OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Animepidu Genialistide klubis
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
metsavana



Liitunud: 24 Nov 2008
Postitusi: 51
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Juul 30, 2009 13:52    Teema: Vasta viitega

Juuh..sain tehtud tnx :)
_________________
full-metal-metsavana.blogspot.com
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
karpax



Liitunud: 15 Juul 2009
Postitusi: 9
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Juul 31, 2009 09:16    Teema: Vasta viitega

Selline teema ka:

Kui keegi tahab müüa/osta midagi jaapani/animede/mangadega seonduvat, või näidata kellelegi oma loomingut vms, siis Genklubi suitsuruumi tahvel on täna täiesti selle päralt. Foorumis on kuulutada ka hea, aga siis oleks vähemalt otse silma all ka neil, kes bakas (väga aktiivsed) ei ole.

Näiteks.

Ja tuletan meelde siis, et algusega 22 täna olete oodatud Lai 37taga asuvasse Genklubisse!
_________________
---
Did you bleach your hair?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Juul 31, 2009 15:36    Teema: Vasta viitega

It's murder on the dancefloor
But you better not kill the groove
Dj, gonna burn this goddamn house right down
Oh, I know I know I know I know I know I know


I'm there.
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Juul 31, 2009 20:48    Teema: Vasta viitega

12 minutit veel alguseni. Kõik kenasti valmis seatud. Nüüd ootame rahvast Happybunny
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Trash



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 733

PostitusPostitatud: Laup Aug 01, 2009 09:44    Teema: Vasta viitega

Mis toimus? Tartlased vastake!
_________________


http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Laup Aug 01, 2009 09:47    Teema: Vasta viitega

Minu arvamus üritusest:


Mis kõige rohkem häiris, oli vist fakt, et tegemist oli lihtsalt halbmuusika paraadiga. Kui sisse astudes tundsin ära Yoko Kanno ja veel midagi head ja tuttavat, siis tund aega hiljem oli asi taandunud suvalise jaapani muusika peale. Olgu, talume ära. Mingi hetk aga voolas kõlaritest välja pseudo-latiino muusikat, mis mängis allkorrusel vist lausa enamuse ajast.

Suur oli mu üllatus, kui umbes ühe paiku tagasi saali minnes avastasin, et väljastataval muusikal ja jaapanil polnud midagi ühist. Tekkis tunne, et genialistide klubi generic DJ oli pulti roninud ja tema muusikamaitse sai kogu mu seltskonna poolt liigitatud ühte lahtrisse: müra. Sellel asjal, mis kõlaritest välja tuli, polnud mingisugustki sidet anime, jaapani või isegi muusikaga. Selleks ajaks kui me jäärapäise ja oma "muusika" taktis pead jõnksutava isiku puldist ära saime, ei olnud silmapiiril enam ühtegi inimest, kes oleks tulnud sinna animeüritusele, vaid olid vist gen-klubi igaöised pesitsejad. Oligi aeg koju minna.


Niisiis, lugupeetud korraldaja, üks palve sulle: kui sa ei oska, ei taha, ei viitsi isegi nii elementaarset asja teha, nagu seda on DJ leidmine muusikale keskendunud peole, siis ära häbene, kutsu järgmine kord keegi appi. Oleks mulle öeldud, et vastavat isikut pole, oleks ma kodus ühe plaadi kokku klopsinud ja selle masinasse pistmine oleks kõigi muusika- ja tantsuvajadused rahuldanud.

Gen-klubi on tore koht ja järgmist korda ei jõua ära oodata.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
inz002



Liitunud: 1 Mai 2007
Postitusi: 410
Asukoht: kus, mis ja mida krdit

PostitusPostitatud: Laup Aug 01, 2009 10:38    Teema: Vasta viitega

Pärast eilset seal käimist leian, et see on awesome.... http://www.youtube.com/watch?v=RY9u0LxIWJk Happybunny
Tika-tika....
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
kiits



Liitunud: 1 Aug 2009
Postitusi: 1
Asukoht: Trt/Tln

PostitusPostitatud: Laup Aug 01, 2009 14:35    Teema: Vasta viitega

vastuseks random-ile:

Postitus: Laup 11 juuli:
kas on huvilisi ja inimesi, kes oskaksid vajadusel ka plaate mängida?

Postitus: Laup 11 juuli:
Praegu ongi küsimus, et kas sellisele üritusele oleks tulijaid (st. kas seda on mõtet korraldada) ja kui, siis kuidas seda läbi viia. Nii et muusika jms on täiesti lahtised hetkel.

Postitus: Püh 12 juuli:
Siis oleks vaja vist mingi hetk maha istuda ja rääkida mis ja kuidas

jne jne...

Ja ainuke kes meid aitas oli genky (suur suur aitäh veelkord). Niet suht tobe kuidagi lugeda, et "küsige abi teinekord". Seda sai siin foorumis küsitud nii, et sõrmeotsad trükkimisest villis. Ühesõnaga tagantjärele tarkus, mees - teinekord reageeri kui küsitakse.


Metsavana: aga las ma siis loen plussid miinused kokku
Metsavana: +inimesed..hulga animerahvast
Metsavana: +koht..koht on jumala vinge
Metsavana: +jook ja värk organiseeritud odavalt..tarbisin..hüva
Metsavana: +muusika oli üldiselt ikkagi anime..ja mulle sa andsid teada ka juba alguses ,et võin seda vahetada..ma ei viitsinud
Metsavana: - halb dj valik päris hilja..ikka tõesti...siis üritasime tüüpi ära kangutada ja ise lasta mussi aga tüüp ajas sõrad vastu LaLaLaa
Metsavana: et noh nii ei saa ju ka ,et mul palutakse nt lasta disko musal mussi ja ma lähen pane velikijile luki ja jmke ja enda lemmikud peale kohe LaLaLaa
Metsavana: ta istus läpakaga ja kruttis nuppe seal mingis programmis ja sealt tuli mingit kriuksu ja piiksu ja müdinat ja sahinat ja saagmise helisid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ZeroEndorphine



Liitunud: 11 Dets 2007
Postitusi: 242

PostitusPostitatud: Laup Aug 01, 2009 16:33    Teema: Vasta viitega

Selle abi küsimise osa pealt...egas teema, mille nimetus oli pikalt veel Läbuuu! ei kutsu just lugema, veel vähem võib aimata, et sellise pealkirja taga mõni asjalik üritus peituks. Plakateid juhtusin ka alles neljapäeval silmama...
Ehk seekord jäi tulemata. Kui aga peaksite suvatsema veel mõnda sedalaadi üritust korraldama, siis oleks valmis täitsa kaasa lööma.
Siiski suur kiitus, et sellise asjaga hakkama saite, eks alguses jalgade alla saamine olegi kõige keerulisem wink

päikest Happybunny
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
metsavana



Liitunud: 24 Nov 2008
Postitusi: 51
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Aug 01, 2009 17:14    Teema: Vasta viitega

Kehva pealkirja süü võtan jah omaks :(
_________________
full-metal-metsavana.blogspot.com
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Aug 02, 2009 19:04    Teema: Vasta viitega

Mina ütleks ka, et selline vigisemine teemal 'küsige abi' on küll antud juhul kohatu, sest seda tehti. Ma käisin abis, aga ega ma ka kõigega tegeleda kogu aeg ei jõua/viitsi/taha. Korraldasin haruhitantsu (tehniliste viperuste tõttu läks aiataha, aga sain ka soovitusi järgmiseks selliseks olukorraks), panin jooksma AMVd (mida inimesed vaatasid), vedasin kohale muusikat ning Stepmania pakkus ka rahvale huvi. Ma arvan, et sellise lühikese ajaga korraldatud üritusel küll midagi viga polnud.

Rahvast oli, mis tähendab, et ollakse nõus seda üritust veel korraldama. See kord saab siis juba pikemalt paika panna (mis, kus, kes, kuidas) ning varemalt reklaamida. Ega esimene AniMatsuri (siis veel Mini Animefest) sai ka suht järsku korraldatud. Aiataha läks asju, aga üritus kukkus välja lõpuks.

See õhtune muusikamängija oleks küll tulnud läpa tagant ära lüüa. Vale üritus.
Tegelikult tuleks selliste ürituste puhul selgemaks ikka teha, mis üritusega tegu. Kõikidele külastajatele. Ühele tüübile, kes sinna tuli, käis konkreetselt animemuusika närvidele. Stepmanial suurt helisi peale animemuusika pole ning tuli, koputas õlale ja teatas, et tema tahab midagi muud kuulata. (alguses sain aru, et mäng teda häiris, aga siis teatas, et las mängib video, muusikat tahaks teist). Saan aru, et püsikunde, aga mai tea... kui juba temaatiline üritus, siis võiks ka temaatiline muusika olla ning sellega arvestada.

Mina ütlen igastahes korraldanud isikutele suure AITÄH'i.

Järgmine kord jälle wink
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 02, 2009 20:56    Teema: Vasta viitega

Stepmanias mängiti minu meelest ainult halbu lugusid :(
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 02, 2009 21:05    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
Ühele tüübile, kes sinna tuli, käis konkreetselt animemuusika närvidele. Stepmanial suurt helisi peale animemuusika pole ning tuli, koputas õlale ja teatas, et tema tahab midagi muud kuulata. (alguses sain aru, et mäng teda häiris, aga siis teatas, et las mängib video, muusikat tahaks teist). Saan aru, et püsikunde, aga mai tea... kui juba temaatiline üritus, siis võiks ka temaatiline muusika olla ning sellega arvestada.

Kehv kasvatus nendel püsikundedel siis.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Aug 02, 2009 21:12    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Stepmanias mängiti minu meelest ainult halbu lugusid :(

Minul isiklikult on/oli lugudest suhteliselt savi. Peaasi et tantsitavad. Valisin lugusid selle järgi, mis oleksid lihtsad. Enamus olid täiesti algajad ning paljud nägid mängu üldse esimest korda. Järgmiseks korraks tean igastahes siis lugudevalikul paremini ette valmistada (thou mul pole inimeste muusikamaitsest suurt aimu). Orgunnin aga laiema valiku.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 02, 2009 21:15    Teema: Vasta viitega

Ei, tegelikult stepmania lood on savi, aga need, mis üleval mängiti oleksid võinud rohkem sellised lood olla, mille järgi saab ka tantsida ja kütavad inimesi üles. AMV'd on hea mõte, kuigi natuke häiriv ilma õige muusikata. Ja AMV'de seas oli 3-4 animet, mida oli näha 3-4 korda.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Aug 03, 2009 12:02    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Ei, tegelikult stepmania lood on savi, aga need, mis üleval mängiti oleksid võinud rohkem sellised lood olla, mille järgi saab ka tantsida ja kütavad inimesi üles. AMV'd on hea mõte, kuigi natuke häiriv ilma õige muusikata. Ja AMV'de seas oli 3-4 animet, mida oli näha 3-4 korda.

Ülemine muusika oleks jah võinud parema valikuga olla. Aga kuna ma muusikaga ei tegelenud, siis viisin sinna ainult käputäis häid lugusid. Ülejäänud oli kohaliku DJ teema.

Aga AMVdega oli nii, et kuna all korrusel oli teema, siis sooviti seal mängida vastava temaatikaga muusikat. Niiet selles osas mina suurt teha ei saanud. aga mis puudutab AMVde valikut, siis ma küll omaarust panin VLC playlisti randomi peale, aga ta seda miskipärast vist ei teinud. Ülal korruse AMVde hulgast mul endal isiklikult aimu polnud.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
toomas



Liitunud: 25 Mai 2008
Postitusi: 250
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Aug 03, 2009 16:45    Teema: Vasta viitega

Endal oli üht teist tegemist ja ei sattunud sellele üritusele, kuigi oleks tahtnud. Kuna on kuulda vigisemist ürituse muusikavaliku ja stepmania lugude osas, siis tuleb kange tahtmine nende kohtade pealt järgmine kord kaasa aidata. See on siis vist Animatsuri..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
karpax



Liitunud: 15 Juul 2009
Postitusi: 9
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Aug 04, 2009 09:43    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Mis kõige rohkem häiris, oli vist fakt, et tegemist oli lihtsalt halbmuusika paraadiga. Kui sisse astudes tundsin ära Yoko Kanno ja veel midagi head ja tuttavat, siis tund aega hiljem oli asi taandunud suvalise jaapani muusika peale. Olgu, talume ära. Mingi hetk aga voolas kõlaritest välja pseudo-latiino muusikat, mis mängis allkorrusel vist lausa enamuse ajast.

Suur oli mu üllatus, kui umbes ühe paiku tagasi saali minnes avastasin, et väljastataval muusikal ja jaapanil polnud midagi ühist. Tekkis tunne, et genialistide klubi generic DJ oli pulti roninud ja tema muusikamaitse sai kogu mu seltskonna poolt liigitatud ühte lahtrisse: müra. Sellel asjal, mis kõlaritest välja tuli, polnud mingisugustki sidet anime, jaapani või isegi muusikaga. Selleks ajaks kui me jäärapäise ja oma "muusika" taktis pead jõnksutava isiku puldist ära saime, ei olnud silmapiiril enam ühtegi inimest, kes oleks tulnud sinna animeüritusele, vaid olid vist gen-klubi igaöised pesitsejad. Oligi aeg koju minna.

Niisiis, lugupeetud korraldaja, üks palve sulle: kui sa ei oska, ei taha, ei viitsi isegi nii elementaarset asja teha, nagu seda on DJ leidmine muusikale keskendunud peole, siis ära häbene, kutsu järgmine kord keegi appi. Oleks mulle öeldud, et vastavat isikut pole, oleks ma kodus ühe plaadi kokku klopsinud ja selle masinasse pistmine oleks kõigi muusika- ja tantsuvajadused rahuldanud.



Enne kui lahmima hakata, võiks oma kategoorilised "nii on" väited üle vaadata, sest 90% juhtudest on pärast oma möödapanekute pärast lihtsalt piinlik. Või, noh, võiks olla.

Rolling Eyes *ohkab* Rolling Eyes

Kallis Random Hero, animepeol ei olnud suvalist jaapani muusikat. 90% meie muusikalistist oli animede OSTid, lisaks lisalugusid Lemon Jellylt, Prodigylt jne, mille järgi oleks võimalik tantsida - ja mille esitajad nagunii juba figureerisid üksikute lugudega OSTidel. KÕIK jaapani lood olid seega OSTidelt pärit.

Pseudo-latiino nurina peale tahaksin ma köhatada ja paluda lahti võtta www.google.com. Trüki sinna sisse märksõnad "Bleach", "Tite Kubo", "arrancar" ja "Hueco Mundo" - baari ukse peal oli isegi väljaprint mangast tekstiga "This is Hueco Mundo" - siis saad aru terve baariruumi välimusest, korraldajate läbivast kostüümivalikust ja muusikavalikust.

Selles, et 01-03 puldis olnud DJ oli "genialistide klubi generic DJ" julgen ma sügavalt kahelda. Ma olen seal ikka hea mitu aastat töötanud ja ma küll ei teaks, et Barthol Lo Mejor oleks meil varem muusikat mänginud (võibolla Eclectica raames, aga ma kahtlen ka selles). Pärtel sai valitud just selle pärast, et kõik korraldajad olid niigi rakkes muude töödega ning Lennart tahtis vahepeal pausi saada muusikamängimisest - korduvatele küsimustele siin foorumis aga mingit "ma olen nõus muusikat mängima tulema" vastust ei tulnud, niisiis tuli abi kutsuda oma tutvusringkonnast kelleltki, kes oleks kuidagigi jaapani kultuuriga seotud (guugeldage nüüd märksõna "popdada", mille Eesti lipulaev BLM on ja leidke, et oi, see on väga tugevasti jaapani tänavakultuurist mõjutatud).

Tunnistan, et järgmine kord tuleb DJ-ga konkreetsemalt ja pikemalt läbi rääkida. Sai küll toonitatud, et animepidu ja anime- ja jaapani muusika on teema, mida tuleb mängida, aga ju siis oli möödarääkivusi. Alles peole eelneval päeval sain ta nõusse, nii et vaba aega sügavateks vestlusteks lihtsalt polnud. Ise üles ei sattunud peo ajal, sest olin allkorrusel rakkes, aga nii palju kui poole kõrvaga korraks kuulsin, tundus, et kui ta Pärmivabrikus mängiks näiteks, siis oleks seal küll äge tantsida. Animemuusika suhtes ettenägematu feil, tunnistan.

Aga animefänne oli klubi ruumides peo algusest lõpuni ja mõned ei tahtnud äragi minna, kui asju kokku panema hakkasime, nii et selles, et "silmapiiril ei olnud enam ühtegi inimest, kes oleks tulnud sinna animeüritusele" ma sügavalt kahtlen. Mul on tunnistajaid! Happybunny

Aga ma tahaksin veelkord tänada kõiki, kes kohale tulid ja/või oma abi pakkusid. Lühikese ajaga sai siiski üsna korralik pidu maha peetud ja 12. septembrini, mil AniMatsuri peaks oma õhtuse vahepeo Genklubi alumisele korrusele tooma, on piisavalt aega, et asi põhjalikumalt läbi mõelda.
_________________
---
Did you bleach your hair?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Aug 04, 2009 11:30    Teema: Vasta viitega

In before whiny response.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Teis Aug 04, 2009 12:49    Teema: Vasta viitega

juhul kui barthol lo mejor mängib, tuleb sellest enne teada anda, et inimesed teaksid arvestada : )
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: