OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Koolis!
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
lostinthemist



Liitunud: 16 Sept 2009
Postitusi: 432
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitatud: Esm Dets 13, 2010 21:40    Teema: Vasta viitega

Ma ei käi enam Tammes, kuid... *drum roll* ma lõpetasin Tamme gümnaasiumi sel aastal ära! LaLaLaa Ning täpselt.. kõnealune laud on vägavägaväga tuttav. Muhe
_________________
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
DesuD



Liitunud: 26 Mai 2010
Postitusi: 223
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Dets 13, 2010 22:18    Teema: Vasta viitega

lostinthemist kirjutas:
Ma ei käi enam Tammes, kuid... *drum roll* ma lõpetasin Tamme gümnaasiumi sel aastal ära! LaLaLaa Ning täpselt.. kõnealune laud on vägavägaväga tuttav. Muhe


T_T piltidelt vaadatuna tundusid väga tuttav LaLaLaa eelmine aasta oli meli ka paar tundi 1 korrusel kus vähemalt see aasta enamus 10-12 kl õpilased istuvad vb spottisin sind, ei või küll kindel olla kuna meil ~u 900 inimest LaLaLaa , võibolla sina kirjutasid LaLaLaa ma näiteks kirjutasin eelmie aasta 205 klassi keskmise rea 3 laua peale ka paar kanjit mis on nüüdseks juba maha vist kulunud. aga ma hakkan uuesti tegutsema LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
lostinthemist



Liitunud: 16 Sept 2009
Postitusi: 432
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitatud: Esm Dets 13, 2010 22:20    Teema: Vasta viitega

Mul hakkas proovikirjandi ajal igav ja siis kritseldasin tõesti need asjad lauale. Poleks tõesti arvanud, et keegi neid märkab.. eriti keegi bakast. Muhe
_________________
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
DesuD



Liitunud: 26 Mai 2010
Postitusi: 223
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Dets 13, 2010 22:48    Teema: Vasta viitega

lostinthemist kirjutas:
Mul hakkas proovikirjandi ajal igav ja siis kritseldasin tõesti need asjad lauale. Poleks tõesti arvanud, et keegi neid märkab.. eriti keegi bakast. Muhe


jup^^ sõbrad mul küsisid ka et mis see tähendab jne wink praegu pidin 11 ajaloo tv lehte ära tegema, meil homme tv hindele ja ma palju puudund emm
ega ma ise ka poleks arvanud et keegi kes tammes käis/käib siin on, aga genky on ka ja...siis on päris usutav LaLaLaa
praegu teen jälle uut pilti, kritseldamiseks ja nende muutmiseks piltideks m ul aega on , aga kohustuslikeks piltideks ei ole ...

sa veel muidu tead kedagi anime_/jaapani fänni tammest? üksi on väga igav ja need keda ma tean ei käi tammes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
lostinthemist



Liitunud: 16 Sept 2009
Postitusi: 432
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitatud: Esm Dets 13, 2010 23:12    Teema: Vasta viitega

Kahjuks ei tea teisi animefänne Tammest. T_T

Pinda käib, kui õppejõud ei pane vastavaid teateid üles, et loeng jääb ära. Täna juba teist korda järjest ilmun ukse taha ja siis selgub, et loengut ei toimu. Tunniplaani kohaselt ÕISis peaks toimuma, kuid meh..
Üldiselt enda puhul pole nii hullu midagi, sest kool asub kõigest üle tee, aga kui elaksin teisel pool Tartut.. emm
_________________
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
DesuD



Liitunud: 26 Mai 2010
Postitusi: 223
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Dets 13, 2010 23:16    Teema: Vasta viitega

lostinthemist kirjutas:
Kahjuks ei tea teisi animefänne Tammest. T_T

Pinda käib, kui õppejõud ei pane vastavaid teateid üles, et loeng jääb ära. Täna juba teist korda järjest ilmun ukse taha ja siis selgub, et loengut ei toimu. Tunniplaani kohaselt ÕISis peaks toimuma, kuid meh..
Üldiselt enda puhul pole nii hullu midagi, sest kool asub kõigest üle tee, aga kui elaksin teisel pool Tartut.. emm


mm, ei vea -.- nüüd on ikka täitsa mõnus hommikul kl8 2 km paksu lume sees kooli kõmpida sest 8 liktsalt ei käi 8.30 või midagi sinna kanti , täna hommikul oli mul toas +15 karaadi ja praegu on 16 T_T yayzz pildi piirjooned said valmis LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Dets 13, 2010 23:29    Teema: Vasta viitega

DesuD kirjutas:
...ma näiteks kirjutasin eelmie aasta 205 klassi keskmise rea 3 laua peale ka paar kanjit mis on nüüdseks juba maha vist kulunud. aga ma hakkan uuesti tegutsema LaLaLaa

Teeme nii, et ei sodi kooli vara onju.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
DesuD



Liitunud: 26 Mai 2010
Postitusi: 223
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Dets 13, 2010 23:33    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
DesuD kirjutas:
...ma näiteks kirjutasin eelmie aasta 205 klassi keskmise rea 3 laua peale ka paar kanjit mis on nüüdseks juba maha vist kulunud. aga ma hakkan uuesti tegutsema LaLaLaa

Teeme nii, et ei sodi kooli vara onju.


mõndasi laudu enam eriti päästa ei saa,eriti ma selline sodija tüüp ei olegi, teen pigem vihikusse LaLaLaa laudade pealt lugedes võib küll aga päris palju roppusi õpetajate jt. kohta näha. ;/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Esm Dets 13, 2010 23:37    Teema: Vasta viitega

Vabandused, vabandused, Desu : D


Ise kraapisin ajaloo arvestusel kokku 3+ ja olen kahevahel, kas olla pohhuist või olla depressionist ja hakata ragema teemal, kas kukun läbi.
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
DesuD



Liitunud: 26 Mai 2010
Postitusi: 223
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Dets 13, 2010 23:40    Teema: Vasta viitega

teshrin kirjutas:
Vabandused, vabandused, Desu : D


Ise kraapisin ajaloo arvestusel kokku 3+ ja olen kahevahel, kas olla pohhuist või olla depressionist ja hakata ragema teemal, kas kukun läbi.


mõned on tõesti täitsa õudsad LaLaLaa

kui ma oma küsimärke järele ei vasta siis võib mul ajaloos 3 tulla, aga ma ei tohi sellel juhtuda lasta :> see oleks siis esimene 3 tunnistusel T_T
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
NyappyInMyHeart



Liitunud: 3 Juul 2009
Postitusi: 96
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Esm Dets 13, 2010 23:51    Teema: Vasta viitega

DesuD kirjutas:

ja ühe laua peale oli kirjutatud : てんや や"     トトロ    やまだ ラウン  愛してる /



Niipea kui nägin sõna Totoro, teadsin, et see oli lostinthemist LaLaLaa


Täna oli meil õnneks kooli asemel Christmas Show Vanemuises. Algas feiliga, lõppes feiliga. Aga lõbus oli. Homseks on mul teha ajaloo referaat. Mul lähevad referaadid alati kiirelt, aga sellega olen küll tükk aega jamanud ilma, et valmis saaks :S
_________________
それでも人生は美しい .

kiyoha higurashi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Dets 14, 2010 18:30    Teema: Vasta viitega

Mina olen ka kaks korda Tamme gümnaasiumis viibinud. Ma ei kirjutanud laudade peale midagi jaapani keeles, küll aga kirjutasin ma arvutidokumenti eestikeelset teksti saksa keelest ümber.
Kas ma ka nüüd lahe olen?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Dets 20, 2010 12:39    Teema: Vasta viitega

artikkel koolist popitamise kohta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
DesuD



Liitunud: 26 Mai 2010
Postitusi: 223
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Dets 20, 2010 21:34    Teema: Vasta viitega

Koolis oli täna jõulupidu 6-8 klass, meie tegime ainukesena näidendi ja mina olin kass ....õnneks olin animatsurilt mütsi ja sushi catist kõrvad ostunud ja tuli ainult nende vahel valida :P saba jäi küll puudu

ja klassiõelt sain teada et mul juba mitukümmend fänni o.O
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
skullkiller



Liitunud: 17 Veeb 2010
Postitusi: 330
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Jan 09, 2011 23:15    Teema: Vasta viitega

Ei nojah, jälle kooliaeg käes. Liiga palju luuserdamist pole ka hea, mõnus kui vahepeal puhata sai. Aga tarkust tuleb nüüd edasi omandada. Edu kõigile algaval uuel kooliveerandil (vähemalt neile, kes veel koolis käivad/peavad käima).
Saab ka uuesti koolielu miinuseid välja tuua. Näiteks ma ei lõpetagi MRGs vaid lõpetan JPGs. Ei meeldi see, et lõhutakse töötavat süsteemi, aga midagi pole parata, elu on selline.


Viimati muutis seda skullkiller (Nelj Märts 15, 2012 00:02). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Amelia



Liitunud: 24 Sept 2010
Postitusi: 118

PostitusPostitatud: Reede Jan 21, 2011 14:22    Teema: Vasta viitega

Kas keegi Bakalastest oskab midagi arvata Tallinna Arte Gümnasiumist? Või oskab keegi soovitada mõnda muud meeldivat kooli gümnaasiumiks? Happybunny
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
EvilKatarn



Liitunud: 16 Jan 2011
Postitusi: 43
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 21, 2011 16:07    Teema: Vasta viitega

Amelia, ära Tallinna Tehnikagümnaasiumisse mine. 3 aastat kahetsusi, viletsust ja eelkõige vaenulikkust kõige võõra ees on seal vaid. emm
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
DesuD



Liitunud: 26 Mai 2010
Postitusi: 223
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Jan 25, 2011 16:50    Teema: Vasta viitega

Klassijuhataja tunnis hakkame tegema sellist ettekannet et 1 inimene kannab ette sündmused mis olid eelmine nädal maailmas ja eestis toimund emm järjekord on selline üks inimene eest ja siis tagant ja eest ja tagant jne. õnneks ma olen keskel ja minu kord on viimasel mai kuu teisipäeval või pole ültse wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Blawk



Liitunud: 1 Aug 2009
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Teis Jan 25, 2011 17:41    Teema: Vasta viitega

DesuD kirjutas:
Klassijuhataja tunnis hakkame tegema sellist ettekannet et 1 inimene kannab ette sündmused mis olid eelmine nädal maailmas ja eestis toimund emm järjekord on selline üks inimene eest ja siis tagant ja eest ja tagant jne. õnneks ma olen keskel ja minu kord on viimasel mai kuu teisipäeval või pole ültse wink

Teeme ka sellist asja meedia tunnis. Alguses oli ka mingi punktiarvestus, et parimad vastajad saavad viisi ja värki, aga see kaotas järjepidevuse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Jan 25, 2011 17:58    Teema: Vasta viitega

Kas te arvates peaks Eestis koolides olema kohustuslik koolivorm või vaba vorm. Mida üldse sellest arvate. Ise ütlen et olen vene ajal kooli vormi kandnud ja täitsa mugav asi oli ikka.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Järgmine
Lehekülg 7, lehekülgi kokku 13

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: