OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Kaardimängud

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Nelj Juul 25, 2013 13:50    Teema: Kaardimängud Vasta viitega

Tegin teema, et rääkida erinevatest kaardimängudest, mille peale olete sattunud. Võib rääkida huvitavatest tavakaardimängudest, kui ka yugioh-le sarnastest mängudest.

San Guo Sha - Sattusin ühe suure karbi peale, millel oli midagi hiinakeeles kirjutatud. Oli mingi 5€ eest müügil, ning raha oli ka olemas, seega mõtlesin, et miks ka mitte? Reegleid ei ole kusagilt leidnud (Seega oleks tore kui keegi saaks seletada.), aga kaardid näevad ikka päris lahedad välja, ning selles karbis oli ka 2 tavakaardi pakki, millel on huvitavad pildid peal (Küllap kasutatakse kuidagi päris mängus.).

Karp näeb siis selline välja.


Full Metal Alchemist: Trading card game - Sattusin sellele peale kaltsukas, hind oli 4€, ning pakk oli samuti suletud, seega huvitab kuidas see sinna sattus. Kaardil olevad pildid on animest pärit ning reeglid on küllaltki keerulised, aga nii palju kui mina olen lugenud, on see mäng küllaltki strateegiline, ning huvitav. Sellest olevat ka DSi mäng väljas.
Ostsin seda sorti välimusega decki


Olen mänginud nii Yu-Gi-oh'd kui ka Magicut. Magic tundub sümpaatsem ja lõbusam mäng, samas ma ei ole kumbagi isegi amatööri tasemel proovinud mängida. Mõlemad on rohkem mängud, mida ma igavuse peletamiseks välja võtan.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews


Viimati muutis seda erik_schults (Reede Juul 26, 2013 10:00). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Nelj Juul 25, 2013 15:30    Teema: Vasta viitega

Mängisin mingi 2009-2010 (natuke ka 2011) Yu-gi-oh'i competitive tasemel, vahepeal mängin veel online'is YGO devpro's aga IRL ei viitsi enam.

Magicut mängisin väga casual tasemel, kahel turniiril käisin tho (millest ühel sain 2. koha sest mulle laenati väga OP pakk).

Muidu Weiss Schwarz tundub suht huvitav mäng ja mitte-TCG'dest on Tanto Cuore eriti fun mäng (animatsuril sai seda tänu weplay'le mängida).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
skullkiller



Liitunud: 17 Veeb 2010
Postitusi: 330
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 23, 2014 16:01    Teema: Vasta viitega

Jätan selle väikse infokillu ka siia... http://eu.battle.net/hearthstone/en/blog/12440010/
Hearthstone läks nüüd Open Betasse.

Mis on Hearthstone - World of Warcrafti maailmal põhinev online kaardimäng.

Hearthstone võib järjest mängida tunde või kasvõi paar mängu vabal hetkel. Mängu eest midagi ei küsita(raha), kui sa just ise ei taha Blizzardid rahaga visata, et uusi kaarte saada või Arenasse minna.

Ise olen juba closed betast mänginud, korra päevas teen paar mängu, kuid mitte rohkem.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: