OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Suur Megazone'i- ja saunaõhtu laupäeval, 4. dets Tallinnas
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
lostinthemist



Liitunud: 16 Sept 2009
Postitusi: 432
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitatud: Esm Dets 06, 2010 17:03    Teema: Vasta viitega

Kiitus shadowmanile, et viitsis korraldada. Kristiine Megazone teeb ikka mitu korda paremini ära Tartu Megazone'ile. Esimene mäng oli ikka tohutult intensiivne, et see jääb meelde üsna pikaks ajaks. Saal oli tõesti üllatavalt külm, et ei hakanud liiga palav ringi liikudes. Saun oli ka üsna muhe. Konkreetselt ütleks, et vägagi korda läinud nädalavahetus oli. :)

Seoses sellega ka, et kõige eredamalt jäi meelde see, kuidas ma olin esimeses mängus punase baasi juures ja seal lasti tohutult palju tossu. Kui end ümber pöörasin, avastasin, et ma ei näe absoluutselt mitte midagi ja polnud õrna aimugi, kus miski on.
Seega, sõna-sõnalt... lost in the mist. LaLaLaa

Kui saunalava oli liiga pungil inimestest, siis käputäie inimestega tegime veel survivor mängu, milles ma... langesin esimesena välja. Jeap. LOST!
_________________
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
skullkiller



Liitunud: 17 Veeb 2010
Postitusi: 330
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Dets 06, 2010 18:19    Teema: Vasta viitega

Igati korda läinud üritus ja üldse nädalavahetus. Kiidaks ka Shadowmani, et viitsis midagi nii suurt korraldada. Saalis oli mõnes kohas tunda et natuke jahe oli, aga seda väga vähe. See udu oli tõesti huvitav, kuid seal ma ära ei eksinud.
Saun oli tõesti muhe, võrreldest teiste elektrikeristega saunadega kus käinud olen. Pärast Muusiku ja Valdarsiga õhuhokit mängida oli ka päris huvitav, kuid litter ei püsinud väljaku peal kaua kunagi.
Kahju ainult, et decomed ei saanud tulla kuigi ta väga tahtis.
:(
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
decomed
õigekirjas 1 punkt maksimumist puudu


Liitunud: 10 Sept 2010
Postitusi: 165
Asukoht: Tapa

PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2010 20:44    Teema: Vasta viitega

Mudu keegi sai mu makstud rahaga tasuta siis? Ma saatsin kirja sellele h22le ürituse korraldajale, et ma ei saa tulla, ning raha eest, lasta kellegil tasuta sisse siis saada, et siiski saaks teha 9x9 matchi wink
Üritage mitte vastata negatiivselt xD
_________________
http://myanimelist.net/animelist/Decomed Warning: This list is not for people with weak nerves!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2010 20:55    Teema: Vasta viitega

Ma oleksin sulle hea meelega raha tagasi kandnud ja lasknud kellelgi sinu asemel maksta, aga kahjuks ma nägin su kirja alles paar tundi enne Megazone'i algust ja siis oli selleks juba hilja. Ma kirjutasin seda sulle privas juba tegelikult, aga sa pole vist lugenud.

9x9 matši me ei teinud, tegime kolme tiimiga hoopis.

Aga tänud kõigile, kes kohale tulid! Korraldaks teinekordki.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: