OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

2015 kevadhooaeg
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Esm Apr 13, 2015 04:18    Teema: 2015 kevadhooaeg Vasta viitega

Uus hooaeg on alanud!

Uute sarjade nimekiri pildina (11 MB) või livecharti lehel.


Kõige toredam vast see, et Knights of Sidonia saab uue hooaja.
Ufotable'i versioon Fate/Stay Night: UBW loost, mis talvel puhkusel oli, jätkub samuti. Kõiki järgesid ja jätkusid ei hakka üles lugema, toon lihtsalt välja, et nunnuanime tipuks on ilmselt Hello!! Kiniro Mosaic.

Vaatasin ja meedis:

Ore Monogatari!!
Shoujo, kuigi peategelaseks meesterahvas. Too meesterahvas, Takeo, on selline Nikolai Valujevi mõõtu tegelane, muidugi hea südamega, aga mitte väga taibukas, eriti armuasjadesse puutuvas. Terve elu on ta saanud neidudelt korvi, samas kui tema ilueedist sõber Suna on alati saanud tähelepanu rohkemgi kui soovib. Seetõttu on ka mõistetav, et kui kohatud tüdruk Takeo vastu üpriski eksimatult tundeid näitab, peab ta neid ometigi järjekordselt Sunale suunatuks. Sealt johtuvad mitmed arusaamatused, millele anime ilmselt ehitatud on. Päris armas oli, palju sädelust jms ¾anrile kohast. Chihayafuru re¾issöör.

Plastic Memories
Küllap selle hooaja pisarakiskuja. Tulevikumaailm, kus tulevik seisneb selles, et displeid on läbipaistvad (äärmiselt ebapraktiline) ja tehisintelligents ning biotehnoloogia on arenenud piisavalt kõrgele, et androidid on inimestele abilisteks, töökäteks, sõpradeks (juba praktilisem). Kahjuks on androidide tööiga mälumahu tõttu piiratud umbes üheksa aastaga. Sari jälgib androide tootva kompanii "koristusmeeskonda", kes vanusepiirini jõudvate robotite omanikele tagastusteenust pakuvad.
Sügavfilosoofilist arutelu tehisolemuse või hinge kohta siit ei leia. See pole kindlasti Ghost in the Shell ega ka mitte Planetes või näiteks Kaiba. Tuleb vist pigem isiklik kui üldine lugu. Kuid intelligentsust ei solvanud ja anime puhul on see minu jaoks juba good enough.

Shokugeki no Souma
Anime toiduvalmistamisest a la Yakitake Japan. Kõiksugu ni¹ianimed on tavaliselt pisut üle võlli. Et noh, mängukaardid lendavad sellise hooga, et jäävad nurkapidi seina sisse ja tennisemängus löödud pall võib oma suunda õhulennul viiel korral muuta. "Pisut üle võlli" kõlab muidugi kesiselt, sest kui juba üle võlli, siis miks mitte kiiresti ja mitu korda, eks. Siin said animemeistrid asjale pihta ja täpselt nii tegidki, mistõttu oli kohati väga lõbus vaadata. Siseneme maailma, kus hea toit viib orgasmini, halb toit toob aga tunde just kui oleks kombitsad sinu keha kallal meelevallatsenud. Peategelane, kellel säärased küpsetamisoskused juba käpas, astub Jaapani karmimasse kokanduskooli, mille läbivad vaid kümme protsenti sisseastunuist. Eks ta hakkab seal siis omasuguseid kohtama; ingliskeelne pealkiri "Food Wars" tundub pädev valik.

Hibike! Euphonium
Kyoto Animationilt lugu tüdrukutebändist. Pidage nüüd, mitte sellest bändist, mitte see anime. Keionbu plebeid astugu kõrvale, siin on tegemist päris süvamuusika orkestriga ja puha. Ning klubi liikmelisus pole sooliselt piiratud, kuigi miskipärast jäid enamjaolt naissoost isikud silma, aga küllap poisse huvitab vähem siis, eluline. Peategelased mängivad kõik puhkpille, üldse tundus, et väga palju puhkpille oli, keelpille vähem ja mõni löökpill ka. Aga ega ma ei tea muusikast midagi, et öelda mida mille mängimiseks vaja on. Lihtsalt naudin shoud.
Nagu KyoAnile kombeks, on anime visuaalselt tohutult ilus. Ega sü¾ee ja tegelased neil ka just viletsad pole, kuigi Hibike! tundub selles osas lootustandvam kui muud viimaste aastate tööd.


Vaatasin ja ei meeldinud


Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru no Darou ka?
Ehk "Kas dan¾jonis t¹ikke sebida saab?"
Rollimängulikkus, eriti pseudo-keskaegses maailmas, on juba kanda kinnitamas tavapärase taustailmana. Muidugi kasutasid SAO ja .hack seeriad enne seda arvutimängulisust varemgi, kuid siis kui elementi, mis suhestus mingi teise, päris ilmaga, ka juhul kui tegelased enamjaolt seda unustama kippusid. DanMachi-sugustes sarjades aga puudub igasugune viide sellele, et tegu oleks rollimänguga. Eip, see on lihtsalt maailm, kus saad kollide tapmise eest punkte ja nende punktidega vägagi otseselt tõstad statse. Eriskillid ja raskusastmetega katakombid on selles maailmas vägagi reaalsed. Ma kurdan, sest idee virtuaalreaalsusse lukustumisest on ju vägagi huvitav, aga autorid kasutavad seda väljapääsuna originaalse taustailma ja selle sisemise loogika loomisest vabanemiseks.
Sarjast endast niipalju, et suht tavapärane haarem, aga ühel tüdrukul jookseb seal kopsuka alt lint läbi ja kõik on sellest sillas.

Nagato Yuki-chan no Shoushitsu
Haruhi Suzumiya seeriast tuntud tegelased alternatiivses universumis. Haruhit pole küll nähagi, peategelasteks hoopis Yuki Nagato ja Kyon, eelnevast olulisemad rollid ka mis-nende-nimed-olidki roheliste ja siniste juustega tüdrukutel. Nali (?) on selles, et Yuki pole enam apaatne robot vaid häbelik moeblob, kellel Kyoni vastu suured-sügavad tunded, kuid kes neid väljendada ei julge. Jaa... see nagu ongi sarja point. Siin on Suzumiya-sarja tegelaste doppelgängerid, kuigi mitte eriti õnnestunud, sest disain on kooliromansile vastavalt pehmeks ja igavaks muudetud. Aga vähemalt nimed on samad. Aastal no näiteks 2008, kui uut Haruhi laksu veel otsimas olin, oleks ehk meeldinud, kuid nüüd on ammu võõrutusravi läbitud ja ei näe mingit põhjust, et vaadata tegelasi, kellest kõik armastusväärne imetud, keskpärast romkommi läbi mängimas. KyoAni ei animeeri muideks, Satelighti töö, visuaalselt argine anime.

Owari no Seraph
Viirus tapab maal kõik täiskasvanud. Samas ilmuvad kusagilt vampiirid, kes inimeste üle valitsema hakkavad. Nooruke peategelane, kel vereimejatega muidugi isiklik tragöödia seotud, on liitunud mingi la resistaansiga. Ei oskagi midagi lisada, esimene osa oli sama huvitav kui eelnev kokkuvõte. WIT Studio, üks uuematest turul, on selle taga.

Triage X
Kelle jaoks hea, kelle jaoks mitte, aga manga on Highschool of the Deadi autorilt. Seetõttu ma korra vaatasin ka ja vau, see oli ikka päris halb. Sisuliselt, aga samavõrd ka visuaalselt. Hoidke eemale.

Mikagura Gakuen Kumikyoku ja Etotama olid ka igavad.


Millel silma peal hoida:

Punchline - MAPPA tegi vist anime, mida oleks oodanud Triggerilt, kui viimast stuudiot veel haibiti. Hea animatsioon, humoorikas, ülevoolavalt fan-service'it. Pole veel vaadanud, tho.
Kekkai Sensen - samuti pole vaatama asunud, kuid kuulukse hea märul.
Ninja Slayer - Triggeri ülevõlli ninjaanime, mis üsna pea ilmub. Tuleb vist rohkem Inferno Cop kui Kill la Kill stiilis.
Arslan Senki - Legend of the Galactic Heroes'i autorilt. Sellest piisab, et vähemalt osale-paarile pilku peale heita. Fantaasiaelementidega ajalooline seiklus.
Show By Rock!! - kui teile meeldib Hello Kitty, siis vist meeldib see anime osaliselt ka. Mulle jättis igtahes sümpaatse mulje, kuigi teistel põhjustel. Idol-anime.


Ärge lootma jääge:

Digimon tri ja Lupin III lubati küll kevadeks välja lasta, kuid praegu ei kippu ega kõppu. GitS: Arise on kõigest hiljutiste OVAde episoodilisem vorm, koos kahe uue osaga.



Sheerige arvamusi! Päikest kevadesse!
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Esm Apr 13, 2015 13:26    Teema: Re: 2015 kevadhooaeg Vasta viitega

cenorig kirjutas:

Nagato Yuki-chan no Shoushitsu

Juba kui sellest manga hakkas tulema ma veits heitisin kogu seda concepti, eelkõige selle pärast, et mul jäi mulje, et originaaliga pole eriti midagi pistmist, lihtsalt mingi tüüp lüpsab oma YukixKyon fanfictioniga populaarsest frantsiisist feimi ja sulli.

Vaatasin praegu korraks anime char designi. Barf. Ei kavatse vaadata, aitäh.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 13, 2015 14:43    Teema: Vasta viitega

Nagu ikka on meil kombeks, on aeg jagada arvamusi uute Jaapani multikamanufaktuuride toodete kohta. Võib-olla on see liialt karm hinnang, kuna tegu on ikkagi lugude jutustamisega, aga tiba väsitav on vaadata lugusid, mille esitlemiseks kasutatakse igasugu ’nippe’ ja ’võtteid’, eriti kui need ’nipid’ ja ’võtted’ kipuvad üksteisega jubedalt sarnanema.

Nüüd kus ma olen nii koledalt alustanud, tahan ma rääkida, kui ilus mõni anime see hooaeg ikkagi on. Ma olen tavaliselt siia visanud ühe osa põhjal mingeid põhjapanevaid hinnanguid, kuid ma mõtlesin et prooviks lihtsalt mõnele tähelepanuväärsele osale näpuga näidata. Ilu on küll vaataja silmades, aga lohakus ja maitsetus on madalapalgalise animaatori nördinud hinges.



„Owari no Seraph“ - eestikeeli ma kutsuks seda võib-olla „Viimsepäevaingliks“ - näeb välja nagu mecha anime, nii loosisese konflikti kui tegelasdisaini osas, millega tegeles Kadowaki Satoshi („Shingeki no Kyojin“, „Guilty Crown“). Esimese osa lõpus näeme sama dramaatilist mantlit kui nende süütute orbude veri, mis peategelaste hingel kellana ripub. Ma vahel naeran tobedate riiete üle animetes, kuid Guilty Crownis peegeldasid nad suurepäraselt peategelaste hingeelu ning nägid üldse kaunid välja, ja nõnda ka siin, võib-olla, loodetavasti.



„Hibike! Euphonium“ on KyoAni toodang, mis tähendab et loojad lasid selle valmistamiseks ühe oma rahabasseinidest tühjaks ja ehitasid kümme juurde. Lihtne oleks öelda, et kõik nende tegelased on ühenäolised moeblobid, aga see ei oleks aus, kuna sujuv animatsioon, igasugused (näovälised) detailid mida tavaliselt ei suudeta animatsioonis edastada ning elav maailm, kus taustategelased on ka inimesed, annavad slice-of-life ¾anri animele just selle elegantsuse, mis köidab edasi vaatama.



„Arslan Senki“ on varem OVAna välja lastud, kuid 90-ndatel sai loojatel ilmselt raha otsa ja asi lõppes pettumusega. Nüüd on ta tagasi ja hoolimata mõningatest viletsapoolsematest CG animatsioonidest lahingutes on tegelased sama nägusad või jubedad või toredad kui Fullmetal Alchemistis. Mul pole midagi öelda, see näeb hea välja.



Lisaks tahaks ma kinnitada, et „Nagato Yuki-chan no Shoushitsu“ ehk „Nagato Yuki kadumine“ on väga, väga, väga kurb - ja mitte oma toonilt, vaid oma olemuselt. Aga et mitte halval noodil lõpetada, siis
„Punchline“ on oma olemuselt lõbus ja tobe ja tüdrukute aluspesu.


_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 13, 2015 16:25    Teema: Vasta viitega

Ka mina rõõmustan kõige rohkem Sidonia no Kishi teise hooaja üle.

Arslan Senki jättis päris hea mulje. Taustad on väga ilusad, tegelaste Fullmetal Alchemisti meenutav joonistusstiil läheb mulle ka hästi peale. Peategelane jättis ka meeldiva mulje.
Esimese osa põhjal võin nii palju öelda, et asjal on päris palju potensiaali. Kindlasti vaatan edasi.

Kekkai Sensen on kerge Baccano! vibe'iga, mis on igati teretulnud. Tegelased võivad isegi päris headeks osutuda. Igatahes see elukas, kes ütles "YES!" oli lahe või midagi.
Tundub nagu hea asi, mida ajaviiteks vaadata.
Esimeses osas oli üks oluline koht, mis jäi natukene segaseks, aga loodetavasti oli see taotuslik ja asi seletatakse hiljem paremini lahti.

Owari no Seraphi esimene osa kulges põhimõtteliselt täpselt nagu Shingeki no Kyojin. Ma loodan, et hiljem siiski minnakse SnK valemist lahku, sest muidu jätab see kuidagi väga try hard mulje. Üritatakse justkui uuesti saavutada sama populaarsust, mis saadi Shingekiga. Ma vaatan küll veel paar osa edasi, aga olen tegelt üdini tüdinud bishi vampiiridest. Kõik kohad neid täis.

Kyoukai no Rinne on tüüpiline Rumiko Takahashi teos. Huvitavat ploti ei maksa loota. Ülesehitus saab ilmselt episoodiline olema - kellelgi on mingi probleem ja probleem lahendatakse. See raha teema oli korraks isegi naljakas, aga pika peale arvatavasti viskab üle.
Kui igav on, võib vaadata, aga midagi erilist ma sellest ei looda.

Veel pakub huvi Lupin III, aga pole aimugi, millal seda vaadata saab.
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Apr 14, 2015 07:43    Teema: Vasta viitega

Ise olen vaadanud paar osa nendest animedest:
Re-Kan - jätkan täitsa hea anime, Räägib tüdrukust, nimega Amamist, kes näeb vaime ja suhtleb nendega. Kui ta tuleb uute kooli, siis tutvub ta Inouega, kes ei usu vaimidesse. Kooli ellu tulevad ka vaimud kaasa. See tekitab naljakaid olukordi koolis.

Mahou Shoujo Lyrical Nanoha Vivid - sedaanimed ootasin juba tükk aega, kui veel reklaamiti, et kunagi tuleb ta. See räägib Vividist kelle adopteeris Nanoha. Aga palju ei oska veel öelda, sest ta alles algas ja on natuke aeglase tempoga. Aga kidlasti soovitan enne ära vaadata Mahou Shoujo Lyrical Nanoha StrikerS, et pihta saada, kes Vivid on.

Veel vaatan: Denpa Kyoushi TV, High School DxD Born, Shokugeki no Souma, Grisaia no Rakuen, millest on OVA juba välas. Siis veel järgmine kuu Sarusuberi: Miss Hokusai
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kazim



Liitunud: 26 Veeb 2010
Postitusi: 55
Asukoht: Enemy Territory

PostitusPostitatud: Kolm Apr 15, 2015 00:04    Teema: Vasta viitega

Gunslinger Stratos võiks pilgu peale visata. Siis on terve posu Vampire\androidi teemat ning tagatipuks Aldnoah rippoff(KekkaiSensen)?
Huvitav mis Grisaia no Meikyuu endast kujutab?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Apr 15, 2015 18:11    Teema: Vasta viitega

See on tegelikult Grisaya eellugu, kus räägitakse peategelase süngest minevikust. Kindlasti soovitan ära vaatata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hekami



Liitunud: 18 Apr 2015
Postitusi: 10
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 20, 2015 12:10    Teema: Vasta viitega

Unustasite mainida Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru. Zoku - Mulle tundub enamik mis selles animes toimub väga tõetruu. Igapäevased juhtumid, mida nad lahendavad on ka üpris keerukad, nii et isegi kohe ei oskaks välja öelda, mis oleks õige otsus. Seostan ennast ka peategelasena, nii et mul võib olla antud animest teistsugune hinnang kui teil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 20, 2015 18:48    Teema: Vasta viitega

Hekami kirjutas:
Unustasite mainida Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru. Zoku - Mulle tundub enamik mis selles animes toimub väga tõetruu. Igapäevased juhtumid, mida nad lahendavad on ka üpris keerukad, nii et isegi kohe ei oskaks välja öelda, mis oleks õige otsus. Seostan ennast ka peategelasena, nii et mul võib olla antud animest teistsugune hinnang kui teil.

Sest ma ei teadnud, et see lõpuks järje sai! Selle peategelane on väljakannatamatult sapine, nii kaunis! Sellel on isegi bakas teema.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
August



Liitunud: 13 Aug 2011
Postitusi: 113
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Apr 24, 2015 22:24    Teema: Vasta viitega

Sain lõpuks Tallinnast koju, seega ma saan nüüd animet vaadata!!!!111!
Hibike! Euphonium on siiani väga kümme. KyoAni muusikatüdrukud, mis saab valesti minna.

Rohkem pole veel jõudnud, aga plaanis on Plastic Memories, KinMoza S2, Nisekoi S2 ja alguses oli DanMachi ka, aga see tundub suht generic fanservice harem olevat (mu Pixivi koduleht on siiani nilbeid Hestia pilte täis).

Nagato Yuki-chan oli ka plaanis, aga mul kästi seda mitte vaadata. Eks näis, kas allun teistele või vormin ise oma arvamusi. LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 27, 2015 12:12    Teema: Vasta viitega

Welp. Lupin III lükkub edasi ja tuleb viimaste andmete järgi hoopis sügisel välja. Peab veel ootama.
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Apr 27, 2015 20:05    Teema: Vasta viitega

Kindlasti soovitan Tamayura: Sotsugyou Shashin, esimene osa on juba ära subbatud. Issand esimesest Tamayurast juba 5 aastat möödas, nii ruttu on see aeg lennanud. Kui see alles väja tuli siis sai sellest kindlasti üks mu lemmik anime. Kellele meeldib fotograafia, siis kindlasti soovitan seda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
August



Liitunud: 13 Aug 2011
Postitusi: 113
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Apr 28, 2015 11:42    Teema: Vasta viitega

Plastic Memories on hea tasakaaluga komöödia ja nutuleajava feels tripi vahel.
Juba esimene episood lööb tunnetega näkku.
Soovitan.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Mai 05, 2015 20:29    Teema: Re: 2015 kevadhooaeg Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Shokugeki no Souma
Anime toiduvalmistamisest a la Yakitake Japan. Kõiksugu ni¹ianimed on tavaliselt pisut üle võlli. Et noh, mängukaardid lendavad sellise hooga, et jäävad nurkapidi seina sisse ja tennisemängus löödud pall võib oma suunda õhulennul viiel korral muuta. "Pisut üle võlli" kõlab muidugi kesiselt, sest kui juba üle võlli, siis miks mitte kiiresti ja mitu korda, eks. Siin said animemeistrid asjale pihta ja täpselt nii tegidki, mistõttu oli kohati väga lõbus vaadata. Siseneme maailma, kus hea toit viib orgasmini, halb toit toob aga tunde just kui oleks kombitsad sinu keha kallal meelevallatsenud. Peategelane, kellel säärased küpsetamisoskused juba käpas, astub Jaapani karmimasse kokanduskooli, mille läbivad vaid kümme protsenti sisseastunuist. Eks ta hakkab seal siis omasuguseid kohtama; ingliskeelne pealkiri "Food Wars" tundub pädev valik.


FA-KING-E-PIC. 100% recommended!

Aitäh, Cenorig, selle soovituse eest!
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Mai 13, 2015 14:46    Teema: Vasta viitega

Vaatasin korra Ummi kuu aja vanust postitust ja kõik pildid nägid välja nagu oleks samast animest pärit.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
August



Liitunud: 13 Aug 2011
Postitusi: 113
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Mai 13, 2015 15:36    Teema: Vasta viitega

Eks ta ole. Kõik anime on ühesugune. LaLaLaa

Aga see ei ole. Üks tore väike sari käib YouTube-s, Otomodachi.
Link esimesele episoodile.

Kahjuks minu teada keegi sellele subtiitreid ei tee, seega kes jaapani keelt ei mõista, sel pole siin eriti midagi vaadata. Aga kes mõistab, siis see sari on päris muhe. Natuke ajab mühelema küll.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Kazim



Liitunud: 26 Veeb 2010
Postitusi: 55
Asukoht: Enemy Territory

PostitusPostitatud: Teis Juun 09, 2015 22:04    Teema: Vasta viitega

Gunslinger Stratos on isegi jälgitav, lugu on iseenesest päris huvitav, esimese kolme osaga läheb tõsisemaks verevalamiseks. Samas jälgitav, mitte vaadatav, kohati on just rahulikumad suures plaanis vaated väga lihtsakoelised, effektid lähevad detailsemaks kui lahingutseenid pihta hakkavad. Väga imelikud animatsioonivõtted...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hekami



Liitunud: 18 Apr 2015
Postitusi: 10
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juun 10, 2015 06:23    Teema: Vasta viitega

Mina jätsin Gunslinger Stratose ja Plastic Memories pooleli. Gunslingeri kvaliteet on meeletult kehva. Plastic Memories on parema graafikaga, kuid midagi kaasahaaravat ma ka sealt ei leidnud.
Samas reede on tõeline peopäev. Ühes päevas tuleb välja nii DanMachi kui Shokugeki no Souma. LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Juun 10, 2015 07:25    Teema: Vasta viitega

Ise vaatan kindlasti edasi Platic Memories.
DanMachi on üks kevadhooaja enim vaadatud anime inimeste seast ja paljudes foorumites kiidetakse seda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Juun 27, 2015 20:11    Teema: Vasta viitega

DanMachi finaal oli parem kui JoJo oma.
Spoiler:


_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: