OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Sword Art Online
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Aug 02, 2012 02:02    Teema: Vasta viitega

Kuigi erik_schultsi tõstatatud probleemid on lihtsasti lahendatavad, on nad ikkagi probleemid, ka mul tekkisid 3. osaga teatud ebamugavused. Tundus nagu oleks emotsioone vägisi surutud sinna. Ma olen aga nõus vigasid andestama kui anime ennast kokku võtab.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu


Viimati muutis seda Ummi (Püh Aug 05, 2012 16:17). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Blawk



Liitunud: 1 Aug 2009
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Nelj Aug 02, 2012 10:57    Teema: Vasta viitega

Forced drama is best drama.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Nelj Aug 02, 2012 12:21    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Kuigi erik_schultsi tõstatatud probleemid on lihtsasti lahendatavad, on nad ikkagi probleemid, ka mul tekkisid 3. osaga teatud ebamugavused. Tundus nagu oleks emotsioone vägisi surutud sinna. Ma olen aga nõus vigasid andestama kui anime ennast kokku võtab.


Nõus, et midagi saab ikka välja mõelda kuidas need süsteemid töötavad. Aga see on ju ainult sinu fantaasia kuidas see töötab, midagi kindlat ei ole. Võtaks siis ettekujutuse kuidas mõned süsteemid töötavad sisse ja siis ütleks, et punktid 2,4 on lahendatud. Fine. Aga mis on punktide 1,3,5-ga? See on ilmne loogika hüppe episoodis, ning lisaks oli seal ka probleem selles, et draamat prooviti kurgust alla suruda.

Kuna ma pean asju veel seletama.
1. Miks liitus ta nendega? Ta oli küllap paljusi sarnaseid inimesi kohanud ja eemale lükkanud. Oleks pidanud olema rohkem informatsiooni selle kohta, miks ta nendega kokku jäi. Mitte sellest lihtsalt mööda tormama.
3. Miks ta ei liikunud enda kohast kui kõik olid suremas?! Nagu ma ennem ütlesin, asi ei olnud sekundites, vaid paarkümmend sekundit. Tüdruk kaitses ennast mõnda aega kah. Igatahes oli küllalt aega, et vähemalt body shield välja tuua.
5. Miks kurat see kõva gild neile peksa ei andud. On võimatu, et see noob väike gild oleks neile üldse vastu saanud. Nad olid suure nimega gild, väikse sitta gildi vastu. Ei ole mingit erilist ''viik oli'' või midagi sellist. Nad oleks pidand laksult peksa saama.
6. Pärast kogu seda alla surutud draamat, tuli jõululaul. Miks kuradit tuli jõululaul enda surma''kirjas''. Jõulud olid .. Fine.. Aga ta ei oleks pruukinud jõuludel üldse surra. Draamat igasse nurka surutud. >_<

Igatahes on see asi liialt lohakas, isegi arvestades, et isegi kui me suudame paljud asjad ise välja mõelda, on ikka loogika aukusi toredalt.

_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Aug 02, 2012 13:41    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:

1. Miks liitus ta nendega? Ta oli küllap paljusi sarnaseid inimesi kohanud ja eemale lükkanud. Oleks pidanud olema rohkem informatsiooni selle kohta, miks ta nendega kokku jäi. Mitte sellest lihtsalt mööda tormama.
3. Miks ta ei liikunud enda kohast kui kõik olid suremas?! Nagu ma ennem ütlesin, asi ei olnud sekundites, vaid paarkümmend sekundit. Tüdruk kaitses ennast mõnda aega kah. Igatahes oli küllalt aega, et vähemalt body shield välja tuua.
5. Miks kurat see kõva gild neile peksa ei andud. On võimatu, et see noob väike gild oleks neile üldse vastu saanud. Nad olid suure nimega gild, väikse sitta gildi vastu. Ei ole mingit erilist ''viik oli'' või midagi sellist. Nad oleks pidand laksult peksa saama.
6. Pärast kogu seda alla surutud draamat, tuli jõululaul. Miks kuradit tuli jõululaul enda surma''kirjas''. Jõulud olid .. Fine.. Aga ta ei oleks pruukinud jõuludel üldse surra. Draamat igasse nurka surutud. >_<

Igatahes on see asi liialt lohakas, isegi arvestades, et isegi kui me suudame paljud asjad ise välja mõelda, on ikka loogika aukusi toredalt.

1. Talle meeldis see tüdruk.
3. Ta oli ilmselgelt ¹okis ja ei suutnud ennast liigutada.
5. Kust sa võtad et see noob gild on?
6. Tüdruk oli kogu aeg olnud mustas masenduses ja ootas surma. Ta teadis, et varem või hiljem see tuleb. Ta saatis kaardi tähtajaliselt jõulude ajaks. Kui ta poleks surnud oleks ta saanud selle kirja ära kustutada.

_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Nelj Aug 02, 2012 15:26    Teema: Vasta viitega

Ma olen suht kindel, et diskuteerides hetkel käiva anime väljas olevaid episoode ei ole vaja kasutada spoiler täge, sest kõik inimesed keda see diskussioon huvitab on selleks ajaks juba vajalikud episoodid ära vaatanud. Nii käib see kõikjal mujal vähemalt.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Shirotoki



Liitunud: 11 Veeb 2010
Postitusi: 333
Asukoht: Põltsamaa/Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Aug 02, 2012 15:36    Teema: Vasta viitega

Novellis on tegelikult paljud asjad palju pikemalt ja põhjalikumalt lahti seletatud.

Kindlasti leiaksite sealt vastused paljudele oma küsimustele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Nelj Aug 02, 2012 15:59    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:

1. Talle meeldis see tüdruk.
3. Ta oli ilmselgelt ¹okis ja ei suutnud ennast liigutada.
5. Kust sa võtad et see noob gild on?
6. Tüdruk oli kogu aeg olnud mustas masenduses ja ootas surma. Ta teadis, et varem või hiljem see tuleb. Ta saatis kaardi tähtajaliselt jõulude ajaks. Kui ta poleks surnud oleks ta saanud selle kirja ära kustutada.

1. Ja talle kindlasti meeldis paljud teised tüdrukud keda ta aitas ja maha jättis. See ei ole põhjus, miks ta just neid aitas. Arvesta, et igal pool olid inimesed suremas ja tema oli lvl 72 (Või niimoodi.). Küllap oli ta iga päris paljude inimestele otsa jooksnud, kes olid suremas.
3. ©okis? Võimalik, aga nagu ma ütlesin, tema ise ei olnud MINGIS ohus, isegi kui ta nägi paari inimest suremas oleks ta pidanud kohe tüdruku poole jooksma. Kui inimene ise ei ole ohus, siis on ta võimeline kiiresti reageerima ohule. Vähemalt sellises olukorras.
5. Sest ta ainult natuke aega tagasi aitas nende gildi. Ja jälitajate level oli päris kindlasti suurem, ning neil oli ka numbrid. Nagu ma ennem ütlesin, mingit kuradima võimalust ei olnud neil (4-5 meest mingi 20 vastu, see on tobedus.).
6. Jällegi, süsteem on limiteeringuks. Kuidas ta teadis, et ta sureb talve ajal. Kuidas oleks ta selle ära kustutanud? Ainuke viis kuidas selline süsteem töötaks, oleks nii, et ta saatis selle kirja mõni aeg enne oma surma. Nagu jällegi ma ütlen, see asi on nii perfektselt läinud, et see on ebaloogiline.

Ma pean ikka kõike seletama üle ja üle.

_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Blawk



Liitunud: 1 Aug 2009
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Nelj Aug 02, 2012 16:24    Teema: Vasta viitega

Kas sa üldse vaatasid seda osa või ei? Mingi kümnendat korda ajad, kuidas tüdruk talvel/jõuludel suri. TÜDRUK EI SURNUD TALVEL. Oli ju stseen, kuidas guild leppis kokku, et leader läheb maja ostma ja teised grindivad dung'e nii kaua. Taevas lõõmas samal ajal päike. Tüdruk oli lihtsalt varem kirja valmis kirjutanud ja teinud nii, et see jõuaks jõulude ajal kohale. Tead mis, täiesti võimalik on nii ka päris elus teha.

Ennustan sinu järgmist küsimust "Aga kuidas tüdruk teadis, et ta sureb talvel?" Ja vastan uuesti, TA EI SURNUD TALVEL.

Siis see "noob" guild vs "pro" guild. Nagu ma varemgi olen öelnud siis mängus tapmine = päris elus tapmine. Kas sa ise tapaksid kellegi mingi itemi eest? Sellepärast nad lõpuni välja ei läinudki.

Ja muide, TÜDRUK EI SURNUD TALVEL.

Thickest skull I've ever seen.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Nelj Aug 02, 2012 16:56    Teema: Vasta viitega

Ei ole just hea sari, kuid uutest ilmselt parim.

Esmapilgul tundus täitsa huvitav, kuid nüüd on suht kahtlane. Ma usun, et see Sword Art Online ei ole mitte puhas grind fest. Oleks võinud olla mingid huvitavad questide põhised osad siis.
Ma pigem ootsain, et saab näha kuidas peategelane oma levelit tõstab ja teiste edasipürgijatega raskeid bosse võidab. Tuli aga hoopis see, et peategelane on nüüd juba kuskil tava mängijate jaoks kättesaamatus kauguses ning käib nableteid pwnimas, et teistele nabletitele õiglust tuua.
Esimesest tasemest nägime ainult seda, et viimane boss sai peksa. Mida tehti vahepeal? Söödi neiuga saiakest. Peategelane olevat nüüd miskit lvl78 või nii. Kuidas ta sinnani jõudis? Ei tea. Aga PK guildis teda juba teati ja kardeti.


Setting on igati huvitav, see maailm päris lahe. Kahjuks on aga sündmustik kõike muud kui huvitav.


Viimati muutis seda AndreS (Nelj Aug 02, 2012 16:59). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Aug 02, 2012 16:58    Teema: Vasta viitega

Stopa kirjutas:
Ma olen suht kindel, et diskuteerides hetkel käiva anime väljas olevaid episoode ei ole vaja kasutada spoiler täge, sest kõik inimesed keda see diskussioon huvitab on selleks ajaks juba vajalikud episoodid ära vaatanud. Nii käib see kõikjal mujal vähemalt.

Mulle meeldib lihtsalt vaadata kuidas ["tsitaat: [tühi]": [tühi]]
erik_schults kirjutas:
Ummi kirjutas:

1. Talle meeldis see tüdruk.
3. Ta oli ilmselgelt ¹okis ja ei suutnud ennast liigutada.
5. Kust sa võtad et see noob gild on?
6. Tüdruk oli kogu aeg olnud mustas masenduses ja ootas surma. Ta teadis, et varem või hiljem see tuleb. Ta saatis kaardi tähtajaliselt jõulude ajaks. Kui ta poleks surnud oleks ta saanud selle kirja ära kustutada.

1. Ja talle kindlasti meeldis paljud teised tüdrukud keda ta aitas ja maha jättis. See ei ole põhjus, miks ta just neid aitas. Arvesta, et igal pool olid inimesed suremas ja tema oli lvl 72 (Või niimoodi.). Küllap oli ta iga päris paljude inimestele otsa jooksnud, kes olid suremas.
3. ©okis? Võimalik, aga nagu ma ütlesin, tema ise ei olnud MINGIS ohus, isegi kui ta nägi paari inimest suremas oleks ta pidanud kohe tüdruku poole jooksma. Kui inimene ise ei ole ohus, siis on ta võimeline kiiresti reageerima ohule. Vähemalt sellises olukorras.
5. Sest ta ainult natuke aega tagasi aitas nende gildi. Ja jälitajate level oli päris kindlasti suurem, ning neil oli ka numbrid. Nagu ma ennem ütlesin, mingit kuradima võimalust ei olnud neil (4-5 meest mingi 20 vastu, see on tobedus.).
6. Jällegi, süsteem on limiteeringuks. Kuidas ta teadis, et ta sureb talve ajal. Kuidas oleks ta selle ära kustutanud? Ainuke viis kuidas selline süsteem töötaks, oleks nii, et ta saatis selle kirja mõni aeg enne oma surma. Nagu jällegi ma ütlen, see asi on nii perfektselt läinud, et see on ebaloogiline.

Ma pean ikka kõike seletama üle ja üle.

1. Sa lood oma peas talle ajalugu mida pole olnud ja millele pole teoses kordagi viidatud.
3. ©okis, et tema pärast tema sõbrad surevad loomulikult. Kuna ta on soolomängija, pole tal varem taolist vendluskogemust olnud ning esimene kaotus on kõige hullem. Kui ta aru sai, et see aeg on käes, läks ta suu kuivaks, pea tühjaks ja jalad nõrgaks. Täiesti loomulik ja loogiline.
5. Ma tegelt ei saa aru millest sa räägid, mis jälitajate gild?
6. Taolist lihtsat süsteemi ei ole praegugi raske programmeerida, miks peaks see raske olema next gen mmo loojatele? Ja jah, nii ongi et see tüdruk saatis kirja mõni aeg enne surma, nagu ma ütlesin. Selles animes rutatakse natuke ajaga, nii et see võib sulle imelik tunduda, aga ta oli selle gildiga koos kauem kui pool päeva.

AndreS kirjutas:
Ei ole just hea sari, kuid uutest ilmselt parim.

Esmapilgul tundus täitsa huvitav, kuid nüüd on suht kahtlane. Ma usun, et see Sword Art Online ei ole mitte puhas grind fest. Oleks võinud olla mingid huvitavad questide põhised osad siis.
Ma pigem ootsain, et saab näha kuidas peategelane oma levelit tõstab ja teiste edasipürgijatega raskeid bosse võidab. Tuli aga hoopis see, et peategelane on nüüd juba kuskil tava mängijate jaoks kättesaamatus kauguses ning käib nableteid pwnimas, et teistele nabletitele õiglust tuua.
Esimesest tasemest nägime ainult seda, et viimane boss sai peksa. Mida tehti vahepeal? Söödi neiuga saiakest.Peategelane olevat nüüd miskit lvl78 või nii. Kuidas ta sinnani jõudis? Ei tea. Aga PK guildis teda juba teati ja kardeti.


Setting on igati huvitav, see maailm päris lahe. Kahjuks on aga sündmustik kõike muud kui huvitav.

Autor tahab kõigepealt näidata, kui hea südamega tema bad-ass eneseprojektsioon on, ja siis mmo-le sarnaselt ka looga vaikselt üha karmimatele levelitele jõuda. Kui me ei näe leveldamist, siis tegelane tundub selline salapärane ja pakub rohkem huvi.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Nelj Aug 02, 2012 19:00    Teema: Vasta viitega

Blawk kirjutas:
Kas sa üldse vaatasid seda osa või ei? Mingi kümnendat korda ajad, kuidas tüdruk talvel/jõuludel suri. TÜDRUK EI SURNUD TALVEL. Oli ju stseen, kuidas guild leppis kokku, et leader läheb maja ostma ja teised grindivad dung'e nii kaua. Taevas lõõmas samal ajal päike. Tüdruk oli lihtsalt varem kirja valmis kirjutanud ja teinud nii, et see jõuaks jõulude ajal kohale. Tead mis, täiesti võimalik on nii ka päris elus teha.

Ennustan sinu järgmist küsimust "Aga kuidas tüdruk teadis, et ta sureb talvel?" Ja vastan uuesti, TA EI SURNUD TALVEL.

Siis see "noob" guild vs "pro" guild. Nagu ma varemgi olen öelnud siis mängus tapmine = päris elus tapmine. Kas sa ise tapaksid kellegi mingi itemi eest? Sellepärast nad lõpuni välja ei läinudki.

Ja muide, TÜDRUK EI SURNUD TALVEL.

Thickest skull I've ever seen.


Mikski pärast on mul meeles jõulupuu ja lumi, samal ajal jõululaulu kuuldes. Võin üle vaadata ja öelda, kas sul on õigus või mitte. Ning isegi kui sul oli õigus ja ta ei surnud talvel, siis miks ta kurat laulis jõululaulu?!

Nad jälitasid, olid valmis jõudu kasutama, aga ei kasutanud jõudu?.. Dude.. See on lollus.. Tahad öelda, et need vennad kes niimoodi teistele näkku vaatasid, neil lihtsalt kukkusid munad maha? Ei.. Ja animes oli näidatud, et nad said VIIGI. Mis on juba iseenesest tobe, eelmainitud asjade pärast.

Samas kui ta kirja välja saatis ei saa ta ju kohale jõudmist peatada. Kas selle peale ei mõelnud? Seega kui kiri oleks kohale jõudnud, melanhooniline ja puha, ning tüdruk oleks elus olnud? See oli tobe. Liialt perfektselt läks. Ja palun ärge ajage, et selles on süsteem just selleks, et kiri läheks välja just siis kui inimene sureb. See lausa kõlab tobedalt.

©okis peategelase kohta võin ma lihtsalt öelda enda positsioonilt mida oleks teinud. See et ta esimest korda seda tundis on jällegi vale, sest teises episoodis ju suri ta käte vahel üks vend kah. Ning tundus, et see pidevat samuti dramaatiline olevat. See ei ole kindlasti põhjus miks ta ei saanud liikuda.
Pealegi, peategelane sai aru, et asi on kahtlane. Seega appi tormamine oleks igati loogiline, kohe kui asi muutus punaseks.

Vabandust, aga see asi tundub nõnda ilmne enesele, et ei saa aru miks pean kõike aina üle rääkima. Võimalik, et kannatust on mul ikka vajaka.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
tõrvik



Liitunud: 26 Apr 2006
Postitusi: 477
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 03, 2012 11:38    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:


Mikski pärast on mul meeles jõulupuu ja lumi, samal ajal jõululaulu kuuldes.


Puu ja lumi sest olid jõulud tol hetkel kui ta pre recorded kirja lahti tegi.

erik_schults kirjutas:
Samas kui ta kirja välja saatis ei saa ta ju kohale jõudmist peatada. Kas selle peale ei mõelnud? Seega kui kiri oleks kohale jõudnud, melanhooniline ja puha, ning tüdruk oleks elus olnud?.


Kas tüdruk mitte ei maininud, et ta ei lootnud kaua elus püsida ning et tal olid suitsiidsed mõtted ka lisaks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Reede Aug 03, 2012 12:12    Teema: Vasta viitega

Ma tean seda jah. Aga minu point on see, et asi läks lihtsalt liialt perfektselt. See juhtum oli nagu 1/10000 (Random digits.) võimalusega ja see tseen on lihtsalt kurgust alla lükatud.
Lisaks on muidugi kõik need muud asjad.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
tõrvik



Liitunud: 26 Apr 2006
Postitusi: 477
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 03, 2012 14:23    Teema: Vasta viitega

muidugi kukub kõik omale kohale see on ANIME. 75% animetes kukub kõik omale kohale.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Reede Aug 03, 2012 14:44    Teema: Vasta viitega

Muidugi anime teeb just huvitavaks see, et seal juhtub asju, mida meil üldse ei juhtu, ning liialdamine teeb asja ka huvitavaks. Aga sellegi poolest peaks olema teatud loogika selle taga, ning liialdused ka teatud loogikaga. Selles episoodis seda lihtsalt ei jälgitud, ning taheti anda draamat, siis ei pandud tähele kas see on üldse sobivalt kokkupandud.

Minu soov on lihtsalt see, et edaspidi oleks rohkem tähelepanu pööratud seda sorti asjadele. Ei midagi muud.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
delos



Liitunud: 12 Aug 2009
Postitusi: 19

PostitusPostitatud: Reede Aug 03, 2012 21:00    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Mikski pärast on mul meeles jõulupuu ja lumi, samal ajal jõululaulu kuuldes. Võin üle vaadata ja öelda, kas sul on õigus või mitte. Ning isegi kui sul oli õigus ja ta ei surnud talvel, siis miks ta kurat laulis jõululaulu?!
[...]
Samas kui ta kirja välja saatis ei saa ta ju kohale jõudmist peatada. Kas selle peale ei mõelnud? Seega kui kiri oleks kohale jõudnud, melanhooniline ja puha, ning tüdruk oleks elus olnud? See oli tobe. Liialt perfektselt läks. Ja palun ärge ajage, et selles on süsteem just selleks, et kiri läheks välja just siis kui inimene sureb. See lausa kõlab tobedalt.

©okis peategelase kohta võin ma lihtsalt öelda enda positsioonilt mida oleks teinud. See et ta esimest korda seda tundis on jällegi vale, sest teises episoodis ju suri ta käte vahel üks vend kah. Ning tundus, et see pidevat samuti dramaatiline olevat. See ei ole kindlasti põhjus miks ta ei saanud liikuda.
Pealegi, peategelane sai aru, et asi on kahtlane. Seega appi tormamine oleks igati loogiline, kohe kui asi muutus punaseks.


Mulle meeldib ka asju seletada inimestele, nii et:

1. Kiri ja jõulud jne

Kujuta ette, et sa oled see tüdruk sealt animest ja sul on depressioon ja sa arvad, et sa sured nagunii varsti ära ja sulle meeldib see üks poiss, kes su guildis on. Sa tahad sellele poisile jõuludeks midagi ilusat öelda (sellepärast ka jõululaul!). Kuna sa arvad, et sa sured nagunii varsti ära, siis sa otsustad oma teate igaks juhuks ette ära salvestada. Nüüd kujuta ette, et leidub selline tehnoloogia, mis laseb sul valida, millal sa tahad, et su teade ära saadetaks. Nüüd sa võid googeldada 'send e-mail at later date' vms ja veenduda, et see on täiesti realistlik ettekujutus. Nii et ilmselgelt ta salvestas selle teate varem ja märkis saatmiskuupäevaks jõulud ja kui ta ei oleks ära surnud, siis ta oleks ilmselt selle saatmise ära tühistanud.

Minu arust seda on sulle juba mitu korda seletatud, äkki sa lihtsalt ei suuda endale sellist süsteemi ette kujutada.

2.©okis peategelane

See vend teises episoodis oli suhteliselt suvaline vend, kellest ta ei hoolinud. Arvestada tuleks ka sellega, et inimesed ei reageeri alati samamoodi. Äkki peategelane ei ole nagu sina.
Või äkki on tegu lihtsalt debiilikuga. Miks see vend, kes ta käte vahel suri, lihtsalt seda potionit ei joonud, mida talle pakuti? Sest ta oli debiilik, väga lihtne (võib-olla sellel oli mingi loogiline seletus kas, mis mul märkamata jäi).


edit:
Tegelikult ma tahtsin öelda, et päris huvitav anime isegi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Püh Aug 05, 2012 11:16    Teema: Vasta viitega

delos kirjutas:

1. Kiri ja jõulud jne

Kujuta ette, et sa oled see tüdruk sealt animest ja sul on depressioon ja sa arvad, et sa sured nagunii varsti ära ja sulle meeldib see üks poiss, kes su guildis on. Sa tahad sellele poisile jõuludeks midagi ilusat öelda (sellepärast ka jõululaul!). Kuna sa arvad, et sa sured nagunii varsti ära, siis sa otsustad oma teate igaks juhuks ette ära salvestada. Nüüd kujuta ette, et leidub selline tehnoloogia, mis laseb sul valida, millal sa tahad, et su teade ära saadetaks. Nüüd sa võid googeldada 'send e-mail at later date' vms ja veenduda, et see on täiesti realistlik ettekujutus. Nii et ilmselgelt ta salvestas selle teate varem ja märkis saatmiskuupäevaks jõulud ja kui ta ei oleks ära surnud, siis ta oleks ilmselt selle saatmise ära tühistanud.

Minu arust seda on sulle juba mitu korda seletatud, äkki sa lihtsalt ei suuda endale sellist süsteemi ette kujutada.

2.©okis peategelane

See vend teises episoodis oli suhteliselt suvaline vend, kellest ta ei hoolinud. Arvestada tuleks ka sellega, et inimesed ei reageeri alati samamoodi. Äkki peategelane ei ole nagu sina.
Või äkki on tegu lihtsalt debiilikuga. Miks see vend, kes ta käte vahel suri, lihtsalt seda potionit ei joonud, mida talle pakuti? Sest ta oli debiilik, väga lihtne (võib-olla sellel oli mingi loogiline seletus kas, mis mul märkamata jäi).


1.
Mis on võimalus, et midagi sellist juhtub? Täiesti nulli lähedal. See läks liialt perfektselt. See süsteem on jällegi lihtsalt välja mõeldud süsteem, aga olgu ma seda ei hakka küsitlema (Email on üks asi, aga seda sorti asi mängus? Ja eriti kui seda on kasutatud sellisel juhtumisel. Ebaloogiliselt perfektne. ).
Ja nii palju kui mina selle peale mõtlen, siis tüdruku depressioon ei oleks tohtinud ammugi nii suur olla, et sellist kirja kirjutada vähemalt. Kuigi ta võitles, oli ta koos ''suure tugeva peategelasega'' (Kes talle meeldis.) ja oma sõpradega. Olgugi ta soovis ära joosta, aga asjad ei olnud ju kaugeltki nii hullud. Kogu see sitt mis juhtus oli ''üllatusena'' (Teadsin terve episood, et nad kõik surevad.), seega on kahtlane ka see, miks tal selline kiri oli juba valmis niimoodi. Ja jällegi, depressioon ei olnud tal nii hull (Vähemalt ei oleks tohtinud olla.).

Muidugi on ka küsimark see, miks need mehed tahtsid tüdrukust tanki teha?.. Seda sorti tüdruk on viimane keda sa tahaks ette lükkata.

2.
Sellegi poolest oli see ¹okk liialtatud (Või ta lihtsalt oli debiil, kuigi ma usun, et anime ei soovinud seda niimoodi näidata.). Peategelane teadis, et see on lõks, seega see ei põhjenda tema üllatust. Eriti kui tal oli võimalik tegutseda selle kallal, et päästa kõiki. Mitte lihtsalt pealt vaadata kuidas nad ükshaaval maha koksatakse ja lõpuks siis jooksma hakata (Aegluubis.).
Mees ütles, et on liialt hilja potioni jaoks. Jällegi mõeldud, et seda dramaatiliseks teha. Seega see peaks nagu dramaatiline olevat peategelase jaoks.

Minu point on see, et nad täiesti mõtlemata panevad sisse story, isegi kui see ei ole loogiline kokkuvõttes.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Shirotoki



Liitunud: 11 Veeb 2010
Postitusi: 333
Asukoht: Põltsamaa/Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 05, 2012 12:12    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Seda sorti tüdruk on viimane keda sa tahaks ette lükkata.






Ma imestan, et sa arvad, et sellel tüdrukul ei saanud nii suurt depressiooni olla. Selline olukord, milles nad seal elama peavad murraks suht iga nõrgema mõistusega inimese psüühika. See, et seal mõned isegi enesetapu sooritavad on igati loogiline minu meelest. Mulle tundub, et enamustes oma argumentides sa alahindad seda millise raskuse paneb selles mängus kinni olemine inimeste mõistusele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Püh Aug 05, 2012 13:55    Teema: Vasta viitega

Minu point oli see, et temal oli sõbrad (Gild.) ja lausa südame''kaaslane''. Ning nad töötasid kõik koos. Ta lausa nägi välja täitsa rahul paljudes tseenides. Et sellist kirja välja saata, peab asi ikka kuradima tõsine olema, mis mulle tõesti ei tundunud olevat.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 05, 2012 15:55    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Et sellist kirja välja saata, peab asi ikka kuradima tõsine olema

Ta läheb mängima arvutimängu ja tuleb välja, et ta peabki sinna jääma - ohtlikku maailma, kus iga hetk võib surma saada? Ta ei näe kunagi enam oma sõpru ja perekonda? See on ikka kuradima tõsine asi, ma ütleks.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 9

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: