OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Filosofeerime!
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Võhik



Liitunud: 9 Juun 2008
Postitusi: 361
Asukoht: Tallinn-Tartu mnt

PostitusPostitatud: Püh Mai 10, 2009 22:51    Teema: Vasta viitega

1=0,(9) pole paradoks vaid üldiselt aksepteeritud. Selle tõestusviise on lõpmatult ning keegi korralikult ümber ei suuda lükata. Ainuüki see et ühe ja 0,(9) vahe on lõpmatult väike arv annab tõestust, et tegemist on ühe ja sama arvuga. Lõpmatult väike arv on üks jagatud lõpmatusega ning kui mingit reaalarvu jagada lõpmatusega, siis tuleb vastuseks alati 0. Seega kaks arvu erinevad 0 ühiku võrra: 1-0,(9)=0 ning kui viia 0,(9) teisele poole siis saad taas, et 1=0,(9). Piirväärtust siin polegi eriti vaja see lihtsalt võrdub.

Selle liikumisega seonduvas asjas saaks küll piirväärtust kasutada. Kiirus läheneb nullile, aeg läheneb lõpmatusele ning oletame et vahemaa läheneb kolmele. Kuid tundub, et pelgalt piirväärtuse kasutamine päris õige ei ole ning minu mõistus on ka puudulik. Põhjus miks see ei tööta: V=S/T ehk null võrdub kolm jagatud lõpmatus, aga kui natuke võrrandit ümber tõsta (S=V*T), siis saaksime, et kolm on võrdne nulliga ja isegi piirväärtusi kasutades saaksime, et kolmele lähenev arv läheneb nullile.
_________________
Colorless green ideas sleep furiously.
SDE-inimene
Feilfest
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 10, 2009 23:28    Teema: Vasta viitega

x=0,(9)
10x=9,(9)

10x-x=9,(9)-0,(9)

9x=9

x=1 => 0,(9)=1
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kawry



Liitunud: 25 Okt 2008
Postitusi: 106
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Mai 11, 2009 01:05    Teema: Vasta viitega

oh neid matemaatilisi toredusi :P

siin on veel üks toredus. jänese ja kilpkonna võidujooks punktist A punkti B. Oletame, et just antud jänese kiirus on 50 km/h ja antud kilpkonnal 3 km/h. Mõlemad alustavad punktist A ja finish on punktis B. Aga, et punkti B jõuda, peavad mõlemad läbima punkti C, mis on mõlema punkti keskne vahemaa punkt. Kui punkt C on läbitud, tuleb läbida punkt D, mis on omakorda punkti C ja B keskne vahemaa punkt. Kui punkt D on läbitud, tuleb läbida punkt E, mis on keskne vahemaa punkt punktidele D ja B jne...
Kes võitis võidujooksu?


kerge joonis. v1.1
A______________C_______D___E....B

Happybunny
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Clawson
Manlius Maximus


Liitunud: 25 Jan 2008
Postitusi: 393
Asukoht: Enamasti Märjamaa

PostitusPostitatud: Esm Mai 11, 2009 09:50    Teema: Vasta viitega

On naiivne arvata, et filosoofia on mingi matemaatika allharu. Matemaatikaõpikust paradoksi maha kribamine ei tähenda, et sa filosofeerid. Koolis öeldi kindlasti lõputu arv kordi: vasta küsimusele, mitte ära uduta nii sama.

Läheme tagasi karuloo juurde. Seda ei saa matemaatiliselt lahendada, sest seal on sees metskitse tunded. Tekivad küsimused: Mida tahtis jänes/metskits/karu? Jänes tahtis elada. Metskits tahtis, et kõik oleks nii nagu alati, kui kõik koos mängisid. Karu tahtis metsarahvale tuld tuua.

Jänes tahtis selles loos kahtlemata kõige elementaarsemat asja. Miks peaks jänes olema Prometheuse tõrvik? Tal endal ei ole mingit põhjust sellega nõustuda. Karu-Prometheus astus oma teoga välja tsivilisatsiooni piiridest. Jänes on selles loos ainuke, kes väärib õigeks mõistmist.

Karu on kõige traagilisem tegelane. Ühest küljest Prometheus, teisest küljest hull professor - Jekyll/Hyde. Üksik revolutsionäär, kes tahtis metsarahvale õnne tuua kuid saatuse tahtel sai temast surma sõnumitooja. Koletislikud vahendid võivad ka parima eesmärgi tähtsusetuks muuta.

Metskits tahtis sõpradega mängida, et midagi ei muutuks. Naiivne loom, nekromantika ei ole lahendus. Tema musta rituaali pärast, mis pidanuks jänese surnust üles tõstma, tabas metsa jumalik viha. Kõik mattus mustadesse leekidesse ja tuhastunud loomade hinged määrati igaveseks seda kuumaastikku valvama.

Tänase päevani hüppab seal ringi neetud lossi suurune libasurnud jänes. http://www.dirtyharrysplace.com/dailyheadlines/wp-content/uploads/2008/08/zombie-rabbit.jpg

Inspireeritud Higurashi no Naku Koro ni-st.
_________________
Agressiivne isemõtleja ja multikulturist. Arbitraarseid ja potentsiaalselt ebapädevaid mõtteakte produtseeriv subjektiivne demagoog ning kantseliidi propageerija. Challenge accepted! Suffer not the brony to live.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Mai 11, 2009 22:47    Teema: Vasta viitega

Clawson kirjutas:
Läheme tagasi karuloo juurde. Seda ei saa matemaatiliselt lahendada, sest seal on sees metskitse tunded. Tekivad küsimused: Mida tahtis jänes/metskits/karu? Jänes tahtis elada. Metskits tahtis, et kõik oleks nii nagu alati, kui kõik koos mängisid. Karu tahtis metsarahvale tuld tuua.

Jänes tahtis elada, kust sa sellise järelduseni jõudsid? Kogu loos pole mainitud sõnagi jänese isiksusest, ainult tema surmaviis. Äkki oligi see tema eesmärk? Selles mõttes, et kõigil on õigus elada, loomulikult, aga see ei pane neid tingimata tahtma elada. Jäneste psüühika on üldse teistsugune kui inimestel. Näiteks tahavad jänesed kindlasti paljuneda. Äkki avastas meie kangelane, et ta on viljatu ja pakkus end vabatahtlikult karule katse*jäneseks*. Loos on käsitletud tema surma vaid hirve vaatepunktist, tagamaid tema ju ei teadnud.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Clawson
Manlius Maximus


Liitunud: 25 Jan 2008
Postitusi: 393
Asukoht: Enamasti Märjamaa

PostitusPostitatud: Esm Mai 11, 2009 23:11    Teema: Vasta viitega

Ummi, sa ei mõista jäneseid. Mul on jänestega elu jooksul korduvalt kokkupuuteid olnud. Jänesed tahavad süüa, juua, magada ja paljuneda - umbes nagu tänapäeva noored. On täiesti võimatu, et jänes tahaks saada mõrvatud ning seejärel praetud. Sest selline soov on loodusega vastuolus, ainult abstraktne mõistus võib kõrgema eesmärgi nimel leppida sellise julma saatusega. Äärmisel juhul võis jänes ennast katse"jäneseks" pakkuda eksperimentaalseks viljakusraviks, kuna paljunemine on jänestele tõepoolest oluline. Aga see tähendaks, et karu pettis jänest. See purustaks karu-Prometheuse müüdi ning sunniks meid karu rolli loos tõsiselt ümber mõtestama. Kas me tõesti tahame sinna minna?
_________________
Agressiivne isemõtleja ja multikulturist. Arbitraarseid ja potentsiaalselt ebapädevaid mõtteakte produtseeriv subjektiivne demagoog ning kantseliidi propageerija. Challenge accepted! Suffer not the brony to live.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Mai 11, 2009 23:24    Teema: Vasta viitega

Sa räägid nagu jänestel polekski oma tahet ega iseseisvaid mõtteid, erinedes teistest jänestest. Looomulikult on. Jänesel võivad olla unistused ja kindlasti ka on. Kui oled elanud unistuste nimel, siis nende purunemisel kaob ka kõige tavalisemal jänesel eluisu. Nüüd oleneb vaid isiksusest ja võimalustest, kas jänes jääb ellu või kõngeb. Kas poleks mitte loogiline, kui jänes läheks oma unistuste purunemisel karu juurde sooviga oma elu anda vähemalt teiste unistuste nimel, see on igati ilus ja märterlik, just nagu julge jänes ikka teha talitseb.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Clawson
Manlius Maximus


Liitunud: 25 Jan 2008
Postitusi: 393
Asukoht: Enamasti Märjamaa

PostitusPostitatud: Esm Mai 11, 2009 23:35    Teema: Vasta viitega

Jänesed erinevad üksteisest värvi, suuruse ja iseloomu poolest. Nende ühisosa on paljunemine, magamine, toitumine. Ma kasutasin üldiselt üksikule lähenemist kuid tundub, et see sind ei veena. Tungime siis jänese hinge sügavustesse.

Seal sügavikus elas üks kala, kelle nimi oli Albert... ja siis nad elasid õnnelikult elu lõpuni.

Olles tuttav selle loo täisversiooniga, olen kindel, et sa mõistad. Isegi kui unistused purunevad, siis jänese hing ehitab ennast mõne päevaga uuesti üles. On võimalik, et karu kasutas jänese depressiooni, et ta täis joota ning seejärel teda ära kasutada, mõrvata, põletada ja ära süüa. Aga on võimatu, et see jänes, keda ma nii hästi tunnen, oleks otsustanud märterluse kasuks.
_________________
Agressiivne isemõtleja ja multikulturist. Arbitraarseid ja potentsiaalselt ebapädevaid mõtteakte produtseeriv subjektiivne demagoog ning kantseliidi propageerija. Challenge accepted! Suffer not the brony to live.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Mai 11, 2009 23:49    Teema: Vasta viitega

Antud jänesega sa siiski kohtunud ei ole. Kindlasti mäletad sa kalaloost ka seda, et Albertil oli üpris suur ujupõis. Suurem, kui teistel kaladel. Siit saab kergelt analooge tuua jänesega - jänese depressioon mitte ei kao paari päevaga, vaid kasvab, kasvab kui ujupõis Alberti pinna lähedale tõusmisel. Depressioon viib jänese psühholoogi juurde, kes annab talle lollist peast antidepressante. Teades, et antidepressandid tekitavad jänestele vastupidiseid efekte, võimegi edasi jälgida jänese täielikku allakäiku elunautimistrepil. Nüüd on siis lisaks veel probleem uimastitega.

Kõik see muutub, kui karu räägib talle oma uuest leiust. See on nii põnev, nii uudne, see võib maailma paremaks muuta! Jänese lõputus masenduses on lõpuks üks väike lootusekiir midagi korda saata, millestki osa olla! Jänes räägib, et lihtsalt tulest ei piisa, tuleb midagi sellega peale hakata! Ja pakub ennast, olles jälginud jahimeest oma isa küpsetamas. Karu on algul vastu aga jänes ei muuda meelt. Tema abil saab maailm paremaks! Hurraa!
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Võhik



Liitunud: 9 Juun 2008
Postitusi: 361
Asukoht: Tallinn-Tartu mnt

PostitusPostitatud: Teis Mai 12, 2009 00:11    Teema: Vasta viitega

Äkki on tegemist hoopis Laine Jänesega, kes on depressioonis, kuna ta läks oma mehest lahku ja siis tuleb Medvedjev ja küpsetab teda ning lääne hirvpoliitikud vaatavad seda kõike pealt midagi ette võtmata. Nad ei sekku, hoolimata sellest, et suurriik kiusab väikest.

Tegelt minu jaoks on kõige huvitavam tegelane sealt jutust hirv. Tekib küsimus, kas hirv oleks pahandanud ka karu peale, siis kui karu ei oleks nii õnnelik olnud. Kui karu oleks vb olnud veidi asjalikum, kas siis hirv oleks hakanud koos temaga jänest sööma?

Kuid loo lõpp ütleb "Ja miski enam ei loe. Nad kõik on surnud.", seega kogu eelnev mõtlemine (sellega ma eriti ei tegelenud-pigem postitamine LaLaLaa) ja filosofeerimine võis olla mõttetu.
_________________
Colorless green ideas sleep furiously.
SDE-inimene
Feilfest
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Clawson
Manlius Maximus


Liitunud: 25 Jan 2008
Postitusi: 393
Asukoht: Enamasti Märjamaa

PostitusPostitatud: Teis Mai 12, 2009 00:33    Teema: Vasta viitega

Ummi, sa avastasid praegu tõe kogu jänese loo taga, aga sa ise ei taibanud seda. Psühholoog oli karu ema. See sama, kes avastas, teisena, et tema pudrukauss oli tühjaks söödud. Aga perekond Karud ei saanud kunagi süüdlasi kätte. Nende kahtlused pöörasid jänese, tuntud pudrupea, vastu. Karud ei unusta ega andesta.

Väike karupoeg sai isalt ülesandeks sõbruneda jänesega, mida ta ka edukalt tegi. Peale ühist joomingut sooritas väike Karu oma missiooni - asendas teadvusetu jänese munandid männikäbidega.

Üles ärgates oli jänes väga masendunud, sest pea valutas ja kube valutas. Ta läks metsa arsti, suure karu, juurde ning nõudis tervislikku ülevaatust. Karuisa ütles jänesele: "Mõmm mõmm." Selle peale langes jänes sügavasse depressiooni. Aga sellest oli karudele vähe, karuisa saatis jänese psühholoogi juurde. Metsa psühholoog oli karuema.

Karuema andis jänesele erinevaid narkootikume. Jänes uskus, et need on depressiooniravimid ja võttis neid sisse. Karudele ei piisanud jänese surmast, oli vaja ka tema perekond häbistada.

Kui kogu mets juba teadis, et jänes on narkosõltlasest värdjas, siis liikus karupere plaani viimase faasi juurde. Nad püüdsid jänese kinni, tapsid ta ära, suplesid ta veres, panid ta põlema ja sõid ta ära. Seda kõike nägi metskits. Tema sõigi tegelikult karude pudru ära. Ta ei suutnud süükoormat taluda ning üritas jänest alkeemiaga ellu äratada. Selle hinnaks oli tema ja kogu looduse elu 10 km raadiuses. Aga midagi läks valesti. Loomade hinged ei läinud edasi ja jänes ei ärganud tõeliselt ellu. Milline traagiline lugu mõistmatusest ja arutust kättemaksust.
_________________
Agressiivne isemõtleja ja multikulturist. Arbitraarseid ja potentsiaalselt ebapädevaid mõtteakte produtseeriv subjektiivne demagoog ning kantseliidi propageerija. Challenge accepted! Suffer not the brony to live.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 12, 2009 14:50    Teema: Vasta viitega

Sa mõtled üle. Ükskõik, kui palju kordi sa mõnd muinasjuttu oled lugenud, ei pruugi nendega sarnased juhtumid ka teistes teostes esineda, olgugi et ridade vahel. Lisaks, pudrusöömine pole kaugeltki mitte piisav motiiv taoliseks käitumiseks.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 14, 2009 23:48    Teema: Vasta viitega

Üks märkus: Kui ma ütlesin AndreSe loo kohta, et see on matemaatika, mitte filosoofia, mõtlesin lähenemist. Filosoofiline lähenemine on hoopis teistsugune ja matemaatilisest natuke erinevas maailmas, ütleme siis et paralleeluniversiumis.

Ja kuna eelmine teema jooksis selgelt ummikusse, pakun meie noortele filosoofiahuvilistele uue, põnevama:

Sotsiaalsete heidikute käitumine internetifoorumites

Have fun!
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Mai 15, 2009 00:12    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:


Sotsiaalsete heidikute käitumine internetifoorumites

Have fun!


Ammendava vastuse saamiseks peab olemasolevat lihtsalt tagantpoolt ettepoole lugema.
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Mai 15, 2009 00:31    Teema: Vasta viitega

erick kirjutas:
Ummi kirjutas:


Sotsiaalsete heidikute käitumine internetifoorumites

Have fun!


Ammendava vastuse saamiseks peab olemasolevat lihtsalt tagantpoolt ettepoole lugema.

Vastuse? Polnud küsimustki, millele vastata. Teema on antud arutamiseks, mitte vastamiseks. :)
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Reede Mai 15, 2009 13:46    Teema: Vasta viitega

erick kirjutas:
Ammendava vastuse saamiseks peab olemasolevat lihtsalt tagantpoolt ettepoole lugema.


naiss

play him off, keyboard cat
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Juun 27, 2009 18:40    Teema: Vasta viitega

Täna pärast kojutulekut panin arvuti tuttava mühina ja piiksuga tööle ning tule põlema. Panin mängima muusika, millega on võimalik tutvuda ühes teises teemas postitatud lingi kaudu. Tegin lahti veebibrauseri, kust vahtis vastu baka.ee foorum, loomulikult vaatasin rituaaliks kujunenul moel, mida uut on postitatud ja mõtlesin hoolega, ega mul endal midagi tarka öelda pole.

Sel hetkel avastasin ma aga kohutava asja: minu enda hoole ja vaevaga alustatud teema on langemas unustusse! Kui vaadelda esimest lehekülge, siis teema "Filosofeerime!", millel on äärmiselt positiivne ja julgustav pealkiri, on kõige-kõige viimasel kohal. Seda võib võrrelda lavaga, kuhu püüdlevad sajad erinevad teemad, kellest kõige popimad on toetajate abiga pürginud esiritta, kuid lava taga asub kuristik, mille äärel seisjaid on keeruline märgata, kuid nad on endiselt laval. Kuristiku põhjas asub Unustuste Meri, kuhu on kogunenud sajad vähemtähtsad teemad, keda keegi enam ei armasta.

Seegi teema seisis selle kuristiku äärel, oodates pea kindlat surma, olles kindel, et mõni uus kuulsejanuline teema trügib lavale ja tema sinna enam ei mahu. Pea kogu lootus oli kadunud, kui järsku! Viuhti! Vaene teema nägi lootust! Tema enda looja silmad, mis tavaliselt tagaritta ei pürginud, vaatasid otsa just talle, kuristiku serval seisvale teemale! Temas ärkas järsku lootus, ta püüdis oma looja tähelepanu köita nii vapralt, kui suutis. Aga need silmad libisesid temast aeglaselt üle. Viivuks tundus, et sellest polnud abi. Viivuks tundus, et kõik on läbi.

Ja siis tundis ta, kuidas tema lahke looja talle käe ulatab, ta ära päästab tollest peaaegu kindlast hukust. Ta tõmmati tagasi eesritta - koht, kuhu pääsevad vaid parimad kõigist. Isegi, kui see on vaid viivuks, on ta õnnelik...
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Laup Juun 27, 2009 18:44    Teema: Vasta viitega

tahtsid vist öelda: bump
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Juun 27, 2009 18:49    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
tahtsid vist öelda: bump

Rõve võõrkeelne väljend. Püüdsin leida eestikeelset vastet.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Laup Juun 27, 2009 19:05    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Sotsiaalsete heidikute käitumine internetifoorumites

Have fun!


Olgu. Kuna ma olen isegi sotsiaalne heidik, peaks mul sel teemal teatud autoriteet olema.

Hmm, nii et kuidas ma siis internetifoorumites käitun?

Väga tähtis on mainida, et mu käitumine pole igal pool üksne. Vahed tulenevad minu arust peamiselt sellest, kui tutvunud ma mingi kohaga olen, kui tähtis ja austatud liige kogukonnast. Näiteks siin, Bakas, kus ma hierarhias väga madalal olen, kipun ma tagasihoidlik ja viisakas olema. Aga mõnes kohas võin väga vastikuks muutuda, inimesi teadmatuse eest solvata või väikeste asjade eest kritiseerida. Mida sisse-elanum ma kuskil olen, seda vabamalt ma käitun.

See võib olla seotud mu madala enesehinnanguga. Interneti anonüümsusest pole küllalt, et ma lubaks end teisi ilma mingi põhjuseta tüüdata. (Niinimetatud 'troll' ma pole, taeva eest mitte.) Aga kui ma olen kuskil juba foorumi üks tähtsamatest kuttidest (kolm-neli näitet sellistest kohtadest tuleb pähe), siis võin ma endale lubada üleolevat käitumist - vähemalt nende suhtes, kes mulle ei meeldi.

Sobib? Liiga jutustav vist; pole küllalt analüüsi.
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: