OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

teema kõigest ja mitte millegist III
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 101, 102, 103 ... 115, 116, 117  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Nelj Märts 07, 2013 15:24    Teema: Vasta viitega

Domino's pizza & Miku
Reklaam on eriti tobe, aga ma seda pizzakaane appi tahaks küll (näha).
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Märts 10, 2013 18:02    Teema: Vasta viitega

Nii bakalased kes koolis käivad, kas reisiraha maksate igaüks ise kooli erkustsioonile minnes reisikorraldajale või õpetaja kogub raha. Kui õpetajale siis rikub ta seadust, siin ka artikkel
Õpetaja rikub ekskursiooniraha kogudes seadust
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Püh Märts 10, 2013 19:49    Teema: Vasta viitega

Bakas vist ka kunagi reklaamisin oma dorama/anime blogi http://doramamuffik.wordpress.com/
Kavatsen seda uuesti täiendama hakata üle pika aja, et kui kellegil huvi seal on kõik varasemad postitused ka alles. Enamikel vanematel inglise keelsetel sissekannetel on kahjuks pildid puudu nüüdseks.
Vaatasin üle enda dorama/anime listid ja päris palju häid asju (ja ka mõned halvad sarjad XD ) on seal millest pole jõudnudki veel kirjutada ( Fugitive: Plan B [esimene Korea sari vist, mis mu blogis esindatud saab]; Hotaru no Hikari; Ohitorisama; Tsuki no Koibito; Detroit metal city; Redline; Black Lagoon ). Pluss veel nii palju huvitavaid asju jooksmas praegu/eetrisse tulemas nagu Nakuna, Hara-chan ( uus Nagase comedy!! ); Cheap Flight!!; Platina Data; 7 Days of Himawari & Her Puppies; Daburu Miningu Yes or No?;Kamisama no Itazura. Uutesse animetesse suhtun suure kahtlusega, ei tea kas leian midagi mis mind kirjutama motiveeriks.
Esimese postitusega ehk saan veel täna/homme ühelepoole. Loodan, et seekord teen vähem keelelisi vigu kui varasemates postitustes. Bunnysmile
Kõik saab olema endiselt eesti keeles. :P

edit: Väikse hilinemisega sain just esimese postituse tehtud Happybunny. Tundub et järgmised paar tükki tuleb animetest teha. Liiga palju sarju järjest olnud.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Kolm Märts 27, 2013 17:56    Teema: Vasta viitega

Persona 3 anime PV Muhe Kuigi see arvatavasti tuleb nagu P4 anime, ehk pole pooltki nii hea, kui mäng ning, et main demographic on mängu fännid..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Teis Apr 16, 2013 11:40    Teema: Vasta viitega

666. postitus. Mis teeb 0.32679 postitust päevas. VS vana konto 4.5 postitust päevas.



Millega tegeleb keskmine baka liige tänasel päeval?
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Aarne



Liitunud: 28 Juun 2012
Postitusi: 107

PostitusPostitatud: Teis Apr 16, 2013 12:05    Teema: Vasta viitega

Onaneerimise ja multikate vaatamisega.
_________________
I dropped Clannad harder than Skrillex will ever drop the bass.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 16, 2013 17:03    Teema: Vasta viitega

Pff, veits aitasin väikest lavukest tõrvata..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Teis Apr 16, 2013 18:28    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:

Millega tegeleb keskmine baka liige tänasel päeval?

Vihkan.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Kolm Apr 17, 2013 00:10    Teema: Vasta viitega

Mõtlesin ka hiljuti, et kuigi baka on juba aastaid väikese aktiivsusega foorum olnud, siis viimastel kuudel oleks nagu katk üle käinud. Seega tegeleb keskmine bakalane foorumis kirjutamata jätmisega. Süüdistan muide FB-d ja kõiksugu animeklubisid, mis suhtlusvajaduse rahuldamise üle on võtnud.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Blawk



Liitunud: 1 Aug 2009
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Kolm Apr 17, 2013 06:53    Teema: Vasta viitega

Minu animevaatamine juba pikemat aega tagasivaadates küllaltki kärbunud. Praegu pole aga juba kaks kuud sekunditki seda Jaapanimaalt pärit multikavärki vaadanud.

Teeb täitsa kurvaks, et miski, mida suure osa oma elust armastanud oled üks hetk lihtsalt unustustehõlma vajub.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Aarne



Liitunud: 28 Juun 2012
Postitusi: 107

PostitusPostitatud: Kolm Apr 17, 2013 09:50    Teema: Vasta viitega

Sa ei ole õige animefän!!!
Ise vaatan stabiilselt vanu asju ja iga uue seasoniga mingi 2-3 asja läbi.
_________________
I dropped Clannad harder than Skrillex will ever drop the bass.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 17, 2013 12:39    Teema: Vasta viitega

Pff, minul juba aastaid on anime mitte vaatamise tuju peal. Midagi olen ikka arvutisse kogunud, et ehk mõni päev ehk suudan midagi ette võtta, aga üldiselt jääbki see sinna paika. Nagu kõik muu mu elus, ei tea mis värk on. ???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Kolm Apr 17, 2013 15:05    Teema: Vasta viitega

Ma ei mäleta millal ma animest välja kasvasin...päris kaua aega tagasi oli igatahes, nüüd ei vaata üldse.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 17, 2013 15:13    Teema: Vasta viitega

Ma vaatasin viimati peale kokkutulekut paari nädala jooksul mingeid episoode siit ja sealt. Nüüd olen jälle alguses tagasi, ehk siis kõvaketas on erinevaid sarju täis, aga keegi ei vaata neid. Hallitavad seal lihtsalt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Kolm Apr 17, 2013 17:33    Teema: Vasta viitega

Pole midagi vaadata lihtsalt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reaper



Liitunud: 2 Apr 2009
Postitusi: 70
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 17, 2013 18:41    Teema: Vasta viitega

Ma olen viimase paari nädala jooksul animevaatamise jälle tõsisemalt käsile võtnud. Samas kuna liiga palju sarju sai korraga alustatud, siis ajapuudusel kindlasti paljud jäävad lõpuni vaatamata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Apr 17, 2013 21:47    Teema: Vasta viitega

Mnjaa, ei ole kuidagi uut pealekasvu ka tulnud ja need kes jäänud on, ei ole enam sellised animehuvilised, nagu kunagi. Ega ma ise parem ei ole. Kuigi kindlasti oleks huvitavaid asju, mida vaadata, siis kuidagi ei ole see üldse enam prioriteet, ja nii ta jääbki kõrvale.

Bakasse ei satu ka enam eriti tihti... vahel ainult vaatama, kas nt cenorig on mõne huvitava muusikaloo linganud või niisama igavust peletama. Sest animeosa foorumist on kahjuks täiesti välja surnud. järgmise animehooaastaaja kirjeldamine kõik ühes postituses tundus algul hea ideena, aga tundub, et on osutanud hoopis karuteene. Ja üldse, lonti on vajunud see asi veidi.

Oh well. Hala ja ei mingeid lahendusi, nagu ikka Happybunny
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Kolm Apr 17, 2013 23:22    Teema: Vasta viitega

Anime vaatamisele mõjub positiivselt, kui head animet vaadata. Töö ja muu täiskasvanuelu kõrvalt ei jää lihtsalt aega saasta vaatamiseks, kui see just pole mingi isikliku kiiksuga teos. Paratamatult jääb järjest vähem aega eksperimenteerimiseks ja mingi hetk tuleb ette sein - aga mida üldse vaadata? Pole enam uute tuultega niiväga kursis, vanad head asjad on kõik ära vaadatud ja tõenäosus, et midagi senitundmatut vaatama hakates koperdad järjekordse jubeduse otsa, kasvab pärast iga hea anime lõpetamist.

Soovitan kätt proovida tutvustuse kirjutamisel, kuigi hea anime kirjeldamine ilma kõike spoilerdamata on mõnikord väga raske - Shinsekai Yori tutvustusest läks üles viies versioon ja ma pole sellegagi lõpuni rahul. Paluks aga mitte teha selliseid sisutuid tutvustusi, mis on lihtsalt kohatäide, mis takistavad hiljem mõnel inimesel korraliku tutvustuse kirjutamist.

Miks mitte ka pärast mõne hea anime vaatamist alafoorumist läbi astuda ja juba olemasolevasse teemasse väike postitust maha jätta? Keegi ikka loeks, äkki keegi isegi vastab? Äkki areneb välja huvitav diskussioon?
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Apr 18, 2013 03:47    Teema: Vasta viitega

mimmu kirjutas:
Mnjaa, ei ole kuidagi uut pealekasvu ka tulnud ja need kes jäänud on, ei ole enam sellised animehuvilised, nagu kunagi. Ega ma ise parem ei ole. Kuigi kindlasti oleks huvitavaid asju, mida vaadata, siis kuidagi ei ole see üldse enam prioriteet, ja nii ta jääbki kõrvale.

Vähesed hobid/trendid näivad Eestis olevat suutelised kanda kinnitama, peamine põhjus ilmselt lasub sellel, et eestlasi lihtsalt on vähe. Mingi teatud tuumik, seltskond avastab uue põneva hobi ja asub seda agaralt harrastama.
~Õitseng.~
Võib-olla oli kuskil varemgi mõni üksik omaette pusija ja ilmselt on ka pärast trendi vaibumist, kuid nad kannavad vaid oma paadikest pinnal, mitte põhi alust, millel harrastus jõudsalt laineid murda võiks.
Üks hetk aga see seltskond, kes oli avastanud uue hobi, kas kasvab sellest välja, või, kuna huviliste ring on suhteliselt suletud, siis vaibub vaikselt vaimustus, kaob värskus, hingamine ja sinna paika ta jääb ja sopistub. (Naljakas on nüüd täheldada, et eesti on rikas sopistunud mülgaste ja sohude poolest)
~Soistumine.~
Pärast seda suuremat enam ei toimu, on inimesi kes mäletavad; kes vahel värskendavad oma mälu; kes on sellest võtnud midagi ja miskit edasi arendanud; mõni aga võib-olla on suutnud säilitada teatud kaitseala; ja mõni on ehk kätte võtnud ja liikunud kuhugi mujale maale, kus sel huvialal veel hing sees on. Igaljuhul on allikas kokku kuivanud ja järgmine hobi ladestub teatud kultuuritolmu kihti, kus ta drastilist pinnavormi muutust tavaliselt kaasa ei too, kuid alaliselt jääb toitma huvialade maastikku ja koos varasemate ladestustega vaikselt pinnavormi ja seeläbi ajapikku ka uuemaid hoovuseid mõjutada loodab.
~Huumustumine.~
Kui just hoovus nii tugev pole, et nagu triikrauaga kõik siledaks lükkab.
Varahommikune arutlus. emm
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Nelj Apr 18, 2013 05:09    Teema: Vasta viitega

Teadmine, et mimmu minu postitusi oodates siin käib, on rohkem kui meeliülendav. Ja minu märg unenägu, kus acousmatique taas foorumisse postitas, sai ka ilmsiks. Täna on hea päev. Luban siis, et teen väikese ülevaate tänavusest (suurepärasest) kevadhooajast. Pluss veel mõnest heast sarjast, mis viimasel ajal ilmunud.

Eelnevat FB süüdistamist jätkates. Arvan vastupidiselt mimmule, et animeosa surm ei ole põhjustanud vaikust mujal foorumis vaid vastupidi - kuna inimesed ei taha siin vestelda muudel teemadel, ei jõua vestlus ka animefoorumini.

Ma pealekasvu kohta ei julgeks väita, et noori anime ei huvita või üldise iibe vähenemise või majanduspaguluse jne tõttu on kõik kaduma läinud. Animatsuri ja JAFFi edukat toimimist oma silmaga näinud, ei saa ma öelda, et huvilisi pole. Aga nüüd küsimus: kas huvilised lihtsalt ei tea bakast, huvilised ei viitsi kirjutada või huvilised kirjutavad mujal. Igale punktile võib leida mitu toetavat argumenti ning vastus on ilmselt kooslus neist probleemidest ja veel mõnest ning ma ausalt öeldes jätaks teoreetitsemise õllelaua taha. Kindlasti on oma tõde ka eelnevas shetheri postituses, igal fandomil on oma kuldaeg.

Aga paar märget-mõtet:
* Informatsioon on ülikergelt ligipääsetav lugematute blogide, foorumite, boardide ja uudisvoogude kaudu. Puudub tegelik vajadus seda siia kopeerida. Arenenud keeleoskuse tõttu võistleb meie foorumi sisu tegelikult kogu rahvusvahelise (või vähemalt anglofoonse) veebiga. Tähendab, selleks et külastajad otsustaksid enda piiratud aega siin veedaksid, peaksime pakkuma sisuliselt midagi erinevat või rohkemat;
* Kui foorum oleks alati karmikäeliselt diskussiooniringi piirid seadnud ainult animega seotud teemadele, oleks aktiivsus varemgi kannatanud. Inimesed tahavad rääkida ka muust, näiteks liikuva lindi pealt tõusvast lennukist või lemmikutest silmavärvidest. Nüüd on kõik see võimalik FB kaudu, mida põhimõtteliselt kõik kasutavad. Vestlusväli on laienenud, lennukist ja lindist saab rääkida FB-s, kus potentsiaalseks kuulajaks enam mitte animefoorum või lennundusfoorum või trena¾öörifoorum vaid kõik nimetatud korraga;
* Vana seltskond on tänu kokkutulekutele, animeöödele ja suhtlusportaalidele juba kokku kasvanud. Mis ma ikka kirjutan näiteks Jojost, kui niikuinii kõik seda vaatavad ja kes ei vaata, teab sellest piisavalt, et vaatamisest mitte hoolida. Ka noorte puhul on tunne sama, info on neil igatpidi kättesaadav.

Kokkuvõttes on millega reklaamimise põhjuseid palju vähemaks jäänud. Üldiselt olekski mõttekam ning huvitavam kirjutada just vanadest ja vähetuntud animedest kui käesolevast hooajast.


Random Hero kirjutas:
Paluks aga mitte teha selliseid sisutuid tutvustusi, mis on lihtsalt kohatäide, mis takistavad hiljem mõnel inimesel korraliku tutvustuse kirjutamist.

Miks mitte ka pärast mõne hea anime vaatamist alafoorumist läbi astuda ja juba olemasolevasse teemasse väike postitust maha jätta? Keegi ikka loeks, äkki keegi isegi vastab? Äkki areneb välja huvitav diskussioon?


Nõus. Ühelõigulised, kirjavigadest kubisevad, ülekäe kirjutatud, wikikopeeritud tutvustused ei meeldi mulle samadel põhjustel. Ülevaate kirjutamine on, julgen tunnistada, ikka väikest edevuselementi sisaldav, olgu ka kui, et minu tiraade ehk vaid mõni üksik lugeda suvatseb. Seetõttu tahaks oma A4-pikkuse hoolikalt läbi mõeldud vaeva- ja ajakuluka tutvustuse nii öelda aukohale panna - esimeseks postituseks kui diskussioonialgatajaks (algatab see siis midagi või mitte, see ei ole siinkohal tähtis). Et just see postitus viiks uue lugeja teemaga kurssi. Ma ei saa kellelegi keelata igavate ja sisutühjade arvustuste tegemist (okei, võimuhoobade juures olles tegelikult saan, aga meil on ikkagi demokraatlik foorum) kuid on nüri ja ebavajalik tunne postitada väärtuslikum ülevaade mingi jura otsa.

Ärge siiski mu sõnumist valesti aru saage, just kui ma puht egoismist tahan, et minuga teemade algatamise otsused läbi räägitakse, sest hoidku jumal kui ka mina juhtun sama animed potentsiaalseks tutvustusekandidaadiks pidama. Ei, ma tahan, et inimesed, kes peavad vajalikuks mingi anime tutvustamist, teeksid seda hoole ja innuga. Ka Random Hero Shin Sekai Yori tutvustus on vormiliselt ilusam sellel nö aukohal, kui kusagil teisel leheküljel mingi jabura jutuvada järel ("mis te arvate , kas SSY on natuke gay... ma ei tea nagu, isa ütles et mis jama saa vaatad :o" --- "aga näita, kus seal ju tüdrukud suudlevad ka :hentai:").

Muide, aegade halvim tutvustus - või ehk hoopis parim? - on see. Ma pole nimelt siiani mõistnud, kas erik_schultz on äkki metatasandi pila kõrgeim meister.

Samas, samas... ajad on sellised, et neist tuleb parimat võtta. Seetõttu mul ammu planeeritud üleskutse kõikidele noortele ja vanadele, aga eriti noortele, et kirjutage ikka tutvustusi ja ülevaateid ka. See käib ka erik_schultsi kohta, kes teistelt kasutajatelt tihti vatti saab, sest olgu mis on, aga ei saa öelda, et ta diskussiooni ei suudaks tekitada ja seda on meil hädasti vaja. Tegelikult me ei vihka sind, ausalt ka. Tule julgelt kokkutulekutele ka.

Eks siin on veel potentsiaalseid autoreid. Ma ei saa aru, miks zindrel midagi ei kirjuta, ta üks vähestest, kel oleks reaalselt teadmisi ka, mida teistega jagada. Ummi pole ammu midagi kirjutanud, kuigi mul kahtlane tunne, et järjekordse varjunime all siiski on. Noorematest võiks Shirotoki ja ShinNatsume rohkem kirjutada. Vanemaid pole mõtet ärgitada, aga erick ja shadowman näiteks vaatavad animed, võiks ju muljeid jagada ka. Ja siis veel see hulk rahvast, kes kokkutulekutel kohal on ja kellel on foorumis ka kasutajad, aga kes mingipärast animest kirjutada ei taha. Ja naishääled on meil peaaegu täiesti kadunud.
Ma ise üritan end kokku võtta ja hoolimata coeni eelnevatest krüptograafiaülesannetest ühe teatud anime kohta pikemalt kirjutada. Yakusoku da!

NB! Teemasse vaid osaliselt puutuv kuid arutlemisväärne ideelend.
Järgnev mõte tekkis mul juba talvel ja ma usun, et mäletan õigesti, kui ütlen, et selle tekitajaks oli Random Hero, kes, võrreldes Estconi Baka kokkutulekulega, muu hulgas mainis, et meil pole mingeid auhindu või tiitleid üle anda nagu neil Stalker. Minu mõte oligi säärane, et võiks ju aasta parima arvustuse eest midagi sellist olla. Kaasnev au ja meene, olgugi et väikesed, või parimate mainimine motiveeriks ehk rohkem kirjutajaid. Järgmiseks kokkutulekuks võiks ju midagi sellist orgunnida, kergelt teostatav.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 101, 102, 103 ... 115, 116, 117  Järgmine
Lehekülg 102, lehekülgi kokku 117

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: