OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

StepMania tantsumatil ja klaviatuuril
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Okt 01, 2011 10:26    Teema: StepMania tantsumatil ja klaviatuuril Vasta viitega

Kuna siin foorumis on päris paljud, kes seda mängu mängivad ning vestlusi sel teemal ikka peetakse, siis mõtlesin, et võiks eraldi teema selle jaoks teha. AniMatsuri teemas praegu on pikemalt nupukasutuseelistustest juttu ning ma arvan, et soovitakse ka muul ajal sellest rääkida.



Tutvustades, mis on StepMania: tegu on vabavaralise rütmimänguga, mis on tehtud populaarse arcade mängu Dance Dance Revolution põhjal.

Mängu on võimalik mängida nii klaviatuuril kui ka tantsumatil. Mängid kas ise või kellegi teise vastu. Lugusid, mida mängida, on võimalik ise teha või internetist pakk alla laadides. Kõige suurema kogumiku leiab ilmselt Stepmania oma kodulehelt (www.stepmania.com). Animeseltskondade seas on populaarne näiteks Otaku's Dream Pack kogumik (aga ka mitmed teised).

Seega, see teema on mõeldud neile, kellele Stepmania huvi pakub ning kes sel teemal vestelda sooviksid.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
skullkiller



Liitunud: 17 Veeb 2010
Postitusi: 330
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Okt 01, 2011 11:10    Teema: Vasta viitega

Lisan enda poolt ühe lingi juurde kust saab laule ühekaupa tõmmata omal valikul. Osad vist juba teavad seda, aga see on neile, kes tahavad erinevust. Sest seal on igasugu laule, ainuke miinus on see et peab kasutaja tegema, et alule kätte saada.

Ise mängin Stepmaniat A-S-Ä-* peal kuna ei taha qw nuppe ära retsida nii palju.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
KameKami



Liitunud: 7 Apr 2011
Postitusi: 74
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 01, 2011 11:33    Teema: Vasta viitega

Stepmania on tõesti väga tore ja lõbus mäng. Eriti hea pluss, et anime/video mängude laule küllalt, ja saab isegi ise teha. Mängida on võimalik ka kõige väiksematelgi klaviatuuridel.

Hakkasin mängima alles eelmise aasta Animatsurist, ning kuu pärast sai tellitud ka matt, mille peal olen praeguseks päris palju tampinud.

Alustasin nooltega, kuid üleeelmine kuu, 20. August umbes kell 23.01-00.59, hakkasin kaasmängijate soovitusel kasutama edasiarenenud widespread stiili klahvidel QW-ÜÕ. Olen nüüdseks 41 päeva ilma noolteta, ning tunnen ennast hästi. Suudan nüüd mängida Standard tasemel ilma muredeta (ehk ma olen ikka veel päris algaja).
_________________

Stay sane inside insanity.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Laup Okt 01, 2011 11:42    Teema: Vasta viitega

Minu staa¾ jookseb oktoobrist 2009, mil peale valusaid kaotusi AniMatsuri 2009 nii klaviatuuri- kui matiturniiril (lendasin esimeses raundis, mine veel Elvisega klaviatuuril vastamisi) sain motivatsiooni end arendama hakata. Alustasin nooleklahvidega - minu jaoks väga ebamugav. Mingi hetk läksin üle wdoä peale, mis tundus väga hea, kuni suvise baka 2011 ajal sain protipi üherealiseks wide spreadiks ümber õppida. Nüüd mängin qwop'iga - ja combo improvis hüppeliselt.

Mängin Otaku's Dream Mixe, on ka mõned DDR omad, raskusaste on kas Heavy või Challenge (mõne loo puhul hidden level), kiirus varieerub kas x3, x4 või C400 vahet, olenevalt laulu BPM'ist.

Padist nii palju, et tellisin oma mati kevade kanti ja sain selle Hanabi-pikniku ajal kätte... mis ei tähenda, et ma meeletult iga päev mängima hakkasin. Viimati sai enne AMi mängitud vist... juulis? Igatahes on matinäitudeks C200, as usual, ja raskusaste kas Light või Standard.
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ArchonD



Liitunud: 23 Aug 2011
Postitusi: 58
Asukoht: Keila

PostitusPostitatud: Laup Okt 01, 2011 12:41    Teema: Vasta viitega

Nagu Animatsuri threadis sai mul öeldud, a la 6 kuud olen mänginud ja umbes 400 simfileist mis mul erinevate packide ja ka mõningate bemanistyleist leitutega on, olen ma suht põhjalikult läbi mänginud XD pole juba igaviku suutnud oma highscore-e üle lüüa emm [käib kõigi raskuste kohta]

lisan ka omalt poolt paar linki uhkete packide juurde :3
alustame asja mu vana lemmiku, Hiryuu stashes~~
http://hiryuu.neograpegardens.com/archive/HiryuuSM.zip ~600 mega suur .RAR download autostarts kui linki klõpsad c:
200 või nii simfile-i erinevate raskustega, kõik on pad fileid, kuigi osad tiba rasked, oh ja seal pole just palju anime simfile-e a la 30 tükki ehk on XD

postitan linke veel huvitavatele packidele kui suudan lingid nendele üles leida >3>
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 01, 2011 13:01    Teema: Vasta viitega

Ma ei ole suur stepmaniakk, aga zxer on tegelt kõige parem setup - proovige!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hoshihana



Liitunud: 20 Aug 2010
Postitusi: 73
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Laup Okt 01, 2011 17:45    Teema: Vasta viitega

Yeah.... alles alustasin mängimist ja juba löövad esimesed glitchid silma... Alguses ei lasknud lõpuni tõmmatagi, siis ei reageeri klahvidele kui ma mängima hakkan, lõpuks ei lase isegi valikuid muuta... Either the game is lame, or I fail completely in it. T_T
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
August



Liitunud: 13 Aug 2011
Postitusi: 113
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Okt 01, 2011 18:13    Teema: Vasta viitega

Kas ma olen ainuke kes mängib Stepmania 5-t? Vaatasin, et AniMatsurilgi oli veel vana StepMania...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Hoshihana



Liitunud: 20 Aug 2010
Postitusi: 73
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Laup Okt 01, 2011 18:23    Teema: Vasta viitega

August kirjutas:
Kas ma olen ainuke kes mängib Stepmania 5-t? Vaatasin, et AniMatsurilgi oli veel vana StepMania...

Pole kindel, kuid arvan, et ka minul on 5. versioon... ehk peaksingi endale vanema tõmbama... laule niikuinii eriti ei ole...
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FullmetalBoy



Liitunud: 22 Jan 2011
Postitusi: 110
Asukoht: Luke.. enamus argipäeva Tartu

PostitusPostitatud: Laup Okt 01, 2011 18:32    Teema: Vasta viitega

Seda lugedes meenus kysida et mis versioon AniMatsuril oli?.. väga meeldis see, aga ei ole leidnud seda. :(
_________________
私は決してあきらめないだろう。

siimkarel@hotmail.com - msn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Okt 01, 2011 18:39    Teema: Vasta viitega

FullmetalBoy kirjutas:
Seda lugedes meenus kysida et mis versioon AniMatsuril oli?.. väga meeldis see, aga ei ole leidnud seda. :(

Kui ma ei eksi, siis kasutati AniMatsuril Stepmania 3.9 versiooni, mis on Stepmania kodulehelt allalaetav: http://www.stepmania.com/wiki/Old_Version_Downloads
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Laup Okt 01, 2011 19:23    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
FullmetalBoy kirjutas:
Seda lugedes meenus kysida et mis versioon AniMatsuril oli?.. väga meeldis see, aga ei ole leidnud seda. :(

Kui ma ei eksi...


3.9 it is. Ka mina mängin 3.9-t.
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ArchonD



Liitunud: 23 Aug 2011
Postitusi: 58
Asukoht: Keila

PostitusPostitatud: Laup Okt 01, 2011 21:10    Teema: Vasta viitega

rahvas suuresti ikka kasutab SM3.9 kuna 5 pidavat imema vilinal, simfileide tegijate jutu järgi eriti kõva vilinaga, mingi kamm uue metric systemiga või midagi sellist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Laup Okt 01, 2011 22:28    Teema: Vasta viitega

ArchonD kirjutas:
rahvas suuresti ikka kasutab SM3.9 kuna 5 pidavat imema vilinal, simfileide tegijate jutu järgi eriti kõva vilinaga, mingi kamm uue metric systemiga või midagi sellist.


Tõmbasin mingi hetk endale mingi uuema versiooni (oli tol ajal vist 4.0?) ja proovisin seda, aga arvuti hakkas vastu. 3.9 on minu (ja ilmselt ka teiste) arvates siiani kõige parema jooksuga - ja ühilduvusega.
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
skullkiller



Liitunud: 17 Veeb 2010
Postitusi: 330
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Okt 01, 2011 22:32    Teema: Vasta viitega

3.9 peal olen ka mina, sest muud versioonid panid vastu. Kui 5't proovisin ei võtnud ei leidnud see laule üles ning jätsin 5 maha ning tagasi 3.9 peale, kus kõik jookseb sujuvalt.

Stepmaniat olen aasta aega vast mänginud, pool aastat tagasi olin veel standardi peal kb'ga nüüd juba heavy/challange'i peal, sõltuvalt laulust. Kiirus on alati C400 ning miinidega on huvitav mängida eriti nende eest hoiduda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Laup Okt 01, 2011 22:43    Teema: Vasta viitega

Mulle meeldib eriti see, et nüüd, kus ma otsustasin 5 tõmmata, pean ma kogu oma Stepmania kausta välisele kõvakettale tõstma, sest vana versioon peab olema maha lastud...
I love this version already!

EDIT: ofc, kui ta samasse kohta salvestab, hakkab see kisama...
Nooled on nii, em, puised. Ja mind häirib see pidev delay. Asuks asja juurde... Kuigi track bar on küll üsna nunnu lisa...
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
August



Liitunud: 13 Aug 2011
Postitusi: 113
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Okt 02, 2011 15:46    Teema: Vasta viitega

Ei tea, olen pikka aega juba 5-t mänginud ja mul pole ainsatki probleemi olnud. Meeldib rohkem kui 3.9
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Püh Okt 02, 2011 18:27    Teema: Vasta viitega

Iseenesest on 5 väga tore, mulle meeldib juba see, et see kohandub mu ekraaniresoga ja ei läägi, aga nooled ei tundu nii sujuvad. Proovin veel mõne looga, näis, mis saab.
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
FullmetalBoy



Liitunud: 22 Jan 2011
Postitusi: 110
Asukoht: Luke.. enamus argipäeva Tartu

PostitusPostitatud: Püh Okt 02, 2011 18:31    Teema: Vasta viitega

ma mangin 3.9.. 5. mul migni pooled vajutamised ei reageeri :(
_________________
私は決してあきらめないだろう。

siimkarel@hotmail.com - msn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Hoshihana



Liitunud: 20 Aug 2010
Postitusi: 73
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Püh Okt 02, 2011 19:10    Teema: Vasta viitega

Õhh.... URRRRRR 5.... jube asi. No offense to anyone who likes it, aga, not my thing. proovisin, nagu ennem mainitud, ja jubedad glitchid... Tõmbasin 3.9 - no problemo! Nain! Nai! None! Non! Ülimalt rahul enda versiooniga, track bar on küll.... tempting..... aga eelistan seda, kui mäng töötab korralikult, kui et ma saan jälgida track bar'i mis kunagi ei muutu. Kui vaja siis teen endale oma track bari! 0.o
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: