OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Kõlari leiutis..

 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
hectic3006



Liitunud: 20 Aug 2009
Postitusi: 14

PostitusPostitatud: Nelj Aug 20, 2009 20:40    Teema: Kõlari leiutis.. Vasta viitega

Ajasin oma vana (kiviajast) pc tolmu alt välja ja panin kokku, leidsin et mul on puudu kõlarid, võtsin muusikakeskuse omad (ka kiviajast pärit) - juhe ei mahtunud sisse ning hakkasin suvaliselt leiutama:

Kui keegi teab kuidas ja miks see töötab siis ma tahaks ka teada? ???
Heli tuleb ainult läbi video kanali, mõlemad heli kanalid on kasutud ja need võib lahti ühendada tegelikult.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Aug 20, 2009 20:44    Teema: Vasta viitega

Vale foorum, kobi www.hinnavaatlus.ee -sse emm
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
MTI



Liitunud: 13 Juul 2003
Postitusi: 216
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Aug 20, 2009 20:56    Teema: Vasta viitega

me oleme kõik uhked sinu üle, kahjuks on enne sind ka juhtmeid ühendatud http://oomipood.ee/?t=k_ki&i=CABLE-406.

Komposiitvideo juhtmel on samamoodi 1 kanal nagu RCA audio juhtmel (südamik ja varjestus). Elekter voolab igas juhtmes samamoodi, vahet pole mis sada üleminkut sa sinna vahele paned.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
hectic3006



Liitunud: 20 Aug 2009
Postitusi: 14

PostitusPostitatud: Nelj Aug 20, 2009 21:25    Teema: Vasta viitega

MTI kirjutas:
me oleme kõik uhked sinu üle, kahjuks on enne sind ka juhtmeid ühendatud http://oomipood.ee/?t=k_ki&i=CABLE-406.

Komposiitvideo juhtmel on samamoodi 1 kanal nagu RCA audio juhtmel (südamik ja varjestus). Elekter voolab igas juhtmes samamoodi, vahet pole mis sada üleminkut sa sinna vahele paned.


Mmm milline soe vastuvõtt.
PS: ma pole mingi techno friik et peaks teadma neid asju, aga äitah info eest.

@erick << oled "post troll" vms? Teema on üldine, kui sa tähele ei pannud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Nelj Aug 20, 2009 21:40    Teema: Vasta viitega

Asi on selles, et kui keegi registreerib ennast animefoorumisse lihtsalt selleks, et rääkida mingist juhtmest, siis võib see teistele natuke imelik tunduda.

Muidugi võib baka foorumis arutleda ka muude asjade kui anime üle, eriti veel alafoorumi "üldine" all, aga teha seda oma esimeses postituses ja veel nii obskuursel teemal... minuarust pole see just kõige parem mõte. Ise ma näiteks ei registreeriks ennast kunstifoorumisse, et autoremondialast nõu küsida.

Sellise teema jaoks sobiks tõesti www.hinnavaatlus.ee või www.elfaelektroonika.ee foorumid märksa paremini
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hectic3006



Liitunud: 20 Aug 2009
Postitusi: 14

PostitusPostitatud: Nelj Aug 20, 2009 21:56    Teema: Vasta viitega

shadowman kirjutas:
Asi on selles, et kui keegi registreerib ennast animefoorumisse lihtsalt selleks, et rääkida mingist juhtmest, siis võib see teistele natuke imelik tunduda.

Muidugi võib baka foorumis arutleda ka muude asjade kui anime üle, eriti veel alafoorumi "üldine" all, aga teha seda oma esimeses postituses ja veel nii obskuursel teemal... minuarust pole see just kõige parem mõte. Ise ma näiteks ei registreeriks ennast kunstifoorumisse, et autoremondialast nõu küsida.

Sellise teema jaoks sobiks tõesti www.hinnavaatlus.ee või www.elfaelektroonika.ee foorumid märksa paremini


Saan aru, aga ma lihtsalt tundsin huvi. :) Tean, et olen animefoorumis ja ma TÕESTI ei ole siia tulnud ainult juhtmeinfot küsima - ma siin ikka anime pärast. LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Nelj Aug 20, 2009 22:04    Teema: Vasta viitega

hectic3006 kirjutas:
Tean, et olen animefoorumis ja ma TÕESTI ei ole siia tulnud ainult juhtmeinfot küsima - ma siin ikka anime pärast. LaLaLaa

Tore. Ütle siis ka mujal sõna sekka ja tere tulemast pardale :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
toomas



Liitunud: 25 Mai 2008
Postitusi: 250
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Aug 25, 2009 17:19    Teema: Vasta viitega


source
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: