OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Euroopa animatsioon

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
kaptengalaktlan
räägib nagu muusika


Liitunud: 16 Jan 2004
Postitusi: 312
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 23, 2004 14:40    Teema: Euroopa animatsioon Vasta viitega

Kas keegi on tutvunud ka huvitavama Euroopa animatsiooniga? Mul endal on olemas Rene Lalaoux filmid Fantastic Planet, Maitres du Temps (Time Masters) ja Gandahar. Kaks viimast on küll prantsuse keeles, mida ma piisavalt hästi ei valda ja pole sube ka leidnud veel.
Fantastic planet on 1973 aasta Prantsuse-Tshehhi ühistöö, väga psühhedeelne film tsivilisatsioonide võitlusest. Võibolla kaugelt meenutab ahvide planeeti, kuid teema käsitlus on selline, nagi oleks film tehtud marihuaanat suitsetades ja muusika on ka päris lahe tolleaegne space-rock.
Time Masters jooksis siin meie kinodes kunagi Vene ajal. Tol ajal jäi asi mulle segaseks, seetõttu proovisin nüüd uuesti vaadata. Prantsuse keele tõttu jäid need ajaparadoksid ikka veel veidi segaseks. Võrreldes Jaapani animatsiooniga on see suht nõrgalt animeeritud, taustadele ja heliefektidele ei ole eriti rõhku pandud. Vist ikka ei ole eriti hea film, aga siiski mõjus jälle kuidagi psühhedeelselt.
Kui keegi neid filme teab, kas siis oskate soovitada mõnda animet, mis sarnaneks neile?
_________________
/>_<\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 23, 2004 15:20    Teema: Vasta viitega

Selle koha abil on võimalik Time Masters'ile subtiitreid saada.

Ise pole filme näinud, mistõttu oleks ennatlik mingeid soovitusi jagada.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Xelene
hentai-baka


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 359
Asukoht: parareru-wordu

PostitusPostitatud: Püh Jan 25, 2004 11:08    Teema: Vasta viitega

hmm.. ma tean et prantslased tellivad vahest jaapanlastelt animatsioone.. jaa et jaapanlased teevad üldse tihti koostööd igasugustega.. ja Vene vanakool animatsioon alustades olümpia Miishast lõpetades speiss advechersitega on kõige superbim. Happybunny
_________________
tsukurimashooo tsukurimashooo..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: