OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Inuyasha Saksa kanalitel
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 08, 2004 23:47    Teema: Inuyasha Saksa kanalitel Vasta viitega

Mida teie sellest arvate?
Kui te olete näinud ka jaapani keelset versiooni siis kumb on teie arust parem?

Võibolla olen ma lihtsalt jaapani keelsega harjunud (alustasin jaapani keelse vaatamisega), aga minu arvates saksa keelne on täielik CRAP!!
Esiteks hääldavad nad nimesid nii valesti kui võimalik:
Sesshoumaru-Sesshoma
Rin-Li
Jaken-Yaken
Miroku-Miroke
Naraku-Narake
Kirara-Kiara
Sankon Tessou - Sankon Teso jne.

Teiseks ei sobi nende hääled tegelastele üldse!!
Sellest ma saana aru Yamaguchi Kappeil on väga originaalne hääl aga, et panna Inuyashale sellepärast hoopis tüüp kes tegi Mamoru (SM) häält, see on ju täitsa lõpp!! Plus Sangol on tegelt palju naiselikum hääl ja Ranma-chani hääl talle lihtsalt ei sobi!VOT NII!!! T_T

Mis on teie arvamus?
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
yamyy



Liitunud: 19 Nov 2003
Postitusi: 108
Asukoht: Planeto Eartho

PostitusPostitatud: Reede Jan 09, 2004 11:26    Teema: Vasta viitega

mina oleksin hoopis teisel arvamusel. Tõsi, mitte kardinaalselt 100% teisel arvamusel, sest vahel käib tõesti pinda, kui Kirara kohta Kiara öeldakse või Sesshoumaru kohta Sesshoma, kuid kuna ma alustasin Inuyasha vaatamist saxa kanalilt, siis see on mulle ka armsaks jäänud. Rohkem oli võõrastav kuulda jaapanikeelset Inuyashat :P Eriti Inuyasha häält, sest minu arvates on jaapani Inuyasha oma häälega kuidagi palju poisilikum, seevastu saxa Inuyasha tundub mulle rohkem sellise nuh kuidas öelda.. saax nagu kohe aru, et ta on mitu kümmend aastat tegelikusest vanem. :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
HotPapa
banned


Liitunud: 25 Veeb 2003
Postitusi: 229
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Jan 09, 2004 14:56    Teema: Vasta viitega

Ei tea..olen jaapani oma vaatand ja tundub normaalne olevat. Saksa oma vaatasin ainult paar osa ning hääleta juures ei härinud mind miski...nimede häälduse poolest ei oska midagi öelda :nono:
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Nowhere man



Liitunud: 23 Dets 2003
Postitusi: 13
Asukoht: nowhere

PostitusPostitatud: Reede Jan 09, 2004 18:17    Teema: Vasta viitega

ütleks niipalju, et originaal on ikka originaal ja seda sama hästi järgi teha on suht raske niiet jaapani keelne on ikka parem.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 10, 2004 00:16    Teema: Vasta viitega

Nad lõikavad seal alati nii paljusid häid kohti ja näitavad seda ka ainult kuni 52 osani... 0.o
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Shark



Liitunud: 2 Veeb 2003
Postitusi: 178
Asukoht: Kadrioru saunapeo peakontor

PostitusPostitatud: Püh Jan 11, 2004 22:19    Teema: Vasta viitega

pealegi kui te vaatate RTL2 peakt siis seal on k+ik suuremad kaklus tseenid välja k+igatud ja niisama ka lühemaks tehtud.....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 16, 2004 21:20    Teema: Vasta viitega

JUST NIMELT!!!*nod nod*
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Shark



Liitunud: 2 Veeb 2003
Postitusi: 178
Asukoht: Kadrioru saunapeo peakontor

PostitusPostitatud: Püh Jan 18, 2004 19:44    Teema: Vasta viitega

kuna rtl2 on ikka 5-14 aastastele m+eldud ja selle pärast proovisid nad selle v+imalikult laste s+bralikuks teha.....nagu IY oleks v+imalik lapses+bralikuks teha....see puha verd kaklust ja keerulist(no lastele alla 12 aasta) armastus romaane :/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 24, 2004 18:40    Teema: Vasta viitega

kuni 14?Ma ise ka neliteist ja olen läbi vaadanud ka palju verisemaid animeid kui see (Nt: Rurouni Kenshin - Tsuiokuhen) kuigi tegelt jah....ah mai tia ka enam mida öelda..... ???
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Shark



Liitunud: 2 Veeb 2003
Postitusi: 178
Asukoht: Kadrioru saunapeo peakontor

PostitusPostitatud: Püh Jan 25, 2004 16:24    Teema: Vasta viitega

Sato-chan kirjutas:
kuni 14?Ma ise ka neliteist ja olen läbi vaadanud ka palju verisemaid animeid kui see (Nt: Rurouni Kenshin - Tsuiokuhen) kuigi tegelt jah....ah mai tia ka enam mida öelda..... ???


ma olin ca 10 aastane kui ma oma esimest "täiskasvanutele m+eldud" pilti nägin.....ega see ei tähenda et see lubatud on....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Chobits



Liitunud: 18 Jan 2004
Postitusi: 93
Asukoht: kaugustes

PostitusPostitatud: Püh Jan 25, 2004 23:14    Teema: Vasta viitega

Ma arvan, et see ei mõjunud teie psüühikale kuidagi laostavamalt kui mõni üli armas ja magus vene multikas. Kus kõik tegelased ja tegevus oli ninnu - nännu moodi. Armas kuri
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shark



Liitunud: 2 Veeb 2003
Postitusi: 178
Asukoht: Kadrioru saunapeo peakontor

PostitusPostitatud: Püh Veeb 01, 2004 05:04    Teema: Vasta viitega

Chobits kirjutas:
Ma arvan, et see ei mõjunud teie psüühikale kuidagi laostavamalt kui mõni üli armas ja magus vene multikas. Kus kõik tegelased ja tegevus oli ninnu - nännu moodi. Armas kuri


ei nohh...ma olen küllaldaselt "nuubagadi"'d nännu...a selle kohta ma küll eriti ninnu nännu öelda saa....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Chobits



Liitunud: 18 Jan 2004
Postitusi: 93
Asukoht: kaugustes

PostitusPostitatud: Püh Veeb 01, 2004 18:09    Teema: Vasta viitega

Ma ei mõelnud "Oota saa!"-d. Nende ninnu-nännude all ma mõtlesin selliseid multikaid nagu "Kitseke ja tema mure", noh selliseid südant lõhestavaid mõttetuid multikaid. Kus näidatakse, et kõik lõppeb kord hästi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shark



Liitunud: 2 Veeb 2003
Postitusi: 178
Asukoht: Kadrioru saunapeo peakontor

PostitusPostitatud: Püh Veeb 01, 2004 23:55    Teema: Vasta viitega

Chobits kirjutas:
Ma ei mõelnud "Oota saa!"-d. Nende ninnu-nännude all ma mõtlesin selliseid multikaid nagu "Kitseke ja tema mure", noh selliseid südant lõhestavaid mõttetuid multikaid. Kus näidatakse, et kõik lõppeb kord hästi.



heh....minuteada l+ppeb "oota sa" ka alati hästi...jänkuke p+geneb ja hunt jääb tühjade kätega ......................................eeee..........paistab et me oleme tsipa teemast eemale tikkunud......?_?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
HotPapa
banned


Liitunud: 25 Veeb 2003
Postitusi: 229
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Veeb 02, 2004 10:52    Teema: Vasta viitega

Kas keegi teab palju neid osi üldse lõppkokkuvõttes tuleb?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 02, 2004 16:00    Teema: Vasta viitega

ma pole kindel...praeguseks on tehtud üle 120 osa, aga neid tuleb kindlasti veel palju juurde :wink:
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 02, 2004 16:19    Teema: Vasta viitega

Ehkki seeriaga üldse tuttav ei ole, oskan öelda, et fansub'id on olemas 137 osast. Ja minu jaoks muudab juba see tõik selle seeria kahtlaseks. Kas on võimalik jutustada mingit lugu nii pikka aega ilma kordustesse ja venitamisse laskumata? Võib-olla, aga ma kardan, et selle väljaselgitamiseks ei jätku mul vähemalt seekord kannatlikkust.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
HotPapa
banned


Liitunud: 25 Veeb 2003
Postitusi: 229
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Veeb 02, 2004 17:56    Teema: Vasta viitega

Ütleme nii, et need igavesed võitused mingi 20 seeriat järjest tüütavad küll ära kui neid arvuti peal vaadata...sest ma tegin nii ja mulle anti 130 osa vaadata ja öeldi et sul on max 2 nädalata aega...umbes nii ma jõudsingi nad ära vaadata aga lõppkokkuvõttes tüütas see mind üpriski ära...vb kui oleks 2 seeriat päevas näinud ja teleka pealt poleks midagi viga olnd aga arvuti pealt :S
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 02, 2004 23:10    Teema: Vasta viitega

ma vaatan ka neid arvutist aga mul küll nii ei olnud, et mingi kindla aja pärast ei saanud enam vaadata. Ma vaatasin neid millal iganes ise tahtsin...ilma mingi mureta. 0.o
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Shark



Liitunud: 2 Veeb 2003
Postitusi: 178
Asukoht: Kadrioru saunapeo peakontor

PostitusPostitatud: Teis Veeb 03, 2004 15:04    Teema: Vasta viitega

Sato-chan kirjutas:
ma vaatan ka neid arvutist aga mul küll nii ei olnud, et mingi kindla aja pärast ei saanud enam vaadata. Ma vaatasin neid millal iganes ise tahtsin...ilma mingi mureta. 0.o



äkki sa ei lugenud täpselt välja et HotPapa laenas need kellegilt.....nii et tema ei saanud neid vaadata millal tahab.....piirang peal...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: