OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Kasutajate omaloomingu teema lol
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 50, 51, 52  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Rey



Liitunud: 16 Märts 2010
Postitusi: 184
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 06, 2011 18:47    Teema: Vasta viitega

OnePiece kirjutas:
ewty kirjutas:
Rey kirjutas:


Keylan haruldaselt sis naisrahvale midagi vaadata ja julget kriitikat kuna mehi ma teen õige harva.


väga kompu, aga kus nibud on? ja naba? LaLaLaa


Naba on ilmselt kõhulihaste vahele ära kadunud LaLaLaa.

Nibude koha pealt oskaks ainult mõelda sellele lahendusele, et nad on juuste all, või siis täpselt naha värvi.


mitte pärsi. see on rohkem selline lihtne anime censure :P aga kui tahetakse eks saab nad teha ka millalgi.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
tvk_



Liitunud: 8 Aug 2010
Postitusi: 204

PostitusPostitatud: Esm Märts 07, 2011 01:08    Teema: Vasta viitega

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
animegun1



Liitunud: 10 Sept 2008
Postitusi: 397
Asukoht: Tallinn - LA/Mustakivi

PostitusPostitatud: Kolm Märts 09, 2011 16:52    Teema: Vasta viitega

Järjekordsed storyboard'i katsetused.





Alustabelid on minu poolt tühjaks tehtud ja muudetud a.k.a Cartooni omad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
snowflake



Liitunud: 7 Nov 2009
Postitusi: 42
Asukoht: H.E.L.L wanna join?

PostitusPostitatud: Kolm Märts 16, 2011 17:22    Teema: Vasta viitega


siis kritseldasin täna hommikul midagi üles(ma vahin liiga paluju bleachi)
_________________
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 17, 2011 16:33    Teema: Vasta viitega

jee! Sain hiljuti oma raamatu valmis :). Valgus fotol jätab kahvatu mulje ja ma ei viitsinud üht viimast detaili lisada: väike roheline kolmnurk mõlema kaane välisserva all nurgas. Muidu olen küll rahul!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Tasuja



Liitunud: 13 Veeb 2010
Postitusi: 23
Asukoht: Jäneda

PostitusPostitatud: Nelj Märts 17, 2011 18:20    Teema: Vasta viitega

http://kkaio.deviantart.com/art/Sea-dragon-201279597
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Alciz



Liitunud: 16 Apr 2005
Postitusi: 38

PostitusPostitatud: Nelj Märts 17, 2011 20:30    Teema: Vasta viitega

shether kirjutas:
jee! /---/


Pray tell, ole tubli ja räägi kuidas sa tegid seda? See näeb väga kena välja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 18, 2011 00:37    Teema: Vasta viitega

Alciz kirjutas:
shether kirjutas:
jee! /---/


Pray tell, ole tubli ja räägi kuidas sa tegid seda? See näeb väga kena välja.


Esiteks tuleb mainida, et ma käin Tallinna Kunstigümnaasiumis tarbekunsti klassis. Kas sa soovid, et ma loetlen sulle kogu protseduuri algusest lõpuni, nii palju kui mul meelde tuleb, ette?
Mul pole selle vastu midagi...ja põhimõtteliselt on see ka kodus teostatav kuigi sul ilmselt pole masinat, mis lõikaks lehed ühtlaseks ega juhendaja, et sa ei peaks teatud kohtades jalgrattast leiutama hakkama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
animegun1



Liitunud: 10 Sept 2008
Postitusi: 397
Asukoht: Tallinn - LA/Mustakivi

PostitusPostitatud: Püh Märts 20, 2011 14:07    Teema: Vasta viitega





Inspiratsioon Bioshock'ist :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 20, 2011 16:06    Teema: Vasta viitega

Eilsest kaks purjus peaga tehtud kritseldust..


minu jalad

ja tüüp. Ta pea võiks ümaram olla :/..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
animegun1



Liitunud: 10 Sept 2008
Postitusi: 397
Asukoht: Tallinn - LA/Mustakivi

PostitusPostitatud: Esm Märts 21, 2011 13:30    Teema: Vasta viitega



http://tsurumikun17.deviantart.com/#/d3c4r3x
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Märts 21, 2011 14:43    Teema: Vasta viitega

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
animegun1



Liitunud: 10 Sept 2008
Postitusi: 397
Asukoht: Tallinn - LA/Mustakivi

PostitusPostitatud: Kolm Märts 30, 2011 16:30    Teema: Vasta viitega

Nii juhtub kui hakkad huupi kirjutama LaLaLaa

Punane Ameerika kastiauto sõidab mööda, ritsikad siristavad ja kuldne hein kõigub. On suvi ja teisipäevane pärastlõuna. Eemal paistab torm olevat. Veel pool tundi tagasi oli taevas päikeseline, kuid nüüd on juba päris tumedaks kiskunud. Autoraadiost kostab jutusaade, kui äkki esimesed vihmapiisad esiklaasile langevad. Juht võtab natuke kiirust maha ja paneb kojamehed käima, mis hakkavad klaasi kaapima nagu alati. On näha, et tuul on tõusmas, lehed juba lendavad ja vähese aja pärast ongi tee täiesti oksi täis. Juht keerab raadiot kõvemaks, aga samas ei pane ta tähele, et teele langes just üks suur oks. Tõstes pilgu vajutab ta ruttu piduri pedaali. Õigeaegselt märkas, arvab mees. Ta peatab auto tee ääres, tulles kohe ka autost välja, et suur oks teelt ära lükata. Kui tavaliselt on tee autosid ja hirmsaid pulkadega metsaveokeid täis, siis täna on nad nagu tinatuhka ära kadunud. Mitte kedagi ei paista läheduses olevat, kuid õnneks on tal autol esivints olemas. Läheb natuke aega trossi välja tõmbamise ja kinni sättimisega ja ongi oks teekraavis.
-
Parempööre ja see sama punane auto keerab mudasele pinnaseteele, mis juhi tema taluõuele viib. Tuul on ikka kõva ja hein lausa lendab tumeda taeva taustal. Mees keerab auto vanasse kuuri, mis näeb välja nagu kukuks see kohe kokku, eriti veel sellise tuule käes. Kõik hernehirmutised paiskuvad põllul ümber ja antennid majakatusel kõiguvad, näeb mees elumaja poole kõndides. Lootes, et ilm hullemaks ei lähe, jätab ta saapad trepi peale ja astub uksest sisse. Vool on veel alles näeb ta tuld põlema pannes, mis iseenesest on väga haruldane, kuna vool lülitatakse meelega välja, kui nähakse, et torm on tulemas, vähemalt siin kandis, mõtleb mees. Kuid just siis, kui ta raadio sisse lülitas, kadus äkki vool ära. 10 minuti pärast loeb mees vaikselt aknaääres ajalehte ja õues sajab ikka sama kõvasti. Mehe nimi on Madis Reeling, ja tema kodu on täielik segadus, kõik kohad on mingeid aparaate, mõõtevahendeid ja ekraane täis. Lohakas isehakanud meteoroloog, arvab ta ise.
-
Telefon kutsub. Vihm peksab vastu aknaklaase. Keegi naine võtab vastu ''Hallo?''. ''No kuule tere mina.. Madis siin.'' ''Aa, no tere siis.. on sul midagi uut.'' Madis mõtleb natuke, samalajal ajalehe ilma vaadates ''Tead, see ilmateade, mis ma eile ajalehte kirjutasin, see läks nii nihu, kui vähegi võimalik, ma ei arvanud, et SELLINE torm kohe nii ruttu tekib.'' ''Nojah.. juhtub'' kostab telefonist, ''..aga Tallinnasse see veel jõudnud pole. Mitu meetrit sekundis seal sinu juures on praegu?'' ''Nii, oota... kuskil 27-28.9'' vastab Madis ühe ekraani peale vahtides. ''Aga ma arvan, et see tõuseb veel. Vaata seda pilvemassi seal Lõuna-Eestis praegu, jeerum. Midagi sellist nägin ma kuskil kümme aastat tagasi.'' ''Ma näen küll jah. Ma vist pean andma sisse ilmahoiatuse nüüd, mis sa arvad'' ütleb naine telefonis. Madis mõtleb veel korraks ja ütleb: ''anna jah ja tee kiiresti palun.'' ''Okei, näe-..'' katkes äkki telefoni ühendus. ''no mida nüüd.. mõttetu telefonimast.''
-
Madis paneb telefoni käest, kõik levipulgad on äkki kadunud kuhugi. Mingi kolks kostab katuselt, ilmselt mingi oks kukkus majale otsa, Madis vaatab veel aknast välja ja näeb kuidas praht igas suunas lendab. Ta otsustab siis välja uurima minna. Mees paneb enda kollase kapuutsiga vihmamantli selga ja teeb välisukse lahti. ''..OI EI!! See kah veel!'' karjub Madis endale, kui näeb ehmatusega, et vana kuur otse tema autole peale lagunes. Ruttu paneb ta kummikud jalga sest saapad on trepil vett täis sadanud. ''Miks ma üldse ta sinna parkisin, ehh..olin eile loll, olen täna veel lollem!'' Mees jookseb ruttu kuuri juurde, vett on nii palju sadanud, et lausa meri on tema õuel. Laudade vahelt paistab külje aken. Autole ligi on võimatu pääseda, on Madis kindel, kui äkki kostab mehe tagant metalli kõlakas. Suunates pilgu seljataha, näeb ta kuidas tuul tema uue antennikomplekti katuse pealt õunapuule otsa kukutas. Madis ei oska sellest kohe nii midagi arvata ja ta tormab väga ruttu majja tagasi. Kohe, kui uks kinni sai, kukkus suur puu otse majale peale, lömastas katuse keskosa nii, et esikuaknad katki värisesid. Madis ehmatas selle peale väga kõvasti ja tal kukkus auto võti põrandalaudade vahele. Istudes toolile suurest ehmatusest, kuuleb ta, kuidas hiiglasuured raheterad eterniitkatust katki peksavad.
-
Vähehaaval. Vähehaaval hakkab vaiksemaks jääma, on Madis õnnelik. Tervelt 10 minutit on ta juba esikus toolil istunud oodates kuna see hirmus torm järele jääb. Tuul vihiseb katkistest akendest läbi. Vahepeal käib veel üksik rahe kõmakas. Lõpuks on täielik vaikus, nii, et isegi tuult enam pole.
-
Tuim pilk vaatab aknast välja. Kõik puud on ära räsitud, ainult kuusepuud on tervemad. Enda maja katust ei taha ta nähagi. Lõpuks otsustab ta tagasi elutuppa minna. Lagi on täiesti terve, ilmselt polnud puu nii suur. Kõik arvutid töötavad õnneks akude toel, ka telefonile on kaks pulka juurde tulnud. Radari pilt näitab, et pilv on õnneks ära kadunud, kuid kuhu, vot see on eriti hea küsimus, mõtleb Madis. Nüüd helistab ta naisele nimega Miiale tagasi, et teavitada, mis just juhtus.
''...KOLME sentimeetrised raheterad!??, oled sa kindel ikka?'' ''Olen küll, ilmselt on mul nüüd ja paljudel teistelgi inimestel katused sodid.'' vastas Madis. ''Ma pean autoga sinna tulema! ja kohe!'' ''Kui sa just tahad'' ütleb Madis. Alles nüüd märkas ta, et ta on ikka veel kummikute ja mantliga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Apr 03, 2011 13:29    Teema: Vasta viitega


Mingil hetkel oli parem, aga rikkusin ära. Algas üldse niisama sodimisest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
skullkiller



Liitunud: 17 Veeb 2010
Postitusi: 330
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Apr 09, 2011 15:48    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
He who shall not be named
He saw a big black truck and then it happened. The trucker seemed to have lost control over the truck and it was rushing towards him. He had only seconds to run out of harms way. Fortunately, the trucker got his truck under control and stopped it a second before hitting him. But at that moment a second truck hit him through first truck.

At first it seemed like a lot of blood was spilled, too much for man to carry. But after he woke up, a minute after being hit by the second truck, it seemed to him that he was back in a war-zone. helplessly trying to reach his gun he sat there ten minutes. After that he stood up and went to have a look about what had really happened.

The surroundings seemed familiar to him but he didn't remember how he had got there. He was in a beautiful park under a willow tree. And then, the next moment he felt like being ripped away from the Earth. He saw only flashing lights and felt a sharp pain in his lower body. And then he realized what had happened. But he knew he could never tell anyone, because they would never believe him.

Sai kirjutatud kunagi üks lühike jutt valmis, tean et on inglise keeles, aga tahtsin ikkagi jagada LaLaLaa.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Soobel



Liitunud: 24 Dets 2007
Postitusi: 344

PostitusPostitatud: Esm Apr 11, 2011 19:19    Teema: Vasta viitega

Proovisin siin mingiseid lihtsustavaid nippe...


_________________

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Apr 14, 2011 14:39    Teema: Vasta viitega

Tore näha, et Soobel on jätkuvalt iseendale truuks jäänud. Ma ei tahaks küll näägutaja olla - aga palun - järgmine kord pööra natukenegi rohkem tähelepanu inimkeha piiridele. Mitte kontuurile, vaid sellele, kuidas näiteks inimese jalg väändub, sinu naisekese vasak jalg on hullem kui Egiptuse poos. Nii ei saa põlv otsevaates olla ja ülejäänud jala alumine osa profiilis.

Pidin selle eest saama..


Mingi..ekso-termo skeleton, üli lahe minu arvates.



ja kaks suvalist..kolm suvalist jorssi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Rey



Liitunud: 16 Märts 2010
Postitusi: 184
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Apr 14, 2011 19:13    Teema: Vasta viitega

hehehee shether sul see viimane pilt on küll maru muhe :)

ja minu poolt ka sis midagi: Digital Frontier
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Tallatatt



Liitunud: 19 Aug 2010
Postitusi: 105
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Apr 14, 2011 21:01    Teema: Vasta viitega

Kiire katsetus
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Rey



Liitunud: 16 Märts 2010
Postitusi: 184
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 17, 2011 18:13    Teema: Vasta viitega

pilt mille inspiratsioon tuli tänu teshrinile tallinna külastuse käigus, aitäh.

Lady on the Lake

EDIT:
noorte hääle JAFFi töö kah, marru ajas et nad ei osand mu file formaadiga õieti ümber käija URRRRRR
_________________


Viimati muutis seda Rey (Püh Apr 17, 2011 21:35). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 50, 51, 52  Järgmine
Lehekülg 29, lehekülgi kokku 52

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: