OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Highschool of the dead
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kes on teie lemmik tegelane HotD'st
Takashi Komuro (peategelane)
29%
 29%  [ 9 ]
Rei Miyamoto (Takashi sõber lasteaiast)
6%
 6%  [ 2 ]
Saeko Busujima (kendoklubi president)
32%
 32%  [ 10 ]
Saya Takagi (geenius)
0%
 0%  [ 0 ]
Kohta Hirano (relvaspetsialist)
25%
 25%  [ 8 ]
Shizuka Marikawa (kooli õde)
0%
 0%  [ 0 ]
Alice Maresato (leitud väike tüdruk)
6%
 6%  [ 2 ]
Kokku Hääli : 31

Autor Teade
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Teis Jan 24, 2012 16:13    Teema: Vasta viitega

Kes seda teemat ei viitsi lugeda siis saab suht 2 lausega kõik kokku võtta:
"Stop liking what I dislike!"
"Stop disliking what I like!"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Teis Jan 24, 2012 16:43    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:
Kes seda teemat ei viitsi lugeda siis saab suht 2 lausega kõik kokku võtta:
"Stop liking what I dislike!"
"Stop disliking what I like!"


Kas inimesed peavad kõike võtma kokku? Kas inimesed ei ole netis just selle pärast, et neil on aega selle peale kasutada?
Seda sorti kokkuvõtted võivad olla just need, mis ei lase inimestel mõelda kaasa ja minu arust on see täielik raiskamine.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Jan 24, 2012 18:28    Teema: Vasta viitega

Stopa kirjutas:
kas "moar awesomely" tähendab sinu puhul kus rinnad meenutavad veel rohkem veega täidetud kondoome käitumiselt ja kus topitakse mõtetut porri kõikjale veel rohkem selleks et 13-aastasel acne-ridden näoga sihtgrupil veri ajudest suguelunditesse voolaks seeläbi nõrgestades nende oskust eristada head animet halvast?


Aga vot siit koorubki minu arust välja oluline arusaamade erinevus. Suurem osa tänapäevaseid sarju, sh ka neid, mida sina soovitad, siiski topivad ecchit sinna kuhu võimalik. See on lihtsalt selline kergem kraam, mis enam paljudele väga silma ei jäägi kuna ollakse sellega ära harjunud.

Vot see ongi mu arust kõige mõttetum ecchi. Mingi totaalne tapeet. Milleks seda sinna üldse panna? Mulle see ei anna midagi, raiskab vaid aega - tahaks pigem, et liigutaks looga edasi vms. Aga pannakse nende samade 13-aastaste pärast, sest nende peal selline asi toimib.


Teiselt poolt on meil ecchi, mis on esiplaanil, millega funnitakse ja mis on vaatemänguline, selgelt läbi mõeldud ja eesmärki iseeneses, mitte kellegi uitmõte. Kohutavalt värskendav on sellist asja vaadata. Keegi päriselt mõtles ka, et teeks seda ecchi osa vanemale kui 13-aastasele vaatajale kuidagi huvitavamaks!
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Teis Jan 24, 2012 20:33    Teema: Vasta viitega

erick kirjutas:
Aga vot siit koorubki minu arust välja oluline arusaamade erinevus. Suurem osa tänapäevaseid sarju, sh ka neid, mida sina soovitad, siiski topivad ecchit sinna kuhu võimalik. See on lihtsalt selline kergem kraam, mis enam paljudele väga silma ei jäägi kuna ollakse sellega ära harjunud.

Vot see ongi mu arust kõige mõttetum ecchi. Mingi totaalne tapeet. Milleks seda sinna üldse panna? Mulle see ei anna midagi, raiskab vaid aega - tahaks pigem, et liigutaks looga edasi vms. Aga pannakse nende samade 13-aastaste pärast, sest nende peal selline asi toimib.


Teiselt poolt on meil ecchi, mis on esiplaanil, millega funnitakse ja mis on vaatemänguline, selgelt läbi mõeldud ja eesmärki iseeneses, mitte kellegi uitmõte. Kohutavalt värskendav on sellist asja vaadata. Keegi päriselt mõtles ka, et teeks seda ecchi osa vanemale kui 13-aastasele vaatajale kuidagi huvitavamaks!


Aga küsimus on nüüd selles.. Mis on Ecchil pakkuda?
Ma kirjutasin pika kirja ja üks nendest punktidest on see, et mida üks hea zombie sari vajaks. Nii palju kui mina olen näinud HoTDst, see ei vasta standarditele, mida ma ootaks healt zombie teoselt (Ma ei ole tervet sarja näinud, seega ma ka küsisin selle kohta.).
Ja kuna ma eeldan, et see ei ole korralik zombie teos, siis selle sarja põhiline tõmbe punkt on just need absurdsed hüppavad rinnad, absurdsetes kohtades? Küsimus, kas see on siis teie arust ''hea ecchi?''
Tapeet ecchi ei pruugi olla vajalik ja ma ise arvan, et see on ebavajalik. Aga kas ecchi ei ole mitte hea comic reliefis (BPS, Seto no Hanayome.. Tsundered ikka panevad mind ragima.)? Ja minu teada on Ecchi ka olnud suur osa romantilistes animestes, mis võibolla vastaks meeste tungidele.
Ecchi on kogu aeg olnud lisand, mis suurendaks inimeste vaatamis kogemust.. Tapeet ecchi on lihtsalt ebaõnnestunud arusaam vaatajaskonna soovidest.
Kas HoTD's on hea comic relief ecchi? Ei see on rohkem suunatud actionile.
Kas HoTD's on hea romantiline ecchi? Ei romantika arenemiseks ei ole sobilik setting
Kas HoTD ei ole mitte üks suur kirev tapeet absurdset ecchit (Jääb silma)? Ilma korraliku story, characteriteta? Kas ainuke ''hea'' külg ei ole sellel just action?
Märkuseks on nii palju kui ma arusaan, et characterid on kergesti kategoriseeritavad ja neil ei ole just palju sügavust sisendatud.
Peategelane-Proovib harjuda zombidega ja kaitsta tuttavaid
Tüdruk A-Kellele meeldib peategelane ja proovib peategelasega ellu jääda.
Tüdruk B-On rikas ja kõva mõõganaine
Poiss A-RelvaOtaku
Tüdruk C-Nii nimetatud geenius
Naine A-Kooli õde suurte rindadega
Kurimees A- Põhjendamatult halb ja lihtsalt proovib teha seksi tuure ümber tokyo ja käija peategelastele pinda (Kuigi mulle ei tundu, et see oleks spoiler, sest see juhtub esimese paar episoodi jooksul, võib moderaator muuta selle valgeks kui soovib.)

Ma saan aru, et on inimesi kellele see meeldib ja prooviks seda kaitsta.. Njh.. Aga personaalselt ei näe ma seda mida nemad ja lihtsalt nimetan asjad mis mind segasid.
Kui keegi saab öelda, mida ma valesti nimetasin/''filosofeerisin''? võite ka öelda, et asjad muutuvad kõvasti lõpupoole ja on midagi rohkemat sellele animele kui pantsuflash ja waterbags.. Siis võite ilusti nimetada neid, äkki annan uuesti võimaluse.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
lostinthemist



Liitunud: 16 Sept 2009
Postitusi: 432
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitatud: Teis Jan 24, 2012 20:36    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
le discusion



_________________
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 24, 2012 22:01    Teema: Vasta viitega

Nad pärast päästavad ära ühe väikese loli, kes neile meelde tuletab, mis on siin maailmas tegelikult tähtis. Muidu sul on õigus, survival horror ¾anrist lööks selle küll välja, see on lihtsalt märulianime. Aga märulina ta on päris hea, sest tempo on minu meelest super.

HotD ecchi on seksapiilecchi mitte absurdecchi - Tenjou Tenges näiteks oli see sarnase eesmärgiga, kuigi mitte nii rafineeritud. Selle eesmärk on sind võimalikult palju märkama panna, kui seksikad need tüdrukud tegelikult on, olgugi et nende riided ühest rusikahoobist ära ei haihtu.

Aga nagu ma ütlesin, vaata asja tervikpildist, mitte ära kisu detailide kaupa. Vesikotid ja mis veel on kõik ok, kuni nad saavutavad selle, mida nad saavutama peavad: no kurat, see tsikk võib küll olla 2d ja tal on suured silmad ja ta kehakuju on ebanormaalne ja tissid on ebareaalse liikuvusega, aga ta on hullult seksikas. Seksikus õnnestus HotD loojatel väga hästi ning seepärast on selle sarja ecchi hea.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Kolm Jan 25, 2012 00:01    Teema: Vasta viitega

lostinthemist kirjutas:
Tsiteerin::
le discusion


le image


Tänan sind, lostinthemist, et kontributeerisid vestlusse mõttetu reaktsioonigifiga.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
lostinthemist



Liitunud: 16 Sept 2009
Postitusi: 432
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitatud: Kolm Jan 25, 2012 00:06    Teema: Vasta viitega

Iga kell, musi :*
Tegelikult ma tahtsin selle pildiga näidata seda, et teie diskussioon võtab juba absurdsed mõõtmed. Küll ma imetlen teie kõigi pühendumust, tõsiselt. Üks peksab teist, teine peksab kolmandat ja nii edasi. Nii et andke aga minna.

Pealegi, see reaktsioonipilt on äge. Moss ftw!
_________________
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Kolm Jan 25, 2012 02:54    Teema: Vasta viitega

lostinthemist kirjutas:
Iga kell, musi :*
Tegelikult ma tahtsin selle pildiga näidata seda, et teie diskussioon võtab juba absurdsed mõõtmed. Küll ma imetlen teie kõigi pühendumust, tõsiselt. Üks peksab teist, teine peksab kolmandat ja nii edasi. Nii et andke aga minna.

Pealegi, see reaktsioonipilt on äge. Moss ftw!


Mul oli küll huvitav oma kirja kirjutada ja mõelda selle üle, mida ma ikka selle teema kohta ikka mõtlen. : (

@Ummi: On täitsa võimalik, et minu jaoks ei ole see artstyle lihtsalt meelejärgi. Aga ka samas ei kujuta ma ette, et see mulle isegi meeldiva artiga meeldiks. Muidugi kui sulle on see artstyle seksikas , siis on muidugi loomulik, et sa vaatad seda, isegi kui sisu ei ole kõige parem.

RAGE!! Tenjou Tenge! >_<
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 25, 2012 10:53    Teema: Vasta viitega

Ärge minust valesti aru saage - mulle meeldis see anime, sest see oli äge, mitte lihtsalt seksikate tüdrukute pärast.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Kolm Jan 25, 2012 12:17    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Ärge minust valesti aru saage - mulle meeldis see anime, sest see oli äge, mitte lihtsalt seksikate tüdrukute pärast.


Kas siis lähme tagasi minu küsimuse juurde, mis selles peale ecchi nii head on? Zombie osa see anime ei tee just eriti hästi. : /
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Kolm Jan 25, 2012 12:59    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Ummi kirjutas:
Ärge minust valesti aru saage - mulle meeldis see anime, sest see oli äge, mitte lihtsalt seksikate tüdrukute pärast.


Kas siis lähme tagasi minu küsimuse juurde, mis selles peale ecchi nii head on? Zombie osa see anime ei tee just eriti hästi. : /


Mul on parem pakkumine:
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 25, 2012 14:03    Teema: Vasta viitega

Stopa kirjutas:
erik_schults kirjutas:
Ummi kirjutas:
Ärge minust valesti aru saage - mulle meeldis see anime, sest see oli äge, mitte lihtsalt seksikate tüdrukute pärast.


Kas siis lähme tagasi minu küsimuse juurde, mis selles peale ecchi nii head on? Zombie osa see anime ei tee just eriti hästi. : /


Mul on parem pakkumine: stop

Teeme praegu seda, mul liiga vähe aega.

Aga sellest jutust jääb mulje, nagu ecchi ja zombid oleksid ainus asi, mis seal animes midagi loeb. Ma arvan ka, et zombid ei ole halvasti tehtud ning möll kompenseerib mõned vajakajäämised väga hästi ära.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
KameKami



Liitunud: 7 Apr 2011
Postitusi: 74
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 25, 2012 20:58    Teema: Vasta viitega

Võiks veel ühe väikese probleemi selle animega tuua:

Misleading title.

Inimesele, kes pole sellest animest veel seni mõhkugi kuulnud, võib see tiitel anda mulje, et tegu on koolianimega, kus kõik õpilased ja õpetajad on surnud.

Ja üldsegi, kooli oli seal ainult mingi kahes osas näidatud kui sedagi.
_________________

Stay sane inside insanity.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
MetsJeesus



Liitunud: 8 Okt 2011
Postitusi: 33
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 25, 2012 21:29    Teema: Vasta viitega

Ei ole otseselt küll väga misleading ja ega paljude pealkirjadega ei saagi aru mis tegelikult toimub. Pealkiri peab lihtsalt olema pilkupüüdev enamasti, et sul tekiks huvi asja vastu.
Mina tahaks nt teada, mida bleach peaks tähendama bleachis. Pole siiamaani mingit seost leidnud nimel ja sisul.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Kolm Jan 25, 2012 23:37    Teema: Vasta viitega

MetsJeesus kirjutas:
Mina tahaks nt teada, mida bleach peaks tähendama bleachis. Pole siiamaani mingit seost leidnud nimel ja sisul.


''Bleached'' tähendab ''Ülevärvitud'' ja nii palju kui mina arusaan, käib see ichigo juuste kohta. ???
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Blawk



Liitunud: 1 Aug 2009
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Nelj Jan 26, 2012 15:35    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
MetsJeesus kirjutas:
Mina tahaks nt teada, mida bleach peaks tähendama bleachis. Pole siiamaani mingit seost leidnud nimel ja sisul.


''Bleached'' tähendab ''Ülevärvitud'' ja nii palju kui mina arusaan, käib see ichigo juuste kohta. ???

Blondeerima, pleegitama täpsemalt.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hawthorn



Liitunud: 25 Veeb 2012
Postitusi: 2
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Veeb 28, 2012 21:49    Teema: Vasta viitega

Kui võrrelda seda animed muude zombie teostega, siis leian, et märkimisväärne on just selle all-over-the-place action, mida filmides juba ei näe. Kuigi see on rohke ecchiga üle puistatud leidsin, et HotD on üsna tugev zombie-¾anri esindaja, hindaksin 7,5/10. Intro laul on mul juba tükimat aega mp3-s - juhul kui tekib tahtmine plaanitseda zombie-apokalüpsi ellujäämisplaane, siis kuulan paar korda läbi. LaLaLaa ( PS! Üks võimalustest oleks varjuda vanglasse.)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: