OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

mida head praegu loed?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Hostility



Liitunud: 30 Dets 2010
Postitusi: 11

PostitusPostitatud: Laup Jan 01, 2011 14:32    Teema: Vasta viitega

OnePiece kirjutas:
Hostility kirjutas:
OnePiece kirjutas:
Hostility kirjutas:
OnePiece kirjutas:
Hostility kirjutas:
OnePiece kirjutas:
Hostility kirjutas:
Kas teema pole HEADE mangade kohta mida loete.Naruto, One Piece ja Bleach ei käi sinna.


That's just like like your opinion, man wink.

Pealegi, kas sa oled One Piece'i vaadanud?
...
siis ära ütle, et see halb on.


Väiksena vaatasin vahest animet saksa kanalist RTL II, algul mõtlesin, et on normaale aga siis läks käest ära ja loobusin.Mitu aastat on selle manga algusest möödas ja keegi ikka ei tea mis see One Piece on.


Mina tean. One Piece on aare, Piraadi Kuningas jättis maailma kõige kaugemale saarele, Raftelile, mis asub New Worldis, mis omakorda asub Grand Lines. Ta avaldas aarde olemasolu loetud sekundid enne, kui ta hukati. Ta mainis niimoodi: "You want my treasure? Go look for it, I left it all in that place". Ning ta ütles seda sellise kangusega nagu üks korralik piraat peakski, ja kui ma tuletan meelde aega, kui ma seda lauset esimest korda kuulsin, siis tekib minus äärmiselt nostalgiline tunne. Ühesõnaga, teema juurde naastes, keegi (peale Piraadi Kuninga enda) ei tea täpselt, kas see aare on nt. tohutud kullamäed või miski, mis ainult Piraadi Kuningale endale kujutaks suursugust aaret (nagu Luffyle tema õlgmüts). Kõik see toimus 22 aastat tagasi ja nüüd on ühe noore poisi, Luffy, unistus moodustada enda piraadimeeskond ja seilata Grand Line'i lõppu, kus peidab ennast One Piece. Just hiljuti jõudis anime/manga sinnamaani, kus Luffy meeskond saab teada, et nad on jõudnud omadega poole tee peale. Igatahes, imeline anime, ise ma mangasõber ei ole, nii et seda olen väga vähe lugenud...



Hea ülevaade, aga me pole rohkem infot saanud mis see aare on ja mida sisaldab nii et progress 0.Kas mitte selle Sanji(koka poisi) master ei käinud seal Grand Line's?Ta pakkus Luffyle oma päevikut aga too ei võtnud vastu.Ja kui uuemat manga chapterit vaadata siis Luffy ja kompanii on alguses tagasi.One Piece lõppu pole mõtet veel oodata.


Sanji nn "masteri" nimi on Zeff. Tõepoolest, ta käis samuti Grand Line'is, kuid et ta Luffyle oma päevikut pakkus, ma ei mäleta, need on varajased episoodid ka (umbes 20-25, Baratie arc). Alguses tagasi? Whaddaya mean? Lõppu pole oodata - tõsi, kuid kas see pole siis hea? :P



Ma ei hakka palju spoilima aga toimus ülemaailmne extreme makeover ja mingi Vana Ajastu lõppes ja Uus ajastu algas.Paar tähtsat tüüpi sureb ära ka..................Ah jaaa, anime paneb mangast puhta mööda.


Ei, ei, kuidas siis nüüd anime mööda paneb? Manga on lihtsalt eespool animest...kas sa mõtled ülemaailmse extreme makeoveri all Marineford arci, "Whitebeard Wari"? Jah, sa pead seda mõtlema, tean küll, kes ära sureb ja kes mitte...algas jah nö New Era, see ei tähenda absoluutselt, et värk on alguses tagasi.



Ma pole animet vaadanud enam ja manga uuemad chapterid olen lihtsalt silmaga üle lasknud.Aga mingid saared vajusid vee all ja uued saared tekkisid.Ühesõnaga maailma kaart muutus, kliima muutus ja uued seilamis võtted tekkisid.Ja ma olen näinud kuidas paljud tüübid bitchivad, et anime pani selle 'Whitebeard arciga' väga mööda ja võrreldes mangaga oli seal kõvasti juurde pandud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Laup Jan 01, 2011 20:47    Teema: Vasta viitega

Üritaks teemas püsida? St põhiliselt mainiks teistele ka, kui mõne uue ja huvitava manga peale oled sattunud? :(
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Laharl



Liitunud: 12 Juul 2010
Postitusi: 36

PostitusPostitatud: Esm Apr 11, 2011 23:01    Teema: Vasta viitega

Ma loen hetkel Cyborg G-chan'i. Soovitan lugeda, see on väga naljakas. Mulle meeldib, kuidas G-chan on väga heasüdamlik ja heade kavatsustega, aga tegevuse käigus tapab inimesi ja lõppkokkuvõttes teeb rohkem halba kui head LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
SeidiNss



Liitunud: 27 Aug 2010
Postitusi: 129
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Juul 19, 2011 22:52    Teema: Vasta viitega

Loen hetkel: " Kivi vennaskond" David Morreli oma. See on teine osa. Esimene osa on nimega " Roosi vennaskond"
Salaorganisatsioonide, vandenõude, spioonide jms asjadega. Muhe
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
SeidiNss



Liitunud: 27 Aug 2010
Postitusi: 129
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Sept 25, 2011 19:26    Teema: Vasta viitega

Ozamu Dazai "Inimeseks kõlbmatu" :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Thoriss



Liitunud: 25 Sept 2011
Postitusi: 2
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Sept 25, 2011 20:42    Teema: Vasta viitega

Vinland Saga
_________________
Dwarves and mountains have one thing in common: It takes an almighty hammer and tremendous amount of persistence to overcome them.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
FullmetalBoy



Liitunud: 22 Jan 2011
Postitusi: 110
Asukoht: Luke.. enamus argipäeva Tartu

PostitusPostitatud: Püh Sept 25, 2011 20:44    Teema: Vasta viitega

24-25 öösel sai mingisugune perv manga läbi loetud mis AniMatsurilt muretsesin Hentai .... aga täitsa hea sisuga .. nimi ei tule hetkel meelde
_________________
私は決してあきらめないだろう。

siimkarel@hotmail.com - msn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Reede Nov 11, 2011 18:55    Teema: Vasta viitega

Vaatasin väljasolevad Mirai Nikki osad ära ja kuna tahtsin veel siis hakkasin mangat lugema. See, et Yuno ja Yukiteru tuimalt haavavad ja tapavad inimesi ja siis mingi 1 lauselise seletuse tõttu saavad nad rahulikult järgmine päev tavaliselt elu uuesti alustada ning see, et manga on vahepeal liiga shounenlik ala "friendship is magic, häirivad natuke. Aga muidu väga põnev ja kuigi mõned plot twistid on etteaimatavad siis on tegu ikkagist suht hea mangaga.
EDIT: Suht lahe oli aga lol, lõpus STOP! It's hammer time!


Viimati muutis seda ShinNatsume (Laup Nov 12, 2011 01:09). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
electrastar



Liitunud: 13 Juul 2011
Postitusi: 117
Asukoht: Sometimes under, sometimes on Ayame´s bed.

PostitusPostitatud: Reede Nov 11, 2011 19:56    Teema: Vasta viitega

Lõpetasin just ära "The Sound of a Bell Can Be Heard´i" ära, teist korda. Ja ikka ma ei saanud sellest vist isu täis, see on nii armas kuidagi ja ülimalt kaasakiskuv. Räägin ma otseloomulikult enda eest. ^_^
_________________
I´m becoming ✖
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
SeidiNss



Liitunud: 27 Aug 2010
Postitusi: 129
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Nov 16, 2011 15:30    Teema: Vasta viitega

Fjodot Dostojevksi "Kuritöö ja karistus" Hop-Hop
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Kolm Nov 16, 2011 16:04    Teema: Vasta viitega

SeidiNss kirjutas:
Fjodot Dostojevksi "Kuritöö ja karistus" Hop-Hop


manga alafoorumisse ikka sellist asja ei postitaks
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SeidiNss



Liitunud: 27 Aug 2010
Postitusi: 129
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Nov 17, 2011 12:29    Teema: Vasta viitega

Stopa kirjutas:
SeidiNss kirjutas:
Fjodot Dostojevksi "Kuritöö ja karistus" Hop-Hop


manga alafoorumisse ikka sellist asja ei postitaks


Lugesin ka äsja saadud "Gate 7", nägin poes ja mõtlesin, et võib huvitav olla :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
SeidiNss



Liitunud: 27 Aug 2010
Postitusi: 129
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Dets 09, 2011 17:13    Teema: Vasta viitega

Leidsin raamatukogust "x/1999 Prelude"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Esm Dets 26, 2011 22:44    Teema: Vasta viitega

Litchi Hikari Club. Usamaru Furuya + mingisugune kultuslikkuse element, seega tekkisid teatud lootused; kuna oli lühike, lugesin ka lõpuni läbi, aga sügavat muljet ei jätnud. Püüab olla coolilt nihilistlik ja diip, tegelikult on pigem tüütu.
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ragnaripea



Liitunud: 14 Apr 2008
Postitusi: 350
Asukoht: London

PostitusPostitatud: Esm Dets 26, 2011 23:59    Teema: Vasta viitega

Ma ei loegi midagi praegu... viimati süvenenult lugesin netist Gantz'i. Mida te soovitaksite head lugeda? Selline sci-fi kraam on täitsa meeltmööda.
_________________
http://soundcloud.com/KULG
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Laup Jan 05, 2013 15:36    Teema: Vasta viitega

Lugesin just The Lucifer and Biscuit Hammer/Hoshi no Samidare/Wakusei no Samidare läbi ja väga hea manga oli.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Kolm Jan 09, 2013 21:31    Teema: Vasta viitega

Just lõpetasin Eien no Withi ja silmad higistasid lõpupoole päris korralikult... Teemaks pimedate juhtkoerad ja fookuses ühe koera lugu sünnist surmani.
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
envoy



Liitunud: 3 Märts 2013
Postitusi: 1

PostitusPostitatud: Püh Märts 03, 2013 00:56    Teema: Vasta viitega

Soovitan kõigil lugeda sellist mangat nagu High School of the Dead, loomulikult kui teile meeldivad zombid!

Teised mangad mida soovitan ka teistele lugeda.

Cradle of Monsters - Zombid laeval.
Btooom - Surmav mäng saarel.
Gantz - Maailm on hukule määratud, tulnukad ründavad ning vähesed väljavalitud peavad selle päästma.
Bloody Junkie - Surmav mäng kinnises majas.
Historys Strongest Disciple Kenichi - Lugu poisist keda koolis kiusati. Ühel päeval otsustab ta võitluskuntste õppida ning nüüd on tal 6 erinevat meistri taseme õpetajat kes temast maailma tugevaimat teevad.
The Breaker ja The Breaker New Waves - Poissi kiusatakse koolis ning ta palub ennast õpetajal õpetada, ning väikese abiga väljaspoolt osutub ta tugevamaks kui paljud algselt arvavad.
Aiki - Võitluskuntsti teemaline.
Shingeki No Kyojin - Viimased inimesed maailmas võitlevad tulnukates hiiglaste vastu kes näevad inimeste moodi välja.
The God Of High School - Võitluskuntstide teemaline turniir.
Mahou Shoujo Of The End - Tulnukad tulevad maale ja hävitavad hetkega enamikest inimestest. Mõned üksikud ellujäänud võitlevad oma tuleviku eest.
Enigma - Eriliste võimetega inimesed on kooli lukutaha pandud kus nad väljapääsu otsivad.

Ning muidugi need, kui ma eeldan, et neid teavad juba kõik.

Naruto
Bleach
One Piece
Fairy Tail


NB! Linke nimedega ühendada ei osanud sorry. :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Püh Märts 03, 2013 18:09    Teema: Vasta viitega

envoy kirjutas:
Soovitan kõigil lugeda sellist mangat nagu High School of the Dead, loomulikult kui teile meeldivad zombid!

Teised mangad mida soovitan ka teistele lugeda.

Cradle of Monsters - Zombid laeval.
Btooom - Surmav mäng saarel.
Gantz - Maailm on hukule määratud, tulnukad ründavad ning vähesed väljavalitud peavad selle päästma.
Bloody Junkie - Surmav mäng kinnises majas.
Historys Strongest Disciple Kenichi - Lugu poisist keda koolis kiusati. Ühel päeval otsustab ta võitluskuntste õppida ning nüüd on tal 6 erinevat meistri taseme õpetajat kes temast maailma tugevaimat teevad.
The Breaker ja The Breaker New Waves - Poissi kiusatakse koolis ning ta palub ennast õpetajal õpetada, ning väikese abiga väljaspoolt osutub ta tugevamaks kui paljud algselt arvavad.
Aiki - Võitluskuntsti teemaline.
Shingeki No Kyojin - Viimased inimesed maailmas võitlevad tulnukates hiiglaste vastu kes näevad inimeste moodi välja.
The God Of High School - Võitluskuntstide teemaline turniir.
Mahou Shoujo Of The End - Tulnukad tulevad maale ja hävitavad hetkega enamikest inimestest. Mõned üksikud ellujäänud võitlevad oma tuleviku eest.
Enigma - Eriliste võimetega inimesed on kooli lukutaha pandud kus nad väljapääsu otsivad.


Historys strongest disciple kenichi - On läinud põrgu sellest hetkest kui Kenichi õppis oma upgraded Sei kaitsevälja asjanduse (Päris palju peale anime lõppemis kohta.). Masendavad võitlused, liialt palju fanservici peale läinud (No kuule Miu võitleb oma Dou KI-ga niimoodi, et tal ei ole mingeid riideesemeid peale kahe väikse riidetükikese nibude peal ja väike riideriba, vaataja ja tema kubeme vahel... WTF).. Pole mõtet isegi alustada selle mangaga.. Lihtsalt vaata see anime ja kõige parem osa ongi nähtud.

High school of the dead- Ei ole üldse sisu. Ainult on stereotüübid (Ja paljud rinnakad naised kes ei suuda oma riideid korralikult hoida, või asi on sellest, et riided on valmistatud paberist?), ning zombid. Võid samahästi mängida toredat mängu nimega ''Left4dead 2''. Sama hästi kirjutatud süzhee, ainult on vähem rindasi (Mida korralikul anime/manga sõbral polekski vaja.).

Muidugi, ''The breaker'' ja ''AIKI'' on mõlemad suhteliselt lahedad erinevatel põhjustel.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Püh Märts 03, 2013 18:14    Teema: Vasta viitega


_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: