OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

BAKA 5 KOKKUTULEK - 22. märtsil 2008 (uuen: 23.03 MULJED)
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Märts 24, 2008 19:22    Teema: Vasta viitega

Ka minu poolt 2 pilti ühest Kopra talu kassist.




_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Kuroneko



Liitunud: 30 Juul 2007
Postitusi: 147
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Märts 24, 2008 19:29    Teema: Vasta viitega

Kokkutulek oli tõesti super LaLaLaa

Viktoriin oli väga hariv minu jaoks - ma teadsin sealt ainult paari asja. Pärast neid vastuseid vaadates ja samal ajal fushi juttu kuulates sain ikka tõsiselt aru, kui rumal ma olen xD

Säästutwister on üks kick-ass mäng, seda võiks teine kordki mängida :)

Aga jah, öö läbi mängude vaatamine/mängimine oli väääga lõbus. Minust sai mängusõltlane. Ootan juba pikisilmi, millal ma omale ka selle puldiasjanduse saan...

Aitäh, genky, tore oli!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ewty
küsimus poistele ...


Liitunud: 20 Mai 2007
Postitusi: 414
Asukoht: tagasi Eestis

PostitusPostitatud: Esm Märts 24, 2008 20:23    Teema: Vasta viitega

huh, ma panin siis ka oma pildid ülesse...
Kommentaariks niipalju, et kuidagi kahtlaselt palju pilte jalgadest ja säärtest on seal. Samuti pole paljud pildid minu tehtud, selle tõestuseks see, et ma figureerin nendest päris paljudel.

erick kirjutas:
e) Baka kokkutuleku esimene pantsushot! Aplaus enneolematu julgustüki eest kaunite naisbakahoolikute-bakahanaalide igakülgsel kajastamisel läheb ewty suunas.

Kahjuks pole pilt minu tehtud ja mul pole aimugi kes tol hetkel minu kaameraga seal ringi kargas. Vähemalt kolme inimese käes oli minu fotokas säästu-twisteri ajal- tunnista ülesse kes iganes sa ka ei oleks, et piiu saaks sind maha lüüa (Võibolla).
muide selle pildi jätsin oma piltide hulgast välja, aga saadan kunagi omanikule, küsige tema käest kui väga tahate...


Tsiteerin::
Perekool

huvitav oli, kuigi viibisin vähe. Leidis tõestust väide, et naised oskavad paremini valetada kui mehed.
Äitäh ericule


genky kirjutas:
Ja 50km/h kohe kindlasti ei olnud. Üle 70km/h oli.

oleksite pidanud minu taga sõitma Armas kuri
Tegelikult oli suht suur mu üllatus kui ma jõudsin teiselt tiirult Viljandisse tagasi ja avastasn, et vahepeal oli ainult see laimiroheline auto kohale jõudnud mille ma peaaegu kraavi oleks ajanud. Vabandan, ma näppisin oma makki.


Ma olin ja jõudsin vist peaaegu igale poole Happybunny väga tore oli teie kõigiga.

Edit: minu austus MTI'le, et ta nii painduv on 0.o
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Märts 24, 2008 20:50    Teema: Vasta viitega

ewty kirjutas:
erick kirjutas:
e) Baka kokkutuleku esimene pantsushot! Aplaus enneolematu julgustüki eest kaunite naisbakahoolikute-bakahanaalide igakülgsel kajastamisel läheb ewty suunas.

muide selle pildi jätsin oma piltide hulgast välja, aga saadan kunagi omanikule, küsige tema käest kui väga tahate...

Pole küll päris see, aga mõnes mõttes langeb samasse kategooriasse - Pilt
Pildid olid üldiselt prima vera, naerda sai.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ewty
küsimus poistele ...


Liitunud: 20 Mai 2007
Postitusi: 414
Asukoht: tagasi Eestis

PostitusPostitatud: Esm Märts 24, 2008 21:00    Teema: Vasta viitega

Bushidon kirjutas:

Pole küll päris see, aga mõnes mõttes langeb samasse kategooriasse - Pilt
Pildid olid üldiselt prima vera, naerda sai.


Saun oli ka päris huvitav, nagu tikutopsis oleks istunud ja varbad külmetasid, aga ikkagi meeldis. :P

muide, kes raha taghab selle eest?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Märts 24, 2008 21:24    Teema: Vasta viitega

Ma arvan, et ma suudan veel veidikeseks ajaks oma kohustustest kõrvale hiilida, et siia teemasse postitus teha. Tegelt ma suudan seda pidevalt teha, olgu tulemus siis positiivne või negatiivne.

Laupäeval olin küllaltki vähe maganud. Aga, noh, vahet pole. Sain inzuga kokku ja ta vaatas veidi Hitman'i, kuni mina oma kohustusi täitsin. Siis suundusime poodi kraami ostma ning kokkusaamispaika Zeppelini parklas.

Whoa, kui palju inimesi! Vähemalt... kümme. Või kakskümmend. Igatahes, pärast mõningat ootamist võis sõitma hakata. Sõitsin Piuxu juhitud autos, kus mängis ilus muusika. Juhi püüded liikluseeskirjadest kinni pidada aitasid seekord autost väljudes pigmendikaotust vältida. Autosõidu juures häiris ainult "Avasta Eestimaad" tuur, kus saime looduskaunistes kohtades võnkuda.

Ohhoo, näe, Kopra talu! Selge, peamaja on see, kus on suurelt kirjutatud "Külalistemaja" ja külalistemaja asub seal kaugemal. Ruum oli ilus ja voodi näis üpris mugav, kuigi Randomi oma oli poolteist korda suurem. Voodis magas oma sügavat und üks lutsukomm, kelle ma kiiremas korras ära hävitasin. Lisaks sellele oli toaga (iga toaga külalistemajas) kaasas suurepärane väiksem ruum, kus oleks teoorias saanud oma hädasid ja hügieeniprobleeme lahendada. Olgu, meie toa uks ei käinud lukus, aga õnneks ei külastanud meid (vist) õelad vargad.

Peamajas (ehk "Külalistemajas") saime endale kena suure laheda ruumi, kus sai trepi peal pingutuse tulemusel oma pea vastu palki ära lüüa, kaminaruumi, kus, nagu nimigi viitab, oli kamin ja pehmed istekohad (ehk diivan ja tugitoolid), ja piljardiruumi, kus soovijad said oma skille (või nende puudumist, vähemalt minu puhul) näidata. Jee.

(kasutame nüüd olevikku)

Esimese asjana on kavas tutvustamine. Enne seda jagatakse meile vetsupaberit. Kas siin on selle defitsiit, kas me saame ainult nii palju vetsupaberit siinviibimise ajal kasutada? Ei, selle asemel toimus täielik vetsupaberi raiskamine, kus iga võetud tüki eest peab midagi enda kohta ütlema. Nojah, see on tore, et inimesi saab end tutvustama panna, aga vetsupaberit raisata, kohas, kus seda on niigi vähe? Ei, oot, ei ole ka vähe. Igatahes, tutvustamine oli päris tore, sai palju väikeseid fakte oma faktimerre, millest paljud kippusid ära uppuma.

Nüüd sätitakse üles läptopi-projektori-kõlarite kombinatsioon, mille tublid inimesed olid üles seadnud. Pikliku laua peale tõstetakse kohver. See on päris korralik kohver, näeb raske välja. Mida seal hoitakse? Raha? Relvi? Ei, mangat! Silmata võib silmata Bleachi, Narutot, aga ka School Rumble't, Yotsuba to!'d, Aishiteruze Baby't, X'i. Inimesed käivad ringi või vestlevad üksteisega, hakkavad joomisega pihta või vahivad niisama.

Ja siis, ühtäkki, jagatakse pea kõik inimesed meeskondadesse. Ja jagatakse kätte pakk paberit, kus on küsimused, millest enamikule kohe üldse vastata ei oska. Ja pastakas antakse ka. Täidke! Eks me siis täidame. Osasid me lausa oskame! Muidugi teame me, et Powerpuff Girlsist tehti anime ja et "GAINAX Bounce" on tisside põrkamine, mis sai populaarseks animega Gunbuster, ja et... jah. Kahjuks ei suuda meenutada sellise suurepärase ansambli nagu The Blue Hearts nime. Video-kuulamis-pildi-ülesanded jäävad pea kõik suure küsimärgi alla. Tänan, fushi, hea viktoriin oli.

Mis nüüd juhtus? Igatahes, varsti tekkisid uued võistkonnad ja peale hakkas aardejaht. Laste surm ehk mingisugune torn, mille küljes on sild! Jep, see oli lihtne. Leili! Saun, tuhatoosi all. Mingi minule kui linnainimesele täiesti tundmatu sõna tähendab traktorilaadset masinat. Selge. Veoauto pilt. Veoautosid siin läheduses ei ole, peab küsima. Selgub, et puude taga siiski on veoautod, ühest neist leiame paki krõpsu. Jess. Hävitame saagi ära!

Nüüd saab niisama tsillida. Ja suppi süüa. Väga maitsev, kõht saab ruttu täis kahjuks. Aeg veereb, kuni saab hakata inimesi piltide pealt ära tundma. Midagi rasket seal ei ole, saab hakkama küll, aga kahjuks perekonnanimede eest lisapunkte ei saa.

Ja asi läheb aina huvitavamaks. Vabarnamees teeb toreda ettekande mängukonsool SEGA mingiversioon'st, mis paelub kuulama/vaatama. SEGA mingiversioon'i hankida tahtmise tunnet õnneks ei teki. Suur kole kolakas, kus sees on 7 protsessorit ja millel saab lahedaid mänge mängida. Kellele seda mängimist ikka vaja läheb! Aga suurepärane ettekanne.

Varsti toimub tulemuste teatamine ja auhindade jagamine. Viktoriini ja pildimängu omade. Piuxul (meie tiiminimi viktoriinil) viktoriinil väga hästi ei läinud, aga Piuxul (meie tiimiliikmete nimekiri pildimängus) oli pildimängus päris edukas - teine koht! Tegelikult oleks minagi tahtnud muna, kus sees on võtmehoidja, mille sees on nupp, mis annab signaali kuhugi, mis annab signaali pisikesele kõlarile, et see ütleks "MIKURU BIIMU~!". Seekord ei vedanud!

Mis nüüd? Hakkame Guilty Gear'i mängima! Mängude suhtes, et ilmselt oli see juba varem, kui inimesed proovisid mängida mario klooni, kus oli miljon viisi surma saada. Sellegipoolest suudeti edukalt mängus päris kaugele jõuda. Hiljem proovin algusest peale ja jõuan kolmanda leveli lõppu, kus ma ei suuda ära tabada, kuidas kurat ma neid kollaseid asju vältima peaksin. See selleks, Guilty Gear! Turniir! Suhteliselt põnev. Samala ajal algab säästu-twister. Tulemusena ei talu ma enam jõupingutust, mida nõuab haigele jalale toetumine, üritades mitte oma raskusega pikali lükata kõrval seisvat neiut. See on vist mu lõplik vabandus, miks ma jalamängust nii kiiresti välja langen.

Aga, Guilty Gear'i turniir! Mina saan kohe esimese raundi Valdarsi vastu topelt-nokaudi. Ja siis annab tema Faust minu Milliale peksa. Teisi oli ka muidugi põnev vaadata. Välja arvatud mõni hetk, kui ma piljardiruumis SEGA asja näppimas käin või kooki võtan, veedan ülejäänud öö suures ruumis.

Ja seal me teeme igasugu lahedaid asju. Näiteks mängime lennukitega, mis lasevad endast 4x suuremaid rakette välja ja niimoodi. Lõpuks hakkab Sporkness mind nii kohutavalt pommitama, et mul pole enam lootustki tema vastu. Eternal Fighter Zero mängimine õnnestub mul see-eest päris hästi. Kuna mängija pole võitlusmängudega harjunud, saan ma erinevaid taktikalisi kavalusi (kepiga vehtimine, mootorsaega pähe hüppamine, pesumasinaga piku pead lajatamine) kasutades temast jagu! Jeeee!! Ja siis on veel vähem äramärkimist väärivad mängud, mis on kas liiga segased (kaameravärk haruhimängus) või liiga lihtsad (lendad ei tea kuhu ja tulistad suvaliselt, ja siis on "chapter completed". Ma ei tea, kas mu partner sai sellest suurema naudingu, aga mulle see mäng küll midagi ei pakkunud, igatahes panin ma selle mingi segaduse ajal kinni). Ja siis vahepeal on karaoke, või oli ennem juba. Inimestel on lõbus, minul samuti. Niimoodi see öö läheb. Mängid. Mängid. Vaatad AMV'sid, siis vaatad Photonit (mis üle viskab). Mängid. Mängin erinevate vastaste vastu Guilty Geari. Ei teagi, kas unetu öö, puldi tekitatud piinade või lihtsalt amatöörlikkuse tõttu, aga saan väga tõsiselt peksa. Ja pöial läheb kahtlaselt paistesse. Varsti hakkavad Kuroneko ja Sporkness omavahel vihaseid võitlusi pidama.

Ja juba inimesed ärkavad. Öö möödus, nagu oleks see vaid 10 tundi kestnud. Jagatakse välja värviandvaid munasid. Toimub hommikusöögi söömine, asjade kokkupanemine, ekraanilt igasugu asjade vaatamine ja muidu töllerdamine. Oma katkise muna poetan nalja viluks kasutatud taara vahele. Muusik annab kontserti. Väga meeldiv elamus. Grupipilt ja siis ongi enam-vähem minek. Tagumisel keskmisel istmel on küll kitsas, aga saab mõne aja magada. Muusika on jälle meeldiv. Bussijaamas lastakse kolm reisijat maha, Piuxu viib mind veel mu maja ette. Soovin head aega ja lähen proovin endale und peale ajada. See osutub oodatust keerulisemaks, aga lõpuks otsustan siiski silma looja lasta.

LÕPP!!

PS. Mul läks selle kirjutamiseks poolteist tundi, suutsin piisavalt palju asju oma uneajale (mis nõuab endiselt enda pikendamist) lükata. :(

PPS. Tänud genkyle ürituse korraldamise eest.

PPPS. Lisaks minu kirjeldatud asjadele toimus veel palju rohkem asju, näiteks disko ja saun ja perekool ja möllamine ja joomine, aga ma ei oska neid kajastada.

PPPPS. Yotsuba to! oli kellegi teise manga ja kohvrist ta välja ei hüpanud.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu


Viimati muutis seda Ummi (Esm Märts 24, 2008 22:35). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Märts 24, 2008 22:08    Teema: Vasta viitega

Nonii. Minu pildid ka üleval.

http://www.foto24.ee/album/33087

Lõpupoole on ka väike vaade perekooli, kui me alles alustasime :P
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hypno



Liitunud: 25 Veeb 2008
Postitusi: 372
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Märts 24, 2008 22:32    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Pikliku laua peale tõstetakse kohver. See on päris korralik kohver, näeb raske välja. Mida seal hoitakse? Raha? Relvi? Ei, mangat! Silmata võib silmata Bleachi, Narutot, aga ka School Rumble't, Yotsuba to!'d, Aishiteruze Baby't, X'i.
Täpsustaksin veel, et Yotsuba ei olnud minu toodud :)
_________________
My Anime List
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Märts 24, 2008 22:49    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Vaatad AMV'sid, siis vaatad Photonit (mis üle viskab).

Mind jäi see anime poolikuks jätmine piinama tegelikult, hiljem ma hakkasin mõtlema, et me oleks võinud selle lõpuni vaadata. Veel hiljem, koduteel, tuli pähe hiline mõte, et oleks pidanud inzzu käest selle enda ketta peale sebima. Neetud.

genky kirjutas:
Lõpupoole on ka väike vaade perekooli, kui me alles alustasime

Samuti on ajus juba tükk aega kripeldanud küsimus - mis asi see perekool on?

babuun kirjutas:
Kasutaks siis ruttu veel võimalsut ja küsiks,et mis mängud seal õhtul käisid?1 oli mingi lennukitega tulistamine ja teine oli chibi tegelaste kaklus,kus minu ja ohoo sõnavara võis nata üle käte minna

Teie, eriti just 0h00 kommentaarid olid puhas kuld! Teiste kohta ei tea, mina nautisin.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Märts 24, 2008 22:51    Teema: Vasta viitega

Bushidon kirjutas:
Ummi kirjutas:
Vaatad AMV'sid, siis vaatad Photonit (mis üle viskab).

Mind jäi see anime poolikuks jätmine piinama tegelikult, hiljem ma hakkasin mõtlema, et me oleks võinud selle lõpuni vaadata. Veel hiljem, koduteel, tuli pähe hiline mõte, et oleks pidanud inzzu käest selle enda ketta peale sebima. Neetud.

genky kirjutas:
Lõpupoole on ka väike vaade perekooli, kui me alles alustasime

Samuti on ajus juba tükk aega kripeldanud küsimus - mis asi see perekool on?

Imelik, mind tüütas Photoni vaatamine ära... Samas tüütas mind ka kõik muu ära.

Perekool on vist mingi imelik asutus, kus räägitakse perest, nagu ma aru sain seletusest.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Märts 24, 2008 23:09    Teema: Vasta viitega

Bushidon kirjutas:
genky kirjutas:
Lõpupoole on ka väike vaade perekooli, kui me alles alustasime

Samuti on ajus juba tükk aega kripeldanud küsimus - mis asi see perekool on?


Siinkohal tsiteeriks erickut, kes kirjutas sellest esimest korda Baka kolmanda kokkutuleku ülevaates:

erick kirjutas:
Nii, ja nüüd siis lühidalt ühest värskest baka.ee kokkutuleku traditsioonist.
Paljud on kindlasti põnevil, et mida siis Vabarnamees ikkagi öösel läbi
seina kuulis.

See pidi ikkagi midagi väga intrigeerivat olema, kui kumu Vabarna poolt
(?) Perekooliks nimetatud üritusest hommikusöögilaudagi levis =)

Tõsi ta on. Perekool kujutab enesest intrigeerivat lebasklemise, tõde või
tegu refleksmängu, õlamassaa¾iõppe, ning avameelse sugudevahelise
mõttevahetuse omanäolist segu. Siin on lühike pingerida kõige
intrigeerivamatest küsimustest, mida Vabarna läbi seina kuulda võis,
alustades sündsamatest:

1. Mida kujutab endast 2D kompleks?
2. Kas tasasest eesti poisist võib Saksamaal peoloom ja naistemurdja saada?
3. Kas ja kuidas taluvad tüdrukud oma poiss-sõprade pr0n foldereid?
4. Millal on kõige õigem aeg süütust kaotada?
5. Kui kaugele suudavad noored hentaist läbiimbunud mehehakatised oma tüdrukuid viia?

Ja lõpuks:

6. mida tegi poizzz123 ühes toas morpheuse ja seichiga?

Teemad olid seekord vägagi teised, kuid neid sai mainitud, kui uutele liikmetele ürituse ajaloost rääkisime. Vestlused ja massaa¾ on kohustuslikud traditsioonid :P
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 25, 2008 06:49    Teema: Vasta viitega

Mõtlesin, et ehk on mõnel neist, kes seekord kokkutulekule ei jõudnud, tekkinud mingi kerge huvi saada osa siin teemas juba vingelt üles haibitud ettekandest teemal "Animeteemalised või animest inspireeritud ja animeks saanud videomängud Sega Saturni näite varal" (või midagi sellist). Ettekanne jagunes rohmakalt kolmeks osaks: animelitsentsiga mängud, mängulitsentsiga animed ning mängud, mis kasutavad animestki tuttavaid visuaalseid võtteid/narratiive/huumorit.

Toetusin ettekande ettekandmisel paljuski videomaterjalile, mille kokkupanekul võlgnen kogu tänu täiesti asendamatule inimesele, Jaapanis elavale ¹otlasele varjunimega Yakumo, kelle saidil segagagadomain asub läänemaailma üks täielikumaid SEGA konsoolidele ilmunud mängude andmebaase ja kelle (nüüdseks paraku lõppenud) eepilist veebisaatesarja Retro Core soovitan kindlasti kõigile retromänguhuvilistele.

Ettekande käigus kasutatud videoklipi (ca 120MB) leiate siit: link (hosted by acousmatique)!

Pikemalt peatutakse järgmistel mängudel:

* Dragon Ball Z: Shin Butouden (Bandai, 1995)
* Hokuto no Ken (Banpresto, 1995)
* Lupin III: Pyramid no Kenja (Tohoku Shinsha, 1998)
* Keio Yugekitai (Victor Interactive Software, 1996)
* Cotton Boomerang (Success, 1998)
* Dinosaur Island (Game Arts, 1996-97)
* Parodius Fantastic Journey / Parodius Da! (Parodius Deluxe Pack, Konami, 1995)
* Sexy Parodius (Konami, 1996)
* Jikkyou Oshaberi Parodius: Forever with me (Konami, 1996)
* Steam Hearts (TGL, 1998)
* Macross: Do You Remember Love (Bandai, 1997)
* Twinkle Star Sprites (ADK, 1997)
* Code R (Quintet, 1998)


Klipi taustal kõlav muusika:

* Ryo Watanabe - Dazzling Rays (Nanosweep.2)
* Hiroshi Okubo - PLANET FUNK (Nanosweep.2)
* Hiroshi Okubo - DENKI GIRL (Part.I) (Nanosweep)
* Natsuko Naitou - Hamu Hamu Pepper (Muchi Muchi Pork! OST)
* Nakany - Red-eye (Nanosweep)


Tänan tähelepanu eest, kõik! Happybunny
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~


Viimati muutis seda Vabarnamees (Teis Märts 25, 2008 08:17). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Dejiko-nyo!
紅魔館


Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 378
Asukoht: Gensokyo

PostitusPostitatud: Teis Märts 25, 2008 06:58    Teema: Vasta viitega

Tase! Sa oled ikka päris haardkoor Saturn`i fänn või mis? LaLaLaa





Igatahes kavatsen ma selle imelooma endale igal juhul kunagi lähitulevikus hankida, kuigi Dreamcast on siiski eelisjärjekorras.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 25, 2008 07:05    Teema: Vasta viitega

Dejiko-nyo! kirjutas:
Tase! Sa oled ikka päris haardkoor Saturn`i fänn või mis? LaLaLaa

No mulle meeldib ta veidi jah. :) Nagu mõnelt fotoltki näha oli, said soovijad ka mitmeid mänge ise proovida. Eriti hea meel oli mul näha inimesi end popi ja noortepärase Guilty Gear XX #Reloadi juurest eemale rebimas, et tulla korraks tegelema Vampire Hunter: Darkstalker's Revenge'i ja Asuka 120% Burning Festiga - süda läks kohe soojaks! Samuti tunti huvi igihaljaste Panzer Dragooni ja Puyo Puyo Suni vastu, mis tegi samuti üksnes rõõmu.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Teis Märts 25, 2008 08:38    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
* Code R (Quintet, 1998)

Whoa, Quintet? Seda ma ei teadnudki.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 25, 2008 10:00    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
Yakumo, kelle (nüüdseks paraku lõppenud) eepilist veebisaatesarja Retro Core soovitan kindlasti kõigile retromänguhuvilistele.

Muide! Õnneks ma andsin teile kõigile aegunud infot... emm

Nimelt eile, 24. märtsil postitas härra Yakumo ülihea uudise, et kavatseb RC taaskäivitada - teaser-videot vaadake palun siit!
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
ewty
küsimus poistele ...


Liitunud: 20 Mai 2007
Postitusi: 414
Asukoht: tagasi Eestis

PostitusPostitatud: Teis Märts 25, 2008 15:23    Teema: Vasta viitega

ma sain lõpuks ka oma video trashi ja fushi tantsust ülesse <- soovitus vaadata täisekraaniga.
http://www.youtube.com/watch?v=-Wm39jukAW0
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 25, 2008 15:32    Teema: Vasta viitega

Super kaameratöö, nagu oleksin ise kohal seal (koos naerukrampides põrandalekukkumise ja kõige muu asja juurde kuuluvaga). 0.o
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Teis Märts 25, 2008 16:43    Teema: Vasta viitega

-_____-
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 27, 2008 17:07    Teema: Vasta viitega

Tegelikult tundsin ma isegi ühe asja viktoriini teises pooles ära, nimelt Cutie Honey OPi, aga seda kah ainult ühe kaveri järgi, nii et seni polnud see laul mulle ühegi animega seostunud.

http://www.youtube.com/watch?v=CATvbGfxF_w
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Järgmine
Lehekülg 16, lehekülgi kokku 17

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: