OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

ichi the killer 2 cd needed
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Okt 13, 2003 22:26    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
pansomon kirjutas:
heh kusjuures ma tean, et nüüd hakatakse mind siin sõimama, aga jumala tõsiselt, ma käisin ükspäev kinos vaatamas sellist filmi nagu Liiga ning tulin sealt ära täiesti positiivse elamusega. ei olnudki selline tunne, et raha on jälle tuulde visatud (põhjus, miks ma kinos käin 2-3 korda aastas). et imho oli see hea näide sellest, milline võiks üks hollywoodi actionfilm olla.

Ei hakka sõimama, lihtsalt spekuleerin, et kui sa oleksid tuttav koomiksiga, mille ekraniseeringuks film on, siis sa oleksid võib-olla vähem rahul. Mina näiteks vangutasin küll pead, sest alusmaterjal pakkus potentsiaali hoopis rohkemaks. Puhtalt minu mure, ma tean, katsun sellega hakkama saada. Peaasi, et keegi ei ütle mu mure peale nii:
:)


aye, kusjuures ma ei ole seda näinud, ning peale filmi vaatamist tekkis kohe suur tung see kõnealune koomiks üles otsida ja lugeda. pole küll siiamaani viitsinud seda teha... ekraanilt oli näha küll, et alusmaterjal oli tugev, ning võimalik et ma oleks filmiga vähem rahul kui ma oleks originaali näinud. aga ikkagi, hoolimata kõigest - connery quartermainina oli cool, dorian gray oli ülicool ning kapten nemo ja tema auto ja laev - no need olid kõige tuusamad asjad, mis ma tükil ajal kinolinal näinud olen. isegi morpheus katanaga ei olnud nii ülbe kui olid seda nemo vehiiklid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ichi



Liitunud: 10 Aug 2003
Postitusi: 249
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Okt 14, 2003 21:52    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:

@ ichi:

Äkki räägid, kuidas filmiõhtu laabus? Kas said Ichi the Killer'i komplekteeritud? Kuidas inimestele film meeldis? Üldse, paluks natuke teemakohaseid muljeid...


eks sai näidatud 0,75 filmi plaati pealt ja lõpp kassetilt LaLaLaa

tundub, et läks hästi peale: üks inimene avaldas soovi, et seda filmi võiks iga nädal vaadata, üks palus plaatidest koopiaid, üks tegelane rääkivat oma tüdruku sõnul põhiliselt ainult filmist, eriti neist toredatest stseenidest (ka..en? i'm ong my way...) üldiselt on tagasiside olnud väga positiivne. üllatavalt hea.. mida oligi arvata.
sooviti veel jaapani filme, mis on iseenesest hea, neid ikka jagub :P
_________________
-bob, do you know what happens to schoolgirls in japanese cartoons?
-no....what? (enter tentacles) ooogh...!! wankaaaaarrrgh!!!!!

http://www.weebl.jolt.co.uk/hentai.htm
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: