OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

5. JAFF. 15.-24. aprill Tallinnas ja Tartus
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Apr 16, 2011 10:22    Teema: Vasta viitega

Kumori kirjutas:
Athenas linastuvatele filmidele piletite hankimine on osutunud oodatust keerulisemaks. Arvestasin kogu aeg sellega, et saan kõik oma piletid ostetud veebipõhiselt, Athena omad Piletilevi vahendusel. Athena koduleheküljel aga teatatakse, et nende Piletilevi kassa on ajutiselt suletud ja et pileteid saab osta vaid koha pealt Athena kassast. Seda, mis kell nende kassa avatakse, ei suvatse nad aga öelda. Ja telefoni nad ka vastu ei võta ... Selle peale ka ei julge lootma jääda, et ehk ei müüda seanss eelmüügist välja ja et saan oma pileti vahetult enne filmi ostetud.


Athena pileteid müüakse Volga restoranis, mis on samas majas ning nemad on kogu aeg avatud :) Volgasse pääseb kõrvaluksest.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kumori



Liitunud: 3 Apr 2010
Postitusi: 20
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Apr 16, 2011 10:37    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
Kumori kirjutas:
Athenas linastuvatele filmidele piletite hankimine on osutunud oodatust keerulisemaks. Arvestasin kogu aeg sellega, et saan kõik oma piletid ostetud veebipõhiselt, Athena omad Piletilevi vahendusel. Athena koduleheküljel aga teatatakse, et nende Piletilevi kassa on ajutiselt suletud ja et pileteid saab osta vaid koha pealt Athena kassast. Seda, mis kell nende kassa avatakse, ei suvatse nad aga öelda. Ja telefoni nad ka vastu ei võta ... Selle peale ka ei julge lootma jääda, et ehk ei müüda seanss eelmüügist välja ja et saan oma pileti vahetult enne filmi ostetud.


Athena pileteid müüakse Volga restoranis, mis on samas majas ning nemad on kogu aeg avatud :) Volgasse pääseb kõrvaluksest.


Selge. Tänan informatsiooni eest!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Apr 16, 2011 11:55    Teema: Vasta viitega

Muudatused kavas!
2011-04-16 12:50:33

Seoses Jaapanis toimunud katastroofi ajendatud transpordiprobleemidega ei saanud JAFF kätte mõne filmi materjali. Seetõttu toimub kavas muudatusi:

Täna, 16. aprillil kl. 19.00 näitame mängufilmi ”Space Battleship Yamato” asemel „One Piece: Episode of Alabaster” (2007), režissöör Takahiro Imamura. Subtiitrid inglise keeles.

Vabandame ebamugavuste pärast!

JAFFi meeskond
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shirotoki



Liitunud: 11 Veeb 2010
Postitusi: 333
Asukoht: Põltsamaa/Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Apr 16, 2011 16:05    Teema: Vasta viitega

MUUDATUS KAVAS!

Plaanitud One Piece film jääb kahjuks tehnilistel põhjustel ära. Vabandused korraldajate poolt!


genky siin ^___^
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Apr 17, 2011 17:23    Teema: Vasta viitega

Alates tänasest laeme kuni festivali lõpuni JAFFil tehtud pilte. Pildid leiab aadressil http://bit.ly/euPfCy

Kui Te ise, kallid festivali külastajad, pilte teete meie tegevustest, siis saatke neid aadressile genkykaia[ät]gmail.com. Hiljem paneme kõigest kokku ühe toreda galerii!

Oodatud on ka lingid videotele, mida olete filminud!
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Morghat



Liitunud: 30 Aug 2006
Postitusi: 58
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 17, 2011 21:19    Teema: Vasta viitega

Mulle küll ei meeldi halvasti öelda ja ma saan aru, et tegijal juhtub aga selline kogemus paneb mind küll tundma et mind on petetud. Nimelt läksin siis täna kell 21.30 vaatama filmi "Vespeeria lood" Solaris kinos, nii reklaam voldikus kui ka veebis on info et filmil on inglise keelsed subtiitrid. Kui film pihta hakkas oli aga filmil vene keelsed subtiitrid. Ma saan aru et asjad võivad tehnilistel põhjustel katki minna (nagu juhtus One Piece filmi ajal) aga vaadata jaapani keelset filmi vene keelsete subtiitritega kui välja on reklaamitud inglise keelsed subtiitrid on küll kino külastaja petmine GRRRR!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
elfboy



Liitunud: 6 Dets 2009
Postitusi: 31
Asukoht: Kusagil Tallinnas

PostitusPostitatud: Püh Apr 17, 2011 23:18    Teema: Vasta viitega

haha oli täna vahva cosplay oli huvitav
seltskond oli huvitav
kinos sai nalja xD 480p + lag xD

yamoto-t käisin vaatamas see tundus päris hea võrreldes sellega palju südmusi oli sinna surutud.
Haruhit vaadates tuli jälle pisar silmale kui armas Yuki olla saab xD

aga jah pettumuse valmistas küll pildi kvaliteet, nu 4 euro eest võiks hd kvaliteeti näha xD
_________________
Ma olen Rikutud -.-"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Apr 18, 2011 05:37    Teema: Vasta viitega

Eelmine aasta oli mõnede filmidega sama jama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
elfboy



Liitunud: 6 Dets 2009
Postitusi: 31
Asukoht: Kusagil Tallinnas

PostitusPostitatud: Esm Apr 18, 2011 10:17    Teema: Vasta viitega

kas kellelgi cosplay pilte on jagada?
_________________
Ma olen Rikutud -.-"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
IzI Weron



Liitunud: 14 Apr 2011
Postitusi: 8
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 18, 2011 12:17    Teema: Vasta viitega

http://www.youtube.com/watch?v=HnJ8kp1ok5c
https://picasaweb.google.com/fiery.izi/5JAFFTallinn
_________________
Ei oska hästi eesti keeles rääkida. Olen venelane, vabandust.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Esm Apr 18, 2011 19:54    Teema: Vasta viitega

Natuke nõme on, et "kawaii" kirjutatakse artiklis ühe i-ga, aga okei.

Infoletis oli tore, tuleks veel, kui aega oleks. Reedel lähen kindlalt Haruhit vaatama, näis, kas saab siis ka nendest kinoapsakatest osa. Kleepsud, mis Tartusse komandeeriti, said juba laupäeva poole peal otsa.

Avakontserdil käisin ka, väga tore oli kuulata (kui see röökiv titt välja arvata) ja sain aru, et Totoro tuleb asap ära vaadata, häbi hakkas juba.

Joonistusvõistlusest nii palju, et kolm tööd viiest kandsid tuttavaid nimesid. Good job!
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Karel2010



Liitunud: 19 Apr 2011
Postitusi: 104

PostitusPostitatud: Teis Apr 19, 2011 12:55    Teema: Vasta viitega

ma tean mida sa tunned, Morghat, mul Haruhi'ga sama jama (ehk siis est sub'i asemel eng sub... päris lõbus ausalt öeldes.)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
M.C.Savage



Liitunud: 26 Apr 2003
Postitusi: 72
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 19, 2011 17:05    Teema: Vasta viitega

Ja eilsel Fullmetal Alchemistil oli mingi konkreetselt vigane fansub tõlge. Edukas :)
_________________
"My destiny is to save others so their destinies may be achieved."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ewty
küsimus poistele ...


Liitunud: 20 Mai 2007
Postitusi: 414
Asukoht: tagasi Eestis

PostitusPostitatud: Teis Apr 19, 2011 17:15    Teema: Vasta viitega

Morghat kirjutas:
Mulle küll ei meeldi halvasti öelda ja ma saan aru, et tegijal juhtub aga selline kogemus paneb mind küll tundma et mind on petetud. Nimelt läksin siis täna kell 21.30 vaatama filmi "Vespeeria lood" Solaris kinos, nii reklaam voldikus kui ka veebis on info et filmil on inglise keelsed subtiitrid. Kui film pihta hakkas oli aga filmil vene keelsed subtiitrid. Ma saan aru et asjad võivad tehnilistel põhjustel katki minna (nagu juhtus One Piece filmi ajal) aga vaadata jaapani keelset filmi vene keelsete subtiitritega kui välja on reklaamitud inglise keelsed subtiitrid on küll kino külastaja petmine GRRRR!


eelmine aasta oli ka mingi jama subide/dubidega aga meie seltskonnast läks keegi kohe ütlema ja asi tehti korda. kannatage siis kui ütlema ei julge minna.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
M.C.Savage



Liitunud: 26 Apr 2003
Postitusi: 72
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 19, 2011 17:18    Teema: Vasta viitega

Öeldud juba, Solarise kinorahvas ütles, et Jaffipoolne jura oli.
_________________
"My destiny is to save others so their destinies may be achieved."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
lostinthemist



Liitunud: 16 Sept 2009
Postitusi: 432
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitatud: Teis Apr 19, 2011 21:59    Teema: Vasta viitega

Läksin täna Cinamoni kl 21.30 "Ogade kuninga" seansile. Pidime ootama täpselt 24 minutit enne, kui meid saali lasti. Mingi tšikk jagas kandikul komme ja küsisin, mis nii kaua võtab. Tšikk ütles, et nad olid arvestanud sellega, et eelmine seanss lõpeb 40 minutit varem ja see film polnud endiselt veel lõppenud. Ma teadsin juba ette, mis juhtuma hakkab.

Eelmisel aastal "Klaver metsas" seansil oli täpselt sama asi - ootasime pool tundi, ja lõpuks kui saime sisse, hakkas käima venekeelne versioon.. rääkimata subtiitritest, mis ei kõlbanud kuhugi.

Täna ka "Ogade kuningal" subtiitrid olid alguses paigast ära, aga nendega saadi järje peale. Kuid... faking saksakeelne versioon mängis. Kannatasin ehk kõige rohkem 15-20 minutit, siis viskas kopa ette ja lahkusin saalist. Küsisin koos ühe teise noormehega piletiraha tagasi.

Vähemalt kommid, mida see tšikk kandikul jaotas, olid head....
Faking Eesti ja nende madala kvaliteediga filmifestivalid.

Mulle tundub, et iga aastaga tehniliste probleemide protsent kasvab. Kolmanda JAFFi ajal käisin 11 filmi vaatamas, kuid paaril seansil oli pisemad probleemid, kuid mitte midagi märkimisväärset. See aasta justkui tundub, et rohkem kui kunagi varem.
_________________
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Apr 19, 2011 22:09    Teema: Vasta viitega

Mis puudutab audiot, siis ma arvan, et probleem on järgmine: plaadid ja muu, mis saabuvad, need on erinevate dub versioonidega ning kinodes pannakse mingid suvalised esimesed asjad käima. Eelmine aasta oli, kui ma ei eksi, ühe Tartu filmiga sama asi. Jaapani dub oli kenasti plaadil olemas, aga kinol oli savi ning lasti vene keeles.

Ja ma üldse ei imestaks, kui sama asi on poolte subtiitrite probleem ~_~
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Apr 20, 2011 06:51    Teema: Vasta viitega

Huvitav kes vastutab üldse selliste jamade eest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hypno



Liitunud: 25 Veeb 2008
Postitusi: 372
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Apr 20, 2011 09:42    Teema: Vasta viitega

Pärast laupäevast Professor Laytoni seanssi tuli üks väike poiss mulle infolauda kaebama, et pärast 30 minutit filmi oli tõlge ära kadunud ja tagasi ei tulnudki.

Ja esmaspäevasel Mesilasprints Hutchi seansil olevat kavas olnud dub aga hiljem internetis muudetud sub'iks, mida pereema loomulikult enam ei näinud...
_________________
My Anime List
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
KameKami



Liitunud: 7 Apr 2011
Postitusi: 74
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 20, 2011 09:56    Teema: Vasta viitega

Ise olen käinud ainult 1 filmi, õigemini mitut auhinnatut lühifilmi vaatamas, see esmaspäev. Probleeme ei olnud, ei subtiitritega (mida ei olnutki) ega audioga.
_________________

Stay sane inside insanity.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
Lehekülg 7, lehekülgi kokku 9

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: