OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Ideid 2011 aasta AniMatsuriks
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
FullmetalBoy



Liitunud: 22 Jan 2011
Postitusi: 110
Asukoht: Luke.. enamus argipäeva Tartu

PostitusPostitatud: Teis Jan 25, 2011 23:09    Teema: Vasta viitega

Nii.. ma olen küll ainult ühe korra Animatsuril käinud, aga mulle jäi mulje, et pooled poisid (oli ka tüdrukuid) olid terve aja teleka taga ja mängisid Guilty Geari, et minu arust v6iks selle mängimise osa veidi kokku poole tõmmata ja näidata rohkem erinevaid animesid. Nagu ma olen suhteliselt kindel, et väga paljud inimsed vb. ainult 1-2 animet teavadki ja tulid paljutki mängimise pärast, et nagu siis saaks ka neile animede võlu pakkuda.

:)

Teha kasvõi animede jaoks eraldi ajakava, et millal mis anime käib/hakkab.
_________________
私は決してあきらめないだろう。

siimkarel@hotmail.com - msn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Jan 25, 2011 23:28    Teema: Vasta viitega

FullmetalBoy kirjutas:
Nii.. ma olen küll ainult ühe korra Animatsuril käinud, aga mulle jäi mulje, et pooled poisid (oli ka tüdrukuid) olid terve aja teleka taga ja mängisid Guilty Geari, et minu arust v6iks selle mängimise osa veidi kokku poole tõmmata ja näidata rohkem erinevaid animesid. Nagu ma olen suhteliselt kindel, et väga paljud inimsed vb. ainult 1-2 animet teavadki ja tulid paljutki mängimise pärast, et nagu siis saaks ka neile animede võlu pakkuda.

:)

Teha kasvõi animede jaoks eraldi ajakava, et millal mis anime käib/hakkab.

Animenäitamine on äärmiselt suur rahaline väljaminek, mida me endale lubada ei saa. Ja pealegi on selleks olemas kevadine JAFF, et saada üks korralik animedoseering kätte :)

Ja üks põhjus oli ka selles, et üks aasta tegime JAFFiga koostööd ja näitamise Nausicaad. Vaatas ind 7 inimest.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FullmetalBoy



Liitunud: 22 Jan 2011
Postitusi: 110
Asukoht: Luke.. enamus argipäeva Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 26, 2011 17:26    Teema: Vasta viitega

oki,
olen siis targem nüüd :)
_________________
私は決してあきらめないだろう。

siimkarel@hotmail.com - msn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Kolm Jan 26, 2011 18:01    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:

Ja üks põhjus oli ka selles, et üks aasta tegime JAFFiga koostööd ja näitamise Nausicaad. Vaatas ind 7 inimest.


just pointing the problem out, nothing to see here
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
OnePiece



Liitunud: 13 Aug 2010
Postitusi: 338
Asukoht: Tallinn, Nõmme

PostitusPostitatud: Kolm Jan 26, 2011 20:12    Teema: Vasta viitega

Stopa kirjutas:
genky kirjutas:

Ja üks põhjus oli ka selles, et üks aasta tegime JAFFiga koostööd ja näitamise Nausicaad. Vaatas ind 7 inimest.


just pointing the problem out, nothing to see here


Nausicaa on ju väga hea film LaLaLaa.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Kolm Jan 26, 2011 21:53    Teema: Vasta viitega

OnePiece kirjutas:
Stopa kirjutas:
genky kirjutas:

Ja üks põhjus oli ka selles, et üks aasta tegime JAFFiga koostööd ja näitamise Nausicaad. Vaatas ind 7 inimest.


just pointing the problem out, nothing to see here


Nausicaa on ju väga hea film LaLaLaa.


Kõik on seda näinud arvatavasti ja need kes ei ole parema meelega vaataks OP filme vms perverssust :x

aga see on, nagu, ainult minu arvamus, mees
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Kolm Jan 26, 2011 22:04    Teema: Vasta viitega

Nausicaa on hea film, aga tohutult pikk. Animatsuri on suhtlemiseks, filmi võib kinos ka vaadata (tasuks mainida, et parema pildi- ja helikvaliteediga ning tükk maad mugavamatel toolidel). Mõnda sarja võiks ju paari osaga tutvustada, mingit absurdsust, mis rahva naerma ajaks. Aga, jah, juriidilised probleemid. Kui nendega arvestada ja ametlikult animed linastada, siis pigem mõttetu ettevõtmine. Kui kunagi arvasin, et ühine animevaatamine on hea mõte, siis enam mitte. Selleks on animeööd.

Siiski üks idee oleks - animeaasta lühitutvustus või siis eelolevate hooaegade tutvustus (siis septembri lõpus ongi sügishooaeg kohe algamas). Asjaga kursis olija võiks lühidalt igast animest rääkida pisut: sü¾eest, autoritest ning ka kõigest muust kõrvalisest kuid asjakohasest. YouTube'ist võib siis trailereid kõrvale näidata.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sonzai



Liitunud: 27 Jan 2011
Postitusi: 17
Asukoht: Harjumaa

PostitusPostitatud: Reede Jan 28, 2011 22:46    Teema: Vasta viitega

Minu idee oleks siis järgmine:
Võiks olla vähemalt üks Go laud(kui oleks võimalik, ei oleks midagi mitme, eriti, erinevas suurustes laudade vastu) ja ka piisavalt kivikesi. Isiklikult, ma väga palju Go-d ei harrasta, mõned mängud olen teinud, meeldis väga. Sellest levib mõte veelgi kaugemale, äkki mõni veidi kogenum mängia võiks seda natuke ka tutvustada(nt loeng ja/või õpetus mäng vms).
Ma ei ole kindel, kas see idee on juba möödund aastatel olnud, kuid eelmine aasta sellist mängu ma ei näinud, tõsi seal oli arvukalt erinevaid lauamänge, aga jamh, Go teeks selle komplekti täiuslikuks. Muidu, arvan mina, et eelmine AniMatsuri oli igati võimas.
_________________
Humans created by god? Yeah right... As if there was anything like "God"! Though never the less, if humans evolved from apes, apes evolved from dinosaurs, dinasours evolved from cnidarians, cnidarians evolved from stromatolites, stromatolites evolved from Earth itself, Earth formed from solar nebula, solar nebula is a cloud of helium and hydrogen orbiting a galaxy's center, galaxy forms from a "seed" in universe, universe is created from Big Bang, Big Bang itself was a dense and hot object which started expanding and scattered to several different universes. But where did Big Bang itself come from? Could it be that it recompresses after enought time has passed, and so to speak "reboots"? If so, we have a circle, and well, as it was said in Harry Potter and The Deathly Hallows "Circle has no beginning." But here's the big question: Who drew the circle?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Jan 28, 2011 23:00    Teema: Vasta viitega

Sonzai kirjutas:
Minu idee oleks siis järgmine:
Võiks olla vähemalt üks Go laud(kui oleks võimalik, ei oleks midagi mitme, eriti, erinevas suurustes laudade vastu) ja ka piisavalt kivikesi. Isiklikult, ma väga palju Go-d ei harrasta, mõned mängud olen teinud, meeldis väga. Sellest levib mõte veelgi kaugemale, äkki mõni veidi kogenum mängia võiks seda natuke ka tutvustada(nt loeng ja/või õpetus mäng vms).
Ma ei ole kindel, kas see idee on juba möödund aastatel olnud, kuid eelmine aasta sellist mängu ma ei näinud, tõsi seal oli arvukalt erinevaid lauamänge, aga jamh, Go teeks selle komplekti täiuslikuks. Muidu, arvan mina, et eelmine AniMatsuri oli igati võimas.

Go oli üle-eelmine aasta küll. Eelmisel aastal jäi mingil põhjusel ära. Proovib kindasti see aasta uuesti.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
M.C.Savage



Liitunud: 26 Apr 2003
Postitusi: 72
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 11, 2011 11:11    Teema: Vasta viitega

Imbi palus, et ma siia postitaks, tema ideed :)

Ehk siis, kuna me kõik oleme suured anime ja jaapani keele ja kultuuri sõbrad, siis kindlasti kuuluvad sellesse ka erinevad jaapani seltskonnamängud. Seega, ilma pikema mulata, teeme neid:

http://www.youtube.com/watch?v=lpk4QA3hGG0

http://www.youtube.com/watch?v=DrHerZyWguQ

http://www.youtube.com/watch?v=Sb4nFs9kJIE

http://www.youtube.com/watch?v=fiEhXOKDiBI

Viimane võib-olla ei ole Jaapani päritolu, kuid näeb piisavalt awesome välja, et seda siiski teha. Keegi peaks välja uurima laulud/luuletused, mida nad kasutavad (KINDLASTI jaapanikeelsetena) ja Nao oskab kindlasti reegleid rääkida.

Mida see nõuab? Natuke rohkemat ruumi (Tartus oli mingi handy plats, kus ka seda tantsuvärki tehti) ja ühte-kahte inimest, kes mänge veaks. Seega mitte ei tohi lihtsalt panna üles silti, et kell 16.00 seal väljakul see mäng, vaid mängu korraldajad peavad suutma inimesi kaasa tõmmata.
_________________
"My destiny is to save others so their destinies may be achieved."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
reixo



Liitunud: 14 Sept 2009
Postitusi: 35
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Veeb 20, 2011 10:52    Teema: Vasta viitega

FullmetalBoy kirjutas:
Nii.. ma olen küll ainult ühe korra Animatsuril käinud, aga mulle jäi mulje, et pooled poisid (oli ka tüdrukuid) olid terve aja teleka taga ja mängisid Guilty Geari, et minu arust v6iks selle mängimise osa veidi kokku poole tõmmata ja näidata rohkem erinevaid animesid. Nagu ma olen suhteliselt kindel, et väga paljud inimsed vb. ainult 1-2 animet teavadki ja tulid paljutki mängimise pärast, et nagu siis saaks ka neile animede võlu pakkuda.
PS: see mäng sobiks ka selle pärast, et see on kõvasti kättesaadavam ja loodetavasti mõni hea inimene on nõus loovutama oma ps3'e selleks Happybunny

:)

Teha kasvõi animede jaoks eraldi ajakava, et millal mis anime käib/hakkab.

Ma olin kindlasti üks nendest kes tundus et tuli ainult Guilty Geari pärast Animatsurile, aga selle väite võin kohe ümber lükata, kuna Animatsuril käiakse hea elamuse ja uute sõprade pärast!
Igatahes mäletades mingit iidset postitust kus oli öeldud et "Järgmine aasta tuleb peale Guilty Geari kindlasti midagi muud! " vms hüppas mulle pähe just nädal aega tagasi välja tulnud legendaarne fighter....Marvel Vs Capcom 3! Kuigi sel mängul on kõvasti suurem fanbase Ameerikas (MvC2 tõttu) sobiks see animatsurile päris hästi minu arust.
Peale selle ei tule midagi muud pähe praegu :)
_________________
Sol is so badass, he has "Badguy" in his name.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
FullmetalBoy



Liitunud: 22 Jan 2011
Postitusi: 110
Asukoht: Luke.. enamus argipäeva Tartu

PostitusPostitatud: Püh Veeb 20, 2011 16:21    Teema: Vasta viitega

see aasta teeme midagi muud kah reiu emm

ma olen siim muide LaLaLaa LaLaLaa (Richi s6ber kui mudu ei maleta :) )

su enda huvides postitasin Armas kuri

:( 2ra mind koolis maha loo LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Clawson
Manlius Maximus


Liitunud: 25 Jan 2008
Postitusi: 393
Asukoht: Enamasti Märjamaa

PostitusPostitatud: Esm Veeb 21, 2011 01:02    Teema: Vasta viitega

Stopa kirjutas:
genky kirjutas:

Ja üks põhjus oli ka selles, et üks aasta tegime JAFFiga koostööd ja näitamise Nausicaad. Vaatas ind 7 inimest.


just pointing the problem out, nothing to see here


Ma üks nendest, kes vaatas Nausicaa algusest lõpuni. Mugav oli, sest kõik läksid ära ja alles jäi umbes miljon patja, milles püherdada.
_________________
Agressiivne isemõtleja ja multikulturist. Arbitraarseid ja potentsiaalselt ebapädevaid mõtteakte produtseeriv subjektiivne demagoog ning kantseliidi propageerija. Challenge accepted! Suffer not the brony to live.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
kawry



Liitunud: 25 Okt 2008
Postitusi: 106
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 21, 2011 21:21    Teema: Vasta viitega

Clawson kirjutas:
Stopa kirjutas:
genky kirjutas:

Ja üks põhjus oli ka selles, et üks aasta tegime JAFFiga koostööd ja näitamise Nausicaad. Vaatas ind 7 inimest.


just pointing the problem out, nothing to see here


Ma üks nendest, kes vaatas Nausicaa algusest lõpuni. Mugav oli, sest kõik läksid ära ja alles jäi umbes miljon patja, milles püherdada.


padjad olid head, aga kas film ka? Bunnysmile
_________________
Watch anime in a bright room with a dark heart.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Esm Veeb 21, 2011 21:42    Teema: Vasta viitega

Mida sa räägid, Nausicaa on üks paremaid filme üldse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
M.C.Savage



Liitunud: 26 Apr 2003
Postitusi: 72
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 21, 2011 23:09    Teema: Vasta viitega

Sõitke seenele oma Marveli ja Capcomiga, Nausicaa võite ka kaasa võtta. Binoklivutt hakkab täie rauaga omama ja proovige veel kommenteerimata olla, minu eelmist soovitust juba ignosite usinalt. Pussyd.

http://www.youtube.com/watch?v=cwvVh0_ZelI&feature=player_embedded
_________________
"My destiny is to save others so their destinies may be achieved."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
kawry



Liitunud: 25 Okt 2008
Postitusi: 106
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 22, 2011 00:53    Teema: Vasta viitega

M.C.Savage kirjutas:
Sõitke seenele oma Marveli ja Capcomiga, Nausicaa võite ka kaasa võtta. Binoklivutt hakkab täie rauaga omama ja proovige veel kommenteerimata olla, minu eelmist soovitust juba ignosite usinalt. Pussyd.

http://www.youtube.com/watch?v=cwvVh0_ZelI&feature=player_embedded


ma arvan, et see idee läheb käiku!
_________________
Watch anime in a bright room with a dark heart.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
reixo



Liitunud: 14 Sept 2009
Postitusi: 35
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Veeb 22, 2011 10:19    Teema: Vasta viitega

M.C.Savage kirjutas:
Sõitke seenele oma Marveli ja Capcomiga, Nausicaa võite ka kaasa võtta. Binoklivutt hakkab täie rauaga omama ja proovige veel kommenteerimata olla, minu eelmist soovitust juba ignosite usinalt. Pussyd.

http://www.youtube.com/watch?v=cwvVh0_ZelI&feature=player_embedded

See oleks väga hea seltskonnamäng ja võibolla isegi võtaks hea meelega osa.
Aga lükates teemat veits teises suunas, oleks tore näha mingit muud fighterit sel aastal, kuna minu puhul on see ainuke koht eestis (mul ei ole palju võimalusi reisimiseks kah) kust võib leida väikse grupi inimesi keda need mängud huvitavad, aka competitive fighting game scene vms. Jaapanis on see asi üpris suur ja neil veel elavad "arcade"-id (veab raisk T_T ) aga Eestis sa sellist asja ei leia kahjuks. Niiet loodan et kõik saame oma ideed ellu viia ja kõik oma vana/uusi tuttavaid uuesti kohata!
_________________
Sol is so badass, he has "Badguy" in his name.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Veeb 22, 2011 13:35    Teema: Vasta viitega

reixo kirjutas:
...
Aga lükates teemat veits teises suunas, oleks tore näha mingit muud fighterit sel aastal, kuna minu puhul on see ainuke koht eestis (mul ei ole palju võimalusi reisimiseks kah) kust võib leida väikse grupi inimesi keda need mängud huvitavad, aka competitive fighting game scene vms. Jaapanis on see asi üpris suur ja neil veel elavad "arcade"-id (veab raisk T_T ) aga Eestis sa sellist asja ei leia kahjuks. Niiet loodan et kõik saame oma ideed ellu viia ja kõik oma vana/uusi tuttavaid uuesti kohata!

Ilmselgelt on vaja vist korraldada kevade poole mingi kokkusaamine, sest Tartus leidub mängijaid küll ja küll :)
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Misty-chan



Liitunud: 12 Okt 2008
Postitusi: 182
Asukoht: In that barrel behind the bush.

PostitusPostitatud: Kolm Märts 02, 2011 14:42    Teema: Vasta viitega

Oeh polegi siin tükk aega postitanud.Viimati postitasin peale eelmist animatsurit.
Minu arust võiks toimuda Animatsuri see aasta jälle athenas.Seal on selline mugav ja ruumi palju.See kus üleelmine aasta oli,tolle koha fänn ma eriti polnud.Ebamugav ja vastik koht veits :s.

Korra jäin ka mõtlema ja tahtsin öelda,et võiks touhoud mängida sellel telekal mis eelmine aasta oli aga siis tuli meelde,et Touhou on arvutimäng :/.

Võiks toimuda karaoke võistlus see aasta.Ennem tuleks aga taotlus saata ja saada vast selle aasta karaoke nimekiri kokku.See võiks toimuda nii,et on mingi kindel zhürii kokku pandud ja need hindavat igat võistlejat 10-palli süsteemis ja see kes saab kõige rohkem punkte võidab siis.Võiks olla nii ka,et kõik pealtvaatajad hindavad ka.

Võiks olla ka loeng vocaloididest ja UTAUloididest.Ma vast saaks rääkida neist,kuna tean neist väga palju ja olen programmiga veits ise kah ümber käinud.

Aga mul on üks küsimus: Kas see aasta peab ka kindlat saatma klippi kostüümivõistluse esitlusest?Animatsuri on vast septembris jälle ja me plaanime klassiõega midagi välja nupputada ja suvel me vast kokku eriti ei puutu kui kunstikooli suvetöö (kohustuslik) välja jätta,aga me ei saaks eriti botaanikaaias seda tantsida.Koolis ka on meil keelatud kaamerate ja telefonidega filmimine...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: