OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Foorum
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
HotPapa
banned


Liitunud: 25 Veeb 2003
Postitusi: 229
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Jan 25, 2004 01:33    Teema: Vasta viitega

hahaha:D..edu teile...:p
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tuletegija
Püromaan


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 238
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 25, 2004 03:26    Teema: Vasta viitega

HotPapa kirjutas:
hahaha:D..edu teile...:p



Unistada ju võib LaLaLaa
_________________
Due to the current financial crisis facing the world at the moment, the light at the end of the tunnel will be switched off to save on electricity costs, until further notice.

Sincerely,
God
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Seichi
bakaer than thou


Liitunud: 19 Okt 2003
Postitusi: 203
Asukoht: Seal, kus kott on...

PostitusPostitatud: Püh Jan 25, 2004 11:49    Teema: Vasta viitega

Ma ei isegi ei viitsi...What's the point when you already know the result, aye?
_________________
Muhahahahaha...Aarghhh...*slash* die, dIE, DIE!!!!!

[10:04] <schiz> mingi graafiline disain on minu jaoks liiga wannabe värk

Eile Narvas kogunenud Juri Mi¹ini ja Vene kaasmaalaste ühingu korraldatud miitingul nõuti peaminister Andrus Ansipi tagasiastumist, pronksmehe taastamist Tõnismäele ning vene keelt riigikeeleks.

Pigs will even climb trees if you flatter them enough.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
yamyy



Liitunud: 19 Nov 2003
Postitusi: 108
Asukoht: Planeto Eartho

PostitusPostitatud: Esm Jan 26, 2004 17:40    Teema: Vasta viitega

eino, põhimõtteliselt on ju teil kõigil õigus:
HotPapal, et foorum on päris tipptasemel, kui tegu on vaidlemisega
Tuletegijal, et vaieldakse nn. sõbralikult (kuid siin peab siiski kohe ju mainima, et mõned inimesed ei pea tema jutule vastuvaieldud teksti sõbralikuks, vaid vastupidiselt, just vaenulikuks)
Vabarnamehel, et mitmed, kui just mitte paljud, on siin väga vähe animed näinud.. kaasaarvatud mina, kuid täpselt nii nagu Hotpapa ja Liisu ütlesid, siis õpitakse siit järjest rohkem juurde ...
Acousmatiquel, et vahel on kasulik, kui inimene saab vastu näppe, kui midagi väga valesti kirjutada või lolle küsimusi esitada, aga...

... minu isiklik arvamus oleks taoline:
Tõsi ta on, et vastu näppe tuleb saada, kui näiteks kirjutatakse mõne anime kohta taolisi lollusi et appi... aga selles on ju suur vahe, kas lajatada vastu näppe planguga, millel on teravad naelad sisse löödud, või joonlauaga. Kui inimene saab selle toreda planguga vastu näppe, siis ega inimene eriti igatsegi siia enam kirjutada... ma olen ikka ja jälle imestanud, miks on siin foorumis nii vähe aktiivseid inimesi, kuid liikmeid üle 400!! Kas siis mood lüüa planguga, millel need toredad teravad naelad välja küündivad, on nad ära hirmutanud? Või lihtsalt on nad võhikud ning ei oska midagi foorumis kirjutada? Eks tõtt ole ju kummaski, kuid mina isklikult kalduksin selle esimese poole, sest, kui võhik proovib sõna võtta laiatatakse talle nii kõvasti, et inimene on piltlikult võttes mitu kuud siruli maas, ühe käe sõrmi hoiab tugevasti oma kere all, et neid kaitsta ning teise käega lehvitab valget lippu.
Lihtsalt ma tahtsin öelda, et kui te vaidlete siis te vaidlete päris karmilt... ning tihti juba esimese vaidluse peale annavad paljud alla... ja ei julge selle teema kohta enam midagi öelda...
On ju siiski vahe sees, kas vaielda taoliselt:
Juku: "Inuyashas on ainult 50 osa!"
Mari: "Kuule Juku, Inuyashas on üle 100 osa ning neid tehakse veel juurde. Ära tule siia oma 50 osaga. Järgmine kord kontrolli natukene oma informatsiooni, kui siia veel midagi kirjutada kavatsed .. Idioot selline"
(nuh neid sõimusõnu tavaliselt ei panda, aga ridade vahelt võib neid vahel väga hästi ära tunda)
või taoliselt:
Juku: "Inuyashas on ju minu teada ainult 50 osa"
Mari: "Ei Juku, kahjuks sa eksid, Inuyashas on üle 100 osa ning neid tehakse veel juurde. Võibolla oled sa natukene segaduses, sest eelmises jutus rääkisid sa just osast, mis on järjekorras 110-s. Või äkki oled sa lihtsalt neid osi mitte järjest vaid segamini vaadanud ning kõigest 50 osa, mistõttu sa võisidki arvata, et Inuyashas on kõigest 50 osa"
(Siin sõltub muidugi jutu edasine käik inimese omadusest tunnistada oma vigu)

Ok, nüüd sain mina kah oma toreda (üpris pika Armas kuri ) jutuga maha. Ma lihtsalt tahtsin öelda, mis ma tunnen, igakord, kui ma siin foorumis sõna võtan, sest see planguga laiatamine võib igaüht tabada, kui ta tsipakene hooletum on ning ei vaata, mida ta kirjutab
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 26, 2004 18:16    Teema: Vasta viitega

yamyy kirjutas:
ma olen ikka ja jälle imestanud, miks on siin foorumis nii vähe aktiivseid inimesi, kuid liikmeid üle 400!!

Seda olen minagi ikka ja jälle imestanud. Foorumit selle sünnist saati hoolega jälginuna tean kinnitada, et kasutajaid, kes kasvõi ainsa korragi on sõna võtnud, pole kindlasti rohkem kui neljandik või väga vähe üle selle. Mina ei oska öelda, miks nood ülejäänud midagi ei räägi, aga ei ole nõus uskuma, et meie foorum nii karm on, et suudab 300 inimest nõnda ära hirmutada, et nad lahkuvad sõnakestki poetamata. ???
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
kaptengalaktlan
räägib nagu muusika


Liitunud: 16 Jan 2004
Postitusi: 312
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 26, 2004 19:16    Teema: Vasta viitega

Minu meelest on see isegi päris ok foorum, st kord on majas ja teemadele ei vastata mõttetu sõimamise või ropendamisega. Tean fooruemeid, kus kui keegi midagi küsib, siis ei jõua ajalikku vastust tullagi, enne kui keegi lajatab vastuse stiilis:


Vaidlusi aga ei maksa minu arvates karta - vaevalt, et kellelgi intelligentse mõttevahetuse vastu midagi saab olla. Suures osas selle jaoks need foorumid ju ongi.
Mis puudutab ekspertlust anime alal, siis võibolla on just huvitav vaadata, mida arvavad mingist animest inimesed, kes pole niivõrd veel sellesse maailma sisse elanud. Niiöelda "süütu" arvamus on väga vahetu, hiljem muutuvad hilisemad kogemused mõttemaailma loomulikuks osaks. Teisest küljest puudub siis muidugi võrdlusmoment, aga kõige sellega võiks arvestada - nii teema alustamisel kui sellele vastamisel.
_________________
/>_<\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Esm Jan 26, 2004 22:32    Teema: Vasta viitega

ka mind paneb postijate vähesus imestama. minu teada on enamus aktiivseid interneti kasutajaid siiski seda tüüpi inimesed, kes registreerivad ennast kuhugi ainult sundkorras, nt siis kui foorumit ilma regamata brausida ei saa. aga antud foorum on millegipärast vastupidist tõestanud : )

aga, kallid külastajad, püüame selle topicu ajendil meie foorumiellu muudatuse sisse viia! (kekeke) püüame olla abivalmid küsijate vastu ning samas mitte unustada google'i kui vägagi väärtusliku infoallika olemasolu. lisaks sellele võiksime hoiduda väidetest, milles me ise 100% kindlad pole. ainult seda ma nõuan meie uutelt kasutajatelt. ja ebaagressiivset diskuteerimist, mille musternäidisteks on ehk nt see topic. esineb küll teatud faktilisi ebatäpsusi, kuid vaidlus on rahulik ja mis esmatähtis - seda vaidlust on huvitav lugeda.

lugupidamisega,
teie ad hominem
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Kzma



Liitunud: 8 Veeb 2003
Postitusi: 2
Asukoht: Reval

PostitusPostitatud: Esm Jan 26, 2004 22:46    Teema: Vasta viitega

pean tunnistama, et olen pyydnud jälgida foorumit pea-algusest peale, midagi halba mul selle kohta öelda pole...

asi lihtsalt selles, et mulle piisab teiste postituste lugemisest, et ennast asjadega kurssi viia, endal polegi nigu s***agi lisada...
igal asjal oma aeg
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Jan 27, 2004 22:31    Teema: Vasta viitega

yamyy kirjutas:
eino, põhimõtteliselt on ju teil kõigil õigus:
HotPapal, et foorum on päris tipptasemel, kui tegu on vaidlemisega
Tuletegijal, et vaieldakse nn. sõbralikult (kuid siin peab siiski kohe ju mainima, et mõned inimesed ei pea tema jutule vastuvaieldud teksti sõbralikuks, vaid vastupidiselt, just vaenulikuks)
Vabarnamehel, et mitmed, kui just mitte paljud, on siin väga vähe animed näinud.. kaasaarvatud mina, kuid täpselt nii nagu Hotpapa ja Liisu ütlesid, siis õpitakse siit järjest rohkem juurde ...
Acousmatiquel, et vahel on kasulik, kui inimene saab vastu näppe, kui midagi väga valesti kirjutada või lolle küsimusi esitada, aga...

... minu isiklik arvamus oleks taoline:
Tõsi ta on, et vastu näppe tuleb saada, kui näiteks kirjutatakse mõne anime kohta taolisi lollusi et appi... aga selles on ju suur vahe, kas lajatada vastu näppe planguga, millel on teravad naelad sisse löödud, või joonlauaga. Kui inimene saab selle toreda planguga vastu näppe, siis ega inimene eriti igatsegi siia enam kirjutada... ma olen ikka ja jälle imestanud, miks on siin foorumis nii vähe aktiivseid inimesi, kuid liikmeid üle 400!! Kas siis mood lüüa planguga, millel need toredad teravad naelad välja küündivad, on nad ära hirmutanud? Või lihtsalt on nad võhikud ning ei oska midagi foorumis kirjutada? Eks tõtt ole ju kummaski, kuid mina isklikult kalduksin selle esimese poole, sest, kui võhik proovib sõna võtta laiatatakse talle nii kõvasti, et inimene on piltlikult võttes mitu kuud siruli maas, ühe käe sõrmi hoiab tugevasti oma kere all, et neid kaitsta ning teise käega lehvitab valget lippu.
Lihtsalt ma tahtsin öelda, et kui te vaidlete siis te vaidlete päris karmilt... ning tihti juba esimese vaidluse peale annavad paljud alla... ja ei julge selle teema kohta enam midagi öelda...
On ju siiski vahe sees, kas vaielda taoliselt:
Juku: "Inuyashas on ainult 50 osa!"
Mari: "Kuule Juku, Inuyashas on üle 100 osa ning neid tehakse veel juurde. Ära tule siia oma 50 osaga. Järgmine kord kontrolli natukene oma informatsiooni, kui siia veel midagi kirjutada kavatsed .. Idioot selline"
(nuh neid sõimusõnu tavaliselt ei panda, aga ridade vahelt võib neid vahel väga hästi ära tunda)
või taoliselt:
Juku: "Inuyashas on ju minu teada ainult 50 osa"
Mari: "Ei Juku, kahjuks sa eksid, Inuyashas on üle 100 osa ning neid tehakse veel juurde. Võibolla oled sa natukene segaduses, sest eelmises jutus rääkisid sa just osast, mis on järjekorras 110-s. Või äkki oled sa lihtsalt neid osi mitte järjest vaid segamini vaadanud ning kõigest 50 osa, mistõttu sa võisidki arvata, et Inuyashas on kõigest 50 osa"
(Siin sõltub muidugi jutu edasine käik inimese omadusest tunnistada oma vigu)

Ok, nüüd sain mina kah oma toreda (üpris pika Armas kuri ) jutuga maha. Ma lihtsalt tahtsin öelda, mis ma tunnen, igakord, kui ma siin foorumis sõna võtan, sest see planguga laiatamine võib igaüht tabada, kui ta tsipakene hooletum on ning ei vaata, mida ta kirjutab



Mina nõustun põhimõtteliselt yamyyga. Kui pole piisavalt ettevaatlik, siis saad planguga, kus on naelad küles.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: