OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Sword Art Online
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Reede Sept 14, 2012 12:58    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:

1) Ma ei teagi, ma arvan, et see süsteem on paigas, et diilida aju väsimusega, sest magamine ongi üks aju re¾iim, mitte midagi muud. Kiiruse koha pealt nii palju, et SOA's iga kord kui sa saad leveli sa kas võtad STR-i või DEX-i, Kirito on rohkem võtnud DEX-i
2) Mängu looja pani 10000 inimest surmalõksu, äkki ta on natuke lollakas peast

1.) SAO-s on ilusti ka magamis süsteem, ning ega jooksmine ei tohiks suuremat pinget teha ajule kui tavaline elamine, sest liikumine nagu kõik teised asjad selles mängus peaksid töötama tavalise mõttejõuga. Niisama lebasklemine peaks olema sama raske kui kõik muud asjad.
2.) Ei tohiks kohe minna ja kutsuda kedagi lollakaks ainult selle pärast...... Aga jah natuke tobe on panna 10000 inimest surmalõksu... Kuigi tuleb ikkagi anda respekti vennale kes sellise värgi kokku pani.
Ummi kirjutas:

4) Aga nad panidki, nad näitasid teda seda tegemas.
5) Ma usun, et see mis pidi tunduma nagu viiv venis natuke liiga kaua - üks anime omapärasid, kui tahetakse näidata kõike, mis juhtus. Muidu olen nõus.
6) No Kiritole ei meeldi tähelepanu, las ta olla!
7) Ma ka ei tea mis värk on, ju siis see et ta harjumusest kõige kõvemas labürindis roamib ja et soolo xp on palju parem kui muidu hoiab teda vormis. Lisaks ta osaleb koos eesliini gildidega igas boss fightis, mis on kõige kõvem xp mida saada on. Pea meeles ka seda, et kuigi mängijaid on üle 6k, eesliinis on neid vaid mõnisada.

4.)Seletas ? Ma olin suht häiritud kogu selle juhtumiga, seega ma võibolla mul jäi kahe silmavahele, aga ainuke asi mida ma nägin teda rääkimas oli see, et ''Ta ei tea kuidas ta selle sai'' ning, et see peaks nagu mingisugune skill olema. Juhtumit millal ja kuidas ta seda leveldas ma küll ei märganud.. (Kui päris aus olla, siis pool seletamise ajast lõin ma oma pead vastu seina.)
5.) See jutt oli suuremalt jaolt ju ikka mõttetu. Kui jutul oleks mingi mõte taga, nagu kuidas nad suudaks teda eemale hoida millal ta neid päästab'', sest neile appi tormamine oli ju suht loogiline asi mida paaril pehmesüdamlistel vennikestel teha.
6.) Kuigi ta on suhtkoht high-profile vend eesliinil? Aga olgugi, nagu ennem ütlesin, pole mõtet selle pärast vaielda.
7.) Kirito on 90% ajast lebesklemas, ning ma usun, et tema pole ainuke kes vahetevahel solob. Need vennad kellel on asjad käpas peaks ka kergesti soloda saama. Seega tema pole ainuke kellel on võimalus selle jaoks.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Sept 14, 2012 13:53    Teema: Vasta viitega

1) Sa eksid, chillimine on palju lihtsam ajule kui pingeline võitlus või tahtejõu najal jooksmine.
7) Üks peab ju kõige parem olema ja see pole kokkusattumus, et ta on meie peategelane. Ja sa ei tea mis ta 90% ajast teeb, sest ta on näidanud meile vaid, mis juhtus alguses ja suht lõpu poole, ning paar tähtsamat sündmust. Kõigi eelduste kohaselt ta ikka hakib kolle iga päev pooleks.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Reede Sept 14, 2012 15:06    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
1) Sa eksid, chillimine on palju lihtsam ajule kui pingeline võitlus või tahtejõu najal jooksmine.
7) Üks peab ju kõige parem olema ja see pole kokkusattumus, et ta on meie peategelane. Ja sa ei tea mis ta 90% ajast teeb, sest ta on näidanud meile vaid, mis juhtus alguses ja suht lõpu poole, ning paar tähtsamat sündmust. Kõigi eelduste kohaselt ta ikka hakib kolle iga päev pooleks.

1.)Chillimine jah, aga puhtalt ringi liikumine? Nii palju kui mina võiks arvata, on see süsteem selline, et sul on otsene juhtimine oma characteri üle, aga nähes kogu seda akrobaatikat, ning super kiiret liikumst jm, millega tegelemine ei tohiks just olla eriti helge jaksule. Ning näiteks peategelane võtab kogu seda värki nagu poleks midagi?
Paneb jällegi mõtlema kuidas see stamina värk töötab? Ei tundu, et anime oleks siiamaani seda stamina süsteemi järginud.

7.) See on mäng millel on teatud reeglid, et parim olla selles mängus peaks olema see, et sa farmid/grindid kõige rohkem. Meie kullakallis peategelane ei tundu seda üldse tegevat, rohkem nagu ta tundub olevat viimane inimene kes grindiks.
Nagu ennem ütlesin, ma ootasin just seda sellelt animelt, aga hetkel tundub see olema üks korralik ''patchwerk'', milllel on üks idee, aga kogu muu asi on kokku pandud mõtlematult (Või koguni laisalt?).
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Sept 15, 2012 11:57    Teema: Vasta viitega

Ilmselgelt ei näidata lihtsalt kuidas ta grindib, sest seda poleks ju üldse huvitav jälgida. derp
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Blawk



Liitunud: 1 Aug 2009
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Laup Sept 15, 2012 22:17    Teema: Vasta viitega

Nii nunnu, 11ndas episoodis mängiti lihtsalt kodu. Asuna on haigelt ebameeldiv tegelane. Sari on jube... kardan, et varsti olen küll sunnitud droppima.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 16, 2012 05:17    Teema: Vasta viitega

Blawk kirjutas:
Nii nunnu, 11ndas episoodis mängiti lihtsalt kodu. Asuna on haigelt ebameeldiv tegelane. Sari on jube... kardan, et varsti olen küll sunnitud droppima.

Dropi siis pärast seda kui nad surma saavad.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Püh Sept 16, 2012 11:05    Teema: Vasta viitega

Blawk, mul on tunne, et anime on sinu sihtgrupist välja kasvanud, aga ära heida meelt: http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/MonsterOfTheWeek ja parim on see, et see nimekiri pole kaugeltki lõplik, kindlasti on vahepeal midagi juurde tulnud. Ega keegi sind vägisi selle anime juures kinni hoia.

Mulle isiklikult selline slice-of-life lähenemine väga meeldib. Ja mind huvitab tegelaste sotsiopsühholoogiline käitumine palju, palju rohkem kui see, mitu levelit Kirito teistest ees või maas on või kui mitu tundi ta metsas kolle tümitanud on.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Pipo



Liitunud: 23 Aug 2012
Postitusi: 12

PostitusPostitatud: Püh Sept 16, 2012 13:48    Teema: Vasta viitega

11. osa. That was cute, I guess.
---
Tõesti ei näe midagi siin seerias, mis teeks vihaseks, it's kinda just there. Võib-olla sellepärast, et LN-id loetud, mis on hulka paremad ja kus reeglid ikka korralikult paika pandud ja paljudest asjadest üle ei kiirustatud. See ei ole tõesti kõige parem adaptsioon. Nad oleks võinud ainult keskenduda esimese ja teise LN korralikule, loomulikule adaptsioonile, aga nüüd kuidagi kiirustavad 3nda ja 4nda ka sisse, mis ei olnud väga head niikuinii(imo). Yeah, this is gonna be a disaster.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Sept 16, 2012 14:53    Teema: Vasta viitega

No kindlasti pean ikka selle anime käsile võtma kui läbi saab. Õnneks pole mingisugune mängur, kes mängib anime põhjal tehtud mänge ega loe mangasid ega novelle. See rikuks täeliku lõbu ära.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 16, 2012 15:08    Teema: Vasta viitega

Pipo kirjutas:
Nad oleks võinud ainult keskenduda esimese ja teise LN korralikule, loomulikule adaptsioonile, aga nüüd kuidagi kiirustavad 3nda ja 4nda ka sisse, mis ei olnud väga head niikuinii(imo).

Mida nad oleksid siis ülejäänud episoodidega teinud? Raamatus ei ole palju lisamaterjali, millega töötada. Minu meelest anime on saanud nii hästi hakkama kui saab selle looga teha.

Aga võib-olla oleks parem lähenemine, kui Kirito vahel harva viskaks paar narrateerivat rida, ja siis kõrvallood panna julgemini flashbackidena põhiactioni vahele? Ja natuke pikemalt peatuda esimesel neist, sest see tundub kõige tähtsam ja kõige rohkem kiirustatud. Ma ei näe ikka, kuidas nende 2 raamatu sisu saaks oluliselt pikemaks venitada, heal juhul 2-3 osa.

Mulle meeldib SOA light novel selle pärast, et see ongi väga kerge. Kerge lugemine, kerge lõbustus. Minu meelest on anime samasugune. Selline hõljub, chillib. Me oleme liiga palju survet talle andnud ning ootame, et ta kannaks raskust, mida taoline lugu pole võimeline toetama. Võrdlusmoment tuleb muidugi tuua, aga originaali idoliseerimine ei ole animenaudingu seisukohast väga mõistlik.

Mulle meeldib arutada neid asju ja erik_schultzi kaebustele lahendusi otsida. Samas mõistan ma, et öelda, et raamatus on midagi paremini-täpsemini seletatud kui animes, on öelda, et raamatus on laused ja animes on pildid. Pilt võib küll öelda tuhat sõna, aga vaataja ei pruugi neid kõiki näha - näiteks see "anna mulle 10 sekundit!" episood. Paljud vead on ka loos endas ja me peaks neid nautima või neid vihkama. Ebatäiuslikkus on alati loomingus kõige huvitavam. Mida saaks paremini teha? Mis uue külje see maailma toob?
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Pipo



Liitunud: 23 Aug 2012
Postitusi: 12

PostitusPostitatud: Püh Sept 16, 2012 17:20    Teema: Vasta viitega

Hea adaptsiooni on see, mis võtab alusmaterjali ja annab oma vaatevinkli sellest, samas hoides alles põhipunktid. Minul näiteks poleks olnud midagi selle vastu, kui oleks näitatud mõnesid sündmuseid, millele ainult vihjati või veeta rohkem aega kõikide kõrvallugudega ja ka põhilooga. See sobiks väga hästi 25-osaliseks terviklikuks looks.

Praegult on anime rohkm nagu lisa LN-ile kui iseseisev lugu, mis töötaks ka omaette piisavalt hästi.

EDIT: Nõustun täiega, et LN on kerge lugemine, on kerge lugeda ja kerge aru saada, ei proovi olla väga sügavamõtteline ja alati seda pole vajagi.
Mulle on üldse üllatav, et paljud midagi sügavamõttelist üldse ootasid. Like I said before, fun, cute little series, I guess.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Esm Sept 17, 2012 15:45    Teema: Vasta viitega

Pipo kirjutas:
Nõustun täiega, et LN on kerge lugemine, on kerge lugeda ja kerge aru saada, ei proovi olla väga sügavamõtteline ja alati seda pole vajagi.
Mulle on üldse üllatav, et paljud midagi sügavamõttelist üldse ootasid. Like I said before, fun, cute little series, I guess.


Ootused olid erinevad sellest, mis anti SAO's. Sellepärast on endal ka natuke kibe maitse suus.
Sa ootad huvitavat animet virtuaal maailmas kinni olemisest, ning sellest kuidas inimesed proovivad sellega ära harjuda (Usun, et mina pole ainus kellel sellised ootused olid.). Mida me saime oli üldiselt ebareaalne lugu, mis ei täida ühtegi nendest punktidest eriti hästi.

Kui LN oli üldiselt sama, ning suurem osa asju tuli otse LN-ist animesse.. Siis tuleks öelda, et LN-gi ei vastaks just ootustele. Ei saa öelda, et see on halb selle pärast. Ongi kerge lugemine, mis võtab sul mõtted teistelt asjadelt ära. Aga ei saa seda ka ''heaks'' kutsuda animes ja/või LN-is. Selline normaalne vist?
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews


Viimati muutis seda erik_schults (Esm Sept 17, 2012 17:40). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Esm Sept 17, 2012 17:29    Teema: Vasta viitega

Osa 11 jätsin vahele. See sari on ainult hea võitluste ja crawlingu videote jaoks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Beljo



Liitunud: 13 Mai 2009
Postitusi: 8

PostitusPostitatud: Kolm Sept 19, 2012 21:35    Teema: Vasta viitega

ise ka just alustasin selle vaatamist ja tundub suht põnev olema.Esialgse osade järgi mis ma olen ära vaadanud.

Viimati muutis seda Beljo (Kolm Sept 19, 2012 22:08). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Blawk



Liitunud: 1 Aug 2009
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Kolm Sept 19, 2012 21:55    Teema: Vasta viitega

Beljo kirjutas:
ise ka just alustasin selle vaatamist ja tundub suht üõnev olema.Esialgse osade järgi mis ma olen ära vaadanud.

Purjus peaga vist kõlbab küll, jah.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Beljo



Liitunud: 13 Mai 2009
Postitusi: 8

PostitusPostitatud: Kolm Sept 19, 2012 22:09    Teema: Vasta viitega

mul siin toas pime seega ei näe korralikult kirjutada nii et ära näri tähenärija :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Pipo



Liitunud: 23 Aug 2012
Postitusi: 12

PostitusPostitatud: Reede Sept 21, 2012 15:44    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:

Ootused olid erinevad sellest, mis anti SAO's. Sellepärast on endal ka natuke kibe maitse suus.
Sa ootad huvitavat animet virtuaal maailmas kinni olemisest, ning sellest kuidas inimesed proovivad sellega ära harjuda (Usun, et mina pole ainus kellel sellised ootused olid.). Mida me saime oli üldiselt ebareaalne lugu, mis ei täida ühtegi nendest punktidest eriti hästi.

Kui LN oli üldiselt sama, ning suurem osa asju tuli otse LN-ist animesse.. Siis tuleks öelda, et LN-gi ei vastaks just ootustele. Ei saa öelda, et see on halb selle pärast. Ongi kerge lugemine, mis võtab sul mõtted teistelt asjadelt ära. Aga ei saa seda ka ''heaks'' kutsuda animes ja/või LN-is. Selline normaalne vist?


Minu jaoks täiesti vaadatav, kuid üleüldiselt mitte midagi väga suurepärast, aga ma ei oodanud ka sellest seeriast väga palju. See kiire pace tõesti rikub lintsalt mitmeid aspekte LN-ist ära, kuid LN-is endas oli ka probleeme. Sündmuste kiirus lihtsalt teeb asju hullemaks. Lohutuseks ütlen, et teatud määral seletused ikkagi peavad tulema, sest need on pealoo osad, nii et osadele küsimustele, mis sul siin teemas olnud on saad vastused, kui nad muidugi väga laisaks ei lähe.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Sept 22, 2012 08:30    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:


Ootused olid erinevad sellest, mis anti SAO's. Sellepärast on endal ka natuke kibe maitse suus.
Sa ootad huvitavat animet virtuaal maailmas kinni olemisest, ning sellest kuidas inimesed proovivad sellega ära harjuda (Usun, et mina pole ainus kellel sellised ootused olid.). Mida me saime oli üldiselt ebareaalne lugu, mis ei täida ühtegi nendest punktidest eriti hästi.


Mina küll ootasin halva sisuga .hacki klooni ja selle ka sain. Üllatusin, et animatsioon ja charadesign nii okeid on isegi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Pipo



Liitunud: 23 Aug 2012
Postitusi: 12

PostitusPostitatud: Laup Sept 22, 2012 22:06    Teema: Vasta viitega

.hack oli üsna igav. SAO on vähemasti rohkem actioni rikas. Mul pole midagi actionita anime vastu, aga oleks, et see story oleks midagi huvitavat olnud, aga ei olnud. See idee iseenest oli vägagi huvitav aga, nii .hackil kui SAOl on omad probleemid. Üks oli liiga aeglane ja teine on liiga kiire.

Anyway, ep.12. Meeldis, pretty cute, I guess ja huvitavad detaile maailma kohta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Blawk



Liitunud: 1 Aug 2009
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Püh Sept 23, 2012 15:38    Teema: Vasta viitega

http://youtu.be/CVeHxlHeFTI

12ep ei olnudki kõige hullem iseenesest.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 9

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: