OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Koolis!
Mine lehele 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
DarkerThenBlack



Liitunud: 26 Okt 2010
Postitusi: 58

PostitusPostitatud: Teis Nov 02, 2010 18:06    Teema: Koolis! Vasta viitega

Kuna mul omal tekkis suur huvi teistes koolides toimuvate asjade vastu, mõtlesin, et teeks uue teema. Kirjutada võiks kõike, mis kooliga seotud. Vahet pole, kas see mis süüa oli või, mis tund/loeng praegu on, mingi sündmus või niisama emotsioonid. PS õpetajaid, lektoreid ja üldse pedagooge EI MAINITA(nt: mata õps Kati pani KT eest 2).

Viimati muutis seda DarkerThenBlack (Teis Nov 02, 2010 20:26). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Silvia



Liitunud: 2 Mai 2010
Postitusi: 55
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 02, 2010 19:20    Teema: Vasta viitega

kirjaviga ! ültse - üldse ! :P
_________________
>.<
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
fishbunny



Liitunud: 30 Aug 2007
Postitusi: 107
Asukoht: Hamamatsu

PostitusPostitatud: Teis Nov 02, 2010 19:28    Teema: Vasta viitega

Täna olin koolis väga väsinud ja kõht oli väga tühi kolmandaks tunniks. Neljas tund oli neljandal korrusel ja sealt kõndisin esimesele, et puhvetisse minna. Suur oli minu pettumus kui mind puhvetist ära saadeti, kuna väikeste laste vahetund oli kus suured sööklasse minna ei tohi.
Nii läksin siis veel tühjema kõhuga ja veel rohkem väsinud olekus tagasi neljandale korrusele.
Vahetund peale seda sain lõpuks puhvetisse, just enne tunni kella sain lõpuks asjad ära ostetud ja jäin tundi hiljaks. Hop-Hop
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ninjaking241



Liitunud: 3 Aug 2008
Postitusi: 282
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 02, 2010 20:37    Teema: Vasta viitega

Käisin täna vahetunni ajal kodust läbi. Karabasin enda iPodi, et tööõpetuse tunnis kuulata. Mata töö sain kõige esimesena valmis ning jõudsin esimesena klassist sööklasse. Kui sööklast välja tulin märkasin et kõik klassikaaslased rivi lõpus.Töpa tunnis kuulasin Miku Hatsune mussi. Klassivend lõikas noaga kätte. Verd voolas. Tund sai läbi. Verd ikka jooksis. Uus tunnilõpuhelin meenutab mullle Degrassi sarja openingu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Teis Nov 02, 2010 20:42    Teema: Vasta viitega

Igav oli, Saksa tunnis sai nalja, nagu alati aga muidu jh suht sama mis kõik teised koolipäevad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
DarkerThenBlack



Liitunud: 26 Okt 2010
Postitusi: 58

PostitusPostitatud: Teis Nov 02, 2010 20:48    Teema: Vasta viitega

Täna oli hea rahulik päev, tunnid möödulsid kähku ja muret pold. Toit oli võrratu loomaliha strogonoff ja õnneks oli täna vähe rahvast nii et kõhu sai suht täis. Viimane tund oli nõme, oli vaja Dostojevski eluloo kohta kokkuvõtte teha ja hindamisele anda. Bio ajal sai õnneks vahepeal magada(kordamis tund, homme kt). Reedel ÕE laager, siis saab nalja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
OnePiece



Liitunud: 13 Aug 2010
Postitusi: 338
Asukoht: Tallinn, Nõmme

PostitusPostitatud: Teis Nov 02, 2010 20:51    Teema: Vasta viitega

ninjaking241 kirjutas:
Käisin täna vahetunni ajal kodust läbi. Karabasin enda iPodi, et tööõpetuse tunnis kuulata. Mata töö sain kõige esimesena valmis ning jõudsin esimesena klassist sööklasse. Kui sööklast välja tulin märkasin et kõik klassikaaslased rivi lõpus.Töpa tunnis kuulasin Miku Hatsune mussi. Klassivend lõikas noaga kätte. Verd voolas. Tund sai läbi. Verd ikka jooksis. Uus tunnilõpuhelin meenutab mullle Degrassi sarja openingu.


Haha, meil polegi koolikella, haha.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
skullkiller



Liitunud: 17 Veeb 2010
Postitusi: 330
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Nov 02, 2010 22:11    Teema: Vasta viitega

Mis mõttega teha uus teema, kui on palju teemasid kuhu kirjutada sellest mida sa päeval sõid, mida sa tegid, mis põnevat sinuga juhtus. Siia võiks vähemalt midagi huvitavat postitada a la head powerpointi esitlused vms mis on kooli jaoks koostatud, mida tahate teistega jagada, aga mitte mingit suvalist teksti sellest mis päeval toimus. See lihtsalt ajab meele mustaks, sest vahepeal on kool nii frustreeriv, et mine hulluks. Ning igal inimesel pole võimalik kaasa vedada läpakat või Ipodi, et oma päev huvitavaks muuta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Keitarō Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Kolm Nov 03, 2010 00:11    Teema: Vasta viitega

Täna oli lühendatud tunnid, ainult 50 minutit iga, sest päeva lõpus oli kolledžimiiting. Esimene tund oli inglise keel ja seal oli suht tagasisidega seotud teema, siis järgmine majandus, kus kordasime põllumajandusturu iseärasusi. Pärast seda oli hommikuoode vms, mil ma suht magasin söökla sohval, siis kohe tundi, mis oli norra keel. Jube igav. Pärast seda oli füüsika, kus oli kuradi praktikum ja kuna ma ei suutnud ühegi uurimistöö küsimusega lagedale tulla, vahtisin lakke.

Pärast seda oli kolledžimiiting, midagi erilist.

Siis passisin suht toas, kudrutasin ühe hiina tüdrukuga, siis sõime nuudleid. Pärast seda õppima, siis jõusaali ja ujuma. Nüüd jälle toas.

Ja nüüd kõik see ülevaloleval inimestega, kes on Vietnamist, Hiinast, Taanist, Norrast, Sri Lankast, Rwandast, Kamerunist, Taist, Soomest, Ungarist jne jne jne.

Oh, ja essee filosoofias vaja kribada.

Paar päeva tagasi oli ka Asian Day. Väike pildike. Mina punases hoodies. :P Ülejäänud kolm Taist ja üks Nepaalist.


_________________
Tuntud ka kui: raidoukuzunoha, Raziel, Hauatagune

Welcome to..... Velvet Room.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Riion



Liitunud: 19 Juul 2006
Postitusi: 522

PostitusPostitatud: Kolm Nov 03, 2010 08:48    Teema: Vasta viitega

Öö läbi istusin tööl üleval ja olin väike Mozard arvuti taga ning püüdsin kirjutada kokku tunnikavasi ja ühe eraldi tunnikava, mis peaks meediapädevust õpetama 4.-6. klassi lastele.

Täna tuleb garanteeritud "tore" päev, kus vaidlen vanemate pedagoogidega, et jah, arvuti kaudu õpivad lapsed mitteformaalselt pagana palju ja ärge suhtuge web 2.0 maailma nii tõrksalt.

Ülikool tekitab unevõla.
_________________
http://fyeahtartu.tumblr.com/


"Me oleme, mis me mõtleme.
Kõik, mis me oleme, tõuseb koos meie mõtetega.
Enda mõtetega me loome maailma"


- Buddha
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Panda



Liitunud: 20 Veeb 2010
Postitusi: 60
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Nov 03, 2010 13:51    Teema: Vasta viitega

Täna hommikul ärkasin selle peale, et klassiõde helistas, kuid kõne lõppes enne kui ma jõudsin vastu võtta. Ma ei saanud talle tagasi helistada ja ehmatusega avastasin, et pean poole tunni pärast juba auditooriumis meedia tunnis istuma. Paanitsesin tormasin kooli poole, kus tunnid olid juba alanud. Garderiibi jõudes tulid mulle vastu mõned klassikaaslased, kellelt sain teada, et tund toimub Solarise keskuses. Ma ei jõudnud selgitusi, mida me seal üldse teeme, kuulata ja pärast koolikoti garderoobi viskamist ruttasin Solarisse poole.
Solarise ees ootas mind järgmine ehmatus: keskus avatakse alles kell 9, kuid kell oli alles 8 läbi 15 minutit. Käisin uksed ükshaaval üle kuni jõudsin teisele poole maja, kus ka mu ülejäänud klass ootas. Olin jõudnud õigel hetkel, kuna samal ajal tuli ka meile vastu üks maja töötaja, kes meid sisse lasi. Mõne hetke pärast istusime juba Tallinna pressikeskuses ja see sama mees, kes meid sisse lasi, rääkis oma elust ja tegemistest. Ta olevat režisöör ja operaator. Hiljem proovisime intervjuude tegemist, kus mind pandi mingi suure kaamera taha. Enne seletati põhilised reeglid ära, kuidas on parimad kaamera nurgad ja kuidas paigutada inimest kaadrisse. Kui see läbi sai, oli meil vaba aeg enne järgmiste tundide algust.
Ülejäänud päev on siiamaani möödunud suhteliselt uniselt. Praegu istun saksa keele tunnis ja naudin selle klassi suurepärast internetiühendust. Loodan veel teie jutte koolist lugeda. Mulle see teema meeldib.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Nov 03, 2010 14:04    Teema: Vasta viitega

Suutsin täna kooli hilineda. Õnneks polnud ainus ning õppejõud oli allesu uue aine tutvustamist alustanud.

Loengu üks huvitavamaid hetk oli minu jaoks see, kui õppejõud küsis ühe näite toomiseks, et kes on alkoholi ostnud, siis kõik 25+ inimest.... ei tõstud kätt. Kamoon... kõik üle 18 ning ei julge tunnistada? Ma siis tõstsin käe püstu, kõik 25+ tüdrukut kihistasid naerda. Õppejõud muigas ning rääkis oma näitest alkoholi müügiõiguse kohta edasi. Selle järel juurdlesin umbes 5 minutit, et miks inimesed kätt ei tõstnud. Okei, ma ju kõige vanem siin ning enamus värskelt gümnaasuimist tulnud, et ei tea, kas teismelise suhtumine veel, et peab varjama? Tartus sai ülikoolis ikka aegajalt õppejõududega alkoholiga seotud teemadel räägitud ning mõned korrad isegi nendega koos joodud. Peaks aga mainima, et see periood olin karsklane ning lürpisin mahla.

Teise loengu ajal tegelesin hoopis ühe teise õppeaine kodutööga, sest kodus suutis vahepeal 1,5ks päevaks internet kaduda, niiet ei jõudnud kõik ära teha. Kui kodutöö valmis, siis jagan hea meelega (: Ülesandeks tutvustada lühidalt seitset maailmaimet (ma valisin need nö uued imed) ning kirjutada sellest, millised omadused peaks olema reisisaatjal. Ehk pakub kellelegi huvi. Ja mulle meeldib mu oskus multitaskida!

Ja nüüd, viimases loengus, elan jälle oma mölapidamatust välja ning kommenteerin ja lisan igast asju kõige kohta, mis õppejõud Tartust ja Tartu turismist räägib. Kohe loeng läbi ja siis saab koju!

Happybunny
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Kolm Nov 03, 2010 14:08    Teema: Vasta viitega

15 november - 1500-sõnaline essee stigma ja sotsiaalsete normide teemal.
16 november - 1500-sõnaline ettekanne nägude äratundmise teemal.
19 november - 1500-sõnaline artikkel suvalisel Interneti-kultuuriga seotud teemal. (Ma kirjutan ilmselt fan fiction-ist.)

Hmmmmmm.

genky kirjutas:
Loengu üks huvitavamaid hetk oli minu jaoks see, kui õppejõud küsis ühe näite toomiseks, et kes on alkoholi ostnud, siis kõik 25+ inimest.... ei tõstud kätt. Kamoon... kõik üle 18 ning ei julge tunnistada?


Kas sa oled kaalunud võimalust, et keegi su kaasõpilastest polnud tõepoolest alkoholi ostnud? ???
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
ninjaking241



Liitunud: 3 Aug 2008
Postitusi: 282
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Nov 03, 2010 15:12    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
Loengu üks huvitavamaid hetk oli minu jaoks see, kui õppejõud küsis ühe näite toomiseks, et kes on alkoholi ostnud, siis kõik 25+ inimest.... ei tõstud kätt. Kamoon... kõik üle 18 ning ei julge tunnistada? Ma siis tõstsin käe püstu, kõik 25+ tüdrukut kihistasid naerda. Õppejõud muigas ning rääkis oma näitest alkoholi müügiõiguse kohta edasi. Selle järel juurdlesin umbes 5 minutit, et miks inimesed kätt ei tõstnud. Okei, ma ju kõige vanem siin ning enamus värskelt gümnaasuimist tulnud, et ei tea, kas teismelise suhtumine veel, et peab varjama? Tartus sai ülikoolis ikka aegajalt õppejõududega alkoholiga seotud teemadel räägitud ning mõned korrad isegi nendega koos joodud. Peaks aga mainima, et see periood olin karsklane ning lürpisin mahla.
Heh, minu klassis vastupidi, bioloogia tunnis mida millest tehakse ja õpetaja küsis ega keegi klassist pole õlu tsipa mekkind. Pooled klassivennad karjusid juba enne küsimuse lõppu jah. Kõik muidugi alla 18 ka LaLaLaa Seal tunnis õppisin uue asja ka, kui pole tuju alkoholist purju jääda, võib proovida 10 liitri taignaga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Nov 03, 2010 16:11    Teema: Vasta viitega

ninjaking241 kirjutas:
genky kirjutas:
Loengu üks huvitavamaid hetk oli minu jaoks see, kui õppejõud küsis ühe näite toomiseks, et kes on alkoholi ostnud, siis kõik 25+ inimest.... ei tõstud kätt. Kamoon... kõik üle 18 ning ei julge tunnistada? Ma siis tõstsin käe püstu, kõik 25+ tüdrukut kihistasid naerda. Õppejõud muigas ning rääkis oma näitest alkoholi müügiõiguse kohta edasi. Selle järel juurdlesin umbes 5 minutit, et miks inimesed kätt ei tõstnud. Okei, ma ju kõige vanem siin ning enamus värskelt gümnaasuimist tulnud, et ei tea, kas teismelise suhtumine veel, et peab varjama? Tartus sai ülikoolis ikka aegajalt õppejõududega alkoholiga seotud teemadel räägitud ning mõned korrad isegi nendega koos joodud. Peaks aga mainima, et see periood olin karsklane ning lürpisin mahla.
Heh, minu klassis vastupidi, bioloogia tunnis mida millest tehakse ja õpetaja küsis ega keegi klassist pole õlu tsipa mekkind. Pooled klassivennad karjusid juba enne küsimuse lõppu jah. Kõik muidugi alla 18 ka LaLaLaa Seal tunnis õppisin uue asja ka, kui pole tuju alkoholist purju jääda, võib proovida 10 liitri taignaga.

Aa, aa, aga teilt siiski ei küsitud, kes on alkoholi ostnud. See on täiesti teine teema ju. Alkoholi ostmine on minu arvates joomisest palju häbiväärsem tegevus.

Mina käisin igatahes täna koolis, tegin Teotihuacanist ettekande ja muhelesin niisama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
ewty
küsimus poistele ...


Liitunud: 20 Mai 2007
Postitusi: 414
Asukoht: tagasi Eestis

PostitusPostitatud: Kolm Nov 03, 2010 17:25    Teema: Vasta viitega

Olen õpetaja Indoneesias.
Lapsed on uskumatult armsad ja palju sõnakuulelikumad kui eesti lapsed, kahjuks teeb see nad ka palju fantaasivaesemaks, kohati isegi lihtsalt ajudeta kopeerijateks.
Kollektiiv on väga rahvusvaheline, väga tore, sõbralik ja abivalmis setskond.
Kooli korralduslik pool on lihtsalt kohutav URRRRRR vahepeal tuleb lihtsalt tahtmine kedagi pastakaga silma pussitada T_T

Algkooli laste tunni pikkus on 30 minutit, põhi- ja keskkoolis 35min, aga paus on iga 3 koolitunni tagant 20 minutit.

Kool on kristlik emm , minusugune pagan pole selle üle just eriti õnnelik aga enamuse ajast õnnestub seda lihtsalt ignoreerida.
Ma pole küll kindel, aga tundub, et Indoneesias puudub ühtne süsteem mida mingi kooliastme õpilastelt oodatakse. Igal kooli on oma süsteem või põhi mida järgitakse. Kool kus mina töötan järgib Cambridge väljatöötatud programmi emm mida iganes see ka ei tähendaks, kuna ma õpetan algklasse siis ei puutu sellega eriti kokku. Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Nov 03, 2010 21:13    Teema: Vasta viitega

Tuli meil siis lõpuks uus ühiskonna õpetaja. Oli täitsa palju parem kui eelmine, oli isegi video enda tutvustamiseks monteerinud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
DesuD



Liitunud: 26 Mai 2010
Postitusi: 223
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Nov 04, 2010 19:10    Teema: Vasta viitega

Saksa keelses sain kõige perema hinde Happybunny 4-, teised said 2 ja 3-ed.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
SeidiNss



Liitunud: 27 Aug 2010
Postitusi: 129
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Nov 06, 2010 03:54    Teema: Vasta viitega

Klassivend sai kogemata õpikuga vastu nägu (mitte minu poolt) LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Silvia



Liitunud: 2 Mai 2010
Postitusi: 55
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 09, 2010 12:41    Teema: Vasta viitega

Klassiõde tuli veidi haigena kooli ja kuidagi suutis ta haigus mööda saada minu üli heast immuunsüsteemist ja ma jäingi haigeks . emm
_________________
>.<
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 13

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: