OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

AniMatsuri 2011 cosplay võistlus

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Laup Juun 04, 2011 23:02    Teema: AniMatsuri 2011 cosplay võistlus Vasta viitega

Nagu ka eelmistel aastatel, toimub selle aasta AniMatsuril (25. septembril 2011 Tartus) cosplay võistlus, kus saab ilusate kostüümide ja toreda esinemise eest auhindu. Lisaks tavalisele, AniMatsuri-sisesele konkursile on sellel aastal cosplayeritel võimalus osa võtta Euroopa Cosplay Meistrivõistlusest, mille finaal toimub 29. oktoobril 2011 Londonis.

Kategooriad
Põhikonkurss toimub kolmes kategoorias:

  1. Defilé – kostüümi esitlemine publikule (kujutage ette moeshow). Eesmärk on näidata oma cosplay’d võimalikult hästi – poseerida kaamerate ees, olla niisama kena. Defilé’d võib teha kas üksi või mitmekesi ja defilé’l on ajapiirang. Üksi on see 40 sekundit, suurema gruppiga 2 minutit. Kui arvate, et jääb väheks, võime jõuda kokkuleppele.
    Kui soovite defilé taustaks lasta muusikat, palume eelnevalt töödelda sobiva pikkusega audiofail ja saata see koos avaldusega.
  2. Tants - hinnatakse nii kostüümi, esineja tantsuoskust kui ka koreograafiat. Ka tantsu saab esitada üksi või mitmekesi. Ühe tantsija puhul on ajapiiranguks 1.5 minutit, grupitants ei tohiks olla pikem kui 3 minutit. Taustamuusika palume eelnevalt töödelda ja saata koos avaldusega.
  3. Sketch – lavastage naljakas/huvitav/põnev lühinäidend kasutades oma karaktereid. Grupp võib koosneda mitmest inimesest, võib kasutada oma lavadekoratsioone, lihtsamate asjadega (toolid jms) võime ise aidata. Laval pole lubatud mikrofoni kasutamine, seega taustamuusika ja dialoog tuleks eelnevalt töödelda ühte helifaili ja saata koos avaldusega.



EuroCosplay2011 Eesti eelvoor
Lisaks sellele toimub EuroCosplay Eesti eelvoor, millel on omaette reeglid:

  • Osaleda võib ainult üksi.
  • Osaleja peab olema 28. oktoobriks 2011 vähemalt 18-aastane
  • Osaleja peab ise valmistama oma kostüümi – selle tõendiks palume näidata ka kostüümi valmimise progressi pilte.
  • Osaleja ei pea kandma finaalis sama kostüümi mis eelvoorus.
  • Hinnatakse eelkõige kostüümi täpsust ja konstruktsiooni

EuroCosplay’l oodatakse teilt 1-2.5 minuti pikkust etteastet, täpsemaid nõudmisi pole sätitud, kuna soovitakse, et iga riigi cosplayer oleks omamoodi. Et aru saada mis üritus see on, võite vaadata eelmise aasta videoid siit: http://www.youtube.com/watch?v=HpUoj1KX7io&feature=related
AniMatsuri eelvooru võitja saab õiguse esitada Eestit EuroCosplay2011 finaalis 29. oktoobril Londonis. Peaauhind AniMatsuri EuroCosplay eelvoorul sisaldab endas:

  • Tasuta transport Eestist
  • Tasuta majutus kaheks päevaks (28.10 ja 29.10) Londonis
  • Tasuta külalispääsmed Londoni MCM Expole osalejale ja ühele saatjale
  • Ligipääs EuroCosplay pidustustele ja lavatagustele ruumidele osalejale ja ühele saatjale


Registreerimine
Registreerimiseks on vaja täita ankeet ja saata see koos kõikide vajalike materjalidega aadressil stjoopa@gmail.com hiljemalt 18. septembriks 2011. Avaldusega on vaja saata:

  • Õigeks pikkuseks töödeldud taustamuusika MP3 failina
  • Karakteri pilt
  • Cosplay pilt/pildid
  • Kui osalete EuroCosplay eelvoorus, siis ka pilte kostüümi progressist.

Kui osalete rohkem kui ühe etteastega (näiteks kui võtate osa defilést üksi ja tantsite koos sõpradega), tuleb iga ettenduse jaoks saata eraldi avaldus.

Tavalise võistluse avalduse saab siit: Eesti keeles, In English, По русски
EuroCosplay avalduse saab siit: Eesti keeles, In English, По русски

Hindamine
Kõiki osalejaid hindab ¾ürii. Igast kategooriast valitakse üks osaleja või grupp, lisaks saab auhinna ka üks publiku lemmik.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.


Viimati muutis seda Stopa (Kolm Aug 31, 2011 21:12). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Amelia



Liitunud: 24 Sept 2010
Postitusi: 118

PostitusPostitatud: Püh Juun 05, 2011 08:56    Teema: Vasta viitega

Oeh, kahju, et EuroCosplay'l osalemiseks vähemalt 18 olema peab. x_x
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Panda



Liitunud: 20 Veeb 2010
Postitusi: 60
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juun 05, 2011 14:47    Teema: Vasta viitega

Üüü! Paistab, et leidsin suveks tegevust. Eelmise aasta EuroCosplay osalejad on ülivõimsad, konkurents on päris karm.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
tvk_



Liitunud: 8 Aug 2010
Postitusi: 204

PostitusPostitatud: Esm Juun 06, 2011 10:41    Teema: Vasta viitega

well then, loodetavasti tuleb see aasta eriti äge :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
MyLeafy



Liitunud: 29 Apr 2010
Postitusi: 38
Asukoht: Boingberg

PostitusPostitatud: Laup Juun 11, 2011 20:28    Teema: Vasta viitega

Panda kirjutas:
Üüü! Paistab, et leidsin suveks tegevust


Nice! sa pole ainus :3
_________________
----------------------------------------------
That's for me to know and for you to...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Muusik
kohvijumal


Liitunud: 13 Jan 2008
Postitusi: 322
Asukoht: Ei

PostitusPostitatud: Nelj Juun 16, 2011 16:29    Teema: Vasta viitega

Mulle täitsa meeldib Eesti noorte suur iha võita ja tekkis tung teile vastu astuda, otsustasin ka võistlusest osa võtta. Tuleb leida ainult sobiv kandidaat ühest meelierutavast hentaiseriaalist ja cosplay täies hiilguses sünnipäevakostüümiga võib alata.

Reeglitest muidugi niipalju, et ma ei leidnud sellelaadseid takistusi. Kostüümi konstruktsiooniga võib muidugi raskeks minna, sest isegi samat sorti lilled on kohati vägagi erineva mundriga!

Loodan kõrget kohta, sest kindlasti hinnatakse minu lõpptulemuse lihtsust ja loomulikkust. Soovin teile, kallitele rivaalidele, suurt edu ja jaksu.


Küsiks ka rahva avalikku arvamust! Üks mu sõbranna on juhuslikult pikka aega tantsija olnud ja mul oleks võimalus temalt abi saada. Just tantsu mõttes, sest talle oleks see üsnagi hea, tahab ju ikkagi koreograafiks õppida! Niiet mis te arvate, oleks tants nagu maasikas vahukooretorni otsa sobilik?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Nelj Juun 16, 2011 18:41    Teema: Vasta viitega

Muusik kirjutas:
Reeglitest muidugi niipalju, et ma ei leidnud sellelaadseid takistusi.


Sry, ma olen liiga hetero et kirjutada reegleid, mis ei laseks osaleda Läti Säärtel (tm)
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Kolm Aug 31, 2011 21:09    Teema: Vasta viitega

Tähtaeg lükkub edasi kaks nädalat. Avaldusi võtan veel vastu 18. septembrini.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Nelj Okt 27, 2011 13:47    Teema: Vasta viitega

Tahad vaadata EuroCosplay'd? No problem, laupäeval algusega kell 17:00 (GMT) hakatakse seda striimima ka reaalajas veebilehe http://www.mcmbuzz.com/ kaudu. Niiet saad jälgida tervet asja lahkumata oma arvuti juurest.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: