OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Sõbrapäevapidu 13.veebruar Tartus
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Reede Veeb 12, 2010 23:19    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
teshrin kirjutas:
Kindel tulija! Ja arvestage ka aiyoru tulijate hulka :)

Pidage ikka meeles, et Oma alkoholiga sissepääs keelatud! Kas sõbra alkoholiga saab sisse muidu?

(づ。◕◕◕‿‿◕◕◕。)づ


Oota, mida see pidi tähendama? Olen ma siis tõesti nii ulakas, et hakkan alksi kaasa vedama? Happybunny
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Clawson
Manlius Maximus


Liitunud: 25 Jan 2008
Postitusi: 393
Asukoht: Enamasti Märjamaa

PostitusPostitatud: Laup Veeb 13, 2010 12:15    Teema: Vasta viitega

No, sul on alkoholi jaoks hellitusnimi. :P
_________________
Agressiivne isemõtleja ja multikulturist. Arbitraarseid ja potentsiaalselt ebapädevaid mõtteakte produtseeriv subjektiivne demagoog ning kantseliidi propageerija. Challenge accepted! Suffer not the brony to live.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Veeb 14, 2010 06:27    Teema: Vasta viitega

Hea meel on raporteerida, et pidu oli success!

Poleks kunagi arvanud, et Lõuna-Korea popmuusika niivõrd kohalikele peale läheb - selle järgi tantsiti tunde. Võimalik, et parema puudumisel, aga ikkagi tantsiti :P
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Püh Veeb 14, 2010 06:36    Teema: Vasta viitega

Cenorig vs Ummi Dance-off vol. 2 on varsti tulemas. Hoiatan sind, Ummi! Kus või millal iganes järgmist korda peol kokku saame, seal saab ka tantsupõrandat hävitatud kuni üks meist rammestuses langeb.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Triip



Liitunud: 7 Dets 2009
Postitusi: 21

PostitusPostitatud: Püh Veeb 14, 2010 10:31    Teema: Vasta viitega

And Pics ,how about some juicy pics :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
ZeroEndorphine



Liitunud: 11 Dets 2007
Postitusi: 242

PostitusPostitatud: Püh Veeb 14, 2010 11:12    Teema: Vasta viitega

Suur täna kõigile tulijatele, üritus oli täitsa õnnestunud ja paistis, et kõigil oli omamoodi lõbus. Küll sai keksitud tantsumattidel, küll sai mängitud seltskonnamänge ja ka niisama vestlemine oli hinnas. Muusikat oli vist tõesti suht seinast seina, isegi väikse live esinemise sai :P Ei tõesti, kuigi ise olin pigem vaatleja, tegi mulle rõõmu, et rahval lõbus oli Happybunny
Eriti suured tänud ewtyle, vaatamata probleemidele, poleks pidu ilma temata päris see olnud, mis lõpuks välja kukkus.
Üleüldse tänan kõiki, kes selle ürituse õnnestumisele kaasa aitasid ehk ei jää see viimaseks korraks :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Püh Veeb 14, 2010 11:45    Teema: Vasta viitega

erick kirjutas:
Võimalik, et parema puudumisel, aga ikkagi tantsiti :P


Saan vihjest aru ja annan teatepulga ehk DJ-helipuldi usaldavalt sulle edasi.

Pidu ise oli täiesti korralik, helitehnika peale sai küll päris mitu korda kurjaks mindud kuni kohalik süsteem valukorinaid väljastades lihtsalt kokku kukkus. Sai inimestega räägitud, stepmanias Piiult ainult sajakordse punktivahega pähe saadud ja lihtsalt mõnusalt aega veedetud. Ei tea muidugi, kuidas need kolm noormeest sellesse seksuaalsesse ahistamisse suhtuvad, mida Ewty algul korraldas, äkki ei suuda lähema 10 aasta jooksul enam tüdrukute poole vaadatagi :P
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 14, 2010 14:37    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Cenorig vs Ummi Dance-off vol. 2 on varsti tulemas. Hoiatan sind, Ummi! Kus või millal iganes järgmist korda peol kokku saame, seal saab ka tantsupõrandat hävitatud kuni üks meist rammestuses langeb.

Äkki järgmine kord mul on jalanõud ka jalas!

Natuke kahju oli, et karaoket nii vähe sai tehtud. Ja mitte natuke, vaid väga! Sest karaoke on fun. Ei tegelt ka, proovige. OH WAIT TE EI SAA sest mingid inimesed tahavad kohe tantsumuusikat peale panna :(((

Ja kuigi Lõuna-Korea poppmuusika on väga tore, siis järgmine kord võiks natuke vähem kolm lugu repeati peal olla.

Peo alguse poole oli kõik ka lahe!
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Püh Veeb 14, 2010 14:45    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Natuke kahju oli, et karaoket nii vähe sai tehtud. Ja mitte natuke, vaid väga! Sest karaoke on fun. Ei tegelt ka, proovige. OH WAIT TE EI SAA sest mingid inimesed tahavad kohe tantsumuusikat peale panna :(((


+1.
mis teil viga on?!
klubimuusikat saab suvalises klubis ka kuulata, see oli ikka animepidu ju :­(((

Aga muidu jumala lahe ju
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
lostinthemist



Liitunud: 16 Sept 2009
Postitusi: 432
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitatud: Püh Veeb 14, 2010 14:52    Teema: Vasta viitega

Jah, ma tahan järgmisel korral rohkem Para-para muusikat. Muhe Hakkasin nüüd pilte üles laadima, see võtab natuke aega (loe: lõpetan selle siis, kui olen kinos ära käinud).
_________________
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
toomas



Liitunud: 25 Mai 2008
Postitusi: 250
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Veeb 14, 2010 14:57    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Peo alguse poole oli kõik ka lahe!


Kõik peale klubimuusika sessiooni millalgi öösel oli tore ja nauditav. Sai natuke korraldatud üritust, niisama chillitud ja ka tantsitud, mida eriti sageli ei juhtu. Minu jaoks oli üllatav kui paljud olid tantsumattidel kargamisest huvitatud. Ma alguses kahtlesin, et kas 4 julget saab üldse kokku, aga sai. Lõpuks võistles 13 inimest. Kuna pole sellist asja enne ise läbi viinud, siis tagantjärele tarkus on, et oleks võinud natuke lihtsamad lood olla. Eks järgmine kord proovib paremini :)

Piiu unustas enda auhinna maha ja ma ei tea kelle kätte see sai :(

Aa, ja tore oli uusi nägusid näha. Vast neil oli ka tore.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Püh Veeb 14, 2010 15:50    Teema: Vasta viitega

toomas kirjutas:

Kõik peale klubimuusika sessiooni millalgi öösel oli tore ja nauditav.


kas mõtled halbmuusika variant 1 või halbmuusika variant 2 tüüpi muusikat? Siis on teada, kumb DJ endale nööri kaela peaks panema.

Karaokest niipalju, et sai otsustatud, et antud probleemi vältimiseks paneme karaoke prooviruumi. Kohapeal aga otsustas keegi, et pole hullu, paneme karaoke ja muusika ühte kohta, las teevad vaheldumisi. Tulemus oli, et siis kui inimesed karaoket nõudma hakkasid, tuli üks teatud isik puldi juurde, saatis kõik teised seenele ja hakkas oma halbmuusika maitset demonstreerima.

Parapara tuli meelde siis, kui projektor juba kokku pakitud oli ja läpaka ekraanist oleks väheks jäänud.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ZeroEndorphine



Liitunud: 11 Dets 2007
Postitusi: 242

PostitusPostitatud: Püh Veeb 14, 2010 16:08    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:


Karaokest niipalju, et sai otsustatud, et antud probleemi vältimiseks paneme karaoke prooviruumi. Kohapeal aga otsustas keegi, et pole hullu, paneme karaoke ja muusika ühte kohta, las teevad vaheldumisi. Tulemus oli, et siis kui inimesed karaoket nõudma hakkasid, tuli üks teatud isik puldi juurde, saatis kõik teised seenele ja hakkas oma halbmuusika maitset demonstreerima.

Parapara tuli meelde siis, kui projektor juba kokku pakitud oli ja läpaka ekraanist oleks väheks jäänud.


Siis jään ehk mina süüdi. Aga reaalselt oli meid esiteks liiga vähe, et kahe ruumi peale hajutama hakata. Teiseks, prooviruumid olid mul mälestuses kuidagi paremad.
Projektori osas, ma vaatasin, et seda enam ei kasutata ja pakkisin ära, aga see oli nii 3:30 ja kuna peo alguses levis jutt, et vaatamata ütlusele, et pidu lõppeb kui viimane lahkub pannakse uksed 4st kinnis, siis jah...sorry :P
Reaalselt oli siiski nii plaanitud, et kõigele pidi oma auk jääma, aga kuna stepmania tehti siiski jutti ära, siis seal läks vahepeal midagi sassi.
Vabandan väga oma passiivsuse pärast...aga Random, ole karmikäelisem...DJ-d ei lase ju ometi suvakaid oma puldi taha :P Mingi hetk kui hakkasin peaaegu magama vajuma oli muusika muutus küll veidi wtf momendiga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Püh Veeb 14, 2010 16:42    Teema: Vasta viitega

Oli lõbus, aga jällegi - väga kahju, et pidin olema see, kes lahkus esimeste seas. (damn those protecting parents...) Stepmania fiilingu sain kätte, eks natuke panin mööda, kuid esimene (ja kui peomängu mitte arvestada) ja ainus kord sai mängitud seda AniMatsuril. Klaviatuuril pole ka ammu rekordeid teinud...
Uusi pidulisi oli ka, viisin rohkem kokku (kasutaja)nimesid ja nägusid. Tore, teeme jälle! LaLaLaa
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
lostinthemist



Liitunud: 16 Sept 2009
Postitusi: 432
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitatud: Püh Veeb 14, 2010 17:41    Teema: Vasta viitega

Jep, muidu see oli küll väga lõbus ja muhe üritus, kuigi kella 3-4ks oli see mind ikka väga korralikult ära väsitanud. Ma ei taha enam kunagi kolm tassi kanget kohvi juua, järjest LaLaLaa

Pildid on siin üleval:
http://picasaweb.google.com/rauno.tabularasa/Sobrapaevapidu2010#
_________________
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
inz002



Liitunud: 1 Mai 2007
Postitusi: 410
Asukoht: kus, mis ja mida krdit

PostitusPostitatud: Püh Veeb 14, 2010 18:11    Teema: Vasta viitega

Suht nõme oli selle peo ajal haige olla, tho tundub, et see ei peatanud mind natuke postiga taidlemise vastu. Kahju, et ma oleks selle posti endale peaaegu kaela tõmmanud.
Küsimus: Mis Korea klubi lugu see mille refräänis mingi meesoost isik laulis "OM NOM NOM" ja see teine lugu "Tsuhh, tsuhh" ka LaLaLaa
Igastahes mulle meeldis täiega istuda sissekäigust kohe paremat ja teed manustada ning FML'i lugeda, animet vaadata, tower defense'ide mängimist piiluda jne. xD
Meil oli seal hardcore partypooperite nurk :)
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Veeb 14, 2010 21:54    Teema: Vasta viitega

Üritus oli tore. Vaatamata mõningatele viperustele, sai see toredalt maha peetud. See räppimine oli aga üllatus... Ja ma ei ütleks, et väga häiris see lõpus mitteanimelik muusika, rahvas paistis igastahes asja nautivat. Aga nagu Liisu mainis, mis DJ laseb teisi enda puldi taha? :P

Jõudsin just Tallinna, niiet mingi hetke jooksul peaks ka enda tehtud pildid üles saama. Neid pole aga palju, sest mul said välgu akud tühjaks ning laadija seisis mõnusalt kodus.

Edit: Pildid leiab siit.

toomas kirjutas:
Piiu unustas enda auhinna maha ja ma ei tea kelle kätte see sai :(.

Piiu auhinna viisin ma endaga kaasa, küll aga jäi see mul Tartusse. Pihta sai ta mul ka transpordi ajal natuke, sest mul oli ilgelt asju koju vedada taksoga ~_~
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Veeb 15, 2010 11:18    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
toomas kirjutas:

Kõik peale klubimuusika sessiooni millalgi öösel oli tore ja nauditav.


kas mõtled halbmuusika variant 1 või halbmuusika variant 2 tüüpi muusikat? Siis on teada, kumb DJ endale nööri kaela peaks panema.


See lugu oli ju konkreetse eesmärgiga maha mängitud, et julgustada posti ümber tantsimist, milleks mingi suvaline technokama ei sobi. Bunnysmile

Minu mälu järgi töötas ka, päris hästi.

inz002 kirjutas:
Küsimus: Mis Korea klubi lugu see mille refräänis mingi meesoost isik laulis "OM NOM NOM" ja see teine lugu "Tsuhh, tsuhh" ka LaLaLaa


List asisematest lugudest, mis populaarsed olid:

Korea

1. Kara: Pretty Girl
2. SNDS: Gee
3. Super Junior: Sorry Sorry
4. 4Minute: Muzik
5. 4Minute: What A Girl Wants
6. Secret: I Want You Back
7. Shu-I: Bomb Bomb Bomb
8. Lady Collection: Ladysh

Jaapan

Perfume: Chocolate Disco
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--


Viimati muutis seda erick (Esm Veeb 15, 2010 11:56). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
toomas



Liitunud: 25 Mai 2008
Postitusi: 250
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Veeb 15, 2010 11:54    Teema: Vasta viitega

erick kirjutas:
Random Hero kirjutas:
toomas kirjutas:

Kõik peale klubimuusika sessiooni millalgi öösel oli tore ja nauditav.


kas mõtled halbmuusika variant 1 või halbmuusika variant 2 tüüpi muusikat? Siis on teada, kumb DJ endale nööri kaela peaks panema.


See lugu oli ju konkreetse eesmärgiga maha mängitud, et julgustada posti ümber tantsimist, milleks mingi suvaline technokama ei sobi. Bunnysmile

Minu mälu järgi töötas ka, päris hästi.


See muusika, mis postitantsusessiooni ajal mängis oli ok ja sobis hästi. Pärastpoole kui ma piletilaua juures istusin, hakkas tulema mingi monotoonne bass ja beat. Kui seal oligi rohkem detailsust helipildis, siis seda ei olnud lihtsalt kuulda. Võibolla oli lähemal parem.

Kuulan praegu klappidega ja järeldan, et:
variant 1 - OK aga ei midagi rohkemat, kui audiopilt puhas. päris halb kui mitte.
variant 2 - ei nõua heli puhtust. mõlemal puhul halb minu maitse järgi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Esm Veeb 15, 2010 17:54    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
cenorig kirjutas:
Cenorig vs Ummi Dance-off vol. 2 on varsti tulemas. Hoiatan sind, Ummi! Kus või millal iganes järgmist korda peol kokku saame, seal saab ka tantsupõrandat hävitatud kuni üks meist rammestuses langeb.

Äkki järgmine kord mul on jalanõud ka jalas!

Natuke kahju oli, et karaoket nii vähe sai tehtud. Ja mitte natuke, vaid väga! Sest karaoke on fun. Ei tegelt ka, proovige. OH WAIT TE EI SAA sest mingid inimesed tahavad kohe tantsumuusikat peale panna :(((

Ja kuigi Lõuna-Korea poppmuusika on väga tore, siis järgmine kord võiks natuke vähem kolm lugu repeati peal olla.

Peo alguse poole oli kõik ka lahe!


See, kes Ergo Proxy't laulis, hirmutas küll päris kenasti. Kuid see oli päris vahva ka. LaLaLaa

See räppija oli päris osav. Isiklikult biit ega lüürika otseselt ei köitnud, kuid küllaltki hästi tuli välja.
_________________
Tuntud ka kui: raidoukuzunoha, Raziel, Hauatagune

Welcome to..... Velvet Room.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: