OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Animatsuri muusika

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Püh Sept 19, 2010 17:47    Teema: Animatsuri muusika Vasta viitega

Pöörduksin kõigi bakalaste poole lihtsa palvega - kui tahad aidata Animatsuril õnnestuda ja omad anime- või muidu head jaapani muusikat, siis palun anna sellest mulle teada. Kohapeal oleks vaja võimalikult mitmekülgset valikut, seega on kõik pakkumised oodatud. Kuna piraatlus on rangelt keelatud, oleks hea, kui saaksid andmekandja autentsuse tõestamiseks selle karbi minu kätte anda, luban selle eest hoolt kanda ning seda mitte ära kaotada või vigastada. Teretulnud on ka kõik vabalt levitatav, ehk doujin lood, aga sellisel juhul palun ära tõestada, et tegu on tõesti koopiakaitseta muusikaga.

Kui tunned, et oled valmis Animatsurit aitama, siis anna võimalikult kiiresti sellest teada. Plaadi või muu andmekandja võid anda minu kätte Tallinnas või siis animatsuril koha peal. Igaks juhuks võiksid oma vara ka kuidagi ära märkida, kasvõi paberileht oma nimega kaane vahele, eelmine aasta oli väike segadus, aga kõik plaadid jõudsid lõpuks omanike kätte tagasi.



_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Portable



Liitunud: 10 Sept 2010
Postitusi: 6
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 19, 2010 18:33    Teema: Vasta viitega

Hetkel oleks mul pakkuda the GazettE DIM, aga kuna lähen nädala sees Soome siis võib mulle midagi veel tekkida. Happybunny
_________________
Myanimelist ; Last.fm
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: