OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Highschool of the dead
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kes on teie lemmik tegelane HotD'st
Takashi Komuro (peategelane)
29%
 29%  [ 9 ]
Rei Miyamoto (Takashi sõber lasteaiast)
6%
 6%  [ 2 ]
Saeko Busujima (kendoklubi president)
32%
 32%  [ 10 ]
Saya Takagi (geenius)
0%
 0%  [ 0 ]
Kohta Hirano (relvaspetsialist)
25%
 25%  [ 8 ]
Shizuka Marikawa (kooli õde)
0%
 0%  [ 0 ]
Alice Maresato (leitud väike tüdruk)
6%
 6%  [ 2 ]
Kokku Hääli : 31

Autor Teade
Blawk



Liitunud: 1 Aug 2009
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Püh Jan 22, 2012 19:25    Teema: Vasta viitega

Mis siin üldse vaielda ma ei mõista? Täpselt nagu keegi eelnevalt mainis on erinevatel animetel erinevad sihtgrupid. Te ju ei vaidle keegi selle üle, et miks mingi Ros Maria seebikas asjad nii on, mitte hoopis teistmoodi. Te lihtsalt ei vaata seda. Miks animetega alati mõõtu võetakse, et kes nüüd teravam kriitik on ja ühes animes rohkem miinuseid või plusse leiab?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Jan 22, 2012 23:38    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Stopa kirjutas:

Nope

Miks see stseen halb on? See on just sarja defineeriv stseen, kus nad suutsid ecchi absurdsusastme uuele tasemele tõsta.


Ma ka ei mõista - nii naljaka stseeni peale ikka annab tulla LaLaLaa
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Püh Jan 22, 2012 23:57    Teema: Vasta viitega

aga tehke nii, et täiesti ignoreerite seda konteksti, milles ma antud stseeni linkisin
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 23, 2012 01:33    Teema: Vasta viitega

Stopa kirjutas:
aga tehke nii, et täiesti ignoreerite seda konteksti, milles ma antud stseeni linkisin

Mis kontekst see oleks? Suvaline pantsuanime näitab suvalt pantsusid ja ei hooli oluliselt selle suure osa kuidagi aktiivsemaks tegemisest. Näiteks uus sari HS DxD ei suuda välja teenida hea ecchiga sarja nime, sest ta üritab seda niimoodi möödaminnes näidata, kuigi vaatajale lubati enamat. Kõige loovam asi on nibudest tulistamine, aga see on ka üpris mõttetu ja igav.

HSotD on oma ecchisse pannud energiat. Sa paned seda tähele, sest see on konstantselt ekraanil koos kõige muuga. Ei ole nii, et pantsude jaoks reserveeritakse 10 sekundit sinu aega ja siis punastamise ja perverssete mõtete jaoks 10 minutit. Hoopis nii on, et silmarõõmu pakkumine segatakse kõige muuga ning tehakse seda silmnähtava pingutusega. Seepärast on minu meelest siin animes hea ecchi.

EDIT: ja see et peategelane ei võtnud tüdrukul püssi küljest ära on ilmselge viide sellele, et ta ei oska rinnahoidjaid avada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Esm Jan 23, 2012 03:41    Teema: Vasta viitega

<-- On lihtsalt üllatunud, et on olemas ''Matrix Ecchi fanbase'' . Ei saa aru, aga samas ei küsitle teiste maitset. ???
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 23, 2012 08:45    Teema: Vasta viitega

Blawk kirjutas:
Mis siin üldse vaielda ma ei mõista? Täpselt nagu keegi eelnevalt mainis on erinevatel animetel erinevad sihtgrupid. Te ju ei vaidle keegi selle üle, et miks mingi Ros Maria seebikas asjad nii on, mitte hoopis teistmoodi. Te lihtsalt ei vaata seda. Miks animetega alati mõõtu võetakse, et kes nüüd teravam kriitik on ja ühes animes rohkem miinuseid või plusse leiab?

"Kui ei meeldi, ära vaata" argument ei tohiks olla ühegi diskussiooni võitja, sest, nii mugav kui see ka ei oleks, see ei lahenda probleemi: miks antud anime paljudele ei meeldi. Sihtgruppi mittekuulumine muidugi on üks põhjus, aga neid on ka teisi. Kui jätta laokile kõik vajakajäämised teoses, siis pole mõtet sellest üldse rääkida.

Minu opponendid üritavad väita (ärge laske siin endale sõnu suhu panna ja parandage mind!), et HotD nõrk koht on selle ecchi element. Minu meelest on see just sarja üks tähtsaim kvaliteet ning hästi ellu viidud. Me üritame selgusele jõuda, kumb seisukoht rohkem vett peab. ehk siis selgitada, kellel on sitem maitse.

Kasutasin paari ilusat sõna et oma juttu targemaks teha, aga ma mainisin seda siin kommentaaris, nii et nüüd ma saan rahus teie imetlevaid pilke nautida.

also, lol@"Matrix Ecchi fanbase"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
MetsJeesus



Liitunud: 8 Okt 2011
Postitusi: 33
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Jan 23, 2012 15:29    Teema: Vasta viitega

Ecchi pole kindlasti HotDi üks nõrgemaid kohti, sest kui poleks ecchit oleks HotD kui iga tavaline zombie film/anime. Ecchi HotDis on just minu arust see mis eristab teda teistest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Esm Jan 23, 2012 16:37    Teema: Vasta viitega

MetsJeesus kirjutas:
Ecchi pole kindlasti HotDi üks nõrgemaid kohti, sest kui poleks ecchit oleks HotD kui iga tavaline zombie film/anime. Ecchi HotDis on just minu arust see mis eristab teda teistest.


Kõik inimesed kellele on silmailuks veekottide lendamine paremalt-vasakule ..... Ja natuke zombisi.. Neile kindlasti see anime meeldiks!
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
lostinthemist



Liitunud: 16 Sept 2009
Postitusi: 432
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitatud: Esm Jan 23, 2012 16:38    Teema: Vasta viitega

Aga vasakult-paremale?
_________________
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Valdars



Liitunud: 18 Okt 2006
Postitusi: 186
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 23, 2012 17:20    Teema: Vasta viitega

MetsJeesus kirjutas:
Ecchi pole kindlasti HotDi üks nõrgemaid kohti, sest kui poleks ecchit oleks HotD kui iga tavaline zombie film/anime. Ecchi HotDis on just minu arust see mis eristab teda teistest.

Sest animemaailmas valitseb selline zombieanimete üleküllus, et ecchi oli ainuke võimalus seda teistest eristada.
_________________
Kooliealine tüdruk.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 23, 2012 23:25    Teema: Vasta viitega

Valdars kirjutas:
MetsJeesus kirjutas:
Ecchi pole kindlasti HotDi üks nõrgemaid kohti, sest kui poleks ecchit oleks HotD kui iga tavaline zombie film/anime. Ecchi HotDis on just minu arust see mis eristab teda teistest.

Sest animemaailmas valitseb selline zombieanimete üleküllus, et ecchi oli ainuke võimalus seda teistest eristada.

Pigem eristavad nad ennast muust ecchist kui muudest zombianimetest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Teis Jan 24, 2012 00:46    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Pigem eristavad nad ennast muust ecchist kui muudest zombianimetest.


Sest nende vesikottid on veel vesisemad kui muidu? Või on asi selles ''Matrix ecchis''?
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Jan 24, 2012 03:08    Teema: Vasta viitega

Stopa kirjutas:
erick kirjutas:
See ecchi oli imho tehtud kordi paremini kui suvaline pantsuanime.

Nope

EDIT: või siis ma ei tea, ürita tekitada mingeid normaalseid argumente. Praegu on sinu suust tulnud ainult "sitaks lahe anime, te olete mingid eided vist kui ei saa aru kui lahe see on. saage aru mul on nii palju kogemust et see ei ole ju ometi võimalik et mul on sitt maitse".


Stopa kirjutas:
Ben-to - originaalne, lõbus, naljakas. 9


Vaatasin terve sarja ära, ülihalb pantsuecchi. Huvitav et selles animes pantsude ja tisside pidev eksponeerimine sind ei häirinud. Oleks veel et see oleks siis silmatorkavalt tugeva sü¾eega olnud. Aga ei olnud ju? Ausalt öeldes oli Ben-to täiesti keskpärane, koosnedes läbinisti kli¹eedest ja teiste, palju paremini samal teemal teostatud animete läbiseeditud jääkidest (nt History's Strongest Disciple Kenichi, Tenjou Tenge).

P.S. HotD puhul pole vaja tõestada, et seal on awesome echhi. Kõik kes seda vaatavad saavad niigi aru.
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Teis Jan 24, 2012 06:44    Teema: Vasta viitega

erick kirjutas:
(nt History's Strongest Disciple Kenichi, Tenjou Tenge)


Tenjou Tenge makes me RAGE! On üks esimesi martial arts animesi, mis pani mind facepalmima 95% ajast. Ei saanud aru miks see nii populaarne on?
Kui tobe saab üks anime olla? Üks täiesti tüütu poisiklutt proovib näidata, et ta mingi kõva kutt. Korralikud vennad näitasid kui karm maailm on.. Aga järsku läheb ta 100-st power levelist mingi 9000000 peale. Lisaks veel mingid tobedad tüdrukud kes ilatsevad selle arrogantse tobukese järele.
*Facepalm*
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Teis Jan 24, 2012 09:35    Teema: Vasta viitega

erick kirjutas:
Stopa kirjutas:
Ben-to - originaalne, lõbus, naljakas. 9

Vaatasin terve sarja ära, ülihalb pantsuecchi.

Huvitav sõnakasutus, arvestades, et terve sarja jooksul ei näidatud kordagi mitte ühtki pantsut.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Teis Jan 24, 2012 09:36    Teema: Vasta viitega

eric, nii vana mehena võiks juba välja mõelda paremaid põhjendusi kui "NO U!!! MA EI PEA PÕHJENDAMA SEST MINA OLEN ERIC!"
Ma vaatasin Ben-to'st ainult ühe osa ja selle vältel oli paar korda näidatud selle valge peaga t¹ikki sukkasid ja mingi korra kukkus vist tegelane näoli talle rindadesse. That's it. Ta meeldis mulle nendel põhjustel mis ma seal kirja panin. Ta oli originaalne oma sisu poolest, naljakas ja lõbus. Võib-olla hiljem läks liiga panntsuecchiks kä- st.
erick, kallis, Ben-to puhul pole vaja tõestada, et see on awesome. Kõik kes seda vaatavad saavad niigi aru.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Jan 24, 2012 13:27    Teema: Vasta viitega

No aga läheneme probleemile siis teiselt poolt. Nimeta peast mõni non-hentai anime, kus ecchi on palju paremini (moar awesomely) tehtud kui HotDs?

Sest ma juba nimetasin neid animeid, kus kakluselement on palju paremini lahendatud kui Ben-to-s, ja sellest originaalsema sü¾eega animesid on mägedes (võta bakalaste 21 sajandi lemmikute nimekiri ette).

P.S. shadowman, tehniliselt näidati Ben-tos paaris kohas alukaid ka siiski, aga sul on õigus, zettai ryouiki + boobs peamiselt. Mis ei muuda mu algset pointi, et ecchi kui sellisena olid need elemendid antud animes siiski vähemalt täiesti mittemainimistväärivad, kui lahkelt öelda.
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 24, 2012 13:58    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Ummi kirjutas:
Pigem eristavad nad ennast muust ecchist kui muudest zombianimetest.


Sest nende vesikottid on veel vesisemad kui muidu? Või on asi selles ''Matrix ecchis''?

Eh, mitte päris mida ma mõtlesin. Sa räägid detailidest, mulle meeldib rääkida üldisest nö sarja "tundest". Ma pidasin silmas seda, et HotD viib asja kaugemale. Ta näitab üles julgust.

Ecchi on üle aja muutunud justkui omaette ¾anriks - koolikomöödiaromanss ja ecchi ja kaklusanimed on sulandunud kokku mingiks suureks pa*aks, mis lõppude lõpuks suurt kellelegi ei meeldi. Jah, nad vaatavad seda, aga pärast ikka hädaldavad. Ma tunnen end natuke mölakana, et ma seda mõttetut perverssust justkui promon ja toetan. Osa on muidugi sellel, et ma elasin oma teismeliseaastad üle tänu animetele, mille üldnimetus on "keskpärane" või "fakin koolianime", praegu tahan ma tõstatada aga diskussiooni.

Mis teeb ecchi nii halvaks? Seda käsitletakse justkui kasvajat muidu täiesti korraliku looma küljes. Loom aga roomab edasi, lihtsalt näeb veidi rohelisem välja. See on minu meelest vale lähenemine. Ecchi on ikkagi ühe või teise konkreetse anime osa või siis nähtus animemaailmas, mitte juurdepruugitud reklaaminipp. Seda kindlasti kasutatakse just selle reklaaminipina, oma olemuselt ta seda ei ole. Ecchi ei ole halb lihtsalt selle pärast, et ta on olemas. Ecchit ei saa nii üldiselt võrdsustada mingi kvaliteeditasemega. Ecchil endal on kvaliteeditasemed.

Ma tahan välja selgitada, mis on tegelikult probleem ja seda sügavamalt kui "liiga palju" või "lol physixx". Mina, ma tunnistan, ei oska sellele praegu vastata. Kui võtta animesid kui kunsti, olgugi et tegu on ilmselgelt masstoodetud kunstiga, siis me võiksime anda "kunstnikele" natuke hingamisruumi, et nad saaksid oma loovust meile demonstreerida ning meie saaks seda nautida. "Oh issand jälle tissid," asemel võiks mõelda "no on alles huvitavad tissid" või "see pantsushot oli liiga pikk ja rikkus anime rütmi ära." Kui halastamatult taguda mingit trummi, et perverssused on nõmedad, siis ei antagi võimalust neid sisaldavat animet positiivselt hinnata.

Tagasi HotD juurde. Tegu on puhta fanservice'iga, aga see fanservice on tehtud just õigesti. Et mitte sassi ajada, fanservice ei ole ainult naiste aluspüksid ja vesikotid - ka zombi apokalüpsi temaatika ise on üks suur fanservice. Isegi karakterid on täpselt nii loodud, et need publikule peale läheks (publik~sihtgrupp). Ja seda on tehtud helge käega. Emotsioonid on rõhutatud, rinnad on rõhutatud, vägivald on rõhutatud, kli¹eed on rõhutatud. Anime on kiire rütmiga ja ta suudab seda hoida. Kõik on tehtud õigesti, täpselt nagu publikule meele järele on.

Nüüd tuleb sisse keegi, ütleb näiteks "teate see ecchi siin on kohutav" "miks?" "rinnad ei käitu päriselt nii." Nad ei peagi käituma nii nagu päriselt. Nad on ülepingutatud just selleks, et elamust suurendada. Maksimaalset võtta. Anime võlu ongi see, et see pole aheldatud maa külge. Gravitatsioon võib teha, mis tahab. Silmad võivad olla suured, näod võivad olla laiad, ninad võivad mitte eksisteerida, mida iganes. Kahjuks paljud animed unustavad selle ära ja käivad mingit äranühitud radapidi, vaatavad otse jalge ette ja püüavad mitte ninali kukkuda. HotD sörgib rõõmsa näoga seda rada pidi ja imetleb ümbrust. "Imetleb" ei sobi vist siia ikka, pigem ta loob ümbrusega mingi sideme, tema peegeldub ümbruses ja ümbrus peegeldub temas.

Ma siinkohal lõpetan ja loodan, et kellelgi on ka sõna sekka öelda.

PS. Muidu ma taolise jutu jaoks tegingi eraldi teema, aga see kolis kuidagi ruttu siia üle. oh well
PPS. Ben-to ei ole keskpärane pantsuanime, aga samuti ei ole see originaalne ega erakordne. Aga ta on hästi tehtud, ja kvalifitseerub vabalt mõnusa ajaviite kohale. Ben-to nautimine on lihtne, sest see on ise ka lihtne ning stiilipuhas.
PPPS. need polnud tegelt post scriptumid, aga sama hästi võib seda lühendit pika sõna märkus asemel ka kasutada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Teis Jan 24, 2012 14:14    Teema: Vasta viitega

kas "moar awesomely" tähendab sinu puhul kus rinnad meenutavad veel rohkem veega täidetud kondoome käitumiselt ja kus topitakse mõtetut porri kõikjale veel rohkem selleks et 13-aastasel acne-ridden näoga sihtgrupil veri ajudest suguelunditesse voolaks seeläbi nõrgestades nende oskust eristada head animet halvast?

Sorri, siis ma tõesti ei oska hetkel nimetada, aga ma ei saa ka aru miks keegi seda heaks peab.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Teis Jan 24, 2012 14:46    Teema: Vasta viitega

erick kirjutas:
No aga läheneme probleemile siis teiselt poolt. Nimeta peast mõni non-hentai anime, kus ecchi on palju paremini (moar awesomely) tehtud kui HotDs?


Non-hentai anime millel ''parem'' ecchi? Im-im-impossible!

Aga tõsiselt on mul tõesti tunne, et asi on rohkem selles mida indiviid arvestab ''hea ecchi'' all.
Mulle personaalselt tundub, et asi on ''hea ecchi'' siis, kui seda pole palju ja paneb harva su muigama, sest see on minu arust kuidas Ecchi peaks olema.

Aga soovid paari ''ecchi'' animed mis oleks parem?

Minu arust on need paremat sorti:
Battle Programmer Shirase (Need ecchi tseenid, kuigi natuke kahtlased, olid igati meelt lahutavad ja samas ei hüpanad sulle näkku 5 korda episoodis.)
Seto No Hanayome (Ja see on minu arust üks parimad ''ecchi'' animesi. Selles on suhteliselt korralik arv neid ja kordagi ei tundunud nagu seda oleks liialt, ega liiga vähe..)

Kuigi ma ka ütlesin, et mulle ei meeldi toppida oma nina teiste maitsesse. On mul inimsesena ''kes võibolla hakkab edasi vaatama'', õigus küsida mis selles nii head on?

Matrix Ecchi breast physics ei ole küllalt, et mind vaatama kutsuks.
Mind eriti ei köida ka veekottid ja vahepealsed aluspüksi tseenid.
Zombid on lahedad küll, aga kas nad on hirmuäratavad nagu korralikud zombid? Kas nad on kiired ja ohtlikud?
Kui tugev on selle survival element? Kas neil on probleem endale elukoha leidmisega? Kas neil on toidu probleeme? Kas on see ''realistliku'' tsenaarioga?

Need on kõik osad ühe korraliku zombie teose jaoks ja kas see vastaks minu nõuetele? Ja kui see ei vastaks, siis mis teid (Vaatajaid) köidab selles animes peale ecchi osa? Kuna minu jaoks kui on üks mitte täiuslik zombie teos, siis peaks üks korralik seletus olema selle jaoks? Ma loodaks, et midagi paremat kui hüplevad rinnad ja hetkeline tüdruku aluspesu näha olemine? Või anime on hästi armsa artiga ja see paneb sind soovima, et sa oleks tüdruk A-ga koos?
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: