OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Mida arvatakse teist kui anime huvilisest?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Nelj Mai 01, 2008 22:02    Teema: Vasta viitega

Hmm minu perekonnas on mu suur 6de selline, et sa vaatad mingeid multikaid ju see on väga lapsik ja hale (Ma vihkan kui animed kutsutakse multikaks ja kutsutakse seda haledaks, sest anime on multikatest 10000-te miilide kaugusel. URRRRRR )ja mu teistel pereliikmetel on yldiselt suva.Minu klass on selline kes hakkaksid mu kooli elu p6rguks muutma kui ma seda ytleks, et mulle meeldib, kuigi mu klassis on yks väike Narutofänn on ta ikkagi selline lahe mees klassis ja kui ma mingit teemat proovin Narutost alustada siis ta sunnib mind vaikima yksk6ikselt käitumisega.Mul oli muidu 2 venda mu klassis kellele meeldis Naruto ja neid huvitas anime nii, et nad tulid vahepeal minu juurde vaatama animed aga jama oli see, et nad ei osanud jaapani keelt ja olid ypriski halvad inglise keeles siis pidin ma otsima neile Saksa keelseid dube, ja kui ma j6udsin animeni mis ei olnud mingi hale naruto shippuuden või midagi sellist, pidid nad lahkuma ja läksid elama saksamaale... T_T
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Nelj Mai 01, 2008 22:40    Teema: Re: Mida arvatakse teist kui anime huvilisest? Vasta viitega

Mina ütleks, et väga positiivselt on minu hobi vastu võetud. Muidugi nii positiivselt nagu anime vaatamist üldse vastu võtta saab, st sel määral nagu saab ka Star Treki fännamist, D&D mängimist, larpiga tegelemist jne vastu võtta. Tegevus on kahtlane, eluvõõras ja taunitav. Sellist tegevust ei saa üldsus kunagi võtta vastu positiivselt nagu jalgpalli, mootorsõidukitega tegelemist, bändis laulmist et cetera. Ehk mõne sajandi pärast, kui maa ja ilm juba muutunud on.

Igatahes positiivse all mõtlen ma järgmist:

Pere - vend vahel vaatab koos minuga teatud animesi; sugulased ei tea, aga halvasti ei sutuks; emale ei meeldi, et ma arvuti/teleka taga palju aega veedan, olenemata sellest, mida ma seal teen, aga ma vaatan animed ka siis, kui ta ise kõrval televiisorit vaatab ja sellest pole hullu. Aastate jooksul on ta vähemalt neid natuke mõistma hakanud, kuigi ise huvi ei tunne, ja ega ma pole viitsinudki talle midagi sobivat näidata.

Sõbrad - peaaegu kõik arvatavasti eelistaksid, et ma animed ei vaataks, aga keegi pole paha sõna öelnud. Küllap asi selles, et ma ei pajata otaku-kultuurist inimestega, keda teema ei huvita. Oskan ka muust rääkida ja teistsuguses seltskonnas end hästi tulla. Ja kui jutuks tuleb, siis oma huvisid maha ma ei salga. Samas animefännidest sõpru on mul omajagu, nii et ma pole alati kuival, kui tuleb tahtmine animeteemadel juttu puhuda.

Kui ma gümnaasiumi astusin, olin ainuke, kes animed vaatas. Nüüd vaatab mu hea sõber neid samuti. Ja Naruto uusimat mangat ootab iga nädal mu klassis 6 poissi - rohkem kui kolmandik klassi poistest. Ma ise ütleks, et päris hea tulemus 12. klassi kohta. Üldse olen märganud, et kolme aasta jooksul on sõprusringkonnas huvilisi tekkinud nii, et jalaga segada. Enamusel on Naruto muidugi ees ja taga, aga osa on juba sealt edasi liikunud. Kui suurt rolli mina nende inimeste mõjutamises mängisin, või kas üldse, seda teavad nad ise.


HõbeLusikas kirjutas:
Ema on suht ¹okis ning ma ei tea mida ta nüüd minust küll arvab kuna ta nägi minu anime pilte(netist otsitud). Ei nendeks polnud need rinnakad jaapani tibid vaid verised pildid.


Guro? LaLaLaa
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Chibi



Liitunud: 9 Dets 2004
Postitusi: 137
Asukoht: Rockvere

PostitusPostitatud: Nelj Mai 01, 2008 23:04    Teema: Vasta viitega

Mina olen saanud positiivset suhtumist, midagi negatiivset pole nagu ette tulnud. Ema vedas mind ükskord isegi mööda Tallinnat ringi, et Howli DVDi saada. Kuigi Neko no Ongaeshi on ta lemmik hehe.
Sõbrad ja tuttavad pöörduvad alati minu poole kui mingi Jaapanit puudutav küsimus on. Isegi nende vanemad. Ja eriti veel peale seda kui ma Jaapanist tagasi tulin.
On ka saadud sõpru animet või Jaapani muusikat kuulama panna. Kuigi jah siin Rakveres pole vist erilisi anime või Jaapani crazy`sid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Mai 02, 2008 09:04    Teema: Vasta viitega

Ema ja õde teevad, et animet vaatan. Tavaliselt teen nädalavahetusel väikse filmi õhtu, kui õde külla tuleb. Õde annab nimekirja, mida vaadata tahab ning ma vaatan kas neid ka kuskil saada on. Ise käisin samuti JAFFIL. Ise tegelen sellega nüüd juba 3 aastat. Juhuslikut sattusin siis animede peale. Meil peres teatakse, mis vahe on hentail ja tavalisel animel. Sõbrad samuti teavad. Tegelikut väiksena vaatasin ka RTL2 peal animesid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
inz002



Liitunud: 1 Mai 2007
Postitusi: 410
Asukoht: kus, mis ja mida krdit

PostitusPostitatud: Reede Mai 02, 2008 09:09    Teema: Vasta viitega

Einoh, minu poole pealt nii palju, et need paar sõpra kes mul on niisama, need on nii öelda pool huvitatud animest, hea meelega vaatavad... Ja siis ülejäänud lähedamad on tekkinud anime vaatamisega seoses ja pärast seda, kui ma pea koduukeset välja pistsin.
Perekonna poole pealt nii palju, et vennale meeldivad siukesed sõjakad/hüpperaktiivsed animed, väiksemat venda ja õde ei huvita veel... Isa võtab asja ülipositiivselt ja vahel hakkab kh üleõla vaatama mis mul toimub :P (Ta on aegade algusest igasugust animeeritud kraami fännand)
Emal on suht suva... Peaasi, et teda ei tüütaks päevad läbi.
Enamjaolt saan ainult sellepärast perelt piki päid ja jalgu, et ma neile arusaadavas keeles neid ei vaata... Ei oska neist keski ei inglise ega siis ammugi jaapani keelt.
Koolis on asjalood sitemad, 2 inimest kursusel kellele endale kh meeldib vaadata ja siis ülejäänd klass on nagu paduvihkajad...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Mai 02, 2008 11:20    Teema: Vasta viitega

Ei ole küsinud kelleltki ausalt öeldes ja ei teagi mida arvatakse. See mu Ummiga ühine klassivend, kes jaapani muusikat ja kõike muud, mida ma juhtun kuulama hentai muusikaks ja kõike muud lihtsalt hentaiks nimetab on küll öelnud kahtlaseid asju, aga otsest arvamust ta ei ole avaldanud.

Kedagi ausalt öeldes ei koti vist. Peres suhtutakse küll sellesse hästi.

Aa no ja muidugi, ega's mul peale pere eriti tutvusi polegi, et kelleltki arvamust küsida, ho-ho-hoo.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
princess



Liitunud: 2 Mai 2008
Postitusi: 133

PostitusPostitatud: Reede Mai 02, 2008 12:48    Teema: Vasta viitega

Mul pere teab, et ma vaatan animeid ja ma olen neile ka selgeks teinud, et tegu ei ole mingi tavalise multikaga samuti teavad, et armastan jaapani kultuuri ja muud sellist. Neil pole midagi selle vastu aga keegi ise sellest eriti ei hooli, emale meeldivad väga mu enda joonistatud anime stiilis pildid. Sõpradest teavad väga vähesed, et ma midagi sellist vaatan. Alles eile sai kolm sõbrannat teada ja oi kui naljaksa neil algul oli aga mõne ajapärast ei räägitud enam sellest. Endal kaks sõpra ka kes vaatavad animeid aga kahjuks elavad nad teises linnas. Üldjuhul pole kellegil midagi nedne vastu kes teavad millega tegu on kuigi kahju on see, et aetakse segi tavalise multikaga ja mõni arvab üldse, et tavaline anime ja hentai on samad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Reede Mai 02, 2008 13:12    Teema: Vasta viitega

inz002 kirjutas:
...


sa unustasid märkimast, kui väga su vanematele teatud anime meeldib.

Ema toriseb. Aga ta toriseb iga asja peale, seega ma olen harjunud. Mäletan, kui mul oli veel see taustapilt, siis mu ema tundis selle vastu üsna suurt huvi. Olen talle näidanud mõningaid anime pilte ning ka Cowboy Bebop'i filmi algust, kuna sellel on eestikeelsed subtiitrid olemas. Talle meeldis Manabi joonistusstiil näiteks väga ja ütles, et kui ta sellest aru saaks, siis võib-olla isegi vaataks.

Sõbrad.......kuna enamus mu sõpru ongi anime kaudu tekkinud, siis on üsna mugav leida kedagi, kellega koos animut vaadata või kellega sellest rääkida. Olen külge saanud halva harjumusi kõikidele uutele sõpradele animet pähe määrida.

Klassiga on sellised lood, et üks kursaõde vaatab üsna regulaarselt animet, kuid ei räägi minuga sellest. Teine kursaõde, kes on ka siin kasutaja, ei räägi ka sellest kuigi palju, kuid omab parajat patakat originaalkraami. Muidu ülikool on animehuvilisi täis. Kui ma jaapani keele klassi JAFF'i pildiga sisse sadasin, oleks see mul peaaegu käest rebitud ning kõik tahtsid lisainfot saada.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
inz002



Liitunud: 1 Mai 2007
Postitusi: 410
Asukoht: kus, mis ja mida krdit

PostitusPostitatud: Reede Mai 02, 2008 13:51    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
inz002 kirjutas:
...
...
Nad ei vaata seda just palju viimasel ajal LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Muusik
kohvijumal


Liitunud: 13 Jan 2008
Postitusi: 322
Asukoht: Ei

PostitusPostitatud: Reede Mai 02, 2008 18:12    Teema: Vasta viitega

"Hei, Indrek, sa oled ju see anime friik!"

Muidu hästi. Kuigi mõned jah on sellised, mis sa vaatad neid multikaid.
Muidugi ma ei loe neid lihtsalt multikatest, nad on ikkagi täiesti teine mast.
Ei tasu taolistest välja teha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Reede Mai 02, 2008 21:02    Teema: Vasta viitega

minu friikide hobidega on kõik ammu harjunud. animevaatamise kohta pole keegi midagi halba öelnud, pigem vastupidi, sama käib nukkude kohta (ainult 1 inimene on öelnud, et grow up). irisetakse põhiliselt selle kallal, mida ma söön. (tom kha supp, tofusteik, jne - mida seal imelikku on?)
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Miiia



Liitunud: 29 Veeb 2008
Postitusi: 115

PostitusPostitatud: Laup Mai 03, 2008 18:39    Teema: Vasta viitega

hehh, ma olen vegan, siis see on küll teemaks absoluutselt iga päev, aga anime koha pealt on kõigil põhimõtteliselt suu lukus. siiski mu üks sõbranna ikka pidevalt uurib, millega tegelen, kui mõneks ajaks nö. ära kaon. kuna ta on teadlik minust kui animehuvilisest ja on jäänud mulje, et ka ta ise pole anime vastu täiesti ükskõikne või vaenulik, siis seletan talle, mis mul hetkel käsil on ja tihti on juhtunud, et järgmine kord, kui kokku saame, jälgib tema samuti samat animet :)
kuna ma käitun tihti tegelikult elus üpriski tõrjuvalt ja iseteadlikult, siis ei ole mul küll mitte kunagi ette tulnud seda, et keegi oleks minu kallal selle hobi pärast norima hakanud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Mai 03, 2008 19:04    Teema: Vasta viitega

Vanematel pole midagi selle vastu. Ema isegi armastab Miyazaki filme.
Vend on mind aastaid juba narrinud ja jääbki narrima, kuigi ise armastab täiega Cowboy Bebop'i. *lol*xD
No sõbrad on ka peamiselt samade huvidega, mis minagi, nii et nad ei kiru mu kallal. Klassikaaslased teavad, et olen Jaapani fänn ja kuulan Jaapani muusikat, aga ma ei tea kui paljud tõesti teavad minu animevaatamisest. Ma ei lähe nende juurde sellest rääkima, kui pole vaja ju. Ee...samas võimalik, et teavad ka, aga nad ei kommenteeri seda igatahes kunagi. LaLaLaa
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
joan



Liitunud: 18 Apr 2008
Postitusi: 61

PostitusPostitatud: Laup Mai 03, 2008 22:49    Teema: Vasta viitega

Mul vist on ka pigem see, et minu isepäise käitumise tõttu keegi ei võta üldse vaevaks mind narrida või midagi kommenteerida. Isegi üks meesõpetaja, kes pidevalt tüdrukute kallal ilgub.. Nii et kui keegi küsiks, et miks ma animet vaatan, siis ma lihtsalt vastaks, et miks mitte :P Minu arust ei ole "multikate" ja multikate vaatamine üldse põhjus narrimiseks. Nii mõnigi anime või animafilm on palju reaalsem kui mingi järjekordne Hollywoodi kassahitt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Püh Mai 04, 2008 00:48    Teema: Vasta viitega

Ehk vaatab ema sulle selle pärast pahasti otsa, kuna sul olid just verised pildid, mitte anime pildid, arvutis? Guro't ei võeta nii kergelt vastu kui animed.
Kui endast rääkida, siis anime on minu üks kõige väiksemaid kiikse, mille üle rahvas tögab. Olen lihtsalt natuke teisiti mõtleja, seega tegelen väheke teiste asjadega, kui nn. hallmass. Isegi kui keegi minu kallal norib, siis ega mul suu vatist pole, võin vabalt vastu ka lajatada. :P
Ainuke, kes oma suud liiga palju pruugib, on minu kolleeg, kuid ta viriseb ka iga asja kallal, isegi selle üle, et vesi on liiga märg või taevas on liiga sinine (ma ei tee nalja, ta tegelikult on ka selliste asjade üle virisenud).
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Piu
tavaline eesti naine


Liitunud: 3 Nov 2006
Postitusi: 328
Asukoht: Tartu/Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 04, 2008 09:44    Teema: Vasta viitega

xin Zeran kirjutas:
Kui endast rääkida, siis anime on minu üks kõige väiksemaid kiikse, mille üle rahvas tögab.


Sama siin LaLaLaa

Seda tegelikult ka, et enamus sõpru-tuttavaid ongi animeamööbid.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
babuun



Liitunud: 10 Nov 2007
Postitusi: 499
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 04, 2008 17:43    Teema: Vasta viitega

Ma olen oma sõprus ringis ainukene,kes animega tegeleb =/.Varem sai 0h00ga muljeid vahetada aga too vend läks Tartusse nüüd =/.PS2-te ei mängi keegi vist kaa nii palju kui mina XD.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
inz002



Liitunud: 1 Mai 2007
Postitusi: 410
Asukoht: kus, mis ja mida krdit

PostitusPostitatud: Püh Mai 04, 2008 19:12    Teema: Vasta viitega

babuun kirjutas:
Ma olen oma sõprus ringis ainukene,kes animega tegeleb =/.Varem sai 0h00ga muljeid vahetada aga too vend läks Tartusse nüüd =/.PS2-te ei mängi keegi vist kaa nii palju kui mina XD.
Kui oleks varakult siukese masina kätte saand siis vaevalt mind miski minema liigutaks selle küljest :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Kuroneko



Liitunud: 30 Juul 2007
Postitusi: 147
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 04, 2008 21:49    Teema: Vasta viitega

Kuna zindrel on mu vend ja vanemad on meil samad, siis ei hakka seda osa uuesti kirjutama :)

Klassis on üks inimene, kes pidevalt animet vaatab, ta on mu sõber ka. Mu parim sõbranna fännab Ouranit ja Azumangat, aga rohkem ta midagi vaadata ei taha. Klassis üldiselt kõik teavad ja mulle tuli ka mitu inimest JAFFist rääkima, halvasti keegi midagi öelnud ei ole. Pigem räägitakse seda, et lahe on ikka julgeda teistest erineda jms, aga ma ei tea, mida nad tegelikult mõtlevad. Koolis on veel paar sõpra, kes animega tegelevad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Karstike
blabla -chan


Liitunud: 9 Sept 2007
Postitusi: 347
Asukoht: virtuaaluniversum.

PostitusPostitatud: Esm Mai 05, 2008 16:37    Teema: Vasta viitega

häh, mul on kïk peres anime fännid peale ema. tegelikult oligi see mul vist isa, kes näitas samurai champlood paar aastat tagasi ja enne seda saadi igapäevaselt k¨vasti yu-gi-oh!i, inuyashat ja dragon ball z'd vaadatud. suuurem huvi kasvas pärast mu venna jaapanis käiku, kui ta kotitäie dbz mangasid koju tï ja veel suuremaks läks siis, kui mina jaapanis käisin. vend ¨ppid päris tåkk aega jaapani keelt, aga nååd andis alla. LaLaLaa mina olen ka åritanud, aga rohkem huvitun jaapani kultuurist ja tean isegi päris palju! LaLaLaa natukle käib pinda ka, kui koolis mainitakse s¨na 'jaapan' ja kïk vahiad minu poole. LaLaLaa aga jah. anime on ikka suhteliselt suur osa mu öisest arvuti elust. LaLaLaa
_________________
i'm back! [miss me?]
/lookbook.nu\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 8

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: