OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

StepMania tantsumatil ja klaviatuuril
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Püh Okt 02, 2011 20:11    Teema: Vasta viitega

Hoshihana, ma arvan, et üks põhjus, miks sul 5 puhul alguses nooleklahvid ei töötanud, seisneb selles, et key configis pole asjad samas järjekorras, nagu on 3.9-s. Mul oli sama asi, aga vaatasin natuke ringi ja hakkasin matsu jagama.
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Okt 02, 2011 21:30    Teema: Vasta viitega

Rääkides siis natukene ka oma kogemustest ja mängimisest Stepmaniaga. Alustasin mängimist mingi 2007/2008 paiku. Igastahes mäletan täpselt, et esimene kord sai proovitud seda kasutaja erick'u pool, kelle juurde olid mitmed bakalased kogunenud filmivaatamiseks. Sealt edasi siis olen mänginud.

Praeguseks on klaviatuurilugudest 90% Challange. Alguses mängisin nuppudena qwrt, kuid loobusin sellest teiste soovitusel ning nüüd olen qwüõ kasutaja. Palju mõnusam, sest kätel ja sõrmedel vaba ruumi liikuda.

Tantsumatti oman nüüd ~2 aastat. Esimesed kogemused sain Piu matil kepsutades. Alguses oli õhukene matt, millel polnud eriti head reageeringut. Umbes 1 või 1,5 aastat tagasi sai aga soetatud korralik polsterdatud matt, mida kasutan siiani. Enamus lugusid on Light, sest pole väga palju harjutanud, aga Standardiga saab ka mõned lood mängitud.

Peamiselt kasutan Otaku's Dream pakke. On olemas ka Xion's animepakk ja Touhou pakk. Lisaks ka mõned Stepmania kodulehelt tõmmatud lood.

Stepmania versiooniks on 3.9. 5 peale üleminekut pole kaalunud ja hetkel ei näe selleks ka erilist suurt vajadust, sest mängin Stepmaniat harva.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
reixo



Liitunud: 14 Sept 2009
Postitusi: 35
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Okt 03, 2011 13:49    Teema: Vasta viitega

Peale selle aasta Animatsurit terkis jälle huvi mängima hakata kui igav on. Ise olen päris kaua seda mänginud, äkki isegi 4 aastat? Happybunny Kahjuks ei mäleta mil üle läksin üherealisele stiilile (algul fghj) aga paar nädalat enne animatsurit panin ka endal QWÜÕ peale. Kiirus keskmiselt c550-c600 ja noodid kukuvad alla sest ma suudan tajuda neid niimoodi paremini (olen ka aastakese beatmaniat simulaatoritega mänginud) Igatahes väga lõbus ja tore mäng! LaLaLaa
_________________
Sol is so badass, he has "Badguy" in his name.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Esm Okt 03, 2011 17:09    Teema: Vasta viitega

Nüüd, kus mu päästetud 3.9 enam käima ei lähe, kopeerisin kõik laulud 5-te ja mängisin terve eilse öö. Leidsin isegi endale sobivad noteskinid, mis silma ei riiva ja liikumise sujuvamaks muudavad.
Jää või rahule...
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
FullmetalBoy



Liitunud: 22 Jan 2011
Postitusi: 110
Asukoht: Luke.. enamus argipäeva Tartu

PostitusPostitatud: Esm Okt 03, 2011 19:18    Teema: Vasta viitega

Harjutasime peale tunde veel kooli aastapäevaks laulu aga siis kõik läksid juba mingi 16:30 minema ja siis ma hakkasin üksinda tühjas koolis SMi pelama.. uksed lukustati juba tasapisi :P

Mingi algklasside lapsevanemate koosolek oli veel ja siis kõik vahtisid mind ilge kahtlaselt LaLaLaa

..Aga muidu.. ma mängin qwop. Eile hakkasin aktiivsemalt mängima muidu olin mängind veel Guitar Herot ja mõned mängud seda AniMatsuril.
Heavy 400 harjutan praegu
_________________
私は決してあきらめないだろう。

siimkarel@hotmail.com - msn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
August



Liitunud: 13 Aug 2011
Postitusi: 113
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Okt 03, 2011 19:36    Teema: Vasta viitega

Eelmine aasta pärast AniMatsuri esimest päeva alustasin mängimist. Hakkasin umbes pool kuud enne selle aastast AniMatsurit jälle mängima. Sinnani mängisin ainult Vocaloid Party lugusid, easy tasemel, 2x kiirusega nooleklahvidel. Pärast AniMatsurit hakkasin qwüõ klahve kasutama ja mängin nüüd hard (vanas Heavy) tasemel, c450 kiirusega, AniMatsuri lehel antud pakkidega.
Tulemus üldiselt A, mõnikord juhtub tulema AA ja Full Combo. Raskematel lugudel jääb B.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Teis Okt 04, 2011 16:04    Teema: Vasta viitega

Hah, full combo on vana teema. Kuidas muidu mu praegune Endless Mode combo rekord 3600+ on, ja seda Heavy'l... : P

Jäin SM 5 peale ja tänane superduper skoor oli 2000+ combo, ja siis selgus, et Prnt Scrn jätab screenshotina musta pildi. Jess!

Üldiselt tulemuseks AA või A. Nüüd mängin qwüõ ja kiiruseks läbivalt C450 - mõne loo puhul varieerub.
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
August



Liitunud: 13 Aug 2011
Postitusi: 113
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Okt 04, 2011 17:25    Teema: Vasta viitega

Vaata enda dokumentidesse "My Pictures" alla. Kui sul on Stepmania 5 siis peaks sul seal olema sellekohane kaust kus su pilt on. wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FullmetalBoy



Liitunud: 22 Jan 2011
Postitusi: 110
Asukoht: Luke.. enamus argipäeva Tartu

PostitusPostitatud: Teis Okt 04, 2011 20:51    Teema: Vasta viitega

Tegin Fury of the Storm heavy c400 lõpuks B peale :P (tõenäoliselt enamus siit teevad selle A voi mis iganes head asjad seal on peale, aga no sai mõni päiv tagasi alustatud mängimist :P ja enne C nii et ma häppi ) :)
_________________
私は決してあきらめないだろう。

siimkarel@hotmail.com - msn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Kolm Okt 05, 2011 06:59    Teema: Vasta viitega

Proovisin ka Stepmania 5 ära. Kuna mu tantsumatt on hetkel katki ja ma ei viitsi eriti klaviatuuri peal mängida, siis võin rääkida ainult esmamulje tasemel, aga mulle küll tundub, et SM5 on täiesti pädev ja kasutatav versioon (erinevalt 4-st, mis ei jõudnudki vist kunagi laialdasse kasutamisesse). Ning uuendused nagu track bar jms on täitsa meeldivad. Mul poleks midagi selle vastu, kui järgmisel AniMatsuril võistlus viienda versiooni peal toimuks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Nelj Okt 06, 2011 21:34    Teema: Vasta viitega

August kirjutas:
Vaata enda dokumentidesse "My Pictures" alla. Kui sul on Stepmania 5 siis peaks sul seal olema sellekohane kaust kus su pilt on. wink


Seal laiutab tühjus.

shadowman kirjutas:
Mul poleks midagi selle vastu, kui järgmisel AniMatsuril võistlus viienda versiooni peal toimuks.


To be honest - mul ka mitte. Õ_Õ
Meeldima hakkas.
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Hoshihana



Liitunud: 20 Aug 2010
Postitusi: 73
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Reede Okt 07, 2011 22:37    Teema: Vasta viitega

Woot! Mängin Vocaloid Party laule c400 Heavy peal! Progress!(kõigest 2 nädalaga)

*Parody commercial: Tõmmake Nüüd StepMania ja kui teete Stepmaniat iga päev vähemalt kolm laulu, siis olete kahe nädalaga arenenud kolme astme võrra! Tõmmake nüüd ja mitte kunagi ei tule teil stepmaniakitsemisega probleeme!*
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ArchonD



Liitunud: 23 Aug 2011
Postitusi: 58
Asukoht: Keila

PostitusPostitatud: Reede Okt 07, 2011 23:57    Teema: Vasta viitega

nice progress~~ nüüd liigu veel edasi ja proovi teha heavy-t ilma C-modidetta XD kohe muutuvad lood raskemaks XD
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
lostinthemist



Liitunud: 16 Sept 2009
Postitusi: 432
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitatud: Laup Okt 08, 2011 16:16    Teema: Vasta viitega

Kustutasin Stepmania arvutist ära. Süda läks kergemaks, vabanesin koguni rohkem kui kahest gigabaidist.
_________________
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Laup Okt 08, 2011 21:33    Teema: Vasta viitega

lostinthemist kirjutas:
Kustutasin Stepmania arvutist ära. Süda läks kergemaks, vabanesin koguni rohkem kui kahest gigabaidist.


Ei, lost, miks?

Leidsin Stepmania BPM view'le hea kasutuse... Järgmine nädal läheb koolis 2,1 km jooksmiseks ja teadupärast on muusika hea abiline. Kooli kõndides avastasin Lunatic Heavenit kuulates, et selle rütmis ilma rahmeldamata astuda ei ole just possible, kuid sörkida saaks... ja nii ma õhtul koju paterdasingi, et endale playlist kokku panna...

Day well spent!
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ArchonD



Liitunud: 23 Aug 2011
Postitusi: 58
Asukoht: Keila

PostitusPostitatud: Püh Okt 09, 2011 00:14    Teema: Vasta viitega

lolz, edu sulle sellega, tesh XD mina siin üritan simfile-i luua XD motivatsioonipuudus ainult lööb valusalt välja, kuna asi ei edene ei kudagi pidi >_>;;
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Kolm Okt 12, 2011 22:11    Teema: Vasta viitega

Kuna mu vana Stepmania tantsumatt läks hingusele ja ma ei tahtnud uut samasugust tellida, ning kuna tõsisemad, kõvast materjalist matid maksavad üsna palju, mõtlesin, et ehitan parem ise.

Selles mõttes, et... kui raske see ikka olla saab!

Siin on mõned pildid progressist:


Mõõtmised.


Põhjaplaadi värvimine.


Pedaalid (klahvid?).


Pedaalide värvimine.


Esimene kokkusobitamine.


Elektri ühendamine. Ostsin selleks puhuks Bauhausist 18 uksekellanuppu. :)


Viimati muutis seda shadowman (Kolm Okt 12, 2011 22:14). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Kolm Okt 12, 2011 22:12    Teema: Vasta viitega


Elektri osa valmis. Kasutusse läks lisaks eelmise tantsumati elektroonika.


Esimene katsetus. Töötab! Ainult veidi raske on mängida niimoodi. :)


Pedaalide alused, et ma uksekellanuppe ära ei lömastaks hüpates. Mitte kõige ilusam, aga toimib ja ei jää kuskilt näha niikuinii.


Hakkab juba ilmet võtma.


Teine katsetus, peaaegu valmis.


Valmis põhimõtteliselt. See vaip, mis ma siia pehmenduseks peale panin, pole just kõige kenam, aga oli odav ja enamvähem õiges mõõdus. Peaks mingid nooled sinna peale värvima vms.


Minu nägu pärast test run'i. Võrreldes nende Futuremaxi pehmete mattidega on ta omajagu lärmakam ja oluliselt raskem (pakun, et ca 20 kg), aga pole jalge all nii lödi ja loodetavasti on ka veidi vastupidavam.

Hop-Hop
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
KameKami



Liitunud: 7 Apr 2011
Postitusi: 74
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Okt 12, 2011 22:26    Teema: Vasta viitega

shadowman kirjutas:
eepiline tantsumatt Eesti moodi


Isegi meie maal oma hardcore Stepmania mängurid.
_________________

Stay sane inside insanity.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Blawk



Liitunud: 1 Aug 2009
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Kolm Okt 12, 2011 22:38    Teema: Vasta viitega

Vaiba asemel oleks tõesti midagi muud võinud välja mõelda, aga muidu tõsiselt aukartust äratav töö.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: