OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Ideid järgmiseks AniMatsuriks?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Laup Nov 01, 2008 02:10    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
erik_schults kirjutas:
No kui tallinnas see toimuks, oleks ma vist kindel tulija

kui see toimuks mu kodust 100m kaugusel, siis oleks ma kindel tulija muidu imege pekki, st ma ei tule mitte kuhugi.

minu arust näitab selline suhtumine lihtsalt huvi puudumist. minu seisukohalt: kui mulle loeb rohkem see mida ma 25.- krooni eest kuus saan võrreldes sellega mida ma sellest üritusest saan, siis mul puudub huvi selle ürituse vastu. ja ma ei hädaldaks, et see Tartus toimub...


Kui sa elad tartus siis sul jah seda kerge 8elda, sest sul kerge sinna kuhale saada ka!..Ma tean, et on paljusi inimesi kes tulevad, tartusse anime kokku saamisele.Aga ma tahan 8elda, et kui ebamugav on tallinlastel sinna kohale minna ja, et te v6iks korraldada neid animematsuri-si tallinas ka, mitte ainult tartus, mis on tallinlastele v2ga eba aus...
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Nov 01, 2008 02:24    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Kui sa elad tartus siis sul jah seda kerge 8elda

25.- kuus (12 kuu kohta) oli öeldud selle tagamõttega, et elan tallinnas ja kasutan täispiletit bussiga edasi-tagasi sõitmiseks. ja huvi puudumine selle mõttega, et kui huvi ei ole, siis on ka hädaldamine moes.

tõsiselt: inimesed kes põevad tallinnast tartusse ja vastupidi sõitmist võiksid eraldi kokkutuleku teha vastavas linnas ja seal seda põdeda.

ps! lisaks veel, et miks ei korraldata AniMatsurit Haapsalus, Pärnus, Viljandis, Valgas, Paides, Rakveres, Narvas? sealsetel inimestel oleks ka ju "kergem" enda kodukoha/valla linna üritusele minna.


Viimati muutis seda ruri (Laup Nov 01, 2008 03:06). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Laup Nov 01, 2008 02:43    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
ruri kirjutas:
erik_schults kirjutas:
No kui tallinnas see toimuks, oleks ma vist kindel tulija

kui see toimuks mu kodust 100m kaugusel, siis oleks ma kindel tulija muidu imege pekki, st ma ei tule mitte kuhugi.

minu arust näitab selline suhtumine lihtsalt huvi puudumist. minu seisukohalt: kui mulle loeb rohkem see mida ma 25.- krooni eest kuus saan võrreldes sellega mida ma sellest üritusest saan, siis mul puudub huvi selle ürituse vastu. ja ma ei hädaldaks, et see Tartus toimub...


Kui sa elad tartus siis sul jah seda kerge 8elda, sest sul kerge sinna kuhale saada ka!..Ma tean, et on paljusi inimesi kes tulevad, tartusse anime kokku saamisele.Aga ma tahan 8elda, et kui ebamugav on tallinlastel sinna kohale minna ja, et te v6iks korraldada neid animematsuri-si tallinas ka, mitte ainult tartus, mis on tallinlastele v2ga eba aus...


Et sa teaksid, mina tulin kohale Hiiumaalt. See on üks ja pool tundi praamil, üks ja pool tundi bussis ja VEEL kaks ja pool tundi bussis. Ja ma tegin seda rõõmuga.
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Nov 01, 2008 03:11    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Kui sa elad tartus siis sul jah seda kerge 8elda, sest sul kerge sinna kuhale saada ka!..Ma tean, et on paljusi inimesi kes tulevad, tartusse anime kokku saamisele.Aga ma tahan 8elda, et kui ebamugav on tallinlastel sinna kohale minna ja, et te v6iks korraldada neid animematsuri-si tallinas ka, mitte ainult tartus, mis on tallinlastele v2ga eba aus...

Kui mul oleks viitsimist või tahtmist, saaks sulle üles lugeda terve hunniku asju, millega saaks täpselt samamoodi vastata ükskõik kus Eesti nurgas elav inimene sulle Tallinnas toimuvate ürituste kohta.

Mul on tunne, et osad tallinlased on harjutatud ära sellega, et kõik asjad nagu toimuks ainult Tallinnas. Mujale Eesti linnadesse/küladesse polegi mõtet vaevuda sõita. Miks peaks me korraldama üritust Tallinnas? Ütle mulle üks hea põhjus? See, et Tallinnas on rohkem inimesi, pole põhjus. Meile tuldi AniMatsurile Riiast, vähemalt üks isik isegi Venemaalt. Tartu on piisavalt suur koht, et korraldada sellist üritust. Tegelikult polegi asi suuruses... vaat mis massid toovad kokku sellised üritused nagu Rabarock Järvakandis, Hard Rock Laager Vana-Vigalas ning Green Christmas Rakveres. Asukoht ei ole määrav, määran on korraldus ning inimeste huvi.

Ja kui nüüd aus olla, siis sellised inimesed on mind tõsiselt minu korraldusaastate jooksul ära tüüdanud, niiet ma vaikselt hakkab nende suhtes juba ebaviisakaks muutuma. Varsti ütlen juba halvasti >:|

Ära hellitatud inimesed. Blah. Sinusuguste pärast on juba rõõm öelda: aga vat ei korralda Tallinnas või üks kõik kus ka see inimene parajasti ei elaks. Leppige, elu on karm.


(Ma ütlesin 'mõned tallinlased', seega ärge nüüd kõik seda isiklikult võtke. asi selles, et tallinlaste suust kohtan ma sellist asja tunduvalt rohkem, aga on ka teistest kohtadest inimesi olnud)
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList


Viimati muutis seda genky (Laup Nov 01, 2008 03:13). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Laup Nov 01, 2008 03:13    Teema: Vasta viitega

BornIn1142 kirjutas:
erik_schults kirjutas:
ruri kirjutas:
erik_schults kirjutas:
No kui tallinnas see toimuks, oleks ma vist kindel tulija

kui see toimuks mu kodust 100m kaugusel, siis oleks ma kindel tulija muidu imege pekki, st ma ei tule mitte kuhugi.

minu arust näitab selline suhtumine lihtsalt huvi puudumist. minu seisukohalt: kui mulle loeb rohkem see mida ma 25.- krooni eest kuus saan võrreldes sellega mida ma sellest üritusest saan, siis mul puudub huvi selle ürituse vastu. ja ma ei hädaldaks, et see Tartus toimub...


Kui sa elad tartus siis sul jah seda kerge 8elda, sest sul kerge sinna kuhale saada ka!..Ma tean, et on paljusi inimesi kes tulevad, tartusse anime kokku saamisele.Aga ma tahan 8elda, et kui ebamugav on tallinlastel sinna kohale minna ja, et te v6iks korraldada neid animematsuri-si tallinas ka, mitte ainult tartus, mis on tallinlastele v2ga eba aus...


Et sa teaksid, mina tulin kohale Hiiumaalt. See on üks ja pool tundi praamil, üks ja pool tundi bussis ja VEEL kaks ja pool tundi bussis. Ja ma tegin seda rõõmuga.

Sellegi poolest usun ma, et sul pole ka p2ris m6nus tartusse s6ita...Ja minu kysimus oli, et miks on 70% animepidu-dest k6ik peetud tartus?..Miks mitte tallinnas (Ma ikka arvan, et see on v2ga ebaaus.Kas inimesed ei v6iks teha ka yhe suurema peo tallinnas?)..või asi on lihtsalt selles, et keegi tallinnas ei viitsi yhe suure peo korraldada?..Aga tallinas pole eriti palju v2hem anime huvilisi kui tartus, seega v6iksite selle animatsuri tallinas korraldada ka... :(
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
chi



Liitunud: 18 Dets 2005
Postitusi: 574

PostitusPostitatud: Laup Nov 01, 2008 03:17    Teema: Vasta viitega




Tutvustage jaapani kultuuri.
Alustada võib näiteks millestki meeskonna 'softcorest'

Japanese Game Show Marshmallow Eating

Japanese Binocular Soccer - Siin piisaks nt. 1 binoklist ja õhupallist või tavalisest ping pong pallist, mida ämbrisse visata saab.^_^
_________________
AutoIt Script | Anime-Source | Watchanimeon


Viimati muutis seda chi (Laup Nov 01, 2008 03:19). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Nov 01, 2008 03:18    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Ja minu kysimus oli, et miks on 70% animepidu-dest k6ik peetud tartus?..Miks mitte tallinnas (Ma ikka arvan, et see on v2ga ebaaus.Kas inimesed ei v6iks teha ka yhe suurema peo tallinnas?)..või asi on lihtsalt selles, et keegi tallinnas ei viitsi yhe suure peo korraldada?..Aga tallinas pole eriti palju v2hem anime huvilisi kui tartus, seega v6iksite selle animatsuri tallinas korraldada ka... :(

Ise küsin, ise vastan. Jah, Tartus on rohkem viitsivaid inimesi. To bad...

Aga okei... olen juba kusagil maininud, kuid siis uuesti: EVA korraldab animepartysid ning suviseid cosplay üritusi. Ühe kooli pisike animeklubi korraldas ka cosplay ürituse. JAFF toimub Tallinnas põhiliselt. Lisaüritused toimuvad Tallinnas. PÖFF toimub põhiliselt Tallinnas. Kas sa ütled neile ka, et korraldage Tartus, sest seal on palju fänne?

Ja sina nüüd ei ela üle, et Tartus on AniMatsuri?

Kui nendel Tallinna animehuvilistel ka tõsine huvi on, siis leiavad nad selle raha, et käia ära ka Tartus, mitte istuda kodus ja oodata, et kõik hõbekandikul ette tuuakse.

AniMatsuri on Tartu üritus ja jääb ka selleks.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Laup Nov 01, 2008 03:38    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:

Ise küsin, ise vastan. Jah, Tartus on rohkem viitsivaid inimesi. To bad...

Aga okei... olen juba kusagil maininud, kuid siis uuesti: EVA korraldab animepartysid ning suviseid cosplay üritusi. Ühe kooli pisike animeklubi korraldas ka cosplay ürituse. JAFF toimub Tallinnas põhiliselt. Lisaüritused toimuvad Tallinnas. PÖFF toimub põhiliselt Tallinnas. Kas sa ütled neile ka, et korraldage Tartus, sest seal on palju fänne?

Ja sina nüüd ei ela üle, et Tartus on AniMatsuri?

Kui nendel Tallinna animehuvilistel ka tõsine huvi on, siis leiavad nad selle raha, et käia ära ka Tartus, mitte istuda kodus ja oodata, et kõik hõbekandikul ette tuuakse.

AniMatsuri on Tartu üritus ja jääb ka selleks.


Irw mina pole, seda sorti inimene, et ootaks asju h6bekandikule.
Nojah olin huvitatud, kuidas see pidu on, aga tundub, et see pidu on lihtsalt inimestele kellel on igav, või inimestele kes tahavad teatud asju osta...Mikski p2rast imeb niimoodi m6tlemine tahtej6u tartusse minna 2ra...No jah ma kardan, et siis ma ei ilmu yhelegi animatsuri-le (I'm giving up.)..
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Nov 01, 2008 03:40    Teema: Vasta viitega

Ee... Noh... Selline väike märkus, et WTF, kui korraldajad on tartlased, siis miks peaksid nad 200 kilomeetri kaugusele sõitma et üritust korraldada? Kle, kui sa tahad Tallinna üritust, siis sebi endale mõned tahtjad tallinlased, kes oleks huvitatud sellise ürituse korraldamiset. EVA ja OTAQI on kindlasti aktiivseid liikmeid täis. Kuigi mina korraldamisest ei tea tegelikult essugi, võiks iga inimene vähemalt mõista, et:

1) kui tahate kokku saada mingi kambaga, leppige lihtsalt kuskil kokku, kasvõi foorumis reklaamige, et tulge kohale. uskuge mind - rahvast huvitab see. muidugi võiks sellelgi üritusel oma väike sisu olla.

2) kui tahate korraldada suuremat üritust, siis see ei ole nii kuradi lihtne, nagu sulle vb paistab. Peab leidma ruumid, tegevused, inimesed tegevusi korraldama (meil nt jäi joonistamine ära sest inimest ei olnud järsku), tehnika, rahalised vahendid jne. See nõuab kuid planeerimist, juuste kitkumist, närvipingeid, vihalaineid, inimeste mitte läbi peksmist. Vist. Umbes. Ja siis ka ei lähe kõik õigesti, inimesed pole millegagi rahul. Näiteks asukohaga, et see peaks olema hoopis teises riigi otsas.

Kell on küll natuke enne nelja aga mu jutust peaks vist aru saama.

EDIT: lugesin viimast erick_schultzi posti ja

_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Nov 01, 2008 04:01    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Irw mina pole, seda sorti inimene, et ootaks asju h6bekandikule.
Nojah olin huvitatud, kuidas see pidu on, aga tundub, et see pidu on lihtsalt inimestele kellel on igav, või inimestele kes tahavad teatud asju osta...Mikski p2rast imeb niimoodi m6tlemine tahtej6u tartusse minna 2ra...No jah ma kardan, et siis ma ei ilmu yhelegi animatsuri-le (I'm giving up.)..

Hetkel sa käitud küll vastavalt. Nüüd veel teed üritust ning seda külastavaid inimesi ka maha, kuna sina ei viitsi ennast muul viisil üritusele lohistada kui et see korraldataks Tallinnas. Kui sul selline mulje on, siis miks sa üldse vaevudki?

Erik... tahad teada, kui palju ma sain puhata ürituse ajal? umbes 10 minutit, terve päeva peale kokku (algas kell 9 ning lõppes kusagil 23 ajal). Ülejäänud aja olin ainult jalgadel. Ürituse korraldamine on raske. Sa oleks pidanud nägema JAFFi korraldajat pärast ürituse lõppu... vot see oli omaette nähtus, kuidas ta toolil järjest rohkem ära vajus ning une tahtis suikuda. Ja meil on hetkel veel väike üritus. Kokkutulekud on selles osas lihtsamad, et sa saad võtta vabamalt ilma mingi konkreetse kavata. Aga selline üritus on konkreetse kavaga ning seekord läks see täiesti metsa. Lisaks järgmine aasta tulevad mängu sponsorid, suured summad. Hea ürituse korraldamine pole naljaasi. Ma elan üle kõik korraldamisega seotud probleemid ning kaebused. Täiesti arusaadav, kui pole me millelegi mõelnud, miski jääb ära, miski nihkub. Sellised asjad on loomulik osa või meiepoolne viga. Aga vot see 'aga miks pole Tallinnas, siin on ka fänne', ajab küll tuju ära. Kohe tõsiselt... eriti veel sellise suhtumisega.

Ummi kirjutas:
2) kui tahate korraldada suuremat üritust, siis see ei ole nii kuradi lihtne, nagu sulle vb paistab. Peab leidma ruumid, tegevused, inimesed tegevusi korraldama (meil nt jäi joonistamine ära sest inimest ei olnud järsku), tehnika, rahalised vahendid jne. See nõuab kuid planeerimist, juuste kitkumist, närvipingeid, vihalaineid, inimeste mitte läbi peksmist...

Oh so true T_T

Lisaks omaltpoolt Ummi korraldusmärkustele juurde, et tegemist on ka pärast üritus: asjad kokku pakkida ning ruum koristada, summad kokku lüüa, kahjud hinnata (jah... kaks mangat jalutasid müügiletist minema) ja juba otsast alustada uue asjaga. See on pidev protsess.

Ja ma armastan seda protsessi... kõik see vaev, närvipinge, selja/jalavalu. See on minu adrenaliinisüst. Ka teised inimesed: ZeroEndorphine, yoshy, MTI, inz002, Hypno, Ummi, Toomas, piuxu, Kadi, ewty ning kõik muu rahvas, kes aitasid korraldad... kõik nägid vaeva sellega. Kõik tegid eeltööd ning töötasid terve päeva, et üritus õnnestuks.

Seega võiks austada inimeste vaeva. Kui on konstruktiivset kriitikat, siis palun. Alati teretulnud. Sest hetkel käitud sa väga ebaaustavalt inimeste suhtes, kes kõik üritusega vaeva nägid ning ka neid, kes sellest üritusest osa võtsid.


Edit: kell on liiga palju ... ugh... 4 ~_~ must sleep...
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList


Viimati muutis seda genky (Laup Nov 01, 2008 04:22). Kokku muudetud 5 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Nov 01, 2008 04:05    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
või asi on lihtsalt selles, et keegi tallinnas ei viitsi yhe suure peo korraldada?

bingo!

erick_schults, oled JAFFI, EVA ja muude ürituste kõrval isik kes on valmis korraldamise koormat enda kanda võtma? enne soovitan konsulteerida genky'ga, et kogemusi saada ürituse korraldamise asjus.

Tsiteerin::
Nojah olin huvitatud, kuidas see pidu on, aga tundub, et see pidu on lihtsalt inimestele kellel on igav, või inimestele kes tahavad teatud asju osta...Mikski p2rast imeb niimoodi m6tlemine tahtej6u tartusse minna 2ra...No jah ma kardan, et siis ma ei ilmu yhelegi animatsuri-le (I'm giving up.)..

eelarvamused. st pidu on nendele kes on animest huvitatud. st, kui sina jõuad ülalolevale järeldusele, siis sa pole animest piisavalt huvitatud.

igaljuhul soovitaks enne hädaldamist kauguse üle tõsiselt enda prioriteedid paika panna (ja pärast seda mõelda, et kas on mõtet hädaldada). st, et kas sa ikka tahad tulla? mida sa seal teha tahad? mida sa ürituselt ootad? jne?

proovi üks üritus ära ning siis otsusta, et kas on mõtet hädaldada. st, kas see meeldib, või peaks selle üldse maatasa tegema. või äkki aitama seda üritust teha...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Nov 01, 2008 04:17    Teema: Vasta viitega

chi kirjutas:
http://img26.picoodle.com/data/img26/3/9/10/f_motivationam_735f0d1.png


Tutvustage jaapani kultuuri.
Alustada võib näiteks millestki meeskonna 'softcorest'

Japanese Game Show Marshmallow Eating

Japanese Binocular Soccer - Siin piisaks nt. 1 binoklist ja õhupallist või tavalisest ping pong pallist, mida ämbrisse visata saab.^_^

Arvesse võetud wink Hea idee.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Nov 01, 2008 04:24    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
chi kirjutas:
Japanese Binocular Soccer - Siin piisaks nt. 1 binoklist ja õhupallist või tavalisest ping pong pallist, mida ämbrisse visata saab.^_^

Arvesse võetud wink Hea idee.

kusjuuures seda ideed võiks tõesti rakendada, st ise olen proovinud ja vaatamata valedele jalanõudele ning natuke katkisele jalaluule oli asi tõesti huvitav :)

ps! tavaline jalgpall sobib ning binokulaarideks sobivad suvalised plasttopsid mis on silmade ette seotud (väiksema diameetriga põhi silmadest kaugemale).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Muffin



Liitunud: 30 Okt 2008
Postitusi: 13

PostitusPostitatud: Laup Nov 01, 2008 10:29    Teema: Vasta viitega

Ma tulin ka Tallinnast ja mul ei olnud muidu mingit probleemi enda Tartusse vedamisega ._.
(Ja ütleks ära, et tallinlastel poleks mõtet eriti iniseda, sest korraldajad on vist ikka tartlased ja miks nad peaksidki vedama ennast Tallinnasse ._.)

Aga jah.
Nagu juba mainiti, toitu võiks rohkem olla LaLaLaa

Mulle ka meeldisid väga väga ettekanded ja väitlus (Ma ütlesin seda juba mingil teises teemas vist) ja see võiks jälle toimuda.

Ma pooldan seda ideed, et tutvustataks vanemaid/vähem tuntumaid animesi sajaprotsendiliselt Happybunny

Ning kui võimalik oleks, siis ka näiteks suuremaid ruume?
Või kui see jälle toimuks Anne noortekeskuses, võiks ilusama ilma korral midagi toimuda õues vms. See aasta kippusid ruumid vahetevahel veidi liiga kitsaks jääma LaLaLaa

Viimane asi mida hetkel vist mainiks, oleks see, et see võiks muidu kauem kesta.
Isegi kui ei oleks võimalik seda kahepäevaliseks ürituseks venitada, võiks see näiteks kasvõi veidi varem alata.
Aga sel juhul tunneks küll korraldajatele kaasa, sest ma sain juba aru et see aasta oli see üpriski väsitav :/


PS: Ja see Japanese Binocular Soccer on tõsiselt vahva asi.
Ise sai kunagi seda mängitud ja see oleks ka väga hea mõte LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Nov 01, 2008 10:56    Teema: Vasta viitega

Selle vaidluse võiks muidu "teema kõigest ja mittemillegist" teemasse ümber viia, läheb väga teemast välja juba imo.

Nüüd on siin korduvalt mainitud vanemate animete tutvustamist... Kui olete selle all mõelnud reaalselt osade näitamist siis see jääb autoriõiguste tõttu ära. Loomulikult saab ka teisiti tutvustada...
Koha suhtes võin juba öelda, et selle peale on juba mõeldud, et enam ei saa me Anne noortekas seda teha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Misty-chan



Liitunud: 12 Okt 2008
Postitusi: 182
Asukoht: In that barrel behind the bush.

PostitusPostitatud: Laup Nov 01, 2008 11:34    Teema: Vasta viitega

Võiks olla mingi etendus mingi anime kohta näiteks: Ouran high school host club,vampire knight Jne.... Võiks ka olla lucky star dance mis see kord ära jäi (nagu ma lugesin).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Nov 01, 2008 11:45    Teema: Vasta viitega

Muffin kirjutas:
Nagu juba mainiti, toitu võiks rohkem olla LaLaLaa

Antud juhul oli toidupuudus tingitud puhtalt sellest, et me ei osanud sellist massi oodata :P Järgmine kord arvestame.

Muffin kirjutas:
Mulle ka meeldisid väga väga ettekanded ja väitlus (Ma ütlesin seda juba mingil teises teemas vist) ja see võiks jälle toimuda.

Ettekanded tulevad kindlalt. Ma arvan, et neid võiks isegi rohkem olla. Ja kui väitluse jaoks inimesi leiame, siis miks mittes. Samas kuna siin mainiti, et publikut võiks ka kaasata, siis võiks pigem teha mingi arutluslaadse asja, kus on eestvedajad ningsiis publikul oleks võimalik ka osa võtta.

Muffin kirjutas:
Ma pooldan seda ideed, et tutvustataks vanemaid/vähem tuntumaid animesi sajaprotsendiliselt Happybunny

Nagu yoshy mainis, jäävad sellised asjad autoriõiguste tõttu kahjuks ära. Ma võin küll uurida, kuidas on lood ühe osa näitamisega, kuid üleüldse on anime vaatamine äärmiselt kulukas tegevus. Kui me JAFFi korraldajaga nõusse saame, siis proovime järgmine kord 1-2 animet näidata, aga sellega ka piirdume.

Muffin kirjutas:
Ning kui võimalik oleks, siis ka näiteks suuremaid ruume?
Või kui see jälle toimuks Anne noortekeskuses, võiks ilusama ilma korral midagi toimuda õues vms. See aasta kippusid ruumid vahetevahel veidi liiga kitsaks jääma LaLaLaa

Nagu toidu puhulgi, ei osanud me sellist rahvaarvu oodata. Igastahes on meil juba uued ruumi välja valitud. Loodan, et saame lähipäevadel minna neid uurima.

Muffin kirjutas:
Viimane asi mida hetkel vist mainiks, oleks see, et see võiks muidu kauem kesta.
Isegi kui ei oleks võimalik seda kahepäevaliseks ürituseks venitada, võiks see näiteks kasvõi veidi varem alata.
Aga sel juhul tunneks küll korraldajatele kaasa, sest ma sain juba aru et see aasta oli see üpriski väsitav :/

Üritus ongi plaanis viia kahepäevaseks ning jätta kellaajad umbes samask. Sellel puhul peame me aga meeskonda suurendama, niiet kui meil ressursid selles osas otsa saavad, siis ilmselt kavatseme bakalastelt abi küsida :) Aga sellisel juhul tuleb arvestada, et ürituse nautimine jääb poolikuks või üldse ära.

Yoshy kirjutas:
Selle vaidluse võiks muidu "teema kõigest ja mittemillegist" teemasse ümber viia, läheb väga teemast välja juba imo.

Las see olla. On küll teemast mööda, aga ehk inimesed natuke mõtlevad ka enne kui hakkavad sellise jutuga pihta.

Misa kirjutas:
Võiks olla mingi etendus mingi anime kohta näiteks: Ouran high school host club,vampire knight Jne.... Võiks ka olla lucky star dance mis see kord ära jäi (nagu ma lugesin).

Meil on juba mõningad ideed olemas mõne etteaste suhtes ning Lucky Stari tantsu õppimine saab järgmine kord kindlasti olema :)
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Nov 01, 2008 11:51    Teema: Vasta viitega

mulle teeks rõõmu, kui erik_schults ebakena käitumise ja teiste pingutuste mittehindamise eest hoiatuspanni saaks.

aga ideede suhtes seda et mingisugust origami või ka kanzashi töötuba võiks arendada. näiteks. ja andsin endale lubaduse järgmisest aastast korralik liige olla ja aidata kõiki ka korraldamisega ja nii edasi.
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Nov 01, 2008 12:16    Teema: Vasta viitega

Reeglid ei keela meil paraku loll olla, mistõttu peab seekord erik_schults'i karistuseks jääma kõigi mõistlike inimeste halvakspanu ja hukkamõist tema rumala käitumise suhtes.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Laup Nov 01, 2008 12:34    Teema: Vasta viitega

Mingi nurk või ruum võiks olla kus saaks Animed vaadata. Nii juhuks kui mõned inimesed ühest või teisest loengust või tegevusest osa ei taha võtta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: