OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Baka viienda kokkutuleku vana teema
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Dets 20, 2007 17:09    Teema: Vasta viitega

No mis seal ikka. Äkki nimetame selle ümber siis Genky kokkutulekuks või Asahio kokkutulekuks?

Ja onu hjarg organiseerib ise ühe baka kokkutuleku. Paneme reeglid ka paika: alla ühe liitri piiritust või sellele ekvivalentset kogust muud alkoholi omal vabal valikul (välja arvatud Pisang Amboni! Öäkk!) ei tohi kaasa võtta ning viktoriinid ja seltskondlikud mängud on surma ähvardusel keelatud? LaLaLaa

Viis viimast järjekorras olijat, teeme ära?
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Nelj Dets 20, 2007 17:28    Teema: Vasta viitega

kuna korraga ei mahuks sinna n00bid ja vana raskevägi, tuli teha Darwinlik valik: kiireimad ja/või hästivarustatuimad said kohad, nõrgemad langesid välja.

hjargi üritus kõlab ka huvitavalt.

ahjaa, kui ma käisin emangas välja idee, et võiks suurema koha leida, sain sõimata. Ärge siis minu viga korrake :)
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
glaurung



Liitunud: 12 Apr 2003
Postitusi: 147

PostitusPostitatud: Nelj Dets 20, 2007 17:32    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
No mis seal ikka. Äkki nimetame selle ümber siis Genky kokkutulekuks või Asahio kokkutulekuks?

Ja onu hjarg organiseerib ise ühe baka kokkutuleku. Paneme reeglid ka paika: alla ühe liitri piiritust või sellele ekvivalentset kogust muud alkoholi omal vabal valikul (välja arvatud Pisang Amboni! Öäkk!) ei tohi kaasa võtta ning viktoriinid ja seltskondlikud mängud on surma ähvardusel keelatud? LaLaLaa

Viis viimast järjekorras olijat, teeme ära?


Ma tuleks sinna ka, pane kirja. Võtan viskit.

Liitusin foorumiga neli aastat tagasi ja ei ole bännitud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Nelj Dets 20, 2007 17:36    Teema: Vasta viitega

Hauakaevaja kirjutas:
...ahjaa, kui ma käisin emangas välja idee, et võiks suurema koha leida, sain sõimata. Ärge siis minu viga korrake :)

Hea, et sa minu, yoshy ja teiste inimeste tekste ikka läbi lugesid ja analüüsisid. Sulle võiks selle eest lausa auhinna anda. Ma tean, et ma lubasin, et ma ei hakka sind enam mitte kunagi õpetama, ega sulle teiste inimeste seisukohti selgitama, kuid see kord ei suutnud vaikida. Ma saan aru, et omad vitsad peksavad, kuid ennem, kui sa midagi ütled/kirjutad, mõtle see jutt ikka korralikult läbi. GRRRR!
Oh .. mul on vist mõtekam kohvikruusiga rääkida, kui sinuga, vähemalt kruus vaikib, kui tal midagi tarka öelda ei ole.
???
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Nelj Dets 20, 2007 18:00    Teema: Vasta viitega

sina trollisid niisama ning yoshy on lihtsalt hipokraat.

Ma sain oma nime kirja, kuna ise midagi paremat ei viitsi korraldada, siis ei vingu ka rohkem. näebki uusi nägusid.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Dets 20, 2007 18:03    Teema: Vasta viitega

hipokraat= Hippokratese vande järgija. Yoshy on arst? 0.o

Kurat, ma palju maha maganud.

Nii, ja glaurung ja muud loomad. Bakapeerude kokkutulek!
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
HotPapa1



Liitunud: 2 Veeb 2007
Postitusi: 86

PostitusPostitatud: Nelj Dets 20, 2007 18:10    Teema: Vasta viitega

hmm kõlab huvitavalt, kui asi käima läheb olen kindel käpp, ausõna LaLaLaa , kui traditsiooni järgida enam võimalik pole siis tuleb uus leht pöörata...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
glaurung



Liitunud: 12 Apr 2003
Postitusi: 147

PostitusPostitatud: Nelj Dets 20, 2007 18:12    Teema: Vasta viitega

HotPapa1 kirjutas:
hmm kõlab huvitavalt, kui asi käima läheb olen kindel käpp, ausõna LaLaLaa , kui traditsiooni järgida enam võimalik pole siis tuleb uus leht pöörata...


Mis neist lehtedest ikka lapata, kui traditsioone enam järgida ei anna, tuleb järgmine pudel võtta.

Pakun märtsikuise olukorra lahendamiseks parem rahalist lähenemist: kes maksab rohkem, see saab ka koha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
HotPapa1



Liitunud: 2 Veeb 2007
Postitusi: 86

PostitusPostitatud: Nelj Dets 20, 2007 18:14    Teema: Vasta viitega

glaurung kirjutas:
HotPapa1 kirjutas:
hmm kõlab huvitavalt, kui asi käima läheb olen kindel käpp, ausõna LaLaLaa , kui traditsiooni järgida enam võimalik pole siis tuleb uus leht pöörata...


Mis neist lehtedest ikka lapata, kui traditsioone enam järgida ei anna, tuleb järgmine pudel võtta.

Pakun märtsikuise olukorra lahendamiseks parem rahalist lähenemist: kes maksab rohkem, see saab ka koha.


aamen!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Nelj Dets 20, 2007 18:15    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:
hipokraat= Hippokratese vande järgija. Yoshy on arst? 0.o



ei ole arst, link

lihtsas eesti keeles: teise süüdistamine teos, milles ollakse ise samuti süüdi. Näiteks kui sa ütleks, et alkoholi tarbimine on nii halb, et sa pole seda kunagi teinud.

EDIT: silmakirjatseja on jah õige sõna. ei tulnud meelde, mälu hakkab kehvaks jääma.
Silmakirjateener?

ok, ma olen nüüd segaduses.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.


Viimati muutis seda Random Hero (Nelj Dets 20, 2007 18:20). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 20, 2007 18:18    Teema: Vasta viitega

Hauakaevaja kirjutas:
Näiteks kui sa ütleks, et alkoholi tarbimine on nii halb, et sa pole seda kunagi teinud.

Selle kohta on eesti keeles sõna "silmakirjatseja" või arhailisemalt "silmakirjateener" (link). Sõna, mida sina kasutasid, ei ole eesti keeles kasutusel. Püsigem teemas.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~


Viimati muutis seda Vabarnamees (Nelj Dets 20, 2007 18:20). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Dets 20, 2007 18:19    Teema: Vasta viitega

Eesti keele tund onu hjargilt: silmakirjateener

Lisaks: hipokraati võib lugeda sarnasena teokraadiga (ehk siis vaimulikkonna võimu pooldaja), demokraadiga (rahvavõimu pooldaja) ja autokraadiga (ainuvõimu pooldaja). Järelikult- Yoshi on tegelikult jõehobude võimu pooldaja. Kõik võim jõehobudele! Viva la revolucion!
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Dets 20, 2007 18:28    Teema: Vasta viitega

Mina pooldan uusi üritusi baka raskekahurväele, seega olen koos teiega käpp(uli).
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Dets 20, 2007 18:28    Teema: Vasta viitega

Eelnevatel aastatel olen pidanud inimestele peale käima, et nimekiri üldse täis saada (kes ootab surma, kes ei julge tulla, sest ei tunne kedagi, kellel pole aega või huvi). Ja seda pikema perioodi jooksul. See, et järsku on nii suur tahtjate soov, ei olnud aimatav. Minule enesele tuli üllatusena, et mõne tunniga nimekiri täis sai. Aga ma kohe tõsiselt ei tunne selles süüdi ennast. Hjargile ma veel helistasin ja ütlesin, et pmst paneks ma ta eelisjärjekorda, kui tulevad lisakohad või keegi lahkub.

Loogiline on, et suuremat kohta on vaja. Ei vaidle vastu. Küll aga pole mul aega sobivat uut kohta otsida (küllalt palju on kohti, mille seast tuleb otsida ja sobivaid kohti on vähe), sest mul seisab raske sess ees. Kui teile ei sobi, siis ütlen ära selle ürituse. Piisab ühest meilist. Randomil oli idee, kus kohas saaks korraldada. Võite temaga rääkida.


Lisa: Või lükkame selle kokkutuleku ära suvele näiteks, kus piirangut otseselt pole ja siis korraldab midagi muud sünnipäeva puhul?
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kaisu0



Liitunud: 11 Veeb 2007
Postitusi: 127

PostitusPostitatud: Nelj Dets 20, 2007 18:33    Teema: Vasta viitega

Mis teil inimestel häda on.. inimene näeb vaeva ja te ei oska muud kui joriseda tema kallal? keegi teine ju midagi ei korralda.. davai.. vajadusel ütlen ma enda ja morphi koha üles.. aga selleks ma pean piisava põhjuse leidma.. põhjuseks ei saa olla see, et ma 2007 regasin ennast... või vähe poste jne.. need on tobedad põhjused.. no sorry tõesti
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Nelj Dets 20, 2007 18:33    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:


Loogiline on, et suuremat kohta on vaja. Ei vaidle vastu. Küll aga pole mul aega sobivat uut kohta otsida (küllalt palju on kohti, mille seast tuleb otsida ja sobivaid kohti on vähe), sest mul seisab raske sess ees. Kui teile ei sobi, siis ütlen ära selle ürituse. Piisab ühest meilist. Randomil oli idee, kus kohas saaks korraldada. Võite temaga rääkida.


Ja ma ei teadnudki, et uutel liikmetel ei ole õigust kokkutulekule tulla. Selge, nüüd tean.


uh? ma uurisin, et seal Koseveskis on ametlikult ainult 22 magamiskohta, kuid kui inimestel pole midagi magamsikottide vastu, siis sinna mahuks küll rohkem. Hinnaklass on ka sama.

ma arvan, et asi pole just selles, kui uus keegi on, vaid kui palju ta bakasse panustanud on. Ma olen siin küla lolli mängides piisavalt meelelahutust pakkunud, lisaks olen vist ka midagi kunagi animust ka kirjutanud. Näiteks on MTI'l ainult 144 (?) postitust, kuid animust teab rohkem kui 10 n00bi kokku.

EDIT: genky ideega nõus, et teeks suvel sooja ilmaga mingi suurema kokkutuleku ja sünnipäeva peaks hmm...... näiteks hjargi stiilis.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 20, 2007 18:43    Teema: Vasta viitega

Minu postituses olid faktid. Kõik järeldused, mis nendest faktidest siiani tehtud, on 1) sündinud järeldajate endi peades; 2) millegipärast väga negatiivsed ja solvunud.

Kui faktidest mitte rääkida, siis minu isikliku lihtsa arvamuse kohaselt on: 1) hea ja tore, et genky tahab tegeleda meile kõigile kokkutuleku korraldamisega; 2) halb ja kurb, et mina olen nimekirjas, aga hjarg, kammerer, ruri ja paljud teised lahedad inimesed, kes ise väga sooviksid tulla, sinna ei jõudnud. Need on minu peamised emotsioonid.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Dets 20, 2007 18:45    Teema: Vasta viitega

Võibolla jätaks hetkel kõik nii nagu on, ja edaspidi piisaks sellest, kui austusest nende vastu, kes bakat igapäevaselt toimimas hoiavad, saaksid nad teha eelbroneeringud eespool tavakasutajaid, kui neil selleks soovi on? wink
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Dets 20, 2007 18:51    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
... 2) halb ja kurb, et mina olen nimekirjas, aga hjarg, kammerer, ruri ja paljud teised lahedad inimesed, kes ise väga sooviksid tulla, sinna ei jõudnud. Need on minu peamised emotsioonid.

Kas siis teised tulijad vähem soovivad?

Mul pole midagi selle vastu, et baka ülalpidajad eelisõigusega saavad. Aga nagu öeldud, ma tõesti ei osanud aimata, et nimekiri nii kiiresti täis saab. Eriti viimane ots läks kiiresti. Sel hetkel helistasin ma ka hjargile, et talle teada anda.


Lisa: kaisu ja morpheus ei tule, niiet hjarg ja triin saavad siis toa nr 3.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
glaurung



Liitunud: 12 Apr 2003
Postitusi: 147

PostitusPostitatud: Nelj Dets 20, 2007 18:53    Teema: Vasta viitega

Realistlikum sootsiumi jälgimine annab võimaluse dedukteerida järgnevat:

1. Uued kasutajad, kelle jaoks see on esimene võimalus või soov kokkutulekust osa võtta, kipuvad vahest seltskonnast irduma või siis muul alaealise kombel omaette rämetsema. Selleks aga ei pea kodukohast nii kaugele ronima.

2. Päris kindlasti ilmneb kirjapandutest vähemalt kahel-kolmel aja möödudes mingi põhjus, miks nad ei saa kõnealusest üritusest osa võtta. Võimalik, et neile lisandub viimasel hetkel veel kaks-kolm indiviidi, kes kas lihtsalt unustavad, sisse magavad või siis haigeks jäävad.

3. Vanemate tegijate seltskonnas tunnen vähemasti mina ennast alati turvaliselt, sest nendega võib vajadusel kas või luurele minna. Vanemad tegijad teavad ka traditsioone austada ja reeglitest (mõõdukuse piires) kinni pidada.

Loomulikult võib kogu see informatsioon uute liikmete moraalile laastavalt mõjuda.

Kuna ürituseni on veel pikemat sorti aega, teen ettepaneku uurida alternatiivseid kohti, ent hoiatan ette: juba üle 30 inimese võrdub üldjuhul kontrollimatu läbu ning siis on vaja hakata juba korrapidajaid ametisse määrama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: