OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Mida põnevat sinuga juhtus?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 33, 34, 35  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Riion



Liitunud: 19 Juul 2006
Postitusi: 522

PostitusPostitatud: Laup Dets 25, 2010 21:15    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
Sain uue läpaka :3
Jändan nüüd Win7 ja Ubuntuga.

Lõbus, lõbus!


Pigem "Miks sul viga on? Miks see ei lähe tööle? Error?!"
_________________
http://fyeahtartu.tumblr.com/


"Me oleme, mis me mõtleme.
Kõik, mis me oleme, tõuseb koos meie mõtetega.
Enda mõtetega me loome maailma"


- Buddha
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Püh Dets 26, 2010 03:18    Teema: Vasta viitega

Rääkisin tunni jagu msnis juttu võhivõõra tüübiga, ta jäi uskuma, et olen ülikooliealine eesti poiss, kelle gf magab kõrvaltoas ja kelle arvutis ma parajasti olen. Ajasin igasugust jama, naerda sain hea kõhutäie. Ja olen mingi 5-6 tunni jagu tuttavaga rollikat teinud. Rääkimata sellest, et tänu lumele pole ma muud teinud kui päev otsa arvutis istunud. Võiks magama minna?

Ei, day well spent.
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
DesuD



Liitunud: 26 Mai 2010
Postitusi: 223
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Dets 26, 2010 11:40    Teema: Vasta viitega

Nägin täna unes et 4. jaanuaril on Animatsuri laager kuskil Ameerikas 0.o
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Karoliine



Liitunud: 1 Juul 2009
Postitusi: 161
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Dets 27, 2010 11:45    Teema: Vasta viitega

Sain jõuludeks telefoni. Ja siis hakkas suur jamamine sellega. Nimelt telefon vajab micro simi, mida mul ei olnud. Eks siis tuli oodata kuni tänaseni, et see saada. Ja loomulikult vajab mu telefon Pinita simi, mida see sim ei ole-.-
HELP!?!??!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
DesuD



Liitunud: 26 Mai 2010
Postitusi: 223
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Dets 27, 2010 12:43    Teema: Vasta viitega

mul on ikka väga kahtlased anime teemalised ja sellega seotud unenäod

täna nägin unes et meie koolis oli anime ja jaapani huviliste klubi.. Like that's ever gonna happen :/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Dets 27, 2010 12:56    Teema: Vasta viitega

DesuD kirjutas:
täna nägin unes et meie koolis oli anime ja jaapani huviliste klubi.. Like that's ever gonna happen :/

Aga tee algust. Tamme on piisavalt suur, et seal leiduks huvilisi küll. Kui vaja Aani veenda, siis anna teada LaLaLaa


Ja mina nägin täna unes mingit friggin suurt vapsikut ._. 2x suurem kui see Jaapanist pärit isend. *paanika*
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Dets 27, 2010 13:59    Teema: Vasta viitega

Ja mina nägin unes, et oskasin jube hästi beatboxi... Loota ju võib.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
DesuD



Liitunud: 26 Mai 2010
Postitusi: 223
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Dets 27, 2010 15:56    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
DesuD kirjutas:
täna nägin unes et meie koolis oli anime ja jaapani huviliste klubi.. Like that's ever gonna happen :/

Aga tee algust. Tamme on piisavalt suur, et seal leiduks huvilisi küll. Kui vaja Aani veenda, siis anna teada LaLaLaa


nüüd mul aega küllaga , kunstikoolist tulin ära * see aasta läksin ja tulin kuna minu jaoks oli sealsed asjad liiga lihtsad* ja veebruarist või oli hoopis jaanuarist lähen ülikooli jaapani keelt uuest alustama,,, paar päeva peaks ikka vaba olema ja ja tunnid pärast tunde ka LaLaLaa kõige suurem küsimus on aga see kus siis seda teha seal ja millest seal rääkida LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 13, 2011 15:28    Teema: Vasta viitega

Ma ei tea miks, aga nüüd olen ma määratud mingil maleturniiril kooli esindma... Mingi meeskonnaga...

Kes malet õpetada tahab?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 13, 2011 17:49    Teema: Vasta viitega

Ma tegin endale eile raamaturiiuli :)
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
DesuD



Liitunud: 26 Mai 2010
Postitusi: 223
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Jan 14, 2011 16:32    Teema: Vasta viitega

Leidsin täna hommikul teksasi otsides vanade teksade taskust 102.-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Jan 14, 2011 19:36    Teema: Vasta viitega

Osalesin male treeningturniiril.

Kaotasin lasteaialastele...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
skullkiller



Liitunud: 17 Veeb 2010
Postitusi: 330
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Jan 16, 2011 00:20    Teema: Vasta viitega

Olen kahepäevasel koolitusel, esimesel päeval oli koolitajaks Urmas Vaino. Suht huvitrav oli, pidin olema ajalehe peatoimetaja ja sain aru, et see on ikka päris raske töö... vb saan paar pilti teha ja siia laadida neist imelikest, mis valmis said. :P Täna toimub siis fotokoolitus ka... enne peaks ikka magama minema...

Kõrvalt kommentaar : "Ma oskan jaapani keeles kümnein lugeda"
Mina : "deeeerp, kuda nii"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Kolm Jan 19, 2011 19:29    Teema: Vasta viitega

Käisin täna 16:30 plazas "Tucker and Dale vs EVIL" 'it vaatamas. Jõudsin ~10min enne filmi algust kasssasse. Ma olin esimene kes pileti ostis LaLaLaa. Sain pileti kätte ja läksin oma kohale. Saal 3, rida 7 koht 8 (eelviimane rida, keskel). Istusin siis seal ja vaatasin vaikselt reklaame. Väga mõnus/naljakas oli täiesti üksi olla seal saalis. Esimene kord kui nii on läinud.

Olin siis seal rahulikult ja JÄRSKU!! OMG OMG OMGO OMG!!!! Kerli oli ekraanil. Ütles ,et väga tore ,et me kõik (ehk mina, sest ma ju ainukene seal saalis!) olime kinno tulnud ning ,et ta nüüd näitab meile oma uut muusika videot. SIIS TA PUHUS MUSI OTSE MINU SUUNAS!!! Hentai Kallis Kallis Hentai Kallis Kallis Hentai

Video oli nagu omg wauuuuu kui lahe!!! Kerli on suurepärane laulja ja esineja. Ma ei tea kas ta vastutab ise oma imago eest või on tal seal 10 produtsenti taga, kuid ta stiil on suuuuuper lahe. Video oli võimas. Mulle küll meeldis.

Hiljem ilmus veel 3 inimest välja. Kerli laulis aga ainult minule.



"Tucker and Dale vs EVIL" oli ka suht lahe. Kohati natuke liiga räige (gore gore gore) mu maitse jaoks, kuid üleüldmulje jäi hea.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Karoliine



Liitunud: 1 Juul 2009
Postitusi: 161
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 27, 2011 23:37    Teema: Vasta viitega

Võtsin see kuu kasutusse siis pangakaardi. Kuna eurotunnetust veel ei ole ja kaardiga mugav maksta, läks tohutu summa raha lihtsalt toidule. Mõtlesin siis, et olen tark ja jätan üheks päevaks kaardi koju, nii ei kuluta ju raha. Loomulikult panin kaardi kuskile kindlasse kohta. Nüüd ma ei mäleta, kus see kindel koht oli.
Leidsin siis täna mingi pangakaardi, kehtivus selle aasta lõpuni. Mõtlesin, et ohh kaart leitud. Läksin siis sellega ühte poodi. Hakkasin siis pin'i sisestama, see undab, et pin vale. Siis jõudis kohale, et see on vale kaart. Lubasin siis sinna homme uuesti tagasi minna ja nüüd jääb üle lihtsalt kõik kohad üle vaadata ja enda kaart üles otsida.
Sula on ka mingi euro ainult ja sellega homme ma välja küll ei tule T_T
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Veeb 08, 2011 18:49    Teema: Vasta viitega

Mingi viirus leidis mind üles...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Helen.



Liitunud: 2 Mai 2010
Postitusi: 171

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 23, 2011 21:55    Teema: Vasta viitega

Täna käisin Ahhaa keskuses, "Dialoog Pimeduses" külastamas.Mulle isiklukult väga meeldis.Põnev, huvitav ja omapärane.Sain kogeda midagi täiesti uut ning nüüd hinges kripeldab uudishimu teada, millised need toad siis ikkagi valges välja näeksid.Veel 6 inimest oli minuga grupis, nalja kui palju.Koguaeg kõik komistasid teineteisele otsa, iga 5 sekundi tagant kostus küsimus "Kes see on ?".
Alguses olime niiöelda pargis.Seal lasti meil niisama ringi jalutada.Väga see ei edenenud.Muudkui komistasin millegi või kellegi otsa.Pimedas ringi kobades leidsin mingi klaasist või marmorist püramiidi.Natukese aja pärast tahtsin seda uuesti katsuda, aga vot.Ei leidnud enam.Suuna taju täielikult kadunud.Veel leidsime vett ja pingi.Vahepeal jõudsin puud ka veel kallistada.
Järgmine ruum, kuhu me peale ringi komberdamist jõudsime oli ikka suur üllatus.Väga vahva.Seda ma kellegile spoilima ei hakka.Sealt välja tulemine oli jälle omakorda katsumus.Niipalju võin öelda.Küsimusi "Keda ma just lõin ?" ja "Kellele ma otsa kõndisin ?" olis vältimatud.
Järgmiseks oli retk kohvikusse.Seal oli baarmen, kes oli hääle järgi naissoost ja keegi veel.Võibolla oli tundmatuid 2 või lihtsalt rääkis 1 tundmatu giidiga, ei tea.Kui peale pikka feilimist baari lett leitud, pakuti meile midagi osta.Kõik maksis 1 euro.Raha kellegil kaasas polnud niiet komberdasime kõik 7-mekesi laua juurde.Pooled jälle teineteise otsas, suutsime ikkagi maha istuda.Nüüd sai giididi käest küsimusi küsida.Kuna kellegil midagi tarka pähe ei torganud, suundusime väljapääsu poole.Natuke kurb oli jälle valguse kätte minna, sest seal sees oli vägagi lõbus.
Pärast külastasin niisama Ahhaa keskuse ekpsitsiooni ning ka 4D kinost sai läbi hüpatud.Ahhaa piletiga oli kino pilet 50% soodsam LaLaLaa ."Rularalli" oli filmi nimi.Oi jah, lõbus oli ka seal.
Minu tore kolmapäev, mille kirjeldus vist natuke pikaks venis.Aga pean mainima, kui teil raha ja aega on, siis soovitan siiralt see "Dialoog Pimeduses" ära külastada.Sõbrad ka kaasa ja tore elamus kogu eluks :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
NyappyInMyHeart



Liitunud: 3 Juul 2009
Postitusi: 96
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 23, 2011 23:06    Teema: Vasta viitega

Käisin esimest korda kendot proovimas. Õlad on natuke väsinud praegu, aga muidu oli väga huvitav ja seltskond on ka äge Hop-Hop natuke peaksin koordinatsiooni (õiget astumist ja samal ajal mõõga liigutamist) harjutama, aga muidu polnud eriti raske. LaLaLaa Kuigi kodus harjutamisega võib probleeme tekkida, kiai-sid oleks suht imelik pere kuuldes teha.
_________________
それでも人生は美しい .

kiyoha higurashi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
OnePiece



Liitunud: 13 Aug 2010
Postitusi: 338
Asukoht: Tallinn, Nõmme

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 24, 2011 19:15    Teema: Vasta viitega

Helen. kirjutas:
Täna käisin Ahhaa keskuses, "Dialoog Pimeduses" külastamas.Mulle isiklukult väga meeldis.Põnev, huvitav ja omapärane.Sain kogeda midagi täiesti uut ning nüüd hinges kripeldab uudishimu teada, millised need toad siis ikkagi valges välja näeksid.Veel 6 inimest oli minuga grupis, nalja kui palju.Koguaeg kõik komistasid teineteisele otsa, iga 5 sekundi tagant kostus küsimus "Kes see on ?".
Alguses olime niiöelda pargis.Seal lasti meil niisama ringi jalutada.Väga see ei edenenud.Muudkui komistasin millegi või kellegi otsa.Pimedas ringi kobades leidsin mingi klaasist või marmorist püramiidi.Natukese aja pärast tahtsin seda uuesti katsuda, aga vot.Ei leidnud enam.Suuna taju täielikult kadunud.Veel leidsime vett ja pingi.Vahepeal jõudsin puud ka veel kallistada.
Järgmine ruum, kuhu me peale ringi komberdamist jõudsime oli ikka suur üllatus.Väga vahva.Seda ma kellegile spoilima ei hakka.Sealt välja tulemine oli jälle omakorda katsumus.Niipalju võin öelda.Küsimusi "Keda ma just lõin ?" ja "Kellele ma otsa kõndisin ?" olis vältimatud.
Järgmiseks oli retk kohvikusse.Seal oli baarmen, kes oli hääle järgi naissoost ja keegi veel.Võibolla oli tundmatuid 2 või lihtsalt rääkis 1 tundmatu giidiga, ei tea.Kui peale pikka feilimist baari lett leitud, pakuti meile midagi osta.Kõik maksis 1 euro.Raha kellegil kaasas polnud niiet komberdasime kõik 7-mekesi laua juurde.Pooled jälle teineteise otsas, suutsime ikkagi maha istuda.Nüüd sai giididi käest küsimusi küsida.Kuna kellegil midagi tarka pähe ei torganud, suundusime väljapääsu poole.Natuke kurb oli jälle valguse kätte minna, sest seal sees oli vägagi lõbus.
Pärast külastasin niisama Ahhaa keskuse ekpsitsiooni ning ka 4D kinost sai läbi hüpatud.Ahhaa piletiga oli kino pilet 50% soodsam LaLaLaa ."Rularalli" oli filmi nimi.Oi jah, lõbus oli ka seal.
Minu tore kolmapäev, mille kirjeldus vist natuke pikaks venis.Aga pean mainima, kui teil raha ja aega on, siis soovitan siiralt see "Dialoog Pimeduses" ära külastada.Sõbrad ka kaasa ja tore elamus kogu eluks :)


Ma lähen sinna klassiga järgmine reede, hea et asjast ülevaate sain, polnudki aimu, mis seal toimuma peaks.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lostinthemist



Liitunud: 16 Sept 2009
Postitusi: 432
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitatud: Laup Veeb 26, 2011 18:48    Teema: Vasta viitega

Tahtsin Fallout 3 mängida, aga vaat see juhtus.

_________________
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 33, 34, 35  Järgmine
Lehekülg 20, lehekülgi kokku 35

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: