord istuma geriaatriosakonna mugavatele tugitoolidele. Tühjendasin viina, mekkisin glaurungi Laphroaigi, lobisesin maast-ilmast ja sattusin kõige selle peale äärmiselt ülevasse tujju, mis päädis minu jaoks kindlasti suitsusaunas koos vabranamehega viina visates.

Edaspidine muutus juba hägusemaks: mäletan tantsupõrandal kukkumist, millest hommikul sinikad tõendust andsid. Sokid olid ka kadunud - üks kusjuures saunas ja teine esikus. Aga kus mälul vajaka jäi, tulid teised meeleldi appi: olevat ma trepiäärest alla kukkuda tahtnud, mimmul klaveri all külas käinud, shadowmani ahistanud ja muidugi käekõrval talutamist vajanud.

Lõbus oli ja loodan, et järgmine aasta kusagil kunagi ikka sarnane üritus toimub. Väike kahetsusmeel siiski hommikul oli, täiesti isiklikel põhjustel. Asi polnud üldsegi selles, et hommikusöögiampsud minu seedetraktis tivolisõitu tegid. Samuti ka mitte minu õhtusse jäänud käitumise pärast - sest inimestele lõbu valmistamises pole midagi häbiväärset, kui keegi haiget ei saa ja midagi ära ei lõhuta. Nördimus oli pigem selles, et kogu tormamise juures ei leidnud aega ühekski sisukaks vestluseks, umbes selliseks nagu 2013. aasta jaanuaris zindreliga maha pidasin. Mitme toreda isikuga, keda kokktulekule tulles tõesti kohata tahtsin, ei jõudnudki teresõnast kaugemale. Kurb küll, aga ka hoiatus endale end järgmisel korral mitte/pisut vähem täis juua.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Teis Veeb 04, 2014 23:15    Teema: Vasta viitega

Kuna kõik kirjutavad, kirjutan ka.

shadowman korjas meid oma uue Ljeksusega peale, natuke sai tagaveoga lollitatud, Viljandis poes ja traditsioonilises armeenia köögis käidud, kus meie tellimused segamini aeti. Aga jõudsime kohale.

Osad alustasid Eesti rahvusspordi ehk alkoholitõstega juba nii kell 2 päeval, ise olin vaguram selle koha pealt. Viktoriin oli OK, kuigi tänu tiimi koosseisule (ei mõtle üldse solvanguna), olin teist aastat peamine vastuste kirjutaja ning suutsin neidki ainult paar tükki genereerida. Ei üllataks, kui jäime viimaseks, aga mis seal ikka.

yoshy ettekanne oli, nagu ta ise ja kõik teisedki mainisid, vägagi tasakaalustamatu ja sappi täis. Tegelikult nõustun temaga täielikult. Võib-olla oli asi jälle minu liiga madalas verealkoholi (alkoholvere?) tasemes, kuid mind häiris see vahelejauramine veidi.

glaurungi mechaviktoriini läbisin suuremas osa bingo abil, paar vastust piilusin yoshy pealt maha, aga kasu oli sellest null, jäin seekord isegi lohutusauhinnast ilma.

Ummi lebocosplay oli äge. Olin kurb, kui minu vägagi autentne Mari Makinami Illustrious kaotajaks tunnistati. shadowmani väga äge titaanikehastus tuli võitjaks ja endalegi üllatuseks osutusin ma parimals kaotajaks.

Õhtusöögi käigus oldi kurb demokraatia üle, sest kana-klimbisuppi ei olnud, Shirotoki võttis kõik frikadellid endale ja hernesupp jõudis meie lauaotsa tükk aega hiljem.

Mingi hetk sai sauna mindud, kus oli kohal ka lätlaste delegatsioon, kes lahkusid aga paari käredama leiliviske peale üsna kiiresti. Silverwolf osutus aga eriti vembumeheks, kutsus mind lavale, viskas pool ämbrit kerisele ja jooksis ise minema. Minu vihast sõimu kuulsid muidugi ka samal ajal eesruumis hundijalavett manustavad Vabarnamees ja cenorig. Paar korda sai paljajalu lumes joostud ja seda nii siis kui praegu (valus kurk ja tatine nina) kahetsetud.

Tagasi toas sai vaikselt ühest seltskonnast teise jalutatud, natuke juttu tehtud ja edasi liigutud. Sellist pikemat ja sisukamat juttu oli üsna vähe. Soobliga sai lühidalt juttu tehtud ka Läti 80ndate electromuusikast ja analoogsüntesaatorite helist, Vabarnamehega hammastest ja pudelitest, Lätlastega nende avariist ja muud sarnast. Mingi hetk üleval korrusel juttu ajades tuli meile külla cenorig, kellel võttis püstiseismine päris mitu meetrit ümbritsevat ala. Jalutasin igaks juhuks temaga trepist alla, mille peale sain kommentaariks "vaata, sa oled minust pikem, sa lööks kukkudes pea ära, aga ma kukuks mööda ja näoli maha".

Öö möödus sündmustevaeselt, harjumatul kombel polnud seda situatsiooni, et kui esimesed ärkavad, siis viimased veel jauravad, natuke pärast nelja mindi kollektiivselt magama. Hommikul nentisime zindreliga, et väga harjumatu on baka pühapevahommikul täiesti tahkes seisus olla, tavaliselt tahab pohmell jõuga maha murda. Toppisime hommikusöögi poolvägisi sisse, jõrisesime veel veidi ja kojusõit võiski alata. Ise jätsin muidugi arvestatava hunniku oma kola kopra tallu mälestusse, eks ma vaikselt looda seda kunagi tagasi ka saada.

Kokkuvõtvalt - vanaks oleme jäänud ja sära on kadunud. Uusliikmeid oli ka ainult 2 tükki kohal, eks järgmine aasta tuleb jälle väiksema kohaga arvestada. Sellest hoolimata ei ole aga plaanis järgmine aasta mitte kohale tulla, sest ikka ja alati tore üritus.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.


Viimati muutis seda Random Hero (Kolm Veeb 05, 2014 00:55). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Soobel



Liitunud: 24 Dets 2007
Postitusi: 344

PostitusPostitatud: Teis Veeb 04, 2014 23:41    Teema: Vasta viitega

Animekorüfeesid olen ma Estconil varemgi näind. Olen nendega joond, grillind ja massaa¾i saand. Ja filme vaadand. Muidugi tükati, sest sedalaadi pummelungide formaat ikka ei lase mitmeks tunniks ekraani sisse kaevuda. Nagu ütles klassik Ants Nuut: "Kui tahad pidu vussi keerata, pane telekas mängima."
Olen mõned aastad juba plaaninud selle seltskonna ära näha, sest rahvas tundub lahe ja teema samuti. Aga seni on kas külm ilm või rahvusvaheline imperialism või muu laiskusnähtus seganud. Ok - eelmisel aastal oli naisel sealkandis samal ajal mingi sõbrantsidega pummelung ja lapsi polnud kuhugi panna ja jutt jäi, et järgmine talv on siis minu kord. Pummeldada, mitte lapsi hoida.
Ei osanud sest üritusest mitte miskit oodata. Sai vähemalt kogutud bussi mõned kaasosalised - mis sa üksi ikka kolgata teed loksud. Kaasa ei osanud miskit osta - talveaeg ju, ei kujuta ettegi, mida ja kui palju sööd ja jood. Suvel ju lihtne, kast õlut ja mõned potid liha ja kotid sütt ligi ja... Söön oma minipizzasid siiamaani, juustupikukesed jagasin juba lastele välja. Ehk et majapoolne toitlustus oli korralik ja proviandiga sai üle pingutatud. Õllega ka, seda jagub nüüd kodus veel mitmeks saunaskäiguks, vaatamata sellele, et ühe kaasreisija poolt tänutäheks tarnitud sarnase sisuga kollane kõlisev kilekott määramata teed läks. Aga koduvein oli aastaid seisnud, polnud küll nii klaar, kui värske tegu, aga hea oli. Ja väga ei mäletagi mis toimus. Sauna ei jõudnudki, sai mingit mõistatusmängu raames tola tehtud, sai mingi cosplay teemal tola tehtud, sest kaasas oli AngryBirds'i tudumask, mille naine tikkind oli - animest veel kaugemal kui MyLittlePony, aga käras kah. Paaris viktoriinis sai osaletud, kus muist küsimusi sai umbropsu vastatud, muist teemadel veidi elukogemuse ja loogika pinnal natuke juureldud ja selle järgi vastatud. Kuhu mis kohale ja kus ma potsatasin - õigel ajal ei uurinud ja nüüd ei tea. Küll aga langes pihku pisike kummist robotike, mis vedas heldimuspisara silmanurka. Mispeale kotist läpaka tirisin, selle aknalauale püstitasin, MSX-i emu tõmbasin ja mängu käima lasin. Mobile Suit Gundam, Last battle, Bandai software 1984. Polnud teist oma 25 aastat mänginud.
Natuke lootsin ka mõnd ponifänni kohata ja targemaks saada aga neid vist ses kontingendis eriti ei ole. Keegi korra mainis, et vaatas kolm hooaega ära, aga rohkem teemaks ei tõsunud. Muu trall ja nali täitis aja ära lihtsalt ja muud teemad tulid peale. See üllatas, et lätlased ei teadnud Zodiaci. See ei kõlanud minu jaoks päris nii nagu "eestlane ei tunne Ivo Linnat" aga vähemalt nii nagu "eestlane ei tea Sven Grünbergi." Keegi selgitas, et tegu olnud Läti venelastega. Keegi oli vist veel vene päritolu, keegi tõi veel kord heldimuspisara silmanurka, kui doominokivid lauale laotas. Sellest oli ka üle 20 aasta möödas, kui sai viimati Pääsküla depoo lukkseppadega kozjolli taotud. Nüüd siis sai jälle. Igatahes igavat hetke ei olnud, Tuumahiid ja Cintiq jäid kotist välja võtmata.
Ja nüüd on mul robot. Õigemini siis mehitatud robot. Ei ole välistatud, et peab siis poisile ka vaikselt visuaalselt hakkama selgeks tegema, misasi oli Gundam. Ehkki seni pole kaklusmultikad mind kuidagi kõnetanud.
Aga ega kaks aastat tagasi ma ka arvanud, et mind võiks kirjud ponid kõnetada.
Ega 20 aastat tagasi muumitrollid.
Kõik on võimalik.
Igatahes tasub teinegi kord sellisel üritusel käia.
_________________

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 05, 2014 13:19    Teema: Vasta viitega

Kas lisaks jutule kellelgi mingeid pilte ka jagada on? Vahepeal ma nägin, et oli vähemalt üks video üleval, aga mingi tsensuur on vist üle käinud siit.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 05, 2014 20:06    Teema: Vasta viitega

Mul on päris mitmeid pilte, aga pole olnud aega nendega tegeleda. Proovin täna/homme/ülehomme ära teha. Videot ma ise siin näinud pole.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Soobel



Liitunud: 24 Dets 2007
Postitusi: 344

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 06, 2014 11:06    Teema: Vasta viitega

Video nägin ära, oli päris tore... ilmselt vaid klounaadis osalenute ja kohalolnud pealtvaatajate jaoks. Outsaideritele ilmselt niiväga mitte. Ehk et tsensorite otsus oli pigem õige kui vale.
_________________

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 06, 2014 22:42    Teema: Vasta viitega

Kuna on olnud kuulduseid, et asju jäeti maha bakale, siis palun andke mulle teada, mis täpselt maha jäi. Saadan Kopra talule kirja.

Järgiminejat minust aga pole, niiet kui keegi liikumas sinnasuunas, siis andke teada.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lostinthemist



Liitunud: 16 Sept 2009
Postitusi: 432
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitatud: Reede Veeb 07, 2014 09:07    Teema: Vasta viitega

Mis video?
Link.
Kohe!
_________________
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Järgmine
Lehekülg 9, lehekülgi kokku 10

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: