OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

2013 Sügisel välja tulevad animed.
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Shirotoki



Liitunud: 11 Veeb 2010
Postitusi: 333
Asukoht: Põltsamaa/Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Dets 07, 2013 02:17    Teema: Vasta viitega

Vaatasin Outbreak Company't esimesed kolm osa. Rohkem edasi ei suutnud.
Sealt edasi jäid silma ainult blogi postitused, uudislõigud ja 4chani kommentaarid. Kas see on naljakas või mitte sõltub ilmselt igaühe enda huumorimeelest. Võib-olla pole mul huumorimeelt vms.

Kusjuures, kui White Albumi Visual Noveli arvustusi ja skoore uurida, siis teist soovitatakse kõvasti rohkem, kui esimest. Mul endal hinnang selles osas puudub, sest ma ei tea esimesest üldse midagi peale selle, et nende lood ei pidanud üldse haakuma.

Ühtlasi ma ei noki ega kurda Kyoukai no Kanata animatsiooni arvel. See on kenasti animeeritud. Ma lihtsalt tõin välja selle, et Hyouka ja Chuunibyou olid paremini animeeritud minu meelest. Kas see ka tegelikult nii on jääb igaühe enda otsustada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Dets 07, 2013 07:55    Teema: Vasta viitega

Algusest peale oli minu jaoks selge Valvare puhul, et see anime pole nii jama kui algul paistis. See oli lihtsalt väike vimka animaatorite poolt. Hooaja viimane osa tõestas et see asi läheb ikka põnevaks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Esm Jan 27, 2014 16:45    Teema: Vasta viitega

Nüüd on rohkem kui pool hooaega juba läbi, paslikud oleksid mõningad kokkuvõtted sarjadest. Mina eriti midagi ei alustanud, seega ka kokkuvõtteid ei paku. Teistelt ootaks aga ise meeleldi mõnda. Ehk on mõni väärt anime silme vahele jäänud.

Nõndap, mina vaatasin väga mitu osa Kill la Killi, millest kirjutasin asjaomases teemas, ning ühe osa Kyokai no Kanatat, mille kohta piirdun ütlemisega, et jäi minu jaoks liiga igavaks.

Pisut rohkem sõnu väärib Kyousougiga, mille ma lausa lõpuni vaatasin. Väga südamlik lugu ühest perekonnast maailmas, kus jumala ja inimese piirid on hägusad - nõnda kirjeldati seda olukorda tabavalt animes endas. Munk, kelle naiseks sai tema joonistatud jänes, kellele bodhisattva looma armastuse tõttu inimvormi andis. Nende lapsed, kes joonistustest sündinud, kes surnust äratatud. Nende elu peegelmaailmas, kus keegi ei sure ja miski ei hävine. Nende lahkumineku ja kokkusaamise lugu. Esimesed ja viimased episoodid olid väga head.

Kahjuks jäi vahepealne kesiseks. Liiga palju tarbetuid tegelasi, üleliigsed looliinid. Kümme episoodi on anime jaoks vähe, kuid nurki lihvides oleks saanud ka vähemaga hakkama. Kahju. Suurepärane heliriba ja ilus pildikeel, aga liialt jampsi toob kaasa nii umbes seistmepallise skoori kümnest.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 27, 2014 17:45    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
ühe osa Kyokai no Kanatat

Viskan juurde, et kui vähegi on huvi selle ¾anri vastu, tasub see anime natuke pikemalt ette võtta. Väga pikalt ei saagi, shounenitele tavapärase 100 episoodi asemel on neid veidi üle 10, kuid lugu mahub ilusti ära ning võitlusstseenid on võrratult ilusad vaadata.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
August



Liitunud: 13 Aug 2011
Postitusi: 113
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 29, 2014 13:05    Teema: Vasta viitega

Ühe osa põhjal otsustada, et sari on igav, on tõesti veidi liiast.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Kolm Jan 29, 2014 13:19    Teema: Vasta viitega

August kirjutas:
Ühe osa põhjal otsustada, et sari on igav, on tõesti veidi liiast.


Mina isiklikult olen ammu juba otsustanud, et kui sari ei suuda esimese osaga äratada huvi (esimene osa peaks olema eelkõige selleks minuarust), siis ma seda vaadata ka ei viitsi. Liiga palju on maailmas reaalselt häid asju et raisata aega potentsiaalselt headele asjadele, mis äkki võib-olla pärast muutuvad heaks.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 30, 2014 06:04    Teema: Vasta viitega

Stopa kirjutas:
August kirjutas:
Ühe osa põhjal otsustada, et sari on igav, on tõesti veidi liiast.


Mina isiklikult olen ammu juba otsustanud, et kui sari ei suuda esimese osaga äratada huvi (esimene osa peaks olema eelkõige selleks minuarust), siis ma seda vaadata ka ei viitsi. Liiga palju on maailmas reaalselt häid asju et raisata aega potentsiaalselt headele asjadele, mis äkki võib-olla pärast muutuvad heaks.

Ma olen sama meelt, et ise ei tasu üle ühe episoodi endale igavaid asju jälgida, aga kui uus informatsioon (teiste postitused animefoorumis??) annab põhjust, siis ei pea kangekaelselt oma otsusest kinni hoidma.

Jah, esimese osa põhjal ei anna hinnata, kui tore mõni anime on, aga annab hinnata, kui palju aega sul selle alla panna tasub. Aga see pole esimese osa eksklusiivne mõju, vaid kogu infomulli mõju, mis sul tolle multika kohta on tekkinud.

Üks asi, mis mind huvitab, on eelviimasest osast alustamine. Kui esimene osa on tutvustava loomuga, siis see näitab, kuidas anime oma narratiivi lõpuni kandis ilma päris-päris lõpplahendust ette näitamata. Kyoukai no Kanatal näitel on seal küll mõned spoilerid, aga spoilerid ei tohiks segada hea loo nautimist. Või segavad? Vaadake siis kolmandat osa.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Reede Jan 31, 2014 18:45    Teema: Vasta viitega

Ei julgegi tunnistada, aga enamasti otsustan, kas sari on igav, isegi esimest osa vaatamata!
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 01, 2014 10:16    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Ei julgegi tunnistada, aga enamasti otsustan, kas sari on igav, isegi esimest osa vaatamata!

See on ilmselt parim meetod
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Sept 07, 2014 19:47    Teema: Vasta viitega

Magi - kindlasti vaatan , aga ootan kui tuleb 3 OVA ka välja.
Sekai De Ichiban Tsuyoku Naritai! - naismaadlejad, minu jaoks liiga brutaalne anime, aga vaatan edasi.Peategelasel , kes on amatöör maadleja ja saab kogu aeg kolki, oleks ammu juba selgroolüli katki ja jalad ja käed lahases. Kui vaadata kuidas petegelast töödeldakse siis on see küll ülemõistuse. Mõned kohad kerin kiirendusega edasi liiga julm lihtsalt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: