OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

teema kõigest ja mitte millegist III
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 115, 116, 117  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Shirotoki



Liitunud: 11 Veeb 2010
Postitusi: 333
Asukoht: Põltsamaa/Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 11, 2011 15:22    Teema: Vasta viitega

ja CNN-is on päris palju videomaterjali http://edition.cnn.com/2011/WORLD/asiapcf/03/11/japan.quake/index.html?hpt=T1
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
aerodu



Liitunud: 11 Märts 2011
Postitusi: 33
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 11, 2011 15:25    Teema: Vasta viitega

loodame, et mangakad ja nende tuttavad on veel elus ja terved selle tagajärjel.
_________________
Ero sennin
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Reede Märts 11, 2011 15:29    Teema: Vasta viitega

aerodu kirjutas:
loodame, et mangakad ja nende tuttavad on veel elus ja terved selle tagajärjel.


Ma isiklikult loodan kõigi, mitte ainult huvi-isikute eest.
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Reede Märts 11, 2011 15:35    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
alarkivi on lihtsalt kanepiaurudest kõik kognitiivsed võimed kaotanud kauboikapitalist, kes tõsimeeli usub, et meil siin ja praegu on võimalik õhuke riik ja sotsiaaltoetuste süsteem põhimõttel "igaüks on oma õnne sepp". Muidu paistab isegi tark poiss, aga poliitilised vaated on küll pees, st sama ebareaalsed nagu mõnel anarhistil. Vabandan, et suuvoodriks olin, aga nii on.


suht täppi. koginitiivsed võimed on alles, see on vale.
ja õhuke riik on igalpool võimalik. ja minu vastuseis sotsidele seisneb just selles, et ma ei poolda röövimist, vara ymberjaotust ega bürokraatiat.
ma olen 100% kapitalist, 95% anarhist. ja muide, ma olen tegelikult väga sydamlik inimene, annetan, aitan jne. lihtsalt minu tegevusel on väärtust, sotside röövretked kodanike rahakottide kalla aga võtavad kõigest sellest" hoolimisest" igasuguse sydame välja. see labastab headust ja hoolimist. ja ajab öökima.

ja poliitilised vaataed on pees? eks ta ole. ma ytlen sama sinu kohta. see vist ongi see koht, mis takistab produktiivset vestlust kuna ma olen nagu usklik kes tahab põrgust päästa - ma kogu kehaga jälestan vara- ja isikuvastaseid kuritegusid ja sotsialism on nende kahe koletislik sümbioos "headuse" maskis... headus on vabatahtlik, sotsiaaldemokraatia, esindusdemokraatia tingimustes - see ei ole headus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Märts 11, 2011 15:37    Teema: Vasta viitega

Praeguse seisuga surnud 90 inimest. Kell on digi tv jälgige BBC uudiseid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
aerodu



Liitunud: 11 Märts 2011
Postitusi: 33
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 11, 2011 15:40    Teema: Vasta viitega

Kaoru kirjutas:
Praeguse seisuga surnud 90 inimest. Kell on digi tv jälgige BBC uudiseid.


Nii palju!!!! O_O
_________________
Ero sennin
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shirotoki



Liitunud: 11 Veeb 2010
Postitusi: 333
Asukoht: Põltsamaa/Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 11, 2011 15:53    Teema: Vasta viitega

Kaoru kirjutas:
Praeguse seisuga surnud 90 inimest. Kell on digi tv jälgige BBC uudiseid.


nüüd juba paarsada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Reede Märts 11, 2011 15:53    Teema: Vasta viitega

Jube on jälgida, kuidas surnute arvud üha kasvavad.
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
Flasher T



Liitunud: 2 Veeb 2009
Postitusi: 224
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Märts 11, 2011 15:54    Teema: Vasta viitega

aerodu kirjutas:
Nii palju!!!! O_O


Vaadates laine suurust, pigem uskumatult vähe. Jaapanlased oskavad ikka end kaitsta. See on enam-vähem suurim kunagi kirjapandud maavärin. Võrdle 2004 jõulutsunaamiga, kui jäi surnuks üle saja tuhande inimest. Või Katrinaga.
_________________
Chojin Gattai - God Ginrai!
AnTyx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
aerodu



Liitunud: 11 Märts 2011
Postitusi: 33
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 11, 2011 15:58    Teema: Vasta viitega

Nad on jaapanlased... neil on ju tehnoloogia tase nagu mingis ulme filmis peaaegu käes.
_________________
Ero sennin
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 11, 2011 15:59    Teema: Vasta viitega

Paarsada, varsti paar tuhat. See surnute väljaõngitsemine kestab veel tükk aega.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Raincat



Liitunud: 16 Dets 2010
Postitusi: 52
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 11, 2011 17:28    Teema: Vasta viitega

Hetkel 88000 teadmata kadunud ja leitud 300 laipa.


Aga maa väriseb seal ikka veel, 5 pallised järeltõuked, need tähendavad uusi laineid tulemas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hypno



Liitunud: 25 Veeb 2008
Postitusi: 372
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Märts 11, 2011 17:43    Teema: Vasta viitega

alarkivi kirjutas:
cenorig kirjutas:
[mitte nii pikk jutt]
[pikem jutt]
Alarkivi suguseid libertaare on terve interveeb täis. Enamasti pärit keskklassist või kõrgemalt, samas väidavad et vaesed ja getodes elavad inimesed on lihtsalt rumalad ja laisad, parema elujärje saavutamine on puhas kättevõtmise asi jne jne. Muidugi on sotsialism nende jaoks halb - kogukonna/suurema heaolu nimel mingi ohvri toomine on nende jaoks rünnak nende "isikuvabaduste" ja "raskelt teenitud raha" kallale minek.
_________________
My Anime List
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Märts 11, 2011 19:55    Teema: Vasta viitega

Jube uudis :S

Loodan, et hukkunute arv väga ei tõuse. Hea on aga teada, et kui mingi riik maavärinatega hakkama saab, siis Jaapan. Neil on piisav teavitust ja tehnoloogiat. Kui vaadata ka inimeste tehtud videoid, siis on enamus jaapanlasi suhteliselt rahulikud. Kohutav on see aga vaatamata sellele.

Sendai linna video oli jube. Laine lihtsalt liikus ja liikus ning ei jäänud seisma.

Kusjuures kui ma mäletan, siis ühes dokumentaalis, mis rääkis Kobe maavärinast (1995 jaanuaris toimunud) öeldi, et Jaapanis oodati juba pikemat aega ühte suurt värinat. Kui ma õigesti mäletan, siis on seal kolm kindlamat kohta, kus Jaapanist idas tugevad värinad toimuvad ning mingi aeg siis on kõik korraga või lähedase ajaga värisemas.

Update:

Pilte olukorrast.

---

BBC andmeil kell 18:41: The situation at the nuclear reactor at Fukushima seems to be worsening. Japanese authorities are now to release radioactive vapour to ease pressure, AP news agency reports. Engineers are trying to fix the cooling system to the main reactor, damaged in the quake.

Fukushima tuumaelektrijaam on üks maailma suurimaid :x


Edit:

Tokyo Tower


Hästi hea informatsioon toimunu kohta ja uueneb pidevalt.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Märts 11, 2011 21:22    Teema: Vasta viitega

BBClt

Update: 0:27

BBC 2217 (UK aeg): "The Associated Press is also now citing Japanese nuclear safety agency officials as saying that radiation levels inside one of the reators at the Fukushima-Daini nuclear power plant have surged to 1,000 times their normal levels after the cooling system failed. Pressure inside the reactor has risen to 1.5 times the level considered normal."

Antud on ka käsk evakueerida 10km raadiuses kõik elanikud. Ning lisaks toimuvad järjest 6.x magnituudised järeltõuked.

---

"1908: A magnitude 6.6 quake has now struck in central Japan, AP news agency reports, causing Tokyo buildings to sway. It is not clear if this is connected to the earlier quake and aftershocks. More on this as we get it."

"1915: More from NHK on that new quake: It struck Japan's mountainous Niigata prefecture in the west of the main Honshu island at about 0400 Saturday (1900 GMT Friday), the broadcaster says."


*Kellaajad siis BBC UK järgi olema.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Raincat



Liitunud: 16 Dets 2010
Postitusi: 52
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 12, 2011 01:31    Teema: Vasta viitega

Selle tuumajaamaga on vist mingi tõsisem jama jah, annaks jumal, et nad siiski saaks jahutuse toimima ja jaama kinni, muidu on tuhanded kilomeetrid reostatud.

Tsiteerin::
0014: Japan declares a state of emergency at the Fukushima-Daini power plant, where three of its reactors failed, the Associated Press reports. It says a state of emergency is already in place at the nearby Fukushima-Daiichi plant, where two reactors failed.


Tõukeid saab hästi jälgida: http://www.emsc-csem.org/index.php?page=home#2w

Huvitav on see, et samal ajal on väikest aktiivsust näha ka lõuna-euroopas. Värinad on küll pisikesed aga neid on päris palju ja tihedalt.
Seda kaarti saab timmida mitmeti ja uueneb ta päris kenasti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Märts 12, 2011 02:37    Teema: Vasta viitega

Raincat kirjutas:
Selle tuumajaamaga on vist mingi tõsisem jama jah, annaks jumal, et nad siiski saaks jahutuse toimima ja jaama kinni, muidu on tuhanded kilomeetrid reostatud.

Tsiteerin::
0014: Japan declares a state of emergency at the Fukushima-Daini power plant, where three of its reactors failed, the Associated Press reports. It says a state of emergency is already in place at the nearby Fukushima-Daiichi plant, where two reactors failed.

Ayep. Probleem on äärmiselt tõsine. :/

Raincat kirjutas:
Tõukeid saab hästi jälgida: http://www.emsc-csem.org/index.php?page=home#2w

Raincat kirjutas:
Huvitav on see, et samal ajal on väikest aktiivsust näha ka lõuna-euroopas. Värinad on küll pisikesed aga neid on päris palju ja tihedalt.
Seda kaarti saab timmida mitmeti ja uueneb ta päris kenasti.

Selliseid maavärinaid tunneb üle maakera. Mingi maavärin tegi ka mitu tiiru. Seda Jaapani maavärinat tunti muidu ka Eestis Vasulas, kus on olemas seismograaf. Niiet... see pole midagi erakordset. Ka Saksamaal mõõdeti.

Küll aga on huvitav see, et väidetavalt kolm vulkaani, 1 Indoneesias ja 2 Venemaal, aktiveerusid natuke pärast maavärinat. Mingit normaalset uudisteallikat ma selle kohta leidnud pole, niiet see ei pruugi tõele vastata.


Update:

BBC 0059:" Tokyo Electric Power, which runs the two stricken nuclear power plants, confirms it has released a small amount of vapour into the atmosphere to reduce pressure on one of its reactors. It tells AFP there are no health risks."

---

2011-03-11 23:42 1hr 32min ago 51.40 N 15.96 E 10 2.6 POLAND

Ehk siis Poolas registreeriti ka maa värisemist. 2,6. Selle kaardi peal, mille Raincat jagas, näitab arvestatavat maavärinat ka Venemaa põhjaosas. Novaja Zemlja saarest edelas. Kreekas ja Türgis ka värinat tunda olnud.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Piu
tavaline eesti naine


Liitunud: 3 Nov 2006
Postitusi: 328
Asukoht: Tartu/Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 12, 2011 03:25    Teema: Vasta viitega

Ilmselt jäi mu lend Narita lennujaama ära, aga np, ma olen praegu Pekingis ja ootan lendu Osakasse, kust saab rongiga Tokyosse edasi. Eeldatav saabumine Tokyosse tuleb mingi 12h hiljem kui plaanitud.

Minemata küll ei jää.

Küll on hea, et tee peal uudiseid ei näe.

PS: Teadjamad saavad alates homsest mu blogi jälgima hakata, sest siin on see blokeeritud.
PS2: IRC on ka blokeeritud
PS3: Üldse et Wifit kasutada oli vaja oma passi skännida lasta ja kõike, mis ma ütlen saab jälgida ja mu isikuga siduda.
_________________


Viimati muutis seda Piu (Laup Märts 12, 2011 03:30). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Märts 12, 2011 03:29    Teema: Vasta viitega

Piu kirjutas:
Ilmselt jäi mu lend Narita lennujaama ära, aga np, ma olen praegu Pekingis ja ootan lendu Osakasse, kust saab rongiga Tokyosse edasi. Eeldatav saabumine Tokyosse tuleb küll mingi 12h hiljem kui plaanitud.

Minemata küll ei jää.

Küll on hea, et tee peal uudiseid ei näe.

Probleem tuleb ilmselt Tokyosse rongiga sõitmisega. Ma küll uusimaid teateid ei tea (kõik korrutavad samu asju juba oma 12h), kuid ükski rong Tokyos ei sõida. Bussid ka mitte. Inimesed kõnnivad jala koju.

Lisaks väriseb maa veel päris tihti Jaapani idarannikul. Nii iga 10 min tagant. Tugevus jääb sinna 5 kanti.

Hoia siis end hästi, onju :)
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Piu
tavaline eesti naine


Liitunud: 3 Nov 2006
Postitusi: 328
Asukoht: Tartu/Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 12, 2011 03:34    Teema: Vasta viitega

Linnasevahelised rongid sõidavad imo (kuigi kõige uuemat infot pole). Kohapeal pole kaugele minna.

EDIT: Su info on vananenud - enamus Tokyo rongiliinidest liiguvad hommikust saati (mõned tunni tagasi oli seal hommik)
_________________


Viimati muutis seda Piu (Laup Märts 12, 2011 03:37). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 115, 116, 117  Järgmine
Lehekülg 53, lehekülgi kokku 117

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: