OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Kes tahab jaapanisse 6ppima või elama minna ja kuhu????
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Mis linna sa neist valiksid??
Tokyo
68%
 68%  [ 20 ]
Nagoya
6%
 6%  [ 2 ]
Osaka
3%
 3%  [ 1 ]
Kyoto
17%
 17%  [ 5 ]
Yokohama
3%
 3%  [ 1 ]
Kokku Hääli : 29

Autor Teade
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Kolm Okt 03, 2007 11:49    Teema: Kes tahab jaapanisse 6ppima või elama minna ja kuhu???? Vasta viitega

Mulle tundub et jaapanis on elu huvitavam kui siin eestis........nii ma otsustasin minna jaapani 6ppima ja elama aga sinna veel paar aastat....minu arust on ei tasuks muidu minna suurde linnadesse see linn kuhu ma tahan minna on nagaoka või mingi naganosse...seal inimesi umbes sama palju inimesi kui tallinnas (mis on jaapani kohta vähe).Ma kuulsin et on v6imalik valida aint yhe kooli vahel kul oled järveotsas.....aga ma tahaks teada kas on teisi ylikoole ka v6imalik valida........ja mind huvitab palju seal elamine maksaks....ja kui see teema on juba olemas siis teatage.....
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews


Viimati muutis seda erik_schults (Nelj Okt 04, 2007 15:23). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Kolm Okt 03, 2007 15:14    Teema: Vasta viitega

Tahaksin ka minna Jaapanisse elama. Seal on minu arvates ka huvitavam, eks see sellest ole, et neil kultuur teine hoopis.
Räägi veel Nagaokast. Tahaksin ise sellisesse linna minna, kus on palju traditsioonilisi maju(mitte korterid) ja ühest neist tahaks elada.
Nüüd veel üks küsimus: Kas Jaapani majad on turvalised? Minuarust mitte, kuna nad on suht puidust vms...
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Kolm Okt 03, 2007 15:16    Teema: Vasta viitega

SSJ_Silver kirjutas:

Nüüd veel üks küsimus: Kas Jaapani majad on turvalised? Minuarust mitte, kuna nad on suht puidust vms...


puidust on üks teine asi. Enamus jaapani maju on ikka üsna sarnased tavalistele euroopa kivimajadele. BTW, neil on maavärinaid, seega on need ka vastava tugevusega ehitatud :)
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Okt 03, 2007 15:26    Teema: Vasta viitega

Ma tahan ka Jaapanisse minna ja pudrujõgesid ja piimamägesid otsida, aga linnadest ei tea midagi, nii et ei hääleta ja ma kahtlen, et seal just mäed ja jõed nii pudrused ja piimased on kui ma loota tahaks, aga ehk ikka käin seal vähemalt korra ära kui mitte ei kavatsegi seal elama hakata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Morpheus155



Liitunud: 26 Mai 2007
Postitusi: 20
Asukoht: Valga

PostitusPostitatud: Kolm Okt 03, 2007 16:10    Teema: Vasta viitega

ma läheks elama sinna
lolisid panema aga seda pole vaja kellegil teada

hmm niisama lõbutsema LaLaLaa
_________________
When A Hero Falls, A Legend Will Rise...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Kolm Okt 03, 2007 16:21    Teema: Vasta viitega

Morpheus155 kirjutas:

lolisid panema aga seda pole vaja kellegil teada


ma ostaks sulle pantsuautomaadist kingituse :)
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Kolm Okt 03, 2007 17:12    Teema: Vasta viitega

Noh....tegelt mind ei huvita kas seal on traditsioonilisi maju palju või mitte aga pea asi et seal on tempel (ma pole usklik aga vahepeal on templites festivalid ja need on lahedad)ja korteris(ma ei suudaks maja rentida) oleks traditsioniline sisemus (tatami mattid väikesed lauad jne):P
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Kolm Okt 03, 2007 18:18    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Noh....tegelt mind ei huvita kas seal on traditsioonilisi maju palju või mitte aga pea asi et seal on tempel (ma pole usklik aga vahepeal on templites festivalid ja need on lahedad)ja korteris(ma ei suudaks maja rentida) oleks traditsioniline sisemus (tatami mattid väikesed lauad jne):P

Minuarust on põhiliselt igas korteris üks tuba tatami mattide, madalete laudadega jms..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Kolm Okt 03, 2007 18:52    Teema: Vasta viitega

mina isiklikult tahaks tokyosse elama ..aga see on suht teistsugune ka kui ülejäänud jaapan .. muidu kyotos on palju vanu maju .. ja see on ka suur ülikooli linn .. seal on tervelt 37 ülikooli ja kusjuures 10% Kyoto elanikest on üliõpilased .. wink mõnna linnake .. meenutab meie tartut .. aga kordades suurem XD ja lahedam Happybunny
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
zero



Liitunud: 5 Märts 2004
Postitusi: 178
Asukoht: Ujuvad saared

PostitusPostitatud: Kolm Okt 03, 2007 19:33    Teema: Vasta viitega

Enda esimesel reisil tahaksin siiski vist Tokyos esmalt ära käia. Suvel plaanin minna nii umbes kaheks kuuks. Selle aja jooksul saab ehk Kyoto - Osaka - Nara kolmnurka ka külastada. Tulevikus tahaks veel Okinawal käia, kyushul on suurematest linnadest Fukoka... Hokkaido tundub selline kõige vähem rahvarohke ja külmem saar, aga ma olen kindel, et ka Sapporol ja jms linnadel on seal oma vaatamisväärsused.
_________________
Jäi kui rott lõksi vahele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Kolm Okt 03, 2007 19:47    Teema: Vasta viitega

Mulle ei meeldiks kui igal pool oleks liiga palju inimesi väga tyytu oleks see lihtsalt segab.......aga kysimus ma kuulsin et järveotsas saab aint minna yhte jaapani ylikooli......aga kas ise saaks valida....aga loogiiliselt m6eldes peaks inimene ise ylikooli välja uurima ja need kes ei viitsi uurida viiakse siis sinna yhte ylikooli........
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Okt 03, 2007 20:05    Teema: Vasta viitega

Ikka tahan minna. Plaan on proovida magistris Jaapanisse õppima minna (jaapani kunstiajalugu ja kultuuri, võimalusel ka keelt).

Ülikooli suhtes pole ma veel kindel. Alles hakkan asja täpsemalt uurima.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hull



Liitunud: 31 Juul 2003
Postitusi: 345
Asukoht: Kuskil

PostitusPostitatud: Kolm Okt 03, 2007 20:51    Teema: Vasta viitega

Ajaloolase seisukohalt oleks kindlasti kõige toredam Kyoto :) Kuid selliseks pereidülliks oleks vist minu valik Nagoya ja kui PIDU, PIDU, PIDU tahaks panna siis läheks Tokyosse LaLaLaa
_________________
Don´t call me Mister! I work for living.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Okt 03, 2007 22:05    Teema: Vasta viitega

Ma läheks hea meelega Tokyot külastama, see PIDU!PIDU!PIDU! variant oleks mulle küll meeltmööda :P
Aga elama ma küll sinna ei viitsiks minna, oma ilus Eestimaa on ju ikkagi kordades parem Happybunny

P.S. Miks kellelegi Osaka ei meeldi? GO, TIGERS!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Okt 03, 2007 22:09    Teema: Vasta viitega

Bushidon kirjutas:
P.S. Miks kellelegi Osaka ei meeldi? GO, TIGERS!!

Osaka on sealt pärit ju, nad kardavad LaLaLaa
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Kolm Okt 03, 2007 22:31    Teema: Vasta viitega

jaapan on kole koht.

aga siiski, läheks kusagile jaapani lõunaossa, vedelks seal rannas ja jääkski sinna. Jaapanil on eesti ees veel see eelis, et kui neil külm hakkab, ronivad nad lihtsalt kuumaveeallikasse oma konte pehmeks keetma.

Üldse, kui globaalne soojenemine eestisse igavest rannailma ei too, kobin ma siit varsti minema. Mulle aitab sellest jamast, et ma kogu aeg külmetunud olen ja lõdisema pean.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Nelj Okt 04, 2007 15:58    Teema: Vasta viitega

Hauakaevaja kirjutas:
jaapan on kole koht.

.



sa oled pime kui seda arvad .. seal on imeilus loodus Kallis Kallis
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Nelj Okt 04, 2007 17:22    Teema: Vasta viitega

dipsy kirjutas:
Hauakaevaja kirjutas:
jaapan on kole koht.

sa oled pime kui seda arvad .. seal on imeilus loodus Kallis Kallis


see oli sarkasm.

Kas sa mulle Al Azifi figuuri võiksid tuua? palun palun palun palun.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Karstike
blabla -chan


Liitunud: 9 Sept 2007
Postitusi: 347
Asukoht: virtuaaluniversum.

PostitusPostitatud: Nelj Okt 04, 2007 17:46    Teema: Vasta viitega

Tegelikult on Tokyo variant väga üldine. Kui sa lähed Tokyosse, siis peaks nagu ka ostsustama, kuhu täpsemalt... Ueno? Shinjuku? Shibuya? ja, kui ma ei eksi, siis on Mitaka ka vist Tokyo linnaosa.
Muide, kõikidele Studio Ghibli ja Miyazaki fännidele soovitan kindlasti Mitaka Studio Ghibli muuseumit külastada. See on superkoht.

Linnainimestele oleks Tokyo muidugi kõige parem, aga kultuurihuvilistele
võin julgelt soovitada Nara või Kyotot. Nii Nara kui ka Kyoto on kunagi ammu Jaapani pealinna olnud ja on täis templeid ja vanaaegseid maju.

Narasse muidugi ei soovitaks ma inimestele, kes kardavad hirvi minna, sest Nara on täis sadu hirvi, kes kõnnivad lihtsalt mööda tänavaid ringi. Kunagi ammusest ajast saati on Naras hirved pühaloomad olnud ja teedel läbi metsade templite juurde on väga palju hirvi ja vanatädisid, kes müüvad hirvemaiustusi, mil nimeks "Hirvekoogid." LaLaLaa

Kyotos on enamus maju puidust, paberist ja on madalad lauakesed. Nt. meie hotellis olid ka sellised toad. Hästi huvitav ja mõnus oli. :)
Kuumaveeallikate fännidele soovitan Yamagatat, sest seal on Jaapani kõige parem kuumaveeallikahotell, mis meenutab täpselt seda Love Hina maja, ainult, et on kõõõõõõõõõõõõõõvasti suurem.

Shibuya on täis Gothic Lolita ja Kera fänne, ning ka Jaapani punkareid. Seal on super riide poed, kus müüjateks on läbiaugustatud blondid jaapanlannad.

Shinjukus on imeilus öine vaade Jaapani pilvelõhkujatele ja Karaokobaaridele, mis kõik on mitukümmend korrust suured ja vilkuvaid tulukesi täis.

Ise tahan Jaapanisse kunagi minna graafikat või forograafiat õppima, sest seda on seal hea õppida; palju graafika ülikoole. LaLaLaa
Ja soovitatavalt Shinjukusse. /see oli mu lemmikoht terves Jaapanis reisi vältel./
_________________
i'm back! [miss me?]
/lookbook.nu\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Nelj Okt 04, 2007 19:40    Teema: Vasta viitega

Karstike kirjutas:


Shibuya on täis Gothic Lolita ja Kera fänne, ning ka Jaapani punkareid. Seal on super riide poed, kus müüjateks on läbiaugustatud blondid jaapanlannad.

Shinjukus on imeilus öine vaade Jaapani pilvelõhkujatele ja Karaokobaaridele, mis kõik on mitukümmend korrust suured ja vilkuvaid tulukesi täis.



mmmmmmm shibuya .. harajuku XD weee ..seal oli fun ...


aaga shinjuku metroojaama lähedalt minevad tänavad oli minuarust kõige huvitavamad XD palju tulukesi ja alla 18a keelatud kohti LaLaLaa + naiste ööklubid ... aah mulle meeldis seal õhtuti jalutada .. seal liikus nii huvitavat rahvast + nunnusid mehi (jaaaa.. mulle meeldib inimesi vaadata ... olen people-watcher ..ma võin seda tundide viisi teha ) ja ühte väikest hiphopi ööklubi külastasin ka seal LaLaLaa mustanahalised inimesed käisid pinda ainult ... mite et ma rassist oleks aga musta meest ma siiski ei taha .. emm
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: