OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

PortableApps.com

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
chi



Liitunud: 18 Dets 2005
Postitusi: 574

PostitusPostitatud: Laup Mai 03, 2008 22:55    Teema: PortableApps.com Vasta viitega

www.PortableApps.com (1.0MB) - idee on panna teie programmid tööle USB pulkade / mälukaartide jne. pealt. ( sarnane asi on ka U3 vaadake Seal Demo Videot )


Kes Kasutab ja milliseid muljed asi jätnud on?

Ise testisin (1.1 Beta 4) Olympuse 256MB mälukaardi peal(Kuna FastRead/Write USB pulka mul polnud), mis oli läbi USB pordi arvutiga ühenduses. (Ehk Ühendasin Fotoka Arvutiga.)

Arvuti Andmed, mille peal ma seda katsetasin olid umbes sellised:

Pentium 4 / 2,6 Gz ( "CPU Performance" oli umbes 50% peal )
1,5 GB RAM
USB 2.0

Programmid, mis arvutit koormasid:
Zone alarmi Security Suite
Paar text editori
Firefox umbes 20 lahtise tabiga
Memory optimizer
Mingi online mäng jooksis ka tagataustas, mille nime ma ei mäleta ( märkasin, et Gameguard oli lahti )
Fast Launcer (Mida gameguard edukalt blokeeris).
Hunnik Lahtiseid foldereid ( Teisisõnu emuleerisin tavalist igapäevast töökeskkonda :) )


Huvitav oli see, et uue programmi installimise ajal portableapps oma menüüd kasutada ei lase. (Seega on mõttekam algul arvutisse installida ja sealt edasi USB pulgale kopeerida)
Veel 1 huvitav asi oli see, et vahepeal sai Fotoka aku tühjaks, ning see pilt, mida ma photoshopis hetkel töötlesin oli igaveseks kadunud...


Kõigepealt Firefox Portable (6MB) ( installisin kõigepealt arvutisse ja migreerisin kõik vanad firefoxi settingud FP-sse ) ( Märkus!: arvutis töötas kõik kenasti. ) ( peale FP kausta Mälukaardile kopeerimist ei suutnud FP ennast käivitada e. nõudis, et ma hetkel lahtioleva firefoxi kinni paneks. Saigi tehtud ja edasi jäingi ootama. Lõppkokkuvõttes FP lahti ei tulnudki, kuigi protsess oli task manageris näha :(

Keepass portable ( 1.3 MB). Install oli kiire. ( Start up - 12. Sekundit. ) Kõik töötas kenasti

GIMP Portable ( 28 MB ) ( install 10 min. ) ( Start up - Hakkas küll pluginaid laadima, kuid peale 15. min loadimist sai protsess katkestatud )
Sama protsess sai ka arvutis korratud ( gimp portable avanes umbes 4 minutiga )

Photoshop 7.0 (111 MB) (kausta Kopeerimine umbes 10 min.) (kaust sai võetud enda program failide alt, registris olid photoshopi registreerimise andmed juba olemas ) (Startup umbes 1 min ) ( Töötas kenasti )


Office 2000 Word/Exel Avanesid kiirelt ja töötasid kenasti

Lõppkokkuvõte:


PortableApps menüü on ülimalt mitte kasutajasõbralik (näide peale office kausta mälukaardile kopeerimist luges ta menüüsse 8 itemi ja üleliigseid v.a. exel/word eemaldada ei lasknud )

Hotkey on Winkey+p ( testi käigus selgus, et gameguard Blokeerib selle kenasti ära ja te ei saa seda kasutada täpselt samuti nagu Fast Launcerit )

Kõige häirivam asi oli see, et failide kopeerimine mälukaardile ja avamine võttis kohutavalt aega. Seega kui teil 2.0 USB Fast Read/write USB pulka või mälukaarti, mida otse arvutisse ühendada saab pole, pole portableappsiga midagi teha.

USB pulkade näilisded hinnad:

1GB - 100EEK
8GB - 500EEK
_________________
AutoIt Script | Anime-Source | Watchanimeon
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: