OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

AniMatsuri 2009. 12.-13. september 2009
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
aizen.sama



Liitunud: 13 Sept 2009
Postitusi: 53
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 13:27    Teema: Vasta viitega

veel paar kysimust
1. kust saaks vaadata Bleach movie 3 eng kuid sbib ka raw
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 13:27    Teema: Vasta viitega

aizen.sama kirjutas:
aga kus on videod nendekt meestelt kes seal HD kaameratega filmisid kas keegi nendega rääkis et upkoadiks videosid youtubi

Nende kaamerate salvestised ilmselt saavad natuke liiga suured olema youtube jaoks, aga peab uurima. Esimese päeva lindistusi juba on üle tunni jagu plaadil olemas. Hakkan nendega tegelema kohe, kui ennast paremini tunnen. Paistab, et olen suutnud haigeks jääda ~_~

aizen.sama kirjutas:
veel paar kysimust
1. kust saaks vaadata Bleach movie 3 eng kuid sbib ka raw

Natuke vale küsimus selle teema jaoks.

Heccu kirjutas:
http://files.inbox.lv/ticket/b7d2568eda0a8f017d427870019a5449eff0e844/%5Bmaxovt%5D_2009_09_13_AniMatsuri2009_%5B85CC50F2%5D.rar

Click "Lejupielàdet" to start downloading.

I will download the file and then upload the photos somewhere. As Aizen.sama pointed out, download is really slow :)
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
reixo



Liitunud: 14 Sept 2009
Postitusi: 35
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 14:31    Teema: Epic Vasta viitega

Elu kaks toreidamat päeva! LaLaLaa
Ülilahe oli. Stepmania, Guilty Gear, Karaoke, ja kõik muu. Paremat asja ei ole olemas Happybunny
Cosplayereid oli ka palju, ja minu imestuseks ka VÄGA heades kostüümides.
Ei jõua ära oodata järgmist üritust.
Good job! ^.^
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
toomas



Liitunud: 25 Mai 2008
Postitusi: 250
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 14:32    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
aizen.sama kirjutas:
aga kus on videod nendekt meestelt kes seal HD kaameratega filmisid kas keegi nendega rääkis et upkoadiks videosid youtubi

Nende kaamerate salvestised ilmselt saavad natuke liiga suured olema youtube jaoks, aga peab uurima. Esimese päeva lindistusi juba on üle tunni jagu plaadil olemas. Hakkan nendega tegelema kohe, kui ennast paremini tunnen. Paistab, et olen suutnud haigeks jääda ~_~


Pmlt saab 720p videosid youtubesse üles panna. Ma ei ole seda küll teinud, aga õpetusi on küll selle kohta.

Üritusest ka. Mina olin siis see kes peamiselt infolauas vastu pidama pidi. Esimest korda teen midagi sellist. Nee et kui ma kedagi ära ei hirmutanud, siis loen selle rolli kordaläinuks :)
Muidugi tänud Random'ile ja Piu'le kes ka aitasid seal asju kontrolli all hoida. Ja muidugi tänud ka festi ühele külalisele, kes esimese päeva lõpus vaikselt infolaua meeskonda sulandus. Mmm, nüüd kui meenutan, siis ma ei tea ta nimegi. Teine kord küsi enne festivali juba ette, et tahad vabatahtlik olla. Saad tasuta sisse ja :P

Korralduse kohta niipalju, et see mida mina üleval suures saalis nägin, sujus üldiselt hästi. Peamised probleemid olid cosplay-le registreerimisega. Igast küljest tuli küsimusi selle kohta, et mis vahe on etteastel ja kostüümi hindamisel. Samuti tahtis suur hulk inimesi registreerida viimasel hetkel ja muidugi, nagu Random ka mainis, muusika saime ka tavaliselt väga viimasel hetkel. Aitäh Stopale (kelle poole ma alguses inglise keeles pöördusin, sest ta oli nii "väikese tüdruku" rolli sulandunud) ja teistele, kes aitasid vene keeles horde informeerida laua juures.

Kokkuvõttes leian, et üritus läks hästi korda, aga teine kord peab küll etteasted laskma varakult ette registreerida, vast isegi enne üritust. Siis jääks koha peale vaid kostüümide nö registreerimine ja segadust oleks palju vähem.

Ja muidugi, afterparty oli üks mu paremaid elamusi viimasel ajal :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Karoliine



Liitunud: 1 Juul 2009
Postitusi: 161
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 14:50    Teema: Vasta viitega

Muidu võiks teha nii, et neid HD kaameraga filmituid asju võiks tellida saada. Telliks ise kindlalt :) aga oleneb kuidas teistega oleks.
Btw genky head paranemist sulle. Päris paljud on peale animatsurit haigeks jäänud 0.o
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
reixo



Liitunud: 14 Sept 2009
Postitusi: 35
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 14:55    Teema: Vasta viitega

WeAreX kirjutas:
Päris paljud on peale animatsurit haigeks jäänud 0.o

Eks mina ka nata nohuseks jäänud, küllap selle pärast et teine päev lõppes toreda vihmasajuga (mul oli ainult särk seljas, ja ma elan linna teises otsas emm )
Ei jõua DVD'd ära oodata Happybunny
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
fishbunny



Liitunud: 30 Aug 2007
Postitusi: 107
Asukoht: Hamamatsu

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 15:33    Teema: Vasta viitega

nii tore lugeda, et ma pole ainuke veidi tõbine. Suutsin häälepaelad vist ülepingutada ja rääkida üli vastik, selline tunne nagu keegi käiks terava kammiga üle kurgu. Kõige parem oli täna ajapeale koolis joosta, hingata on üli raske T,T Kõigile head paranemist kellel mõni tervise kahjustus LaLaLaa *läheb näiteringi enda seisundit hullemaks tegema*
Nüüd tuli meelde veel üks asi mis cosplay etenduste ajal ei meeldinud. Nimelt kui see tehniline rike oli, aga etteastet prooviti ikka teha, siis paljud rääkisid suht kõva häälega juttu. Aga jah see pole juba korraldajate asi, vaid nende kes vaatavad.
Kassimütsid olid üliarmsad, tahaks järgmine aasta sellist punast kui tuleb, kindalt panen raha selle jaoks kõrvale Happybunny


Viimati muutis seda fishbunny (Esm Sept 14, 2009 15:40). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
poizzz123
sumimasen


Liitunud: 6 Märts 2005
Postitusi: 285
Asukoht: Tarto

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 15:34    Teema: Vasta viitega

Näitab 4 tundi tõmmata veel -.-
_________________
I will achieve greatness!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte Yahoo Messenger MSN Messenger
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 15:42    Teema: Vasta viitega

*liitub tõvevaguniga* Löristan praegugi.

Aga, jah, mind üllatas cosplayerite rohkus, tagasi mõeldes olid kõik hästi kenad ja toredad inimesed, pilti lasid ka teha jne. LaLaLaa Leidsin oma digikast mitmeid cosplay pilte, WeAreX'i albumist ka LaLaLaa

Nähh. Panen kindlasti ka oma pildid ja videod üles, :)

EDIT:

Lätlaste üllatusesinemine esimesel päeval
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 17:13    Teema: Vasta viitega

paar pilti minu kaamerasilma läbi Vanadus ja laiskus annavad tunda, ei viitsi enam pildistada.

Suured tänud kõigile, kes oma muusikat julgesid ohverdada, kätte saab plaadid genky käest.

Lisaks tänud Trashile puhta särgi eest.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Harts



Liitunud: 22 Apr 2008
Postitusi: 43
Asukoht: Kodus või Tartus

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 17:23    Teema: Vasta viitega

Mõned minu fotod ja pildid.
Paar videot on päris hästi välja tulnud:)
Aga fotod on enamasti teralised, ikkagi siseruumid ja valgustus pole nõrga aparaadi jaoks piisav.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Clawson
Manlius Maximus


Liitunud: 25 Jan 2008
Postitusi: 393
Asukoht: Enamasti Märjamaa

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 17:29    Teema: Vasta viitega

Avastasin, et piletimüüja amet on kerge ja karaoke on lahe. Lisaks sellele sain nohu.
_________________
Agressiivne isemõtleja ja multikulturist. Arbitraarseid ja potentsiaalselt ebapädevaid mõtteakte produtseeriv subjektiivne demagoog ning kantseliidi propageerija. Challenge accepted! Suffer not the brony to live.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ewty
küsimus poistele ...


Liitunud: 20 Mai 2007
Postitusi: 414
Asukoht: tagasi Eestis

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 17:35    Teema: Vasta viitega

millegipärast on mul kõik lihased valusad pärast kolmepäevast tormamist.

Üritus oli väga lahe ja igasugused kleitidega kutid mõlemal päeval oli minu tegu :P au ja hiilgus julgetele


minu kaudu saab ka ühe kaameraga tehtud DVD'd tellida. materjali on kokku mingi 4 tundi ja mul pole aimugi mitme plaadi peale see mahub. Aga arvatavasti üritame ka mingi 60min lühivarjandi kokku miksida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 18:01    Teema: Vasta viitega

Täna hommik olin hullult väsinud ja peavalus ._.
Ja kodutööd jäid ka tegematta, see anime värk on ikka saatanast.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
inz002



Liitunud: 1 Mai 2007
Postitusi: 410
Asukoht: kus, mis ja mida krdit

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 18:02    Teema: Vasta viitega

Ma avastasin, et kui kuulata mitu päeva inimeste laulmist jääb midagi külge.
Ja hiinakleidid on lahedad, kahju muidugi sellest, et roheline kleit naiselikumatele figuuridele on.
Olen nõus iga kell sellisel üritusel kaasa töllama ja kaasa aitama... Esimese päeva alguses asju majandada oli lõbus, õppisin palju huvitavat. Meeskonnaliikmete rõõmud Happybunny

Aitäh kõikidele külalistele ja korraldajatele, tõsiselt vahva oli see pikkale veninud nädalavahetus.

Seoses sellega, et järgmine aasta toimub sama üritus uuesti, tuletan meelde, et soovijad võivad karaoke jaoks soovilugusid edastada ikka veel emailile: inz002@hot.ee
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 18:12    Teema: Vasta viitega

Ai krt meelde tuli, kui keegi leiab oma asjade seas juhuslikult minu nimega [MEESKOND] märgi, palun ärge ära visake :3

Ai krt meelde tuli vol.2: Kes see luges School Rumble'i teist volüümi ja kaaned ära kortsutas? Tunnistage üles!
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Akiza



Liitunud: 22 Apr 2009
Postitusi: 7

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 18:59    Teema: Vasta viitega

Stopa kirjutas:
Akiza kirjutas:

3. Guilty gear oli natuke mõtetu (minu arvamus. plauks mind ellu jätta ^-^)

Kas sulle ei meeldinud kuidas tournament oli korraldatud või sinu arust on lihtsalt fighting-mängud mõtetud?
Ses mõttes et see mäng on (eriti animefriikide seas) päris populaarne ja sobib väga hästi animefestivalile ju.


ei noh mulle meeldivad häästi paljud mängud. nende seas on plaju fighting-mängud. lihtsalt mulle tundus natuke mõtetu. aga muidu tore et kellegil oli ikkagi lõbus wink see ju lihtsalt minu arvamus.

Ma loodan et minu arvamus ei solvanud kedagi. ma ju lihtsalt avaldasin oma arvamust Happybunny
ma ka ju tahan et meie festivaalid oleksid veel paremad Happybunny
Olen käinud Soome festivaalil ja see oli natuke ikka parem kui meie oma. aga ma arvan, et meile on lihtsalt vaja kogemust. vb. mõne aasta pärast on meil kõige paremad festivalid Euroopas LaLaLaaLaLaLaa
_________________
Darkmagicalgirl

algaja vist ikka =^.^=
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 19:06    Teema: Vasta viitega

eh vb. on asi selles, et sa oled 3D fighting gamesi mänginud ainult..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 19:11    Teema: Vasta viitega

Stopa kirjutas:
Ai krt meelde tuli, kui keegi leiab oma asjade seas juhuslikult minu nimega [MEESKOND] märgi, palun ärge ära visake :3

Minu käes on kenasti :) Kui millalgi asjade noortekasse viimine on, siis saan ära tuua. Ehk tuled siis randomiga appi asju sisse viima :3
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Heccu



Liitunud: 13 Sept 2009
Postitusi: 10
Asukoht: Riia, Läti (Riga, Latvia)

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 19:23    Teema: Vasta viitega

more photos

http://s397.photobucket.com/albums/pp53/Heccu114/Tartu/?start=0
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Järgmine
Lehekülg 12, lehekülgi kokku 15

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: