OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Kas baka l6pp on tulemas??
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kas te olete bakas aktiivne?
Jah!
32%
 32%  [ 19 ]
Ei!
18%
 18%  [ 11 ]
Ikka vaatan korra päevas yle kas on mingeid uusi teemasi tulnud...
48%
 48%  [ 28 ]
Kokku Hääli : 58

Autor Teade
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Esm Nov 05, 2007 22:18    Teema: Vasta viitega

mina olen juba ainuüksi selle loogika tagajärjel vaiksemaks jäänud.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Esm Nov 05, 2007 23:46    Teema: Vasta viitega

Noh jah sellel on ikka m6tte sees jah....aga see on ka m6nes m6ttes fakt et inimesed hakkavad vähem käima bakas........noh vähem kui ennem......ja kui te ytlete et igal foorumil on oma t6usud ja m66nad siis see on ka ypriski vale......selles m6ttes et nii m6nedki foorumid on langenud m66naga nii madalale et t6usul pole v6imalik tulla.......see mere kasutamine näitena on ypriski tyytuks läind....kuigi aint kaks inimest on seda kasutanud (mina kaasa arvatud)......lol.......see jutt on kuidagi m6tte kaotanud mida ma praegu ajan......
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Nov 06, 2007 00:13    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Noh jah sellel on ikka m6tte sees jah....aga see on ka m6nes m6ttes fakt et inimesed hakkavad vähem käima bakas........noh vähem kui ennem......ja kui te ytlete et igal foorumil on oma t6usud ja m66nad siis see on ka ypriski vale......selles m6ttes et nii m6nedki foorumid on langenud m66naga nii madalale et t6usul pole v6imalik tulla.......see mere kasutamine näitena on ypriski tyytuks läind....kuigi aint kaks inimest on seda kasutanud (mina kaasa arvatud)......lol.......see jutt on kuidagi m6tte kaotanud mida ma praegu ajan......

Ma PALUN... ära kasuta neid punkte kogu aeg. Komad on meie sõbrad.

Pmst miks baka oma mõõnadega kuhugi ära ei kao on see, et see on ainuke omalaadne. Kui sa oled tähele pannud, siis teiste püüded animeteemalist foorumit teha pole eriti õnnestunud.

Ja kui sul pole jutul mõtet, siis ära postita.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Teis Nov 06, 2007 00:23    Teema: Vasta viitega

minuarust on kogu see teema suht tühja tagumine..
ma ütlen kui inimene kes postitab rohkem üldisesse teemasse et ma teen seda sellepärast et olen suhteliselt võhik anime/manga teemadel .. mul ei ole sellist läbivaadatud/loetud animete/mangade pagasit kui mõndadel inimestel siin,kuid ma saan väga palju head infot just nende kasutajate postidest.. ma isiklikult hindan selle foorumi info-tootlikkust, kõik muu läbu mis siit läbi käib on ikka suhteliselt tagasihoidlik võrreldes just muude foorumitega. suur^tänu teile kõigile kes te asjalikud olete Happybunny
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 06, 2007 16:29    Teema: Vasta viitega

Muidugi, baka foorum on nii ebaaktiivne, et lausa paha hakkab. LaLaLaa
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Teis Nov 06, 2007 17:28    Teema: Vasta viitega

--










mul hakkab tavaliselt paha peale pudeli manjana ärajoomist

Tsiteerin::
Siit ka küsimus... miks juua pudelit Manjanat?


sest ta on hea
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female


Viimati muutis seda c0en (Teis Nov 06, 2007 19:51). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Indrek



Liitunud: 19 Veeb 2007
Postitusi: 30

PostitusPostitatud: Teis Nov 06, 2007 17:37    Teema: Vasta viitega

Siit ka küsimus... miks juua pudelit Manjanat?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
DogDemon



Liitunud: 7 Juul 2004
Postitusi: 83
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: Nelj Nov 08, 2007 11:44    Teema: Vasta viitega

Nonii...kuigi ma ei tea mis see krdi manjana or wahtever on, aga igatahes tean seda, et ma olin sellest foorumist eemal mõned kuud sellepärast, et "anime" ja "manga" alagruppides oldi suht ebaaktiivsed. Kuna ma olen rohkem selline anime fan tyyp ja käin seal üldises nati vähem, kus on ka sellised teemad, et kohe ei julge sõna võtta, siis on see ka üks põhjustest.
Aga kas baka lõpp on tulemas...seda ma küll ei usu ja ei taha ka uskuda. BAKA FOREVER !!!
_________________


If you finish reading this you realize that you have wasted 5 seconds of your life!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Nov 08, 2007 14:13    Teema: Vasta viitega

Baka lõpp kvaliteedipuuduse tõttu on tõenäolisem kui ebaaktiivsuse tõttu.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Nelj Nov 08, 2007 17:44    Teema: Vasta viitega

Ma kasutan punkte selle pärast et mulle meeldib....(lihtsalt mugav on ja annab aega mul m6elda mida veel kirjutada samal ajal kui ma punkti taon)ja kui ma punkte kasutan siis v6iks aru saada et punktid tähendavad pausi...nagu tavaliselt kui räägitakse siis on ka inimestel väikesed m6tte pausid.....
Ja noh kui sa selle lugesid läbi siis sa nyyd tead et need punktid tähendavad m6tte pausi....ma ei pea kirjutama mingi m6ttepaus et sa sellest arusaaks ja kuna see on juba mul harjumuseks kujunenud mis parata jätkan nii kirjutamist........
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews


Viimati muutis seda erik_schults (Nelj Nov 08, 2007 22:41). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Nov 08, 2007 19:40    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Ma kasutan punkte selle pärast et mulle meeldib....(lihtsalt mugav on ja annab aega mul m6elda mida veel kirjutada samal ajal kui ma punkti taon)ja kui ma punkte kasutan siis v6iks aru saada et punktid tähendavad pausi...nagu tavaliselt kui räägitakse siis on ka inimestel väikesed m6tte pausid...

Selleks ei pea klahve taguma, kuni sa mõtled. Meie siin lugedes ei näe sinu mõttepause. Me näeme punkte. Ja sa võiksid kirjavahemärkide kasutamise ära õppida. Need võivad lause tähendust muuta.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Nelj Nov 08, 2007 21:47    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Ma kasutan punkte selle pärast et mulle meeldib....(lihtsalt mugav on ja annab aega mul m6elda mida veel kirjutada samal ajal kui ma punkti taon)ja kui ma punkte kasutan siis v6iks aru saada et punktid tähendavad pausi...nagu tavaliselt kui räägitakse siis on ka inimestel väikesed m6tte pausid...


ma kasutan ka vahel punkte, kui ma tahan just näidata, et selle koha peal on mingi tähtsam mõttepaus, kuid kõrvallausete jaoks on koma täiesti piisav.

ummi, sa ütlesid välja asja, mis on sulatõsi ja mida on juba aastaid räägitud: baka tase käib järjest rohkem alla, seega muutuvad ka paljud intelligentsemad kasutajad baka suhtes ükskõiksemaks. vaadates bakat üldiselt, siis niisama mula ajamist on kõvasti rohkem kui tõsisemat animega seotud juttu.

Mulle meenus üks öö emangast, kui kõik 15-aastased ja muud lapsukesed olid magama läinud. kuidagi väga mõnus oli ruri ja MTI'ga tund aega kombitsatest rääkida, ilma et keegi oleks vahele kiljunud "issand kui rõve" või "oi kui vasakule ma nüüd mõtlesin"
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Nov 08, 2007 22:13    Teema: Vasta viitega

Hauakaevaja kirjutas:
...paljud intelligentsemad kasutajad ...

...
kuidagi väga mõnus oli tund aega kombitsatest rääkida, ilma et keegi oleks vahele kiljunud "issand kui rõve" või "oi kui vasakule ma nüüd mõtlesin"



ohoo

ja baka lõppu vaevalt oodata on, siin on liiiiga palju spämmtopicuid selle jaoks...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Nov 11, 2007 12:13    Teema: Vasta viitega

Ma ei tea, minu silmis lükkus baka lõpp tükk maad just edasi, pole ammu nii palju siin naerda saanud kui ülehinnatud animete. LaLaLaa Võibolla Naljanurgas. LaLaLaa
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Püh Nov 11, 2007 20:40    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
ummi, sa ütlesid välja asja, mis on sulatõsi ja mida on juba aastaid räägitud: baka tase käib järjest rohkem alla, seega muutuvad ka paljud intelligentsemad kasutajad baka suhtes ükskõiksemaks. vaadates bakat üldiselt, siis niisama mula ajamist on kõvasti rohkem kui tõsisemat animega seotud juttu.


Nõustun kah sellega... liiga palju on täiesti mõtetuid teemasi ,mis foorumi üldilme ära rikuvad. Paljud neist lõppevad küll kinnipanekuga ,kuid mõned (nagu see siin) jäävad kahjuks ka avatuks. Aga noh... las nad siis olla... äkki mingile lugejagruppile sellised teemad väga meeldivad. Probleem tekib mul selliste asjadega aga siis kui ma pean neid nägema 'Anime ala-foorumist (või kuidas iganes seda ka ei nimetata)



Baka.ee on ju Anime foorum ,eksole? Seega võiks arvata ,et 'Anime nimelisest ala-foorumist leiame ainult teatud animega seotuid teemasi ning et 'Üldise alt võime avastada animega seotuid ( anime leiukohad, stiilid, tegijad, subid/dubid... mis iganes) ... maybe ka animega vähem seotuid (Jaapani hetke trendid, üritused, foorumlaste pildid jne jne) ,kuid moderaatorite poolt sobivaks tembeldatuid teemasi. Paraku see ei ole nii... üldine ja anime muutuvad oma sisupoolest iga nädalaga aina sarnasemaks.

Ma võin ka konkreetselt välja tuua millised teemad mulle ei sobi näiteks Anime 1. lehekülje all.... need olks siis vast järgmised:

Shoujo-ai
k6ige lahedamad käitumised
[ Küsitlus ] Veel anime vaatamis kohti...
kunstnikud
mitu animesarja te olete otsast lõpuni ära näinud?

Asjad tuleks ikka õigesse kohta postitada ...anime anime alla ning üldine üldise alla... muidu tekib foorumis omamoodi kaos ja väheneb ülevaatlikus.

See oleks igaljuhul suurem probleem kui #emanga ma arvan.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Nov 11, 2007 20:52    Teema: Vasta viitega

AndreS kirjutas:
Ma võin ka konkreetselt välja tuua millised teemad mulle ei sobi näiteks Anime 1. lehekülje all.... need olks siis vast järgmised:

Shoujo-ai
k6ige lahedamad käitumised
[ Küsitlus ] Veel anime vaatamis kohti...
kunstnikud
mitu animesarja te olete otsast lõpuni ära näinud?

Asjad tuleks ikka õigesse kohta postitada ...anime anime alla ning üldine üldise alla... muidu tekib foorumis omamoodi kaos ja väheneb ülevaatlikus.

Miks on Shoujo-ai vales kohas? Täiesti animet puudutav teema ju. Sama käib tegelikult ka 'kõige lahedamad käitumised' ning 'mitu animesarja te olete otsast lõpuni ära näinud?' kohta, kuigi need pole just kõige paremad teemad.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Nov 11, 2007 20:53    Teema: Vasta viitega

Shoujo-ai teema koha pealt tahaksin sulle vastu vaielda, see on ju totaalselt õiges kohas ja õige asja eest. Minu arust on see tegelikult mõnus kui alati ei pea mööda bakat ringi tuulama ja kogu õhtupoolikut selle peale raiskama, et mõnda vastavasse zanrisse kuuluva anime arvustust leida. Eriti veel siis kui sa oled shoujo - ai'ga (või animega üldse) alles hiljaaegu tutvust teinud ning enamus pealkirjad sulle võõrad on. ...jne...

...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Nov 11, 2007 21:39    Teema: Vasta viitega

mina kui shoujo-ai teema tekitaja tahaksin hirmsasti teada mis sulle selle liigituse all vastukarva on. või pole sa äkki teemasse üldse süvenenud?
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Esm Nov 12, 2007 02:58    Teema: Vasta viitega

AndreS kirjutas:
Tsiteerin::
ummi, sa ütlesid välja asja, mis on sulatõsi ja mida on juba aastaid räägitud: baka tase käib järjest rohkem alla, seega muutuvad ka paljud intelligentsemad kasutajad baka suhtes ükskõiksemaks. vaadates bakat üldiselt, siis niisama mula ajamist on kõvasti rohkem kui tõsisemat animega seotud juttu.


Nõustun kah sellega... liiga palju on täiesti mõtetuid teemasi ,mis foorumi üldilme ära rikuvad. Paljud neist lõppevad küll kinnipanekuga ,kuid mõned (nagu see siin) jäävad kahjuks ka avatuks. Aga noh... las nad siis olla... äkki mingile lugejagruppile sellised teemad väga meeldivad. Probleem tekib mul selliste asjadega aga siis kui ma pean neid nägema 'Anime ala-foorumist (või kuidas iganes seda ka ei nimetata)



Baka.ee on ju Anime foorum ,eksole? Seega võiks arvata ,et 'Anime nimelisest ala-foorumist leiame ainult teatud animega seotuid teemasi ning et 'Üldise alt võime avastada animega seotuid ( anime leiukohad, stiilid, tegijad, subid/dubid... mis iganes) ... maybe ka animega vähem seotuid (Jaapani hetke trendid, üritused, foorumlaste pildid jne jne) ,kuid moderaatorite poolt sobivaks tembeldatuid teemasi. Paraku see ei ole nii... üldine ja anime muutuvad oma sisupoolest iga nädalaga aina sarnasemaks.

Ma võin ka konkreetselt välja tuua millised teemad mulle ei sobi näiteks Anime 1. lehekülje all.... need olks siis vast järgmised:

Shoujo-ai
k6ige lahedamad käitumised
[ Küsitlus ] Veel anime vaatamis kohti...
kunstnikud
mitu animesarja te olete otsast lõpuni ära näinud?

Asjad tuleks ikka õigesse kohta postitada ...anime anime alla ning üldine üldise alla... muidu tekib foorumis omamoodi kaos ja väheneb ülevaatlikus.

See oleks igaljuhul suurem probleem kui #emanga ma arvan.

Jesver. Need teemad oleksid probleemiks ainult siis kui bakas eksisteeriks mingisugune eriti range reeglistlik teemade kategoriseerimiseks. Sellist asja aga pole olemas, sest see oleks a) mõttetu ja b) tooks endaga kaasa ebameeldivalt regulaarselt teemade liigutamist ja kustutamist. Keegi ei taha seda.

baka lõpp. Võib-olla, kes teab. Arvestades kui suured teened temal ja ta liikmetel Eesti animekommuuni edendamisel, on, äkki ongi tal ehk aeg pensionile minna? Ja siis ta lapsed asashio, #sokaikan ja fushi-möliseb-Vabarnamehega-G-Talk'is ning kauged sugulased nagu Trash'i filmiblogi ja kammereri urgas viivad seda leegitsevat toigast edasi, kõrgemale ja kaugemale.

Sesuhtes et anime on praegu jumala suur siin, vähemalt mulle tundub nii. bakat alustades ei oleks keegi meist isegi oodanud, et mingisugused animeööd ja -festid aset leidma hakkavad, et bussiga Tartust Tallinnasse sõites võib täiesti juhuslikult võhivõõraste inimestega sattuda ülielavatesse vestlustesse animest, et Eestis mangasid osta saab ning et chickid raekoja platsil Haruhi peapaeltega poseerimas käivad. Ja palju muid asju. Elu keeb täiega nagu, isegi siis kui baka elujõud natuke raugemas on ja tema kirjutatud veerud natuke liiga palju mõttetut mula ja puudulikku kirjavahemärgi kasutust täis on.

Mõned tulevad, mõned lähevad ja mõned jäävad igavesti siia, sest nende kiindumus animesse kui sellisesse on liiga suur, et lasta end siit minema hurjutada ühe või teise asja poolt.

Mõttetu teema ühesõnaga.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Esm Nov 12, 2007 17:20    Teema: Vasta viitega

... Shoujo-ai on jah tegelt õiges kohas... vabandan vea eest :)
Aga teised asjad on ikkagi pinnuks silmas.



Umm... ja kui siin mingit erilist reeglit ei ole, miks siis üldse neid alateemasi (või mis iganes asju) nii palju olemas on? Piisaks ju ka ainult ühest... pealkiri oleks midagi sarnast nagu 'Foorum' ... kuhu kõik oma teemad saaks teha.
Ma siiski arvan ,et see ei oleks hea mõte...

Hetkel on asi veel ok ,kuid samas vaimus jätkamine tähendaks mingi aastapärast juba....
a) Eestis hetkel parima (ja vast ka enim külastatud) anime foorumi mõttetuks urkaks muutumist (kuna inimest huvitava info leidmiseks peaks ta selle jumal teab kust saastast välja tuhnima)
b)Korraliku anime andmebaasi/foorumi rajamist 0'ist kuskil mujal.

Vanemad ja tõsisemad tegelased mõtlevad ehk tõesti ,et "S**ta kah... las läheb! Meil tuttvused ja möllud olemas ,pole vaja enam seda." Need kes asjaga üleliia palju aga ei tegele või alles animega tutvuma hakkavad... võivad baka.ee hävimise tõttu animest loobuda ,kuna need väiksed foorumid on kah juba jura täis... ja teist suurt ja asjalikku foorumit pole.





Ps: See teema osutus tegelikult täiesti otstarbekaks... ainult ,et pealkiri oleks võinud midagi sarnast nagu ''mis mind selle foorumi juures häirib '' vms olla.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: