OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Hunter X Hunter

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
chi



Liitunud: 18 Dets 2005
Postitusi: 574

PostitusPostitatud: Kolm Dets 19, 2007 15:46    Teema: Hunter X Hunter Vasta viitega

Vaatasin Ringi ning leidsin, et sellist teemat polegi. Nüüd siis on.




Hunter X Hunter
Categories - Action, Adventure, Martial Arts, Shounen, Super Power, Psychological, Comedy
(Osi):
Hunter x Hunter TV (62)
Hunter X Hunter OVA 1 - Spiders (8)
Hunter X Hunter OVA 2 -G.I. - Greed Island (8)
Hunter X Hunter OVA 3 -G.I. - Greed Island Final (14)

Openingud:
Greed Island

Synopsis:
Suht haruldane, et mõni anime niivõrd pikalt kesta võib, ilma et ta venivaks või korduvaks muutuks. Selles seerias leidub tõesti kõike, olgu see siis kas komöödia, psühholoogiline,müstika, "Hullu karva" Dragonball Z-stiilis võitlusi, jpm. (mida veel tahta?) see kõik on seal sees.


Osade ja openingude/endingute kvaliteet on suhteliselt varieeruv, kuid mida edasi, seda paremaks asi muutub. Osasi on tõesti palju ning G.I. ga lõpeb anime ära, kuid samas läheb ta (kui ma nüüd ei eksi, siis) Fanfictioni mangana edasi.

Tegelaskujude ja 'storyline'-ga on korralikult vaeva nähtud, mille tulemusena ei hakka seda animet vaadates kordagi igav. Esimesed paar osa on siiski Veidi aeglased, kuna tegelaskujude isiksus siiski 'lambist' ei kuku eks! Kui mida edasi, seda huvitavamaks ta muutub ning nagu justkui ei tahakski ekraani juurest ära minna...


Chielt omaltpoolt.

Tegemist on ühe minu lemmikanimega, mille korralikult subitud DVD boxi , jubedalt tahaks, kuid mjnah tõenäoliselt jääb see vaid unistuseks, kuna pole isiklikult veel ühtki DVD-d näinud, mille subtiitreid fansubiga isegi võrrelda saaks ( jah kallid lugejad nad kasutavad palju selliseid sõna sõnalt tõlkeid ) emm

Muideks seda saab crunchyroll kommist online vaadata kah. Aga kvaliteet on seal siiski suhteliselt halb.
_________________
AutoIt Script | Anime-Source | Watchanimeon


Viimati muutis seda chi (Püh Märts 06, 2011 19:43). Kokku muudetud 5 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Kolm Dets 19, 2007 15:56    Teema: Vasta viitega

Ammu läbi nähtud ja tuleks 8elda, et siis kui ma seda esimest korda nägin oli see igati huvitav, aga kui ma seda teist korda hakkasin vaatama siis oli see lihtsalt igav.(Ma lihtsalt tahtsin mainida, et see anime v6ib olla selline, et kui sa seda kord näed ja hakkad seda uuesti vaatama, et siis on see k6vasti igavam ja ei pruugi sulle enam yldse meeldida.Ma soovitan seda animed t6mmata arvutile.)

Edit:Ma pean tunnistama, et ma ei lugenud chi postitust ja nyyd millal see läbi loetud pean ma end parandama, et see 1 kord vaatad ja pärast seda on igav see oleneb maitsest.(Ma täielikult unustasin selle ära, et k6igil pole see sama maitse mis mul..hahahaha..) :P
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews


Viimati muutis seda erik_schults (Kolm Dets 19, 2007 17:37). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Xire



Liitunud: 29 Juul 2007
Postitusi: 131

PostitusPostitatud: Kolm Dets 19, 2007 17:23    Teema: Vasta viitega

Suvel sai ka see anime läbi vaadatud, alustasin vaatamist eelarvamustega, et see on kindlasti mingi paras lastekas ja saab olema sama pindakäivate tegelastega nagu Naruto või hullem veel, aga siis ma üllatusin meeldivalt. Tegelased on toredad, stoori huvitav ning dialoog üsnagi hea. Eriti muhe on peategelane, kes on põikpäine kui muul, samas mõnedele hakkab ta kindlasti närvidele käima.

Täitsa soovitatav anime minu poolt.
_________________
Vaadatud anime
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Reede Dets 14, 2012 20:55    Teema: Vasta viitega

Ma vahepeal julgen midagi soovitada ka. Seda näiteks. Väga hea shounen kaklussari ja ega seda kaklust väga palju polegi. Algab wanpiisilikult, lõppeb drägonballzeelikult. Selline haruldus tõepoolest, et kuigi episoode kokku üle 90 osa, siis igav ei hakanud kordagi, kuigi eks loos oli muidugi nii nõrgemaid kui tugevamaid peatükke ning hoogu võttis sari ka pikalt, enne kui mind lõplikult kütkestada suutis. Nagu varemgi siin mainitud, siis huvitavad tegelased nii heade kui kurjamite poolel on ilmselt peamine põhjus, miks anime nii nauditav on. Samuti on tegevuses tihti rohkem kui kaks poolt, mis tegelikult animedes harulduseks on. See tekitab omakorda pinget ja pakub üllatusi.

Üheks väga suureks miinuseks kogu seeria juures - ja palju tõsisem, kui (paratamatu) asjaolu, et mingil hetkel ülivõimed mängu tulevad - on see, et manga, mille alusel anime loodud ning mille igaüks anime lõpetamise järel eeldatavasti kohe kätte haarab, pole hoolimata neljateistkümneaastasest käigust ikka veel lõpule jõudnud, vähe sellest, lõpetamata liine on veel nii palju, et ots ei jõua kätte isegi lähitulevikus. Lisades sinna veel autori kombe pingelisest kunstitööst pidevalt puhata, saame üpriski Berserki-laadse kogemuse, kus teos, ise hea ja põnev, kannatab enim looja liialt kõrge fantaasialennu tõttu, mis takistab tal vajalikul hetkel punkti panemast. Nii et kui kedagi häirib juba mõte, et hea lugu ehk kunagi lõpetust ei leia (ja see on tegelikult väga hull variant ning üldsegi mitte võrdväärne pisikese pettumuse või ükskõiksusega, mida tekitab sari, mis on igikestev, aga keskpärane) siis soovitan sellest animest tõesti hoiduda.

2011. aastast on käimas ka sarja uusversioon, mis Madhouse'i meeskonna käte all valmimas. Postituse kirjutamise hetkel on tegevus umbes sealmaal, kus esimene OVA-sari lõppes.
Majanduslikke kaalutlusi kõrvale jättes ei mõista ma, miks oli vajalik sari algusest peale ümber vormida, selmet poolelijäänud paigast jätkata. Originaalsarjas on küll fillerit, kuid vaid 5-6 osa jagu, ning silma hakkamise asemel tundusid need loo loomuliku osana, mistõttu uusversioon paistab tegelastesse palju vähem süvenevat. Mitte ennast uusversiooni vaatamisega vaevates, kuid siiski huvitavamatele seikadele pilku heites, jättis 1999. aasta anime palju tugevama mulje nii animatsiooni, loo tempo kui ka taustamuusika osas.
Samas OVAd, vastupidiselt sarjale, koondasid sü¾eed lühemasse vormi. Ning kui esimene OVA-sari oli veel aktsepteeritava animatsiooniga, siis järgmised kaks jäid kvaliteedilt juba liiga magedaks. Nii et kuigi uuele sarjale eelistan vana, ei pane ma kätt ette "Greed Islandini" jõudjale, kui too uuemale sarjale üle liigub. Lõppkokkuvõttes on see ilmselt aga tähtsusetu, sest pigem jõuab anime paari aastaga mangale järgi, kui et viimane lõppeb.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
v2ga2ge



Liitunud: 20 Jan 2013
Postitusi: 22
Asukoht: Suurupi

PostitusPostitatud: Püh Jan 20, 2013 23:43    Teema: Vasta viitega

Vaatasin nii põhilist sarja kui ka kõiki OVAsid. Vägagi hea anime oma ¾anris. Joonistusstiil on päris originaalne, mis mulle animede puhul kindlasti meeldib, ja lugu on ka väga hea. Pole liiga pikk ka, nii et need, kes kardavad pikkaid shounene vaadata, ei tohiks kurta.
Soovitan kindlasti kõigil võimaluse korral vaadata, sellised animed teevad alati tuju paremaks.
Küll pean aga tõdema, et uut 2012 aasta versiooni pole ma veel näinud, kuid olen kuulnud, et see pidavat ka hea olema.
_________________
負けるが勝ち
My Anime List
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: