OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

shadowman´i autoga minejad
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Trash



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 733

PostitusPostitatud: Reede Jan 30, 2009 00:15    Teema: shadowman´i autoga minejad Vasta viitega

shadowman kirjutas:
Kas on kedagi (mõtlen just kaasreisijaid), kes põhimõtteliselt ei saa omapead Ülemiste Keskuse juurde tulemisega hakkama või kelle jaoks see logistiliselt keeruline on (elab selleks liiga kaugel vms)? Põhimõtteliselt saaks erandjuhul ka ju teepealt kellegi üles korjata - oleneb, kes kustpoolt kohale sõidab.


Kust kandist sa ise sõitma hakkad, järsku on kõigil lihtsam hoopis kusagil linna keskpaigas kohuda ja kogu Ülemiste seiklus skippida?
Mis mõte on üldse pagassi Tallinnas kaupa täis toppida ja autot raskemaks teha, nagunii jääb ju teepeale veel mõni pood, näiteks Viljandi. Minul on näiteks tavaline kott ka kaasas ja arvan, et teistelgi. Kui veel snäkid ja õlled osta, siis on kohe topelt kotte ja kuna reisijaidki 5, siis peaksime juba Tallinnas umbes 10 kotti pagassi mahutama, sest sisse mahub ju raskustega.
Samuti teen ettepaneku Viljandisse sööma minna, keskuse lähedal oli päris korralik ¹a¹lõkikas, sööks seal kõhud täis ja siis õhtusupini muretu. Nii, et võiks sõita Viljandisse, käia poes ja siis Kopra tallu.

Tegin eraldi teema, et mitte üldteemasse uppuda.
_________________


http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Reede Jan 30, 2009 22:02    Teema: Vasta viitega

Üldiselt su jutus on iva :)

Viljandis kõhu täissöömise vastu pole absoluutselt midagi. Sobib ka see, et sealset kauplust rammida. Mul tegelikult suhteliselt ükskõik, millisesse poodi minna, aga ikkagi jään selle juurde, et võiks Tallinnas koos teiste autojuhtidega kokku saada ja ühine kolonnisõit korraldada, nagu Tartust tulijad seda teevad. Pealegi vaevalt keegi autojuhtidest viitsib mööda linna ringi tiirutada, et iga reisija oma koduukse eest peale võtta. Samas mingi alternatiivse kokkusaamiskoha võib ju kokku leppida küll, kuna Ülemiste Keskus asub ikkagi suhteliselt ääremail ja ilma autota sinna minek võib paras seiklus olla.

Ise elan linnast väljas ja sisenen Tallinna mööda Pärnu maanteed, edasine marsruut on juba läbirääkimiste küsimus. Esialgne plaan oli Pärnu mnt->Vabaduse pst->Järvevana->Ülemiste. Samas võin sõita ka Liivalaiani ja sealtkaudu Tartu maanteele, mis tooks mu oluliselt kesklinnale lähemale.

PS: Teema on küll 'shadowmani autoga minejad', aga siin võiks ikkagi ka teised kaasa rääkida. Ma arvan, et parem on siiski mingi ühine sõit ja kogunemine ette võtta. Pealegi võtsid seal peateemas sõna ainult ruri ja Tuletegija. Teiste autojuhtide eelistustest ei tea midagi, rääkimata reisijatest.

PS2: kui mingeid ootamatusi ette ei tule, mis sunniks autot vahetama, siis kottide mahutamisega masinasse ei tohiks probleeme tekkida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 31, 2009 16:56    Teema: Re: shadowman´i autoga minejad Vasta viitega

minu marsruut algab rahumäelt ja kulgeb järvevana teed mööda, samas vajadusel võin ka mustamäe ja kesklinna kaudu sõita.

Trash kirjutas:
Mis mõte on üldse pagassi Tallinnas kaupa täis toppida ja autot raskemaks teha, nagunii jääb ju teepeale veel mõni pood, näiteks Viljandi. Minul on näiteks tavaline kott ka kaasas ja arvan, et teistelgi. Kui veel snäkid ja õlled osta, siis on kohe topelt kotte ja kuna reisijaidki 5, siis peaksime juba Tallinnas umbes 10 kotti pagassi mahutama, sest sisse mahub ju raskustega.

mitmeks päevaks sa kavatsed sinna minna, Trash? kahe päeva lihtne lõuna ja natuke snäkki ning jooki ei ummista pagasit ning ei suurenda bensiinikulu. samuti pole vaja magamiskotte ja vahetusriideid kaasa võtta, seega ei tohiks probleeme tekkida ka 5-e inimese ja väikese pagasiruumi puhul.

lisaks on minu arvates parem tuttavamas ja suurema valikuga poes ostud sooritada, kulub ehk ka vähem aega. mis söömisesse puutub, eks see ole iga autoseltskonna kokkulepe kus ja kas väljas süüa. tee peal söömise puhul tuleb tõenäoliselt veel umbes tunnise lisakuluga arvestada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
dzamul



Liitunud: 8 Apr 2008
Postitusi: 45
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 02, 2009 18:42    Teema: Vasta viitega

Minu teekond algab laagrist siis edasiPärnu mnt või Vabaduse pst->Järvevana->Ülemiste

Tsiteerin::
lisaks on minu arvates parem tuttavamas ja suurema valikuga poes ostud sooritada, kulub ehk ka vähem aega. mis söömisesse puutub, eks see ole iga autoseltskonna kokkulepe kus ja kas väljas süüa. tee peal söömise puhul tuleb tõenäoliselt veel umbes tunnise lisakuluga arvestada.
Olen sellega täitsa nõus.
Ma arvan, et viljandis lõuna söömine on hea mõte kuna õhtusöögini küllaltki pikk aeg.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ketsuya



Liitunud: 25 Veeb 2006
Postitusi: 115

PostitusPostitatud: Esm Veeb 02, 2009 18:44    Teema: Vasta viitega

dzamul kirjutas:
Minu teekond algab laagrist siis edasiPärnu mnt või Vabaduse pst->Järvevana->Ülemiste

Tsiteerin::
lisaks on minu arvates parem tuttavamas ja suurema valikuga poes ostud sooritada, kulub ehk ka vähem aega. mis söömisesse puutub, eks see ole iga autoseltskonna kokkulepe kus ja kas väljas süüa. tee peal söömise puhul tuleb tõenäoliselt veel umbes tunnise lisakuluga arvestada.
Olen sellega täitsa nõus.
Ma arvan, et viljandis lõuna söömine on hea mõte kuna õhtusöögini küllaltki pikk aeg.


Win, et ma su autosse sattusin sel juhul.:)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Trash



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 733

PostitusPostitatud: Teis Veeb 03, 2009 20:54    Teema: Vasta viitega

Hüppaksin Pärnu mnt-l peale viadukti sinu autosse, ehk siis Vineeri peatuse lähedal. Koht mu majast 10 min. jalutamise kaugusel, Ülemisteni peaksin minema vähemalt 45 min. ja 347 erinevat bussi-trolli-trammi. Kui ütled mis kell sealkandis oled või helistad ( annan numbri ), siis on mul lihtne sind teepervel õigel ajal oodata.

Eelmine aasta alustasime Tallinnast sõitu kl. 9 ja Viljandis oli vabalt aega süüa ning shopata, samuti sai teel tehtud suitsu ja metsapeatusi. Eks tegelikult oleneb kõik sellest mis kell Genky Maxima parklas kokkusaada tahab ja selle järgi joondume meie.
_________________


http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Piu
tavaline eesti naine


Liitunud: 3 Nov 2006
Postitusi: 328
Asukoht: Tartu/Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 04, 2009 08:21    Teema: Re: shadowman´i autoga minejad Vasta viitega

Trash kirjutas:
mõni pood, näiteks Viljandi


I lol'd.


Igastahes... Huvitav, kas hjarg ka siia teemasse piilub ja äkki siia teavitab, kus ja millal tema tahaks kogunemise ja ¹oppamise ja söömise teha wink

Mina pooldaks samuti enne tartlasi Viljandisse jõudmist ja seal poodlemist teha, et asju vähem oleks hommikul tassida ja autosse mahutada.

Pealegi Viljandisse osakavad vast kõik ise sõita - kolonni ei ole vaja. Sealt edasi saab juba ennast vajaduseö teadjamate taha haakida.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Valdars



Liitunud: 18 Okt 2006
Postitusi: 186
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 04, 2009 09:30    Teema: Vasta viitega

Kui Trashi pakutud auto peale tulemise koht peaks sobima, siis tuleks ise ka hea meelega samast kohast peale, sinna minek on minu jaoks oluliselt mugavam kui Ülemistele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kawry



Liitunud: 25 Okt 2008
Postitusi: 106
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 04, 2009 11:42    Teema: Vasta viitega

äkki oleks võimalik Ülemiste asemel teha viimaseks Tallinna peatuseks Sikupilli prisma, siis minulgi tuleks lühem tee, umbes 20 min. Bunnysmile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 04, 2009 11:44    Teema: Vasta viitega

Valdars kirjutas:
Kui Trashi pakutud auto peale tulemise koht peaks sobima, siis tuleks ise ka hea meelega samast kohast peale, sinna minek on minu jaoks oluliselt mugavam kui Ülemistele.

Sobib küll see koht. Täpsema aja, millal ma sinna ilmun, ütlen hiljem.
kawry kirjutas:
äkki oleks võimalik Ülemiste asemel teha viimaseks Tallinna peatuseks Sikupilli prisma, siis minulgi tuleks lühem tee, umbes 20 min. Bunnysmile

Sulle sama koht ei sobi, mis Trashile ja Valdarsile? Põhimõtteliselt Sikupilli jääb nii või naa marsruudile, nii et võin su sealt tee äärest ka peale korjata.
piuxu kirjutas:
Pealegi Viljandisse osakavad vast kõik ise sõita - kolonni ei ole vaja. Sealt edasi saab juba ennast vajaduseö teadjamate taha haakida.

Teemegi siis äkki Tartlastega kokkusaamise ja ühise sõidu alates Viljandist... et sinnani vaatab iga ekipaa¾ ise, kuidas saab?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tuletegija
Püromaan


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 238
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 04, 2009 11:54    Teema: Vasta viitega

Kisub sinnapoole jah et igaüks enda eest kuni viljandini

Kuna ma ise tulen lasnamäelt siis mulle viimane peatus enne Tallinnast kadumist on ülemiste keskus.

igatahes ma jätan siia oma numbri. 5655407

Ülduse tungival soovil on väljumis aeg ülemiste parklast vehmikus 09:30 - 10:00

Hilineda üldiselt ei soovita.
_________________
Due to the current financial crisis facing the world at the moment, the light at the end of the tunnel will be switched off to save on electricity costs, until further notice.

Sincerely,
God
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 04, 2009 13:25    Teema: Vasta viitega

Tuletegija kirjutas:
Kisub sinnapoole jah et igaüks enda eest kuni viljandini

Kuna ma ise tulen lasnamäelt siis mulle viimane peatus enne Tallinnast kadumist on ülemiste keskus.

igatahes ma jätan siia oma numbri. 5655407

Ülduse tungival soovil on väljumis aeg ülemiste parklast vehmikus 09:30 - 10:00

Hilineda üldiselt ei soovita.


kustkandist lasnamäelt sa sõitma hakkad ? Muloleks kuhugi lasnamäele mugavam tulla, kui ise ülemistesse seigelda :(
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tuletegija
Püromaan


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 238
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 04, 2009 14:00    Teema: Vasta viitega

Linnamäe teelt hakkan tulema, piki kanalit kuni tartu maanteeni ja sealt ülemistesse.
_________________
Due to the current financial crisis facing the world at the moment, the light at the end of the tunnel will be switched off to save on electricity costs, until further notice.

Sincerely,
God
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 04, 2009 15:15    Teema: Vasta viitega

Tuletegija kirjutas:
Linnamäe teelt hakkan tulema, piki kanalit kuni tartu maanteeni ja sealt ülemistesse.

Kas sa Priisle kaupluse või Kuristiku bussipeatuse juurest mööda sõidad? (Need asuvad Linnamäe teel :P)
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tuletegija
Püromaan


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 238
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 04, 2009 15:20    Teema: Vasta viitega

See et ma sealkandis juba pool aastat elanud olen ei tähenda veel seda et ma nimetatud poode peast tean.

sinu puhul oleks vist minu jaoks ideaalne versioon kui sa hommikul mul maja ees oled LaLaLaa linnamäe tee 22 siis.
_________________
Due to the current financial crisis facing the world at the moment, the light at the end of the tunnel will be switched off to save on electricity costs, until further notice.

Sincerely,
God
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 04, 2009 15:25    Teema: Vasta viitega

Tuletegija kirjutas:
See et ma sealkandis juba pool aastat elanud olen ei tähenda veel seda et ma nimetatud poode peast tean.

sinu puhul oleks vist minu jaoks ideaalne versioon kui sa hommikul mul maja ees oled LaLaLaa linnamäe tee 22 siis.


ok ma seiklen sulle majaette ... Mis kellaks ma täpselt tulen? Kella 9aks?

edit : Ma vaatasin et mul buss jõuaks kas 8:41 sinna või 8:56 + 5-7 min jalutuskäik.. Ma arvan et viimane variant on parem. :P Sobib nii?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tuletegija
Püromaan


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 238
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 04, 2009 16:14    Teema: Vasta viitega

müüdud :)
_________________
Due to the current financial crisis facing the world at the moment, the light at the end of the tunnel will be switched off to save on electricity costs, until further notice.

Sincerely,
God
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 04, 2009 20:07    Teema: Vasta viitega

Tuletegija kirjutas:
Ülduse tungival soovil on väljumis aeg ülemiste parklast vehmikus 09:30 - 10:00

eks ma arvestan siis sellega.

kas kellelgi on tahtmist ka kusagil teepeal süüa?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 04, 2009 20:47    Teema: Vasta viitega

Ok, plaan selline, et ilmun 9:00 ajal sinna Vineeri peatusesse, võtan peale Trashi ja Valdarsi, seejärel (ca 5-10 minutit hiljem nähtavasti) Sikupilli lähistelt kawri ja kusagilt teadmata kohast Bushidoni ning tuld. See, kus shoppamine korraldada (Ülemiste, Sikupilli või Viljandi), jääb reisijate otsustada, minul täitsa savi. Siis Viljandis väike lõunasöök ja olenevalt sellest, mis selleks ajaks kell näitab ja kas Tartlased on veel sealkandis, võimalik organiseerumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Trash



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 733

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 04, 2009 21:14    Teema: Vasta viitega

shadowman kirjutas:
Ok, plaan selline, et ilmun 9:00 ajal sinna Vineeri peatusesse, võtan peale Trashi ja Valdarsi, seejärel (ca 5-10 minutit hiljem nähtavasti) Sikupilli lähistelt kawri ja kusagilt teadmata kohast Bushidoni ning tuld. See, kus shoppamine korraldada (Ülemiste, Sikupilli või Viljandi), jääb reisijate otsustada, minul täitsa savi. Siis Viljandis väike lõunasöök ja olenevalt sellest, mis selleks ajaks kell näitab ja kas Tartlased on veel sealkandis, võimalik organiseerumine.


Kõlab nagu 90% korralikust plaanist.
_________________


http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: