OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Animeöö 9 (29-30 august)
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Püh Aug 30, 2009 14:19    Teema: Vasta viitega

Tutvustusvoor võiks tõesti iga asja eel olla, kuid kuna suur osa rahvast tõesti tundis üksteist, unustati vist ära.

BornIn*number* << nii oleks ma sind ka seal kutsunud, "evangelion, aga halb" oli minu väljamõeldis ja kui hinnata selle järgi, et kui ekraan läks filmi lõpus mustaks, kostus vali kergendusohe ja "60 aastat hiljem" peale pistis saal lõugama, võib filmi tõesti halvaks lugeda. Samas, kui muudes animetes anti rahulikult meestele, naistele ja väikestele lastele rusikaga piki vahtimist, siis seal karjusid suured mechad üksteist pilbasteks.

Ülejäänud kava - mechad. Pole päris minu zanr, kui just välja arvata Gurren Laganni ülepaisutatud mehisus, võtlushüüded ja muud ülivõrdes kirjeldatavad elemendid.

Kahju, et ma Eva 1.0'ini vastu ei pidanud, millegipärast arvan, et mina ja stopa ei olnud ainsad, kes seda vaadata tahtsid. Hea, et kinos nägin juba.

Kõrvalruumist niipalju, et sa oleks võinud sinna vaatama minna. Noorteka reegel on, et mustade sokkidega tuppa ei tulda, aga sealsed inimesed olid ilmselgelt seadusest kõrgemal ja neil oli lõbus. "ja siis nad ***** nii et kaabu viltu *vali naer*". Hiljem vaadati seal rämedat yaoi'd ja dokumentaalfilmi, mis nägi välja nagu screensaver. Hommikul Otiga astrofüüsikast seletada oli tõsiselt huvitav, enamasti jäävad inimesed pärast paari lauset vait, kuna lihtsalt ei oska kaasa rääkida. Saada mulle palun selle lehe link, sest ma vana ahvenamälu olen juba unustanud.

Tänud ahtile pitsa eest ja see hommikune kojusõidutamine jääb vist tükiks ajaks meelde.

Also, MTI, kus sa mu kõlaritega jalutasid? Peter Halin (Britelite) - Spank Me vajab kodust järeleproovimist.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Xire



Liitunud: 29 Juul 2007
Postitusi: 131

PostitusPostitatud: Püh Aug 30, 2009 14:30    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
Mainiks ka, et järgmine animeöö siis novembris ja teemaks shoujo! Kahe rohkem maskuliinsemale sugupoolele mõeldud teema järel ka midagi õrnemale sugupoolele :P

Võeh.


Jõudsin ka just hiljuti koju, paras kellaaeg küll. Ise mechafänniks ennast pidades pean tõdema, et kava oli minu jaoks teps igav, sarjad/filmid olid head - enamusi isegi näinud ja hästi oma listis hinnanud, aga kuidagi nagu ei läinud peale. Ju siis mul ei sobi mechat seltskonnas vaadata. Samas seltskond oli tore ja see juba iseenesest kohaletulekut väärt.

See you next time, space cowboy.
_________________
Vaadatud anime
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 30, 2009 15:29    Teema: Vasta viitega

Meh.
Zeta Gundam alustas programmi mollikütmisega, aga ei suutnud köita.
Rahxephoni jätsin vahele, kuna sari (mis on päris hea) on pooleli.
Code Geass'i algusest oli päris mõnus üle minna.
Macross Zero oli tõesti öö parim anime.
Gurren Lagann oli lahe aga selle algus ei oma minu silmis väga palju rewatch value'd - kõik vau kohad on ette teada ("oot, kohe nüüd on vau koht!" tunne oli koguaeg), samas pole ma vahepeal piisavalt animesid vaadanud, et reference'dest aru saada (v.a see et seal anti lõuga nagu zeta gundamiski).
Gundam 08th MS Team oli palju huvitavam, kui Zeta Gundam, samas olin ma selleks ajaks üpris unine ja magasin pooled osad maha (vaadati vist 4, niisiis magasin kaks ja pool osa).
Evangelioni peategelane jättis mõnusa whiny bitch'i mulje ja see andis hea ettekäände koju magama tulemiseks.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Püh Aug 30, 2009 16:29    Teema: Vasta viitega

Väga lahe üritus väga lahedas seltskonnas. Boonusena sai isegi natuke animet nähtud.

Tengen Toppa Gurren Lagann ei valmistanud pettumust, nagu ka arvata oli - kahju ainult, et selle vaatamine niivõrd kehvale ajale sattus, et silmalaugude raskeksmuutumise tõttu suur osa esimesest ja kolmandast episoodist vahele jäi. Ei jää muud üle kui see suurepärane sari kodus algusest peale üle vaadata.

Teine positiivne elamus oli minu esimene kokkupuude Gundami frant¹iisiga - Zeta Gundam. Millegipärast olen alati olnud eksiarvamusel, nagu oleks Gundami seeria mingi kergemeelne mechadega kosmosemärul - seetõttu üllatusin meeldivalt, kui selle asemel pakuti korralikku ja läbimõeldud hard-scifi sarja, mis minusugusele ulmefännile paras maiuspala oli. Tore veel, et hommikul selle vaatamist jätkata sai. Tegemist on teise sarjaga, mida kindlasti kodus edasi vaadata plaanin.

RahXephoni vaatamisest loobusin pärast esimest pooltundi; tegu oli tõesti suhteliselt halva filmiga ja ei viitsinud lihtsalt ennast edasi piinata.

Gundam 08 ja Evangelion 1.0 helide saatel oli huvitav kõrvalolevas esikus mugava madratsi peal und näha. Ülejäänud animete ajal viibisin tõenäoliselt kusagil kõrvaltoas, pizzapoes või WC-s :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Püh Aug 30, 2009 16:46    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
BornIn*number* << nii oleks ma sind ka seal kutsunud, "evangelion, aga halb" oli minu väljamõeldis ja kui hinnata selle järgi, et kui ekraan läks filmi lõpus mustaks, kostus vali kergendusohe ja "60 aastat hiljem" peale pistis saal lõugama, võib filmi tõesti halvaks lugeda.


Film on üks asi. See võib vabalt olla üks kõige halvematest animedest, mida ma näinud olen - sest tavaliselt ma selliseid nõmedusi lõpuni ei vaata. Saalis suvalisi kõnekatkendeid pealt kuuldes ma eeldasin, et jutt käis sarjast. <_<

Ummi kirjutas:
Evangelioni peategelane jättis mõnusa whiny bitch'i mulje ja see andis hea ettekäände koju magama tulemiseks.


Nonoh, filmi lõpp on vabalt Shinji Ikari kõige kangelaslikum hetk üldse.

shadowman kirjutas:
Millegipärast olen alati olnud eksiarvamusel, nagu oleks Gundami seeria mingi kergemeelne mechadega kosmosemärul - seetõttu üllatusin meeldivalt, kui selle asemel pakuti korralikku ja läbimõeldud hard-scifi sarja, mis minusugusele ulmefännile paras maiuspala oli.


Ju sa siis ei tea, mis Gundami looja hüüdnimi on?

Yoshiyuki Tomino ehk "Kill 'Em All Tomino". LaLaLaa
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Püh Aug 30, 2009 23:52    Teema: Vasta viitega

BornIn1142 kirjutas:
Ja teised arvavad, et see on "õigesti tehtud Evangelion".


Implying Evangelion was bad?

Rändom kirjutas:
arvan, et mina ja stopa ei olnud ainsad, kes seda vaadata tahtsid

Jumala lahe oli jälgida Raiko (kes on enne näinud originaalsarja, aga mitte 1.0'i) "wait what the shit"-nägu kui offitsiaalselt pimpitud Ramiel ekraanile ilmus. :)
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Aug 31, 2009 01:53    Teema: Vasta viitega

BornIn1142 kirjutas:
Ummi kirjutas:
Evangelioni peategelane jättis mõnusa whiny bitch'i mulje ja see andis hea ettekäände koju magama tulemiseks.


Nonoh, filmi lõpp on vabalt Shinji Ikari kõige kangelaslikum hetk üldse.

Nojah, aga selleks ajaks olin ma juba koju jõudnud.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Esm Aug 31, 2009 11:51    Teema: Vasta viitega

Stopa kirjutas:
BornIn1142 kirjutas:
Ja teised arvavad, et see on "õigesti tehtud Evangelion".


Implying Evangelion was bad?


Igasugu segaseid on olemas.
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Aug 31, 2009 12:48    Teema: Vasta viitega

BornIn1142 kirjutas:
- Kogu sündmuse ajal oli mul paranoilise vaimuhaige tuttav tunnetus, et KÕIK inimesed ruumis peale minu tundsid üksteist, vähemalt kaudselt. Seega olin sunnitud kogu, hmm, kuus tundi tardunult nurgas istuma ja ei julgenud kellegagi rääkida.

Oleks ikka pidanud teoks tegema oma uitmõtte vahepausi ajal püsti tõusta ja hõigata: "kes teist on BornIn1142?" Kuna olen loomuldasa häbelik, jäi tegemata. Võib-olla siis järgmine kord...
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Esm Aug 31, 2009 13:14    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
Oleks ikka pidanud teoks tegema oma uitmõtte vahepausi ajal püsti tõusta ja hõigata: "kes teist on BornIn1142?" Kuna olen loomuldasa häbelik, jäi tegemata. Võib-olla siis järgmine kord...


Haa, anna minna.

Muidugi, järgmine kord olen ma ©otimaal ülikoolis, aga proovida võid ikka. :)
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Aug 31, 2009 14:24    Teema: Vasta viitega

Okei, teeme ära.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Esm Aug 31, 2009 15:25    Teema: Vasta viitega

BornIn1142 kirjutas:
- Kogu sündmuse ajal oli mul paranoilise vaimuhaige tuttav tunnetus, et KÕIK inimesed ruumis peale minu tundsid üksteist, vähemalt kaudselt. Seega olin sunnitud kogu, hmm, kuus tundi tardunult nurgas istuma ja ei julgenud kellegagi rääkida.

Ma arvan, et päris suur osa neist inimestest, kes seal üksteist tundsid, on saanud tuttavaks just samasuguste ürituste käigus. Järgmise animeöö vms koosviibimise ajal on neid, kes üksteist tunnevad, veelgi rohkem, kuid sina oled oma nurgasistumise tulemusena ikka veel kõigi jaoks võõras.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Esm Aug 31, 2009 16:44    Teema: Vasta viitega

shadowman kirjutas:
Ma arvan, et päris suur osa neist inimestest, kes seal üksteist tundsid, on saanud tuttavaks just samasuguste ürituste käigus. Järgmise animeöö vms koosviibimise ajal on neid, kes üksteist tunnevad, veelgi rohkem, kuid sina oled oma nurgasistumise tulemusena ikka veel kõigi jaoks võõras.


Nojah. Kui ma saaks teha valiku MITTE olla veider sotsiaalne hälvik...
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Aug 31, 2009 16:49    Teema: Vasta viitega

BornIn1142 kirjutas:
shadowman kirjutas:
Ma arvan, et päris suur osa neist inimestest, kes seal üksteist tundsid, on saanud tuttavaks just samasuguste ürituste käigus. Järgmise animeöö vms koosviibimise ajal on neid, kes üksteist tunnevad, veelgi rohkem, kuid sina oled oma nurgasistumise tulemusena ikka veel kõigi jaoks võõras.


Nojah. Kui ma saaks teha valiku MITTE olla veider sotsiaalne hälvik...


Huvitav. Ma arvasin, et Tähe noorteka uksest ei lasta animeööl sissegi, kui sa pole veider sotsiaalne hälvik ???
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Clawson
Manlius Maximus


Liitunud: 25 Jan 2008
Postitusi: 393
Asukoht: Enamasti Märjamaa

PostitusPostitatud: Esm Aug 31, 2009 17:29    Teema: Vasta viitega

Kui sa oled veider sotsiaalne hälvik, siis sekku oma otsustprotsessi ja otsusta oma parima äranägemise vastu. Näiteks arvatavasti sinu parem äranägemine ütles sulle, et parem on animeööle mitte minna. Aga läksid ikkagi. Veider sotsiaalne hälvik mitteolemine võtab aega, aga see on tehtav.
_________________
Agressiivne isemõtleja ja multikulturist. Arbitraarseid ja potentsiaalselt ebapädevaid mõtteakte produtseeriv subjektiivne demagoog ning kantseliidi propageerija. Challenge accepted! Suffer not the brony to live.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Esm Aug 31, 2009 19:00    Teema: Vasta viitega

Mul selle teema lugemise peale tekkis soov NHKd jälle vaadata Muhe
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reaper



Liitunud: 2 Apr 2009
Postitusi: 70
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Sept 01, 2009 01:02    Teema: Vasta viitega

shadowman kirjutas:
BornIn1142 kirjutas:
- Kogu sündmuse ajal oli mul paranoilise vaimuhaige tuttav tunnetus, et KÕIK inimesed ruumis peale minu tundsid üksteist, vähemalt kaudselt. Seega olin sunnitud kogu, hmm, kuus tundi tardunult nurgas istuma ja ei julgenud kellegagi rääkida.

Ma arvan, et päris suur osa neist inimestest, kes seal üksteist tundsid, on saanud tuttavaks just samasuguste ürituste käigus. Järgmise animeöö vms koosviibimise ajal on neid, kes üksteist tunnevad, veelgi rohkem, kuid sina oled oma nurgasistumise tulemusena ikka veel kõigi jaoks võõras.


Njah, mina tundsin kohaolijatest ainult väheseid, kuigi seal oli kindlasti mitmeid inimesi, keda ma internetist tean. Lihtsalt ei aja nimesi (aliasi) ja nägusi kokku - aga see pole kunagi mu tugev külg olnud. Kuna keegi ennast ei tutvustanud, siis ei sobinud ka minul sellega algust teha. Samas see kõik ei takistanud mul teemakohast vestlust arendamast - ja seda minul, kes ma olen muidu täiesti asotsiaalne.

Vaadatust:

Ma muidu ise eriti mecha-fänn ei ole, aga Zeta Gundam ja 08th MS Team tundusid täitsa talutavad.
RahXephon - filmi tehes oli vist üsna palju ära lõigatud, veidi raske oli jälgida.
Evangelioni filmi ajal kippusin ma juba magama jääma, aga tundus, et see oli kehvem, kui kunagine sari.
Code Geass'i peaks pikemalt vaatama, et aru saada, kui vägev see ikka on.
Macross Zero - üks väheseid sarju, kuhu 3D-graafika tõesti sobib. Õhulahingud oli väga tasemel, hävituslennuk-transformer-mecha süsteem oli huvitav. Samas story jäi veidi nõrgaks.
Gurren Lagann - njah, sellist tobedust ma üksi kindlasti vaatama ei hakka. Samas öösel oli selle koht just sobiv, äratas oma nõmedustega üles.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Teis Sept 01, 2009 13:16    Teema: Vasta viitega

Clawson kirjutas:
Kui sa oled veider sotsiaalne hälvik, siis sekku oma otsustprotsessi ja otsusta oma parima äranägemise vastu. Näiteks arvatavasti sinu parem äranägemine ütles sulle, et parem on animeööle mitte minna. Aga läksid ikkagi. Veider sotsiaalne hälvik mitteolemine võtab aega, aga see on tehtav.


Mul on tunne, et see oleneb sotsiaalse hälve tasemest.

Reaper kirjutas:
Code Geass'i peaks pikemalt vaatama, et aru saada, kui vägev see ikka on.


Ma arvan vastupidist. Pikapeale muutuvad selle vead ühe ilmsemaks.

Tegelikult hakkasin ma neid kolme osa teist korda nähes juba igasugu tüütult sunnitud detaile märkama. Näiteks kust kurat sai Lelouche selle mechasid täis rongi? Või miks otsustas Lloyd anda kogu Britannia kõige arenenuma mecha mingile täiesti suvalisele kutile?
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
Clawson
Manlius Maximus


Liitunud: 25 Jan 2008
Postitusi: 393
Asukoht: Enamasti Märjamaa

PostitusPostitatud: Teis Sept 01, 2009 13:33    Teema: Vasta viitega

Sotsiaalses hälbe tasemest sõltub sellest lahti saamise aeg. Ainuke viis sellest vabaneda on sotsialiseeruda, jõudu tööle.
_________________
Agressiivne isemõtleja ja multikulturist. Arbitraarseid ja potentsiaalselt ebapädevaid mõtteakte produtseeriv subjektiivne demagoog ning kantseliidi propageerija. Challenge accepted! Suffer not the brony to live.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Võhik



Liitunud: 9 Juun 2008
Postitusi: 361
Asukoht: Tallinn-Tartu mnt

PostitusPostitatud: Teis Sept 01, 2009 14:08    Teema: Vasta viitega

BornIn1142 kirjutas:
Ma arvan vastupidist. Pikapeale muutuvad selle vead ühe ilmsemaks.

Tegelikult hakkasin ma neid kolme osa teist korda nähes juba igasugu tüütult sunnitud detaile märkama. Näiteks kust kurat sai Lelouche selle mechasid täis rongi? Või miks otsustas Lloyd anda kogu Britannia kõige arenenuma mecha mingile täiesti suvalisele kutile?


Mina kui sotsiaalne hälvik tunnen kohustust vastata sellele postitusele.

Lelouche ei saanud seda mechasid täis rongi. See polnudki kunagi tema oma see lihtsalt sõitis seal (Lelouche nägi ju oma knightmarest kõike toimuvat ehk siis seda kus ja kui palju Britannia mechasid on ning kuhu suunas nad liiguvad). Ja see "täiesti suvaline kutt" oli ju Jaapani ekspeaministri poeg.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: