OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

AniMatsuri 2009. 12.-13. september 2009
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Trash



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 733

PostitusPostitatud: Püh Sept 20, 2009 22:35    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Vestluspaneel oli huvitavalt kontrastne - Trash, kes lösutas toolil reaalses mahakukkumisohus ja rääkis rahulikult hentaist, Nikkolo, kes oli ülikonnas ja esindas esteetluse tippu ning pisi-nunnu, meie oma pop-iidol Iiris Vesik, kelle nunnud piiksatused seal vist igat nerdi mingil viisil puudutasid.


Ära seleta! Nikkolo oli küll ülikonnas, kuid mingit esteetluse tippu ta ei esindanud. Ajasin temaga ka paneeli väliselt juttu ja mees jättis väga vahetu sümpaatse mulje, ongi just lahe, et selline teise kaliibriga animefänn ja mitte sasi-pudi-posi luuser. Iiris oli jah tore tüdruk ja üldpildis tundus hea idee olevat semade küsimustega 10 aastase vanusevahega inimesi pommitada.
_________________


http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
stratofortress87



Liitunud: 29 Juun 2009
Postitusi: 9
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Sept 22, 2009 11:50    Teema: Vasta viitega

Ma panin vestluspaneeli video Vimeo.com'i ülesse, kui keegi osalejatest on huvitatud: http://vimeo.com/6688442
Kui kellegil on midagi selle vastu, et see video on avalikult nähtav siis andke teada, sest ma panin ta ülesse põhimõttel, et inimestel kes osalesid vestluspaneelis võib olla huvi seda videot vähemalt üks kord näha.
Vabandust, et nii kaua aega võttis, kuid mul kahjuks polnud varem aega sellega tegeleda.

Muidugi, kui kellelgi on YouTube'is Partner account siis võib ka sinna panna, kuid muidu ma seda videot 10min klippideks lõikama ei tahaks hakata.

PS! Ega keegi ei oska mulle öelda, mida teha cosplay ürituse ja muude videodega? Ma paneks nad YouTube'i, kuid kui keegi vastu on siis andku teada.
_________________
Free flow of information is the only safeguard against tyranny. Beware of he who would deny you access to information, for in his heart he dreams himself your master.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lostinthemist



Liitunud: 16 Sept 2009
Postitusi: 432
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitatud: Laup Sept 26, 2009 20:20    Teema: Vasta viitega

Tänud vestluspaneeli video eest, jäin sellest ilma ja nüüd sain ära vaadatud. Cosplay videosid vaataksin hea meelega, kohe kindlasti seda, mis sai esimese koha cosplay esinemisel. Muhe
_________________
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Püh Sept 27, 2009 15:00    Teema: Vasta viitega

Veel veidi videosid..

Hare Hare Yukai teshrini, Kadi ja Sato-chani esituses

Lucky Star samade tantsijatega

Lucky Stari tantsuõpetus, 1. osa

Lucky Stari tantsuõpetus, 2. osa

Ülalolevate videote filmimise eest on vastutav exekillan. LaLaLaa
(Ja YouTube'is on nende kvaliteet kuidagi niru..)

Kuna kendot tutvustav video on pea 30 minutit, siis läheb selle lõikamisega veel aega, aga üles panen selle kindlalt. :)
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Lehekülg 15, lehekülgi kokku 15

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: