OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Mahjong eestis
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Esm Aug 13, 2012 15:04    Teema: Vasta viitega

Üks nupp nimega ''Mahjong School'' peaks olema ''online games''ide juures.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
magicalmuffin
tik-tak


Liitunud: 17 Veeb 2008
Postitusi: 156

PostitusPostitatud: Esm Aug 13, 2012 15:16    Teema: Vasta viitega

Aha, selge, tänan.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Esm Aug 13, 2012 22:21    Teema: Vasta viitega

Yakuza 2's (PS2 mäng) saab ka mahjonggi mängida. Suht muhe.
_________________
Tuntud ka kui: raidoukuzunoha, Raziel, Hauatagune

Welcome to..... Velvet Room.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
katikati



Liitunud: 17 Jan 2013
Postitusi: 2

PostitusPostitatud: Nelj Jan 17, 2013 18:53    Teema: mah jongg Vasta viitega

Hei!

Otsisin netist midagi, mis viitaks, et ka Eesti ollakse mahjongiga tuttavad ja leidsin ainsana teie foorumi vestluse. See kah vana, aga ehk keegi on veel sellest huvitatud.. Elan Tlnas ja mul on mahjongi set olemas. Oskan mängida hiina mahjongi, mis on lihtsam, kui jaapani oma. Kui on keegi, keda see mäng huvitab, võime lausa kokku saada ja mõne hea tee saatel seda mängida. Kui on keegi, kes oskab mängida Riichi-Mahjongi(jaapani versioon), või keegi, kes teab kedagi, siis lunin ise teie seltskonda, sensei!: )
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
muhkel93



Liitunud: 16 Apr 2013
Postitusi: 4

PostitusPostitatud: Teis Apr 16, 2013 10:15    Teema: Re: mah jongg Vasta viitega

katikati kirjutas:
Hei!

Otsisin netist midagi, mis viitaks, et ka Eesti ollakse mahjongiga tuttavad ja leidsin ainsana teie foorumi vestluse. See kah vana, aga ehk keegi on veel sellest huvitatud.. Elan Tlnas ja mul on mahjongi set olemas. Oskan mängida hiina mahjongi, mis on lihtsam, kui jaapani oma. Kui on keegi, keda see mäng huvitab, võime lausa kokku saada ja mõne hea tee saatel seda mängida. Kui on keegi, kes oskab mängida Riichi-Mahjongi(jaapani versioon), või keegi, kes teab kedagi, siis lunin ise teie seltskonda, sensei!: )


Ma mingil määral oskan jaapani mahjongi aga mitte kuigi hästi aga muidu kui piisavalt palju inimesi leiaks võiks küll kokku saada ja paar mängu teha.
Ma muidu praegu mangin netis mingil offical lehel voi midagi taolist sial saab nii riichi-t kui ka Hong Kong-i mangida. Ainult tuleb mang dl ja kasutaja teha. link lehele http://www.dragonkong.com/index.html :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
lirinis



Liitunud: 1 Aug 2013
Postitusi: 1

PostitusPostitatud: Nelj Aug 01, 2013 20:30    Teema: Vasta viitega

Tere muhkel93 ja katikati!

On huvitav näha, et keegi mängib Eestis mahjongi. Oskan mängida Riichi mahjongi. Praegu mängin ainult mahjong.net serveris. Mahjong seti mul kahjuks ei ole, leian kus seda on lihtsaim osta. Kui teate siis palun selgitage mulle. Praegu leian inimesi kellega võib koos mängida. Kui olete huvitatud, palun kirjutage mulle siin või mahjong.netis, minu kasutajanimi seal on see sama nagu siin, või emaili.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tvk_



Liitunud: 8 Aug 2010
Postitusi: 204

PostitusPostitatud: Nelj Aug 01, 2013 20:58    Teema: Vasta viitega

Mängime pea iganädalaselt Tartus riichi-reeglitega. Võtke ühendust, mängime :)

Edit: Ei väsi ka tenhoud (seal mängivad ka jaapani prod, niiet säh teile mahjongtime'i propageerijatele!) ja AniMatsurit reklaamimast, kus saab samuti riichi-mahjongi mängida
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Oldfishy



Liitunud: 23 Sept 2013
Postitusi: 2

PostitusPostitatud: Esm Sept 23, 2013 14:10    Teema: Vasta viitega

Olen Tallinnas ja otsin riichi stiilis mahjongi mängijaid, sest kahel tüübil on isu otsa saamas või juba haihtunud. Kui keegi on huvitatud siis võtke minuga ühendust ning korraldab midagi. Ei pea oskama, piisab huvist mängu vastu :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
aerodu



Liitunud: 11 Märts 2011
Postitusi: 33
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 23, 2013 20:03    Teema: Vasta viitega

Tallinnas võin tulla mahjongi mängima kui aega oleks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Esm Sept 23, 2013 20:06    Teema: Vasta viitega

Ma ei oska mängida aga vb. oleks isegi huvitatud LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Muusik
kohvijumal


Liitunud: 13 Jan 2008
Postitusi: 322
Asukoht: Ei

PostitusPostitatud: Esm Sept 23, 2013 21:05    Teema: Vasta viitega

pls yes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
katikati



Liitunud: 17 Jan 2013
Postitusi: 2

PostitusPostitatud: Nelj Märts 13, 2014 03:17    Teema: Riichi mahjong Vasta viitega

Hei! Vastus minu postitusele tuli nii kaua, et ma enam ei vaadanudki siia foorumisse. Aga. Kui keegi oskab, või soovib õppida mängida Riichit, siis andke palun taaskord märku meilile kati.zakilova@gmail.com Kohtume iganädalaselt Tlnas!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
aerodu



Liitunud: 11 Märts 2011
Postitusi: 33
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 13, 2014 11:33    Teema: Re: Riichi mahjong Vasta viitega

[quote="katikati"]Hei! Vastus minu postitusele tuli nii kaua, et ma enam ei vaadanudki siia foorumisse. Aga. Kui keegi oskab, või soovib õppida mängida Riichit, siis andke palun taaskord märku meilile kati.zakilova@gmail.com Kohtume iganädalaselt Tlnas![/quote]

Nõus.
Ma oskan Riichit nüüd paremini kuigi yakud pole päris peas. Saatsin just sulle kirja ära.

EDIT: also mul on mahjongi komplekt olemas koos punktipulkadega kuigi punaseid 5-e mul pole.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tvk_



Liitunud: 8 Aug 2010
Postitusi: 204

PostitusPostitatud: Teis Märts 18, 2014 15:55    Teema: Re: Riichi mahjong Vasta viitega

katikati kirjutas:
Hei! Vastus minu postitusele tuli nii kaua, et ma enam ei vaadanudki siia foorumisse. Aga. Kui keegi oskab, või soovib õppida mängida Riichit, siis andke palun taaskord märku meilile kati.zakilova@gmail.com Kohtume iganädalaselt Tlnas!


aa, okei, ma vastasin sulle baka privasse neljapäeval muidu. eks saadan meilile uuesti siis
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: