OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

AniMatsuri 2010 / 25.-26. september 2010 Tartus
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Will



Liitunud: 11 Märts 2005
Postitusi: 485
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Sept 26, 2010 12:09    Teema: Vasta viitega

Rey kirjutas:
vestlus paneel oli ka üks huvitavamajad osasid aga oleks võinud vabalt kaks korda pikkem olla kuna lõpetamise ajal alles hakks asi korraliku hoogu võtma.

x2 :/

Üldiselt läks laupäevane osa üritusest korda. Võitluskunstidemo ja vestluspaneel jäävad kindlasti pikaks ajaks meelde. Afterparty on sutsu häguselt meeles. LaLaLaa
Muidu, pean kahjuks tunnistama, et minu jaoks oli ka hetki, kus jäi nati tegevusest puudu, sest mängimine ja meisterdamine mind eriti ei tõmba. Karaoket ma enne 4ndat õllet ka just jorisema ei lähe. Jdorama ettekanne ja jaapani keele näidistund ei pakkunud ka midagi uut, mis on küll paratamatus, sest ega saagi iga indiviidile sobivas mastaabis kõike pakkuda.
Mis veel jäi natukene silma ... toitlustuskoht/koht kus saaks esteetiliselt maha istuda ja nuudleid/kohvi jms (valmistada) ...
Järgmine aasta võiks veel täiendavalt olla mingi discussion board, kus saaks mõtteid vahetada ja vb ka päeva lõpuks mingi üldistava tulemuseni millegi osas jõuda.

Täna mul kahjuks võimalust läbi tulla pole, pärastlõuna ja õhtupoolik on vaja tööd teha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
aizen.sama



Liitunud: 13 Sept 2009
Postitusi: 53
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Sept 26, 2010 15:22    Teema: Vasta viitega

Rey kirjutas:
ninjaking241 kirjutas:
Harts kirjutas:
ChimeraCrim kirjutas:

...
Aga mida tean mida ootasin oleks olnud, et iga kord kui ei kasutatud neljanda korruse arvutit või projekteerijat, oleks sellelt võinud vaadata animet. .
...

Copyright issues
Aga kas DVD plaati pealt ei saaks vaadata? Ma saaksin tuua järgmine aasta Full Metal Panic kui keegi vaadata tahab ning Meeskond nõus on.


nagu öeldi copyright issues. see kui sul on dvd ei ann sulle public broadcasti õigust. aka poest ostetud dvd võid ainult kodus sõpradele näidata, animatsurli aga on vaja eraldi license osta et midagi avalikult kõigile külastajatele näidata.

ainuke asi mida ilma litsensita teha saab on näiteks näidata random AMVsid, promosid etc.

on topic: eimese päeva stepmania finaal oli super tasavägine ja elevust tekitav sündmus. samuti paistab see aasta karaoke olema über populaarne. järjekord oli selline et ei tekkind vist küll terve päeva jooksul kohta kus playlistis auk oleks olnud. nii tore oli näha nii palju julgeid huvilisi :)
vestlus paneel oli ka üks huvitavamajad osasid aga oleks võinud vabalt kaks korda pikkem olla kuna lõpetamise ajal alles hakks asi korraliku hoogu võtma.

ChimeraCrim kirjutas:
Or anime movies in that case ?
Rohkem võimalusi ja tegevust igaühele = huvitavam.

Fix :
"isegi, et soovin, et oleks olnud rohkem "anime" moodi käitumine, kus mõned inimesed kes üksteist ei tunne, tuleks üksteise juurde ja ütleks nt. " Hajimemashite, konnichiwa " või midagi muud, jättes mulje, et nagu oleks ise "anime" sisse sattunud. "
Mõtlesin, selle all võõrate inimeste ( kui teistele sobib ) tutvumist ja suhtlemist teemal anime, manga, üritusega seotud ja vabal tahtel ka teistest teemadest. - Lasta vabal tundel voolata ja ühel põhjusel - anime huvi kokku sulada teiste inimeste omadega... Enam vähem nii...


karta on et siin kohale eestlastele omane loomus oma eraklikusega välja lööb.
eks erandid kinnitavad reegleid ja julge idee välja käijana võid ju ise oma ideed praktiseerida. seda kuidas inimesed reageerivad sellele on raske ennustada kuid mine tea võibolla leiad sõppru terveks eluks oma ühiseid lemmik huve jagades. vähemalt ei tohiks teema valikust puudust olla arvestades et kõik ikkagi ju anime fännid :)




hmm copyright yea right minu arust eelmine aasta kyll sobis anime filme vaadata miks siis seeaasta ei sobinud
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
aizen.sama



Liitunud: 13 Sept 2009
Postitusi: 53
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Sept 26, 2010 15:26    Teema: Vasta viitega

nii kus saab pilte nyyd leida

tahaks neid kenasid võõramaiseid naisi veel uudistada



code geass and CC ruuulz
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
ewty
küsimus poistele ...


Liitunud: 20 Mai 2007
Postitusi: 414
Asukoht: tagasi Eestis

PostitusPostitatud: Püh Sept 26, 2010 15:32    Teema: Vasta viitega

aizen.sama kirjutas:



hmm copyright yea right minu arust eelmine aasta kyll sobis anime filme vaadata miks siis seeaasta ei sobinud


eelmise aasta animega olid copyright probleemid lahendatud. Minu arust oli eelmise aasta film annetatud JAFF korraldaja(te) poolt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ChimeraCrim



Liitunud: 22 Sept 2010
Postitusi: 20

PostitusPostitatud: Püh Sept 26, 2010 17:14    Teema: Vasta viitega

Aga kui vaadata animet üritusel nagu see läbi interneti ?
Nt. www.nwanime.com, kus üles laadimisega on kasutaja nõustunud juba "publiku jaoks vaatamiseks" värgiga, "Public mainstream".
Kui niimoodi on lubatud ?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
DesuD



Liitunud: 26 Mai 2010
Postitusi: 223
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Sept 26, 2010 17:15    Teema: Vasta viitega

jõudin ka just koju, tulin varem ära, kuna minu jaoks polnud lõpus midagi huvitavat ja koutööd on ka... lätlased teenisid ikka kõvat kasumit Happybunny kui kell12 kohale jõudsin pidin ennast sinna vahele pressima et midagi näha, ostsin, kassimütsi,amu ja haruhi võtmehoidja,vampire knichti märgi ja tolle nunnu valge kasssi ning lätlast plakati narutost ja sasukest^^
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
reixo



Liitunud: 14 Sept 2009
Postitusi: 35
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Sept 26, 2010 18:47    Teema: Vasta viitega

Oehh! Teine päev oli tore! See aasta oli tore et sai teha alati midagi erinevat, kas siis laulda karaoket, proovida oma võimu Guilty Gearis, hüpata nagu maniakk Stepmanias või kuulata huvitavat juttu kas siis suures saalis või seal neljandal korrusel.
Lootsin et Stepmania läheb sama hästi kui eelmine aastagi, aga vot ei läinud. Hea konkurents oli!
Üks muidu pisiasi mis tiba häiris Stepmania ajal oli see, et kui nuppu vajutasid siis pidi mingid millisekundid ootama mil see mängus vastu võetaks, ja see ajas segadusse kuna kui ekraani järgi tegid siis kippusid noodid mööda minema, aga muusikaga mängides sai mingilmääral hakkama. Banana Phone oli ülilahe! LaLaLaa
Ettekanded olid ka väga huvitavad. Vestluspaneel esimesel päeval oli põnev kuulata, kuna arvamusi tuli kolmelt erinevalt rahvuselt. Kendo tutvustus oli kah huvitav. Cosplay oli sel aastal sama...amm..competitive kui eelmisel aastal. Kõikidel nii erinevaid teemasid ja tegelasi.
Täitsa võimas elamus. Kolmandat korda ma küll tulemata ei saa jätta! Happybunny
Edit: Mis nõudmised on mingi mängu avalikul mängimisel, ainult et see peab olema legaalselt saadud?
_________________
Sol is so badass, he has "Badguy" in his name.


Viimati muutis seda reixo (Püh Sept 26, 2010 18:58). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
tvk_



Liitunud: 8 Aug 2010
Postitusi: 204

PostitusPostitatud: Püh Sept 26, 2010 18:58    Teema: Vasta viitega

väsitas päris korralikult läbi :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 26, 2010 19:05    Teema: Vasta viitega

Pea valutas terve päev ja karaoke suur populaarsus võimendas seda.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
reixo



Liitunud: 14 Sept 2009
Postitusi: 35
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Sept 26, 2010 19:05    Teema: Vasta viitega

Will kirjutas:
Mis veel jäi natukene silma ... toitlustuskoht/koht kus saaks esteetiliselt maha istuda ja nuudleid/kohvi jms (valmistada) ...

Pooldaks seda ideed kah. Istud mõne tuttavaga maha, pistad nuudlid (või misiganes sul kaasas on) keevasse vette ja naudid hüva toitu LaLaLaa Ei pea välja minema söögikohta otsima kah. Muidugi see 5% allahindlus Ruunipitsas oli hea, aga kahjuks ei tulnud 15.- pealt eriti palju alla (ma ei küsinud kah Happybunny)
_________________
Sol is so badass, he has "Badguy" in his name.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Harts



Liitunud: 22 Apr 2008
Postitusi: 43
Asukoht: Kodus või Tartus

PostitusPostitatud: Püh Sept 26, 2010 19:39    Teema: Vasta viitega

Teise päeva kohta enda poolt nii palju, et Ummi ettekanne Satoshi Kon'i kohta oli päris hea, samuti ei saa mainimata jätta antud esineja võimet juba enne ettekande algust publiku tähelepanu köita:)
Samuti meeldis teine, "Kuidas valmib anime" ettekanne, lahe oli, et autor oli välja otsitud storyboard'e ja teisi teemakohaseid illustratiivseid materjale.
Lisaks mainitule köitsid tähelepanu ka stepmania võistlus ja hea võimalus lugemisnurgas huvitavalt vaba aega viita.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hypno



Liitunud: 25 Veeb 2008
Postitusi: 372
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Sept 26, 2010 19:48    Teema: Vasta viitega

ChimeraCrim kirjutas:
Aga kui vaadata animet üritusel nagu see läbi interneti ?
Nt. www.nwanime.com, kus üles laadimisega on kasutaja nõustunud juba "publiku jaoks vaatamiseks" värgiga, "Public mainstream".
Kui niimoodi on lubatud ?
Ei, kuna nendel kasutajatel pole õigust animet ise üles laadida. Tegu on siiski piraatlusega.
_________________
My Anime List
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
fishbunny



Liitunud: 30 Aug 2007
Postitusi: 107
Asukoht: Hamamatsu

PostitusPostitatud: Püh Sept 26, 2010 19:54    Teema: Vasta viitega

Mõlemad päevad olin, aeg läks ülimalt kiirelt. Athena suur pluss oli see, et tegevused mida muidu eelmine aasta sai teatul aegadel, siis see aasta ikka sai enamus ajast (karaoke, stpemania).
Cosplay üritust vaatasin, võitluskunstid, stepmania, tantsisin, karaoket sai lauldud ja enamus ajast korruselt korrusele minnes ja suhtlesin inimestega kes ettejuhtusid. Garderoob ja stepmania korrus põhiline. Pidu oli ka tore. Muhe

10 aastase sugulase tirisin ka Animatsurile teisel päeval. Tundus, et talle meeldis ka seal. Animefän minu teada ta pole.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Riion



Liitunud: 19 Juul 2006
Postitusi: 522

PostitusPostitatud: Püh Sept 26, 2010 20:20    Teema: Vasta viitega

Ei soovi ühtegi treppi, lauda või tuhaplokki näha.

Aga tunne on sees hea ja tegelikult olen õnnelik, et sain aidata.

Ning suured-suured tänud Genkyle ja kogu meeskonnale, kes isegi väsinud peaga naeratasid ja olid tapvalt toredad.
_________________
http://fyeahtartu.tumblr.com/


"Me oleme, mis me mõtleme.
Kõik, mis me oleme, tõuseb koos meie mõtetega.
Enda mõtetega me loome maailma"


- Buddha
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Püh Sept 26, 2010 20:25    Teema: Vasta viitega

jumala lahe kle!
a ma magama nüüd.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ira-chan



Liitunud: 24 Sept 2010
Postitusi: 12
Asukoht: Tartu...vist???

PostitusPostitatud: Püh Sept 26, 2010 20:48    Teema: Vasta viitega

Väsinud!!! :)
Ja natuke kurb ka, et selleks aastaks on üritus läbi.
_________________
Wipe that smirk off your face.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Laharl



Liitunud: 12 Juul 2010
Postitusi: 36

PostitusPostitatud: Püh Sept 26, 2010 20:49    Teema: Vasta viitega

Ma olin ainult esimese päeva. Väga lahe oli, oleks tahtud teise päeva ka olla. Muide mu üllatuseks suhteliselt lahked inimesed Tartus jne. Uitasin natuke linnas ringi, ei leidnud seda Athenat ja siis üks vanatädi aitas mul selle üles leida :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Kumori



Liitunud: 3 Apr 2010
Postitusi: 20
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Sept 26, 2010 21:06    Teema: Vasta viitega

Nii positiivse kogulaenguga üritus, et nende pisiasjade pärast, mis oleksid võinud paremini olla, ma praegu üldse virisema ei hakka (pealegi said need tagasiside lehele nagunii kirja). Võin vaid kahetseda seda, et ma varem Animatsurile pole sattunud ja seda, et ma selgi aastal alles teiseks päevaks laekusin. Aga tänase toreda päeva eest kõigile korraldajatele-asjaosalistele suur aitäh!

Ja ehtsat (see oli ikka ehtne, eksju?) katanat sai ka käes hoitud... As seen in Kill Bill :P Kas keegi teab - olid need esinejad Tartu Kendoklubist?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
DesuD



Liitunud: 26 Mai 2010
Postitusi: 223
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Sept 26, 2010 21:09    Teema: Vasta viitega

ema tegi animatsuri kohtade kohta väikest nalja, " 2008 ei mahtund ära, 2009 oli palju inimesi, see aasta on ka nagu nii ja järgmine aasta on siis äkki animatsuri vanemuises" XD

EDIT: ei tea kas lugesin valesti aga sööki pidi ju tallinna sushi cat pakkuma , või jäi see koht mulle kahe silma vahele?! * kui midagi on muutund 2 kuu jooksul siis pole ma sellest teadlik* emm
Animatsurin tunnen ennast kohe koduselt Happybunny aga sellest väljas pool ja teiste huvidega inimestega rääkides on võõras olla :(
Animatsuri in like my 2nd home Happybunny
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Riisipall



Liitunud: 16 Sept 2009
Postitusi: 13

PostitusPostitatud: Püh Sept 26, 2010 21:15    Teema: Vasta viitega

Mul oli ka väga lõbus :) Natuke kurb on ka, et juba läbi sai.

Muidu kas kellegil mingeid pilte/videosid on juba jagada?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 9

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: