OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Animeöö 9 (29-30 august)
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Reaper



Liitunud: 2 Apr 2009
Postitusi: 70
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 28, 2009 00:57    Teema: Vasta viitega

Kui keegi soovib veel laupäeval Tallinnast Tartusse saada, siis võin auto peale võtta - eeldusel, et ollakse nõus kütusekulusi jagama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 28, 2009 15:58    Teema: Vasta viitega

MTI võiks esimest postitust uuendada. Jube põnev oleks enne bussipileti ostmist teada, kas ma mahtusin 25 õnneliku sekka või mitte.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
MTI



Liitunud: 13 Juul 2003
Postitusi: 216
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Aug 28, 2009 16:46    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
MTI võiks esimest postitust uuendada. Jube põnev oleks enne bussipileti ostmist teada, kas ma mahtusin 25 õnneliku sekka või mitte.


sry, sry, 2 kohta veel olemas täiesti

BornIn1142 kirjutas:

Muide... subid või dubid?


subid ikka, otseloomulikult
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
poizzz123
sumimasen


Liitunud: 6 Märts 2005
Postitusi: 285
Asukoht: Tarto

PostitusPostitatud: Reede Aug 28, 2009 21:42    Teema: Vasta viitega

Tulemas!
_________________
I will achieve greatness!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte Yahoo Messenger MSN Messenger
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Laup Aug 29, 2009 11:26    Teema: Vasta viitega

Kas sissesaanud said mingid kinnitavad mailid ka? Sest ma pole hetkel päris kindel, kas ma jõudsin õigel ajal...
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Laup Aug 29, 2009 12:04    Teema: Vasta viitega

Mina ei ole saanud ja ma registreerisin üsna ammu, seega eeldan, et keegi ei saanud.

Kui sulle pole sorry-kõik-kohad-on-täis stiilis kirja tulnud, siis ilmselt oled in.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Laup Aug 29, 2009 13:21    Teema: Vasta viitega

Selline optimism on mulle füüsiliselt võimatu. :(
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
MTI



Liitunud: 13 Juul 2003
Postitusi: 216
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Aug 29, 2009 14:18    Teema: Vasta viitega

niih, nagu näha, on regatud 5 inimest üle (tekkis sellest ei ei lugenud bakas messagesid). Loodetavasti pole probleem, sinna on ka rohkem inimesi mahutatud. Ei taha soovijaid välja ka jätta, kuna eelmine mecha animeöö korraldus läks metsa mu enda süü tõttu, eks inimestel on ikka vaja oma korralist animeöö doosi. Tulge ikka kõik kohale!

iga kord jääb paar tükki tulemata niikuinii


Viimati muutis seda MTI (Kolm Okt 28, 2009 18:51). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Laup Aug 29, 2009 15:01    Teema: Vasta viitega

Hmm.

Kus kandis Tähe 101 üldse asub? Tänavat tean, aga keskusesse endasse pole kunagi sattunud. Eks leiaks, aga võib ka ju küsida.
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
MTI



Liitunud: 13 Juul 2003
Postitusi: 216
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Aug 29, 2009 15:20    Teema: Vasta viitega

BornIn1142 kirjutas:
Hmm.

Kus kandis Tähe 101 üldse asub? Tänavat tean, aga keskusesse endasse pole kunagi sattunud. Eks leiaks, aga võib ka ju küsida.


http://www.tartu.ee/kaart/?map_link=429BBFB77FE627DC832E712BCABCC04F

VIHMA SAJAB ÖÖ LÄBI, võtke vihmavarjud kaasa kes öösel kavatsevad koju minna!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Piu
tavaline eesti naine


Liitunud: 3 Nov 2006
Postitusi: 328
Asukoht: Tartu/Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 30, 2009 03:05    Teema: Vasta viitega

Hehe. Rahvast tuli registreerunutest rohkem mitte vähem. Õnneks suudeti ennast kahte ruumi edukalt äta jagada ja korraga ei olnud ka enamjaolt kõik kohal.

GG
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Püh Aug 30, 2009 10:30    Teema: Vasta viitega

Mõtteid:

Zeta Gundam. Mul oli kavas seda lähemal ajal niikuinii vaadata. Positiivne mulje jäi, kuigi ma arvan, et paljudele teistele võis see üsna keskpärane tunduda? Huvitavalt, peaegu tobedalt, palju rusikahoope oli. Aga lahe oli näha, kuidas Bright ise vahelduseks vastu lõugu sai.

RahXephon: The Movie. Oh issand. RahXephon, mis sinuga tehti?!

Mulle seeria meeldis, isegi väga. RahXephon on minu hinnangu järgi korralik 8/10 (Evangelion: 10/10), ja ma ei anna kaheksaid kergemeelselt. Aga see film oli lihtsalt hale. See läks liialdamata iga minutiga halvemaks... mis muidugi ei tähenda, et seda mingis mõttes huvitav vaadata polnud. Aga kui isegi mina mitte mõhkugi aru ei saanud, mis lootust siis veel seeriat mittenäinutel oli?

Code Geass. Varem nähtud. Ehh.

Macross Zero. Ka seda oli mul juba kavas hiljem ise vaadata, kuigi ma kavatsen alustada SDFiga. Zero oli üsna muljetavaldav. Arvutigraafika oli häirivalt silmatorkav, aga efektiivne.

08th MS Team. Ei oska öelda. Pidin ära minema. Pagan. Aga ka see on mul vaatamisjärjekorras.

- Mis alternatiivse kava ruumis oli, et sealt nii palju naeru kuulda oli? See tekitas filmi ajal peaaegu... kibestust. URRRRRR

Emo-rage:
(Ärge lugege, kui teile emo-rage ei meeldi.)

- Kogu sündmuse ajal oli mul paranoilise vaimuhaige tuttav tunnetus, et KÕIK inimesed ruumis peale minu tundsid üksteist, vähemalt kaudselt. Seega olin sunnitud kogu, hmm, kuus tundi tardunult nurgas istuma ja ei julgenud kellegagi rääkida.

- Tegelikult "õnnestus" mul vist kogu sündmus läbida ainsatki sõna ütlemata, välja arvatud mõningad nördinud hüüatused, kui ekraanile ilmusid kohutavad sõnad "60 aastat hiljem".

</emo-rage>

Kokkuvõttes: Animeöö 9 saab minult neli tähte viiest. RahXephoni film, kuigi seda oli huvitav kriitiku pilguga vaadata, ei sobinud hästi graafikusse. See oli liiga pikk ja liiga halb. Oleks võinud ära jätta, ja kogu sündmus oleks olnud voolujoonelisem.
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
Clawson
Manlius Maximus


Liitunud: 25 Jan 2008
Postitusi: 393
Asukoht: Enamasti Märjamaa

PostitusPostitatud: Püh Aug 30, 2009 10:45    Teema: Vasta viitega

Suurt osa kavas olnud animest olin juba varem näinud, aga Macross Zero üllatas positiivses mõttes. Huvitav kombinatsioon tehnikast, loodusest ja laulust - visuaalselt äärmiselt rahuldust pakkuv.

Edaspidisteks üritusteks: ma ei kanna plastikust nokamütse mitte mingil tingimusel, ärge üritage. :P
_________________
Agressiivne isemõtleja ja multikulturist. Arbitraarseid ja potentsiaalselt ebapädevaid mõtteakte produtseeriv subjektiivne demagoog ning kantseliidi propageerija. Challenge accepted! Suffer not the brony to live.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Püh Aug 30, 2009 10:52    Teema: Vasta viitega

Äi päris lahe oli tegelt. Mis siis et animeööd pole vist eriti minu teema sest ma poolmagasin pooled asjad maha.
Aga RahXephon(e?) oli tõesti hale, ma ootasin anidb kirjeldtide järgi midagi palju paremat. Tuletas hästi meelde EVAd ja...mingit muud asja. Mis eraldi olid head aga selles filmis küll ei sobinud kokku. Ma eeldan, et sari on palju parem ikka.
Macross zero oli väga kõva värk, sellel ööl mu lemmikasi vast sest üks väga vähestest animedest kus 3d graafika tõsiselt sobis ülejäänud värgiga kokku.
Ja gundam oli täis hormoonide möllamist ja muidu emomist lol.

Ahjaa, kahju, et EVA1.0'i vaatasime hommikul - pimedamates stseenides polnud midagi näha.

EDIT: peale animeööd tuli Raiko mu poole ja nüüd raksub siin ebainimlikult valjult oma lõualuudega. wtff
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Püh Aug 30, 2009 11:07    Teema: Vasta viitega

Stopa kirjutas:
Aga RahXephon(e?) oli tõesti hale, ma ootasin anidb kirjeldtide järgi midagi palju paremat. Tuletas hästi meelde EVAd ja...mingit muud asja. Mis eraldi olid head aga selles filmis küll ei sobinud kokku. Ma eeldan, et sari on palju parem ikka.


Tunduvalt. Kuid eks selle suhtes on lahkhelisid. Eile kuulsin, kuidas keegi kirjeldas seda kui "Evangelion, aga kehv", või midagi sellist. Ja teised arvavad, et see on "õigesti tehtud Evangelion".
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
uupps



Liitunud: 14 Juul 2007
Postitusi: 279

PostitusPostitatud: Püh Aug 30, 2009 11:45    Teema: Vasta viitega

Clawson kirjutas:
Edaspidisteks üritusteks: ma ei kanna plastikust nokamütse mitte mingil tingimusel, ärge üritage. :P


sowwwwy Armas kuri

Aga muidu üritusega võin vist enam-vähem rahule jääda, kuigi umbes 3 ajal sai kõrvalruumi mindud... Avastasime Pigleti/Notsu, kes oli kui anger managementi jaoks sinna viidud... Plastikust nokamütsid, mida nii mõnigi kandis natuke... Pisikesed mudelautod ning tipp saabus kui genky rääkis kellegagi, kelle nime ma ei tabanud, kuidas inimene Kuul käis ning hiljem Random kampa lõi. Xire isegi mainis, et nii targa jutu saatel on hea magama jääda, nagu Discovery Channelit vaataks.

Ah, ja inzu mängis Diablot. LaLaLaa

Macross Zero kaks osa veel vaadata! :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Aug 30, 2009 12:28    Teema: Vasta viitega

Ise ei käinud aga kui teile meeldis Macross Zero, siis soovitan teile kindlasti seda ka Macross Plus
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Aug 30, 2009 12:37    Teema: Vasta viitega

Üritus oli igati tore. Sai üle pika aja jälle inimestega räägitud, keda ammu polnud näinud ning leitud uusi huvitavaid vestluskaaslaseid, keda uupps mainis. Tegu on siis Asashio kõige värske liikme Ottiga, kelle kasutajanimi peaks tema öise jutu põhjal olema stratofortress87.

Mainiks ka, et järgmine animeöö siis novembris ja teemaks shoujo! Kahe rohkem maskuliinsemale sugupoolele mõeldud teema järel ka midagi õrnemale sugupoolele :P
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Püh Aug 30, 2009 13:13    Teema: Vasta viitega

magical girl ei pidand järgmine olema vä?
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Aug 30, 2009 13:28    Teema: Vasta viitega

Stopa kirjutas:
magical girl ei pidand järgmine olema vä?

See on ära olnud juba ju :) http://asashio.anime.ee/2008/05/koosolek-24-mai-6-animeoo/
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: