OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

DragonBall/z
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
HotPapa
banned


Liitunud: 25 Veeb 2003
Postitusi: 229
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Dets 09, 2003 21:13    Teema: Vasta viitega

ega jahh , iga inimeme valib ise mis talle meeldib või mitte :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Uranus



Liitunud: 2 Märts 2003
Postitusi: 250
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis Dets 09, 2003 21:13    Teema: Vasta viitega

Sellega olen 100% nõus :)
_________________
Elevator Summoner.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Dets 09, 2003 22:06    Teema: Vasta viitega

HotPapa kirjutas:
Super Dimensional Fortress Macross on 1992. välja lastud.
Lupin III on küll action aga seal pole võitlusstseene mis tuletavad meelde jaapani võitluskunsti.
Maison Ikkoku on 6 osaline ning võrreldes db 153 osale....
minuarust on ta igatahes võrdne , kui mitte üle :twisted:

ja ma lisaks juurde et tegemist on DB-iga mitte Z või GT-ga


Enne avaldamist fakte kontrolli
siis ei jäta endast muljet lolli
Aasta 1982 oli see,
mil Macross telekasse leidis tee.
Ikkoku võrdulst vabalt kannab
96 osa see kokku annab.
Lupin III-e suhtes ma sind ei parandaks
kuid ka siingi peitub oma saladus
nimelt tegelane Goemon
seal vana tuntud mõõgameister on.


Allikas: www.animenfo.com
väärt sait, kui sulle midagi teadmata veel on
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
HotPapa
banned


Liitunud: 25 Veeb 2003
Postitusi: 229
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Dets 09, 2003 22:18    Teema: Vasta viitega

ahah..no esiteks..oleks ma ise ka vaatand animenfo-st asjad maha, aga kuna ma eile tahtsin sinna minna oli seal väike kiri mis ütles, et sait on ajutiselt suletud vms. Seega hakaksin ma google kaudu innfi koguma,ning mis ma seal leidsin panin ma ka kirja ning see et seal oli ebatäpselt kirjutatud, ei ole minu süü, ning lolli muljet ei jäta see ammugi mitte.Ega see oleks muidugi kõige lihtsam tee , minna www.animenfo.com ning panna otsingusõnaks olevad animenimed.ma pakun kui ma oleks nii teind poleks sa siia midagi kirjutanud(minu viga et ma üle ei kontrollind , et kas animenfo töötab)Edaspidi seda ei juhtu LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Dets 09, 2003 22:26    Teema: Vasta viitega

Seega sina korjad kusagil suvalisest netikohast suvalised andmed, mis on ülimalt väärad. Macrossi puhul eksid 10-e aastaga, Maison Ikkoku puhul 90 osaga. Pole midagi öelda, tegijatel juhtub nii mõndagi. Ma kujutan ette, et maailmas on ka inimesi, kes ajavad segamini Jaapani ja Briti saared, kuid olgem ausad- need inimesed ka jätavad lolli mulje. Samuti ka need, kes faktidega rängalt eksivad.

Lühidalt, oled jahh süüdi... on paar usaldusväärset animesaiti. Kui üks maas on, saad teistest kontrollida. Ja usu mind, sa jätsid ikka tohutult lolli mulje. See mulje kestab siiamaani ning seda sinu äärmiselt nõrgad vabandused ei paranda.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Mr Cinnamon



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 147
Asukoht: Uchuu Senkan Yamato!

PostitusPostitatud: Teis Dets 09, 2003 22:30    Teema: Vasta viitega

HotPapa kirjutas:
ahah..no esiteks..oleks ma ise ka vaatand animenfo-st asjad maha, aga kuna ma eile tahtsin sinna minna oli seal väike kiri mis ütles, et sait on ajutiselt suletud vms. Seega hakaksin ma google kaudu innfi koguma,ning mis ma seal leidsin panin ma ka kirja ning see et seal oli ebatäpselt kirjutatud, ei ole minu süü, ning lolli muljet ei jäta see ammugi mitte.Ega see oleks muidugi kõige lihtsam tee , minna www.animenfo.com ning panna otsingusõnaks olevad animenimed.ma pakun kui ma oleks nii teind poleks sa siia midagi kirjutanud(minu viga et ma üle ei kontrollind , et kas animenfo töötab)Edaspidi seda ei juhtu LaLaLaa



Jätab küll lolli mulje ja veel lollima mulje jätab see, et sa ütled, et see ei jäta lolli muljet. Sa oled loll.

Ja see popsutamise ja anime asi...
ma ei usu, et Eesti Vabariik lubaks abielu kanepi, arvuti, anime ja sinu parema käe vahel.
_________________

Avatar tehtud Mr Cinnamoni poolt, suured tänud talle.
I was a VIP at a Trance party!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
HotPapa
banned


Liitunud: 25 Veeb 2003
Postitusi: 229
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Dets 09, 2003 22:31    Teema: Vasta viitega

Hjarg ega ma nüüd sinu ees ei vabandanud,mul nagu eriti suva mis sa must arvad, ning see teema ei lähe selle alla,kui tahad siis priva mulle siis räägime ilusasti edasi...


Sama kehtib ka Mr Cinnamonile...kellega ma ilusasti rääkima ei hakka. loodan et saame kunagi kokku

Harharhar. Järgmine kord midagi taolist tuleb, tuleb ka bänn

Hjarg
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Dets 09, 2003 22:59    Teema: Vasta viitega

Mr Cinnamon kirjutas:

Ja see popsutamise ja anime asi...
ma ei usu, et Eesti Vabariik lubaks abielu kanepi, arvuti, anime ja sinu parema käe vahel.

ma vaatan, et paaril inimesel töötab siin mõtlemine ikka väga ühekülgselt. niikui naist mainitakse tikub parem käsi kohe tõmblema, aga noh, eks igaüks oma fantaasia ja teadmiste kohaselt.

/me kujutab ette, kuidas ühe Smilersi laulu peale hjargil ja Mr Cinnamonil mõte kohe parema käe peale suundub ja halvustav muie tekib.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
0h00



Liitunud: 12 Nov 2003
Postitusi: 364

PostitusPostitatud: Kolm Dets 10, 2003 18:30    Teema: y0y000 Vasta viitega

tegelt ma vaatasin seda kah vahepeal ja värki aga enam mitte.olen hentai ja muu manga peale yle läind..................................>.< tegelt mulle meeldib rohkem fil0s00filine manga ja anime vahest l2eb ka 2ktsion peale...nagu mottega ja puha eriti sheff kraam on helsing ja x ka candidate for goddess ning blue submarine ja black bible ja la blue girl jnee.........
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 11, 2003 00:39    Teema: Re: y0y000 Vasta viitega

0h00 kirjutas:
tegelt mulle meeldib rohkem fil0s00filine manga ja anime vahest l2eb ka 2ktsion peale...nagu mottega ja puha eriti sheff kraam on helsing ja x ka candidate for goddess ning blue submarine ja black bible ja la blue girl jnee.........

millist neist loetletuist sa nimetaksid filosoofiliseks animeks? ja mismoodi filosoofiliseks, st mis filosoofiale mingi anime põhineb?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Karlsson



Liitunud: 9 Sept 2003
Postitusi: 12

PostitusPostitatud: Reede Dets 12, 2003 15:52    Teema: Vasta viitega

nii..las omanik võtab kah sõna suhu.estiex polex ma arvanudgi,et see teema niipalju kõne ainet võtab.teisex...ma olen arvatavasti siin üks noorimaid(mida nätas mulle pöffil käimine) ja mu nooruslik silm pole veel niipalju animat näinud.Nyyd kui vaatan pole jah DBZ käekiri nii hea AGA sealt sai alguse mu huvi anime vastu ja selle eest olen ma DBZ-ile suure respecti võlgu.Nyyd olen hakanud vaatama X-i,mis meeldib mulle oma efectide poolest(kuigi ma pakun,et teil on selle vastu midagi öelda).see on hetkex kõik ex järgmised kommentaarid annavad uut mõtlemis ainet!!! ???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
0h00



Liitunud: 12 Nov 2003
Postitusi: 364

PostitusPostitatud: Reede Dets 12, 2003 22:29    Teema: sa Vasta viitega

pohimottselt ei nimetaks ma eelnevalt mainitutest mitte yhtegi filosoofiliseks animeks. ??? aga tahtsin ma seda oelda et kui mulle vanasti l2ks peale dbz mega action ja muu selline isegi DIGIMON T_T emm
siis nüüd olen akanud austama rohkem mottega animet mononoke hime tuntumatest....mis pole suvaline laamendamine ja majandamine vaid räägib aktuaalsetel teemadel....ja tõsistel. :oops: khmmm X on väga tore asi muidugi mõttega ning ka parajalt! aktsiooni ja utoopiat. tegelt ma ajasin eelmises postituses nati jama :filosoofiline anime ??? ???
ja tahaks kysida et nagu põffil oli toesti nagu veider et koik t2iskasvanuid t2is ja värki,aint paari omataolist n2gingi vist et nagu kui vanad inmesed on or smth....




kas see vastas su kysimusele(arvan et mitte.)olen veel noor ja loll ja ei oska suurte inimeste küsimustele nii hästi vastata........-__-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Dets 13, 2003 01:24    Teema: Vasta viitega

mina arvan jällegi, et sel alal on suhteliselt mõttetu vaielda. inimesed on erinevad ja nii on ka nende maitsed. las inimene vaatab mida ta tahab ja tunneb sellest rõõmu.
ja mina arvan, et hjarg ja natsu võiksid veidike ennast tagasi hoida. see asi muutub siin juba lapsikuks ja offtopicuks.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Dets 13, 2003 14:16    Teema: Re: sa Vasta viitega

0h00 kirjutas:
kas see vastas su kysimusele.

jah, sest tegelik eesmärk oli teada saada kui tõsiselt sa seda filosoofilist poolt mõtlesid. sest mind võtab küll kukalt kratsima kui järgi mõelda, et milliseid animesi võiks filosoofilisteks nimetada. üks põhjus ka selles, et ma ei tea filosoofiast eriti midagi ja selletõttu ei opereeri sihukese terminiga, nagu filosoofiline anime, ehk siis laiemalt öeldes sõnadega, mille tähendust ma eriti hästi ei tea ja ei oska selgitada. aga kuulaks hea meelega kui keegi teaks ja oskaks sellisest asjast rääkida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
0h00



Liitunud: 12 Nov 2003
Postitusi: 364

PostitusPostitatud: Nelj Dets 18, 2003 21:05    Teema: h Vasta viitega

pohimotteliselt ei jaga ma kah filosoofiat. :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Nowhere man



Liitunud: 23 Dets 2003
Postitusi: 13
Asukoht: nowhere

PostitusPostitatud: Nelj Dets 25, 2003 16:57    Teema: Vasta viitega

Dragonballi kohta pole mul eriti midagi halba öelda, nägin seda esimest korda mingi 3 või rohkem aastat tagasi ja siis polnd veel dbz-ist mitte midagi kuulnud. Dragonball ei veninud pikale sündmused arenesid suht kiiresti, oli võimalik veel võitlustehnikatest aru saada ja nalja ning actionit oli ka piisavalt ..ühesõnaga suure põnevusega vaatsin DB-d.
Kui DBZ telesse tuli-tõsi, hakkas väga pinda käima see, kui kaua kõik venis ja nii mõnigi sündmus jättis natuke liiga utoopilise mulje, aga teisepoolt meeldis väga see eneseületamine ja mitte-allaandmise stuff ning veel dbz-is meeldis tegelaste eripära ja nenede omaenese sisemine võitlus ja põhimõtted, eriti Vegeta ja ka Piccolo ... nüüd jah tasub vahest igavuse peletamiseks vaadata aint üksikuid osasi, kus midagi toimub ka ning dbz filmid on ka suht vaadatavad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Bell



Liitunud: 9 Juun 2003
Postitusi: 99
Asukoht: teisel pool reaalsust

PostitusPostitatud: Teis Dets 30, 2003 17:23    Teema: Vasta viitega

kusjuures.....kui dbz-ist film tehtaks (mida ma loodan, muidugi ei juhtu, kuid mingi aeg tagasi vahepeal käis selline teema *shudders*) siis mängiks Vegetat kindlasti John Travolta...
miks?
miks mitte, ta sobib minu (ja mõne teise) arust
muude tegelaste koha pealt aga pole mul küll halli aimugi
_________________
Kids! Bringing about Armageddon can be dangerous. Do not attempt it in your home.

-- (Terry Pratchett & Neil Gaiman, "Good Omens")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
BukonoNugashi



Liitunud: 14 Veeb 2004
Postitusi: 581
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 14, 2004 13:46    Teema: Vasta viitega

Dragonball oli üks esimestest animedest mida ma vaatama hakkasin. Ja kui nüüd jälle kusagil näidatakse, siis tuleb kohe nostalgia tunne peale :wink:
_________________
Mu iseloom on isemoodi loom, mis ise ennast üles poob...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
digimoni fänn



Liitunud: 9 Apr 2004
Postitusi: 4

PostitusPostitatud: Reede Apr 09, 2004 20:28    Teema: Vasta viitega

mulle väga meeldib see ise olen RTL 2 selle lõpuni passind jummi lahe kuigi palju inffi jäi saamata saksa keele pärast
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Apr 09, 2004 22:16    Teema: Vasta viitega

Dragonball, dragonball z ja gt..minu arust nad kõik sakivad...joonistusstiil on imelik (eriti kõik need musklid), story on igav ja nad alati kaklevad...-.-
kes seda fännavad, ärge hakake mulle vastu..ma lihtsalt avaldasin oma arvamust
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: